До чого свербить ліве або праве зап’ястя: прикмети для дівчини або чоловіки

З допомогою народних прикмет люди з найдавніших часів намагаються передбачити майбутні події і вибрати вірний шлях. Особливу увагу в езотериці та забобони приділяється людським рукам, на яких знаходиться безліч енергетично активних точок. Незначний на перший погляд свербіж в зап’ясті здатний розповісти про майбутні зміни в житті.

d626da81c93c3b35f0628812bc358412 До чого свербить ліве або праве запястя: прикмети для дівчини або чоловіки

Про що попереджає свербіж зап’ястя

Людство з давніх часів шукала відповіді в знаках і явища, що посилаються знову. На думку забобонних людей, навіть дрібні деталі й події здатні підказати, що чекає людини в майбутньому.

Прикмети, пов’язані з чесанием зап’ясть, відомі з давніх часів і перевірені на практиці безліччю поколінь. Якщо свербить кисть, то значення прикмети буде залежати від того, яка саме рука свербить — права, ліва або обидві.

Важливо відзначити, що чешущиеся зап’ястя можуть вважатися знаком долі в тому випадку, якщо свербіж виник безпричинно. Іншими словами, якщо рука засвербіла із-за алергії, ранок або укусів комах, то це ніяк не відноситься до старовинним повір’ям і передбаченням майбутнього.

Сверблять обидва

Якщо сверблять обидва зап’ястя, то по прикметі це говорить про те, що людина перебуває на роздоріжжі. Внутрішні проблеми, що накопичилися в душі, не дають спокою, і людина не може визначитися з вибором, відчуваючи сум’яття і страх.

Щоб не допустити помилок, слід ретельно проаналізувати свої вчинки і рішення, зважити всі за і проти.

Крім того, свербіж у правій і лівій руках одночасно може означати, що людина втрачає шанс на щастя, наданий долею. Важливо не боятися змін і кардинальних змін, а сміливо зробити крок назустріч новому і незвіданому. Чешущиеся зап’ястя можуть провіщати швидкий переїзд або зміну роботи.

До чого свербить ліве зап’ястя

Народні прикмети, пов’язані з тим, що у людини свербить ліва рука, мають в основному негативну трактування. Це обумовлено поділом в езотериці людського тіла на дві сторони: ліву — від біса, праву — від Бога. Згідно з прикметами, якщо свербить зап’ясті лівої руки, це віщує:

 • Фінансові проблеми — затримку заробітної плати, непередбачені витрати.
 • Життєві труднощі — поломку дорогих речей, вимушений ремонт житла.
 • Проблеми зі здоров’ям. Якщо зап’ясті свербить з внутрішньої сторони, то це своєрідне попередження про нервовому зриві, скандали і розбіжності в сім’ї, хвороби або загибелі когось із знайомих.
 • Обмеження волі — найгірше, що може передвіщати прикмета про чешущемся зап’ясті. Можливо, свербіння в лівій руці попереджає про тюремному ув’язненні, тривалому відрядженні або вимушеної поїздки в іншу країну або місто.

db8974d5b57b3d77e7841594470184cf До чого свербить ліве або праве запястя: прикмети для дівчини або чоловіки

До чого свербить праве зап’ястя

Прикмети, пов’язані з сверблячкою в правій руці, мають позитивне тлумачення, оскільки в поданні предків за правим плечем людини знаходиться ангел, який спонукає до здійснення добрих справ і повідомляє про хороших новинах.

Згідно з народними прикметами і забобонами, зап’ястя правої руки сверблять до наступних подій:

 • Отримання прибутку — велика винагорода, премія, несподівані подарунки та призи.
 • Набуття любові — власника очікують приємні знайомства, романтичні побачення чи знову спалахнула пристрасть.
 • Вирішення старих проблем. За прикметою, якщо свербить праве зап’ястя, то турбують питання і труднощі благополучно вирішаться.

Трактування залежно від статі

При тлумаченні прикмети має значення те, у кого засвербіла рука, адже жінки і чоловіки володіють різною енергетикою, і тлумачення прикмети для них буде відрізнятися.

У дівчини

Жіночої статі хвилюватися не про що, так як трактування прикмети для них позитивна:

 • Свербить праве зап’ястя — незаміжньою дівчині це обіцяє приємне знайомство з молодою людиною. Тим дамам, у кого вже є друга половинка, свербіж в зап’ясті віщує швидке заміжжя.
 • Свербить ліва кисть — до несподіваних дорогим подарункам, спадок або премії на роботі.

У хлопця

У молодих хлопців свербіж в зап’ясті пов’язаний з наступними подіями:

 • Засвербіла права рука — до несподіваного отримання грошових коштів. Можливо, власник знайде на вулиці незначну суму грошей або старий знайомий віддасть борг.
 • Свербить ліва рука — молодій людині належить відправитися в тривалу поїздку або на службу в армію. Крім того, за прикметами свербіння в лівій руці може передвіщати несподівані зміни в житті.

6152edd1e9f374c2d81b6cf6b00121d0 До чого свербить ліве або праве запястя: прикмети для дівчини або чоловіки

У жінки

Для жінок свербіж в зап’ясті передбачає тільки приємні події. Представницям прекрасної статі, відчуло, що праве зап’ястя різко засвербіло без видимих на те причин, це обіцяє народження довгоочікуваного малюка. Жінкам, давно перебувають у шлюбі, прикмета обіцяє відродження згаслих почуттів і колишньої пристрасті.

Згідно з давніми забобонами, якщо свербить ліва кисть, то можна очікувати великі грошові надходження: дорогі подарунки, спадщина, виграші та знижки на цінні речі.

У чоловіків

Трактування прикмети, коли свербить права чи ліва рука у представника сильної статі, завжди пов’язана з матеріальними цінностями, адже чоловік — глава сім’ї і годувальник. Випробувавши свербіж в кисті, слід очікувати:

 • Вигідну ділове знайомство, яке обіцяє прибуток.
 • Підвищення на роботі або премію.
 • Отримання великої суми грошей у найближчому майбутньому.
 • Віддачу старих боргів, які вже не сподівалися отримати.

Слід зазначити, що народні прикмети рекомендують у разі випадкової знахідки віддати частину грошей на благодійність, тим самим віддячивши вищі сили.

e742e85fb8d1078f774998482006152a До чого свербить ліве або праве запястя: прикмети для дівчини або чоловіки

Тлумачення по днях тижня

Отримати більш точну трактовку забобони можна, якщо звернути увагу на день, в який засвербіла рука. Тлумачення прийме по днях тижня:

 • Понеділок. В цей день свербіж в правому зап’ясті передвіщає приємні знайомства або спілкування з друзями. Свербить ліва рука в понеділок — до тимчасових труднощів: штрафи, арешти або догану від керівництва.
 • Вівторок. Якщо свербить праве зап’ястя, то власника очікує відрядження або подорож. Свербіж в іншій руці означає труднощі з грошима, великі витрати або затримку зарплати.
 • Середовище. У третій день тижня права рука свербить до романтичного побачення або до відновлення старих любовних зв’язків. Свербить ліва кисть — прикмета попереджає про небезпеку зробити фатальну помилку.
 • Четвер — сприятливий день. Якщо кисть засвербіла в четвер, то власника очікують великі винагороди та премії. Неприємні відчуття в лівій кисті — до сварок чи скандалів.
 • П’ятниця — віщує підвищення на роботі, отримання грошових коштів. Якщо засвербіло ліве зап’ястя, то це говорить про майбутні конфлікти з начальством і друзями.
 • Субота — свербіж в правій кисті означає отримання несподіваних подарунків і сюрпризів. Чим сильніше сверблячі відчуття, тим дорожче і приємніше будуть дари. Дискомфорт у лівій руці передвіщає сильний сварку з близькими людьми або розставання з коханою людиною.
 • Неділя. Згідно з прикметами, чешущаяся в цей день права рука обіцяє знайомство з впливовою людиною, який допоможе в починаннях і запропонує вигідну угоду. Якщо свербіж виник у лівому зап’ясті, то потрібно бути готовим до майбутньої поїздки.

Як уникнути негативних наслідків

Якщо приймете свербіж в зап’ясті обіцяє неприємні наслідки, то не варто лякатися або переживати. Поганий вплив забобонів можна нівелювати, убезпечивши себе і близьких людей.

В першу чергу слід звернути увагу на тлумачення — якщо чешущаяся рука передвіщає сварки і скандали, потрібно постаратися вести себе м’якше зі знайомими та колегами, щоб уникнути зіткнень.

Якщо вищеописаним способом дурного ознаки не попередити, то потрібно зробити наступне:

 • Очистити голову і душу від поганих думок, знищивши негативну енергію. Для цього рекомендується відвідати церкву, помолитися або зайнятися улюбленою справою.
 • Допомогти звільнитися від негативної енергетики може розмову з близькою людиною. Якщо це неможливо, езотерики рекомендують написати турбують душу проблеми на папері і спалити листок у вогні.

d78639dc2dc55ceb074edb76b41dc676 До чого свербить ліве або праве запястя: прикмети для дівчини або чоловіки
Старовинні прикмети і забобони, пов’язані з дискомфортом у руці, попереджають людей про майбутні події, тому важливо прислухатися до власного тіла і мудрості предків. Навіть якщо повір’я обіцяє нехороші події, погані прикмети можна нівелювати, звівши до мінімуму передбачені негативні наслідки.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради