До чого свербить підборіддя, прикмети для дівчат, жінок і чоловіків

d1236dfe8d494187750ec28dee7b481a До чого свербить підборіддя, прикмети для дівчат, жінок і чоловіків

Тим, хто вірить у прикмети, цікаво буде дізнатися, до чого свербить підборіддя. Поява свербежу в цій частині особи може передвіщати найрізноманітніші події.

Свербить підборіддя – до чого це

Широко поширене таке тлумачення – якщо зачесався підборіддя, варто очікувати приємних змін в особистому житті. Раптовий зуд говорить про майбутнє романтичному знайомстві і яскравих любовних пригодах, яким не судилося тривати довго.

Тому, у кого є друга половинка, почісування підборіддя можуть вказувати на неспокійний норов коханого або коханої. Даний знак стає попередженням про те, що надмірна ревнощі з боку партнера здатна обернутися розставанням.

Також ця ділянка особи може чухатися, якщо скоро належить:

 • конфліктна ситуація, що переростає в бійку;
 • хвороба друга або родича;
 • звістка про підвищення на роботі.

39c4a0e776f45228e506a8477f82aced До чого свербить підборіддя, прикмети для дівчат, жінок і чоловіків

Існує пояснення по днях тижня:

 • якщо подія відбулася в понеділок – варто розраховувати на підтримку і прихильність начальства;
 • у вівторок – чекати зустрічі з родичем, який давно не нагадував про себе;
 • зачесавшийся в середу підборіддя обіцяє цікаву зустріч через 2 дні, у четвер – невдалі
 • відносини, в п’ятницю – вечірку з алкоголем, кар’єрний ріст або надбавку до зарплати;
 • суботній свербіж обіцяє сюрприз від близької людини;
 • недільний «натякає» на швидке любовне побачення.

Зауважити, що свербить підборіддя в іншого – хороший знак. Людини, що став об’єктом спостереження, очікує грандіозна подія, підвищення по службі або радісну звістку.

До чого свербить підборіддя у дівчини

Якщо підборіддя зачесався у молодої дівчини, це нерідко віщує:

 • Зустріч з цікавим хлопцем і роман, який навряд чи закінчиться серйозними стосунками.
 • Обман з боку коханого.
 • Власну зраду.
 • Також це відчуття може попереджати про приємне подорож з коханим, посилення взаємних почуттів.
 • 49d0d20825d8208b92cadd1d55a87c1d До чого свербить підборіддя, прикмети для дівчат, жінок і чоловіків

  Можна зустріти кілька пояснень того, до чого свербить підборіддя у жінки. Якщо відчуття свербежу виникло у заміжньої особи – це нерідко вказує на її бажання обзавестися коханцем. Однак симпатія стане швидкоплинною і принесе чимало труднощів. Другий варіант тлумачення такого знака – почуття між подружжям придбають нову силу.

  У чоловіка

  Якщо у чоловіка свербить підборіддя, йому варто чекати зустрічі з приємною жінкою, з якою він буде зовсім недовго. Спалахнули почуття будуть яскравими, однак, швидко згаснуть. Також сверблячі нижня частина обличчя іноді віщує поява дівчини, яка буде відчувати до нього велику симпатію. Проте дочекатися взаємності їй не вдасться.

  Якщо хлопець складається у відносинах, прикмета здатна підказувати, що його мама любить дівчину, з якою він зустрічається. Можливо, молодий чоловік надмірно захопився своєю обраницею, і не приділяє достатньо уваги близьким.

  Цікаво, що підборіддя здатна ставати «підказками» при появі різного роду сумнівів. Якщо людина вагається, чи правильно прийнято рішення, поява свербежу підтвердить, що він на вірному шляху.

  Що означає свербіж у визначеному місці

  Є прикмети, що пояснюють, чому свербить підборіддя в певному місці.

  26feb0a5820c864fa5fb63915d40d838 До чого свербить підборіддя, прикмети для дівчат, жінок і чоловіків

  Зліва

  Традиційно такий знак трактується як негативний. Він може попереджати про неприємних зустрічах і новинах, сварки зі своєю половиною або родичами, проблеми зі здоров’ям у самого володаря підборіддя або членів його сім’ї.

  Праворуч

  Свербіж з правого боку – світла прикмета. Вона обіцяє позитивні зміни на особистому фронті, радісні новини, приємні події, гармонію у відносинах з партнером. Якщо нещодавно стався конфлікт, варто очікувати його дозволу і примирення усіх боків.

  Посередині

  Якщо свербить посередині, можна готуватися до великого скандалу на ґрунті безпідставної ревнощів. Інші пояснення свербежу по центру підборіддя:

  • прибуття непроханих гостей;
  • зустріч з небезпечним людиною;
  • ризик отримати травму обличчя.

  Якщо підборіддя свербить в будь-якому місці вночі – варто готуватися до неприємних подій, які викличуть багато негативних емоцій, або чекати можливої біди.

  До чого свербить борода

  Бородатих чоловіків свербіж обіцяє поцілунки. Вони можуть виявитися не лише любовними, але й родинними чи дружніми. Також подібне відчуття нерідко стає передвісником швидкоплинного роману.

  2e653d02c57a21f0112056b35a011c04 До чого свербить підборіддя, прикмети для дівчат, жінок і чоловіків

  Деякі прикмети стверджують – чешущаяся борода дозволяє розраховувати на просування по службовій драбині, а сверблячі вуса віщують своєму власникові цінний подарунок або приз.

  При появі свербежу важливо переконатися, що причиною цього не стали різні зовнішні фактори – пересушене повітря, укуси комах, засоби для гоління. Тільки тоді можна буде прислухатися до прикмет, поясняющим подібні відчуття.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради