До чого ворона сіла на підвіконня, прилетіла на вікно: прикмети

Ворони оповиті містикою і таємницею. У літературі і мистецтві ці птахи тісно пов’язані з магами, чаклунами, сновидцами. Народні прикмети про ворон допоможуть зрозуміти підказки долі і запобігти біди.

4dcd7f5699ece6db4c02908eb507d9b4 До чого ворона сіла на підвіконня, прилетіла на вікно: прикмети

Сучасні прикмети про воронах

Ця птиця — падальник, тому давно вважалася втіленням голоду, мору, смерті і катастроф. Шамани і релігійні лідери язичників асоціювали себе з вороном, тому пернате вважалося символом мудрості і таємних знань, інтелектуального переваги та інтуїції.

Багато стародавні прикмети забулися, інші — трансформувалися у відповідності з сучасними реаліями. Наприклад, повір’я про ворону на даху або труби можна застосувати до птаха, що сидить на підвіконні багатоповерхового будинку. Зустріч з пернатим на полюванні можна прирівняти до зустрічі по дорозі на роботу.

З птахами пов’язано безліч прикмет і забобонів:

 • нападає на людину і атакує кігтями — віщує смертельні хвороби і страждання;
 • б’є крилами — до серйозних життєвих змін;
 • якщо ворона сіла на плече або на голову, значить, бути біді і негоди;
 • влетіла в будинок або зайшла на поріг — до смерті близької людини.

Якщо ворону проганяють, а вона відлітає і повертається, значить, попереджає про магічний вплив. Можливо, хтось наводить порчу, наговір, збирається зробити підклад.

Ні в якому разі не можна брати в руки нічого з того, що приніс ворон.

На кладовищі ці птахи особливо небезпечні. Не варто підходити до них або підгодовувати. Неповага до посланників смерті може призвести до біди.

Ворони за вікном

Печаль і смуток приносить чорне пернате. Всі пов’язані з ним прикмети неминуче ведуть до бід і нещасть:

 • кружляє над будинком — до смерті;
 • стукає в різні вікна — до пожежі або крадіжки;
 • стрибає з даху — до фінансових ускладнень.

Зграя ворон за вікном обіцяє страшне знамення. Потрібно закрити всі вікна і запнути штори. Кричущі птиці зазивають хвороби і смерть. Якщо кілька ворон дивляться у вікно, таким чином вони попереджають про обману або зради коханої людини.

ea7cbdb443b9b7f1073737ebbed7e52c До чого ворона сіла на підвіконня, прилетіла на вікно: прикмети

Ворона сіла на вікно, жебракує за склом і відлітає — до нестачі їжі в домі. Потрібно взяти шматочок хліба і віддати птиці, щоб задобрити. Давати їжу з руки не можна, краще залишити біля вікна або на підвіконні.

Ворона сіла на підвіконня — до чого це

Наші предки вважали, що це дух померлої людини повернувся, наповнений злістю, а родич з добрими намірами звертається білим голубом. Чорної птиці не можна відкривати, навіть якщо пернате кряче або стукає, сидить на вікні.

Якщо ворон з’явився з чим-то в дзьобі, кинув на підвіконні, то ні в якому разі не можна торкатися до предмета, палички, гілочки. Знак згори обіцяє обтяжливу печаль. Расхаживающая птах по підвіконню нагадує про депресії та нудьги, яку скоро відчує мешканець.

Ворона на підвіконні — не до добра. До самотньої жінки прилітає, щоб посилити або подовжити самотність. До чоловіка, щоб нагадати про відсутність самореалізації в житті. Птах, прилетіла до вікна в дитячій, передвіщає хворобу.

Ворона, вперто сидить на підвіконні, передбачає витрату великої суми грошей. Тлумачення прикмети двояке, адже накопичене можна витратити для придбання квартири, авто, а можна — на лікування або рішення проблем. Тому, побачивши птицю за вікном, краще налаштуватися на позитив, щоб не притягувати погані події.

На балконі або в приміщенні

Наші пращури боялися ворон, влетавших в оселі. Птахи вважалися вісниками, які приносять погані новини:

 • Каркающая на порозі ворона чи сорока накликає смерть.
 • Влетіла у кватирку птах — до проблем з грошима, звільнення, банкрутства.
 • Пернате потрапило в приміщення і підійшло до людини — попереджає про небезпеку.
 • Якщо птиця влетіла через вікно і заплуталася в штори або жалюзі — до проблем, яких вдасться уникнути.
 • Оселився ворон на балконі, сідає на огорожа — охороняє від магічного впливу недруга. Таку пташку потрібно підгодовувати, але ні в якому разі не можна хапати або брати в руки.

Якщо ворона залетіла на балкон і кряче, кличе біду та нещастя, її краще прогнати. Головне — не допустити потрапляння в будинок через відкриті двері або вікно. Ворона на балконі повинна відлетіти тільки на вулицю.

Коли прикмета не працює

Негативна ознака не спрацює на людину, яку захищають світлі сили — є оберіг або магічна захист від впливу. У цьому випадку від чорної птиці не буде ніякої шкоди. Сів на голову ворон не несе біди, якщо це приручений собака.

Маги говорять, що прикмета не спрацює, якщо людина був одягнений у білі речі. Захистять кільця і амулети з білими натуральними каменями, а також срібні прикраси.

Не працює прикмета у випадках, коли птах одомашнений і прилетіла для отримання їжі. Підгодовані зграї також не несуть нічого поганого.

Як захистити себе від негативних наслідків

Кращий вихід — відправитися в церкву і поставити свічки за здоров’я рідних і близьких, помолитися і побути в храмі кілька хвилин. Відвести магічний вплив можна і за допомогою сильного мага, який поставить захист і убезпечить близьких.

11a7e0a66fa0da7bcbe4eb26689e10c6 До чого ворона сіла на підвіконня, прилетіла на вікно: прикмети

Якщо ворон був у квартирі, то її потрібно освятити. Важче, якщо наслідки вже почалися, і хтось серйозно захворів після того, як прилетіла птиця пішла. Тоді потрібно замовити заупокійну службу за померлим близьким, пом’янути їх, щоб отримати підтримку.

Якщо прилетіла ворона дивиться на людину, це необов’язково віщує йому горе і смерть. Можливо, птах випрошує гостину або прилетіла в тепло. Не треба панікувати — краще акуратно видворити незнайомця, пригостити його вже на вулиці і відпустити зі світлими думками.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради