До чого свербить ліва груди — тлумачення прикмети по днях тижня і часу доби

Багато жінок зустрічалися з таким явищем, як свербіж в області грудей. Якщо це не пов’язано з шкірними або іншими жіночими проблемами, корінь причини потрібно шукати в народних прикметах. Марновірств, пов’язаних з сверблячкою грудей, дуже багато. В основному вони провіщають якесь любовне почуття або бажання. Однак багато що залежить від ділянки грудей, дня і часу, коли вона засвербіла.

До чого свербить ліва груди

В першу чергу можна говорити про зв’язок лівої грудей з серцем. Відповідно, прикмета віщує якісь зміни на любовному фронті і у відносинах з партнером. Найчастіше масаж в області грудей ліворуч символізує думки якогось чоловіка, явно небайдужого до людини. Причому, це необов’язково законний чоловік. Дамі слід придивитися до оточення: можливо, вона не здогадується, що подобається колезі, близького друга або просто знайомому.

eced164c48f47a795aa598148b1defdc До чого свербить ліва груди — тлумачення прикмети по днях тижня і часу доби

Що означає прикмета для чоловіка і жінки

Забобони, коли свербить ліва груди, зазвичай направлені на жіночу стать. Для юної дівчини прикмета означає щасливий шлюб з уважним і турботливим чоловіком, швидше за все, старше яка розмірковує. Вона проживе першу половину життя в багатстві і задоволеннях, чоловік буде балувати свою дружину і піклуватися про неї.

Для жінки постарше часте масаж грудей може інтерпретуватися по-різному:

 • по вас сумує ваш коханий;
 • очікує любовне побачення;
 • скоро ви дізнаєтесь про таємне поклоннике-брюнетові.

Існують тлумачення прикмети і для чоловіків:

 1. життя чудесним чином зміниться на краще, особливо це буде стосуватися справ любовних;
 2. несподіване знайомство з продовженням з привабливою і закоханою жінкою;
 3. свербіж також інтерпретується як незадоволеність в любові і бажання змін.

deaedd3c5c22c59d1efef560f0bb8733 До чого свербить ліва груди — тлумачення прикмети по днях тижня і часу доби

Основне тлумачення для будь-якої статі, коли свербить груди – довгоочікуване і приємне любовне побачення.

До чого сверблять різні частини лівої грудей

Важливо визначити зону особливо сильного свербежу. Різні ділянки значно впливають на інтерпретацію забобони.

 • Лівий сосок. Для жінок це означає побачення з обранцем і в цілому кардинальні зміни на любовному фронті. Слід підготуватися і зустріти свою долю при повному параді. Чоловіка чекає знайомство і зв’язок з рішучою дівчиною, яка відчуває до нього симпатію і впевнено буде домагатися його розташування.
 • Нижня частина. Ця ділянка «відповідає» за зміни в погоді. Якщо під лівою груддю засвербіло взимку, можна очікувати різкої відлиги або потепління. У літній сезон свербіж часто прогнозує похолодання і початок грозових злив.
 • Між грудьми. Трактування такої зони почісування неоднозначно і може означати:
 1. швидке розставання з партнером, припинення відносин;
 2. розлад через подарунка друзів, не відповідає очікуванням.

У будь-якому випадку, не варто опускати руки. Розставання означає лише, що життя готує нову зустріч, а дружнє спілкування завжди дорожче будь-яких матеріальних благ.

5d0d650a2585783ce84fc5f1e812b84d До чого свербить ліва груди — тлумачення прикмети по днях тижня і часу доби

 • Сверблять обидві молочні залози. Якщо неприємні відчуття поширюються на два органу, то це обіцяє не дуже приємні події:
 1. проблеми чекають самого суб’єкта у сфері любові або кар’єри. Не варто намагатися виправити ситуацію, краще постаратися гідно зустріти неприємності і не конфліктувати з конкурентами, а намагатися спокійно обговорити проблеми, що накопичилися;
 2. неприємності або хвороби наздоженуть близької вам людини або родича. Відновіть спілкування з рідними і запропонуйте допомогу і підтримку.

Значення по днях тижня

Для тлумачення прикмети важливий день, в який засвербіла груди. Згідно з народним інтерпретацій, що кожен день дає своє тлумачення свербіння в області грудей:

 1. Понеділок. Для молодих людей, особливо дівчат, це позитивний знак, що символізує швидке весілля і сімейне щастя. Для людей старшого віку такі відчуття прогнозують витрати і витрати з побутових питань. Головне, не хвилюватися, все капіталовкладення будуть актуальними і своєчасними.
 2. Вівторок. Слід побоюватися аферистів і шахраїв і менше контактувати з незнайомими людьми. До вас можуть спробувати втертися в довіру з метою обікрасти. Слідкуйте за надійністю замків в будинку. Для чоловіків прикмета сигналізує про необхідність відкласти свої плани, щоб вирішити справи іншої людини.
 3. Середовище. Рекомендується взяти себе в руки і постаратися максимально обмежити спілкування з оточуючими. Можливі конфлікти, непорозуміння на роботі і з коханими. Такі стреси можуть призвести до поганого самопочуття, будьте обережні.
 4. Четвер. Можливі непрохані гості. Тому готуйтеся накривати стіл і купувати продукти. Жінкам цей день обіцяє романтичну зустріч з запальним і нетерплячим коханим. Для чоловіків свербіж у четвер загрожує серйозним захопленням чарівною дамою, з-за якої вони можуть втратити голову. Це буде пристрасний і довготривалий союз.
 5. П’ятниця. Особливо хорошим знаком масаж грудей буде для людей, які перебувають у сімейних стосунках, але змушених з якихось причин перебувати в розлуці зі своєю половинкою. Зустріч відбудеться швидше, ніж ви розраховуєте. Тому приведіть себе і будинок в порядок і чекайте довгоочікуваного гостя. Якщо свербіж поширюється і на праву сторону, це може означати неможливість домовитися і різний світогляд з партнером. Потрібно шукати компроміс, щоб зберегти відносини.
 6. Субота. Вам захочеться поекспериментувати в інтимній сфері. Ці спроби будуть вдалі і значно поліпшать еротичну складову відносин з партнером, підвищать бажаність і привабливість в його очах і, тим самим, вашу самооцінку.
 7. Неділя. Чекайте приємних гостей. Це можуть бути далекі і улюблені родичі або близькі друзі. У будь-якому випадку, зустріч принесе вам тільки позитивні емоції.

9f14f6abd4930f2811091d5a63547ac1 До чого свербить ліва груди — тлумачення прикмети по днях тижня і часу доби

Тлумачення за часом доби

Час, у яке людина відчуває дискомфорт у молочних залозах, теж грає важливу роль:

 • вранці – хороший знак. Всі починання завершаться успішно, а будь-яку справу, заплановане вами, вдасться;
 • вдень – ризик зануритися в самобичування із-за невпевненості і комплексів. Щоб пересилити себе і відігнати страхи, слід провести ритуал: ставши перед дзеркалом, чесати до припинення свербежу. Після цього можна спокійно реалізовувати свої плани, так як весь негатив і сумніви поглине відображення;
 • увечері – сигнал про те, що пора щось міняти в інтимній сфері для людей без пари. Неодиночкам такі відчуття обіцяють інтимне побачення.

Як посилити дію прикмети

Якщо ви відчуваєте свербіння в лівій груді, найчастіше це означає, що по вас сумує коханий або шанувальник. Щоб наблизити момент зустрічі, можна провести простий ритуал. Дочекавшись, коли зачешеться молочна залоза, потрібно відразу підійти до дзеркала або вікна. Відображення В досить подивитися, а по склу слід постукати долонею. Так, за прикметами молодих дівчат, загаданий юнак невдовзі сам постукає у ваш будинок.

До чого свербить груди праворуч

Прикмети, пов’язані з правою стороною грудей, дуже різноманітні і залежать від багатьох факторів. Загальні значення:

 • можливо, вам заздрить подруга;
 • друг або родич потребує допомоги і підтримки;
 • відновлення відносин з колишнім другом;
 • відкрилася закоханість давнього знайомого;
 • наближаються випробування.

4c88daffc654d9201dcd5915a40615e1 До чого свербить ліва груди — тлумачення прикмети по днях тижня і часу доби

Трактування свербіння в грудях змінюється в залежності від віку жінки або її стану:

 1. молодій дівчині це сигналізує про дуже великий тугу за нею закоханої людини;
 2. заміжня жінка може завести інтрижку потай від чоловіка, можлива зрада;
 3. для вагітної такі сигнали тіла можуть означати заздрість ворогів. Щоб не наврочили майбутнього малюка, краще носити червоні стрічки на тілі під одягом;

Важлива для інтерпретації тривалість свербежу. Якщо груди свербить тривалий час, то варто озирнутися: в вас закоханий той, кого ви навіть не підозрюєте. Якщо бажання почухати праву грудь не проходить більше 3 днів – швидше за все, партнер вам зраджує. Це ж означає для жінки сон, у якому вона чухає свою груди.

Дискомфорт в обох грудях

Основне значення прикмети, коли сверблять обидві груди, — позитивне. Попереду у жінки насичена і цікава особисте життя, приємні знайомства або вірність і любов вже існуючого партнера. Однак деякі тлумачі інтерпретують свербіж у грудях в інших варіаціях:

 • пов’язують з погіршенням погодних умов;
 • плітки і порожні спроби нашкодити суперниць;
 • короткочасні неприємності, для вирішення яких знадобиться зберігати холоднокровність;
 • важке з’ясування стосунків зі старим ворогом;
 • потрібно допомогти рідні;
 • неприємності на роботі або печаль і сльози;
 • невзаємні почуття.

У разі будь-якого дискомфорту, важливо прислухатися до свого тіла. Іноді наполегливі неприємні відчуття можуть сигналізувати про проблеми зі здоров’ям.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради