Драцена: прикмети і забобони – чи можна тримати вдома?

«Драконове дерево», «Драконка», «Драконівські хвіст» – так у народі називають драцену. Ця рослина поширена кімнатна культура. Вічнозелене драконове дерево з екстравагантним зовнішнім виглядом і тривалим терміном життя полюбили квітникарі-аматори нашої країни.

2b63df77b969bffe6a46f3f3514291a9 Драцена: прикмети і забобони – чи можна тримати вдома?

Прикмети і забобони

З драценою пов’язано безліч прикмет і забобонів. Якщо вірити їм, то вона залучає щастя, благополуччя і кохання в дім. Невибаглива у догляді драцена володіє чудодійними властивостями.

Попри страшну назву ця культура наділена поступливим характером, нешкідлива для людини і домашніх тварин. Здатна створювати і зберігати позитивну енергетику в будинку.

За легендою драцену було дано таку назву через дракона, який поліг у бою з великим слоном.

Основні прикмети щодо драцени наступні:

 • Драконка в будинку, як дерево любові. Люди, які вірять у прикмети і народні забобони, вважають, що драконове дерево приносить благополуччя в сімейні стосунки. З цієї причини багато заводять драцену у себе вдома.
 • Згідно з народними прикметами, рослина сприяє збільшенню доходу. А так як багато хто прагнуть до збільшення доходів, то купують драцену саме для цих цілей.
 • Драконове дерево надає заспокійливий ефект. Ті, хто має в хаті драцену, запевняють, що рослина допомагає подолати затяжну депресію і підвищує настрій.
 • Додає сил. Рослина допомагає подолати апатичне стан, заряджаючи домочадців сприятливою, позитивною енергетикою.
 • Народні прикмети свідчать, що зростання листя – це своєрідний індикатор любові у сімейної пари. Чим пишніше листя, чим більше її на стовбурі, тим сильніше і міцніше любов партнерів. Квітка рекомендований тим сім’ям, де розлади відбуваються часто.
 • Прикмети рекомендують це квітка тим людям, які не можуть знайти другу половинку.
 • Драцена маргіната, як і інші сорти здатна позбавити житло від негативної енергетики. Про це свідчать і езотерики, і відгуки власників культури.
 • Отримати квітка в якості подарунка, згідно з прикметами – до швидкої зустрічі з майбутнім партнером. А значить його можна вважати ідеальним подарунком для друга або подруги, особливо якщо вони самотні.
 • Драконка, як берегиня сімейного вогнища. Тому наші предки дарували її молодятам на весілля. Вони тримали її в спальні – це оптимальне місце розташування для драцени.
 • Якщо пощастить і драконове дерево зацвіте (явище рідкісне), то найближчим часом, згідно з прикметами, його господині чи господаря пощастить як у кар’єрному плані, так і в фінансовому. У народі кажуть, що цвітіння драцени – знак долі. Тим, хто грає в азартні ігри або лотерею – успіх гарантований.
 • Якщо володар рослини за життя нерішучий, не здатен заводити друзів, боязкий по натурі, то йому потрібно завести драцену.
 • Існує і несприятлива прикмета: якщо драконове дерево без видимих причин почне хворіти або зовсім гине – прикмета свідчить про хвороби одного із членів сім’ї.

  d6afb79082d051254449d99710a8f0f6 Драцена: прикмети і забобони – чи можна тримати вдома?

  Можна тримати драцену будинку

  Драконове дерево служить своєрідним талісманом і захистом сімейства від неприємних та проблемних моментів у житті. Не тільки можна, але і потрібно тримати це рослина будинку, адже воно залучає удачу, сприятливо впливає на здоров’я людини і домашніх тварин.

  У Китаї її досі дарують молодятам в день весілля. За фен-шуй вона повинна бути в кожному домі.

  Щоб драцена могла відганяти злі сили та духів її розташовують безпосередньо біля входу в будинок.

  На трактування прийме впливає і кількість стебло на рослині:

  • згідно з прикметами, рослина з 3 стеблами, служить талісманом, що обіцяє благополуччя і щастя членам родини;
  • драконове дерево, на якому розташовані 5 стебел принесе збільшення фінансових доходів, покращуючи добробут сім’ї.
  • 7 стебел на рослині – поправлять здоров’я, поліпшувати самопочуття, зарядять енергією.
  • 21 стебло обіцяє багатство сім’ї.

  Драцена показана як діяльним активним людям, так і нерішучим з низькою самооцінкою. Згідно забобонів і прикмет, вона наділена позитивною енергетикою, що впливає на всі сфери життєдіяльності людини і навіть на його здоров’я. Це вважається хорошим властивістю і далеко не всі кімнатні рослини ним володіють.

  79d07b77c22883bf02612941dc768358 Драцена: прикмети і забобони – чи можна тримати вдома?

  Користь і шкода

  Прикмет, пов’язаних з цією рослиною, існує дуже багато. Але не всі квітникарі і люди надають їм значення. Перелік основних позитивних прикмет, пов’язаних з драценою:

 • Драцена – це рослина в якому поєднано дві функції: екзотичний і привабливий зовнішній вигляд, і квітка, який поглинаючи негативну енергетику, виділяє позитивну, заряджаючи нею мешканців квартир або співробітників офісу.
 • На думку езотериків, ця квітка допомагає знайти правильне рішення в складних життєвих ситуаціях, відновить душевну рівновагу, приведе в порядок думки.
 • Драцена позбавить будинок власника від розбіжностей в сім’ї, захистить від зовнішньої негативної енергетики житло.
 • Якщо людина рухає її листочки долонями, то зарядитися позитивними емоціями, його настрій покращиться, депресивний стан і дратівливість пройдуть.
 • Драцена допоможе легше переносити організму температурні коливання, включаючи різкі скачки.
 • Це природний фільтр, який очищає дім від шкідливих речовин, випромінюваних будматеріалами, миючими засобами та іншими сполуками, якими повсякденно користується людство. Квітка їх поглинає і переробляє.
 • Є повір’я, пов’язане з негативними властивостями драконове дерево. Квітникарі, які займаються розведенням та вирощуванням цієї кімнатної квітки, стверджують, що вона досить ревнивий. На їхню думку, драцена може погано прижитися у квіткарів чоловічої статі, що мають жорсткий характер, оскільки володіє жіночої енергетикою.

  Вибираючи цей квітка для будинку, не варто забувати про його потреби, а саме в якісному і достатньому освітленні, повноцінне та своєчасне зрошенні, відповідної вологості повітря. Тільки так вона буде добре рости і розвиватися. Якщо всі ці вимоги будуть дотримані, то драконове дерево обов’язково відповість за турботу усіма своїми магічними та лікувальними властивостями.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради