До чого свербить ліва або права грудь (грудна залоза) або сосок — народні прикмети для дівчат, жінок і чоловіків

5eff12c47cbeeba0a96f36b0bcc35b65 До чого свербить ліва або права грудь (грудна залоза) або сосок — народні прикмети для дівчат, жінок і чоловіків

Наше тіло — джерело багатьох прийме. Всі вони результат уважного спостереження предків за взаємозв’язком низки подій, планомірно змінюють один одного. Відповідь на питання про те, до чого свербить рука, нога, ліва або права грудь давався відповідно отриманим з життєвого досвіду фактами.

Що означає, якщо свербить ліва груди

Згідно з переконаннями знахарів грудей сверблять, пророкуючи як труднощі, так і приємні події. Ліва сторона пов’язана з серцем, тому тлумачення носять емоційне забарвлення.

Поширеним вважається повір’я, що якщо свербить ліва груди, то, значить, сумує кохана людина. Для представниць жіночої статі це означає сум брюнета, а для чоловіків печаль блондинки.

Молодої незаміжньої дівчини сильно сверблячі ліва грудна залоза обіцяє благополуччя в особистому житті. Аналогічне явище у жінки похилого віку віщує негоду.

3461cacca2d8108b273cd609318f34f1 До чого свербить ліва або права грудь (грудна залоза) або сосок — народні прикмети для дівчат, жінок і чоловіків

Для представників обох статей старшого віку, якщо сверблять обидві груди, передрікає спокійна, безбідне життя. А також прогнозується підвищення на службі, отримання спадщини або грошове заохочення. Дівчатам же таке явище говорить про чекає в недалекому майбутньому неприємних ситуаціях, вихід з яких буде проблематичним.

Прикмета, яка говорить про те, до чого свербить ліва груди, частіше дає прогноз для самотніх жінок, які не досягли середнього віку, і символізує любов, інтерес людини, яким вона не байдужа.

До чого свербить ліва грудна залоза у жінок

Згідно з пророцтвами, людей, які вірять цій прикметі, чекає чиста, ніжна і довга любов. Якщо зачешеться ліва грудна залоза підійдіть до дзеркальної поверхні, грюкніть по ній три рази і там відіб’ється сумує чоловік.

Для тих, хто розлучена з коханим, свербіж лівої грудей каже, що скоро відбудеться довгоочікувана зустріч з молодою людиною.

Причин і прийме, чому сверблять грудні залози дівчат і жінок безліч, всі вони вказують на діаметрально протилежний розвиток подій. Вірність тлумачення залежить від дня тижня:

 • Якщо це понеділок, то чекайте дохід, прибуток. Можливо, буде виграш або отримання дивідендів.
 • У вівторок сверблячі ліва груди каже, що у дівчини буде побачення з тим, кого давно не зустрічала.
 • Середа обіцяє отримання інформації, яка принесе заряд позитивних емоцій.
 • До чого у четвер свербить ліва груди у жінок, покаже найближче майбутнє. Швидше за все, відбудеться підвищення по посаді або будуть отримані докази довіри і поваги оточуючих людей.
 • П’ятниця обіцяє перемир’я і налагодження стосунків який посварився або перебувають на межі конфлікту парам.
 • Якщо груди засвербіла в суботу, значить, жінці пора звернути увагу на сім’ю, так як цей день обіцяє невірність з боку обранця. Особливо це відноситься до бізнес-леді і людям, що присвячуються на роботі.
 • Ліва груди в неділю свербить до несподіваних відвідувачів. Наскільки привітним буде прийом гостей, настільки вдало складеться подальша тиждень.

Свербить ліва груди у чоловіків

Для чоловіків сверблячі ліва сторона не дуже сприятлива. Вона вказує на можливі любовні інтриги і виникнення конфліктних ситуацій. Пояснення, чому хлопець або чоловік відчуває відчуття свербежу лівої грудей, різниться з жіночими прикметами.

 • У понеділок прикмета говорить про приємні зміни в особистому житті.
 • Якщо у вівторок зачешеться ліва груди, то чекайте нападу депресії, можливо, доведеться вирішувати чужі проблеми.
 • Свербіж у середу також не обіцяє нічого хорошого. Попереду чекають конфлікти всередині сім’ї, з близьким оточенням, неприємності на роботі.
 • А ось в четвер у чоловіків очікується початок бурхливого роману. Проблеми і невирішені завдання підуть на другий план.
 • У п’ятницю ліва груди пророкує майбутню зустріч з друзями і тривале застілля.
 • Субота для чоловіків предзнаменует вирішення фінансових питань, отриманням великої суми.
 • Чесання грудях з лівого боку у неділю попереджає про прихід гостей.

f59cbcaac978355315ed1a8a68c07afb До чого свербить ліва або права грудь (грудна залоза) або сосок — народні прикмети для дівчат, жінок і чоловіків

Коли свербить права грудь

Існує безліч прикмет щодо того, до чого свербить права грудна залоза у чоловіка або жінки.

 • Якщо права груди свербить в понеділок, то це говорить про очікуваний різкій зміні погоди. Це означає, що в сонячний день випадуть опади, а в похмурий, навпаки — чекайте сонця.
 • У вівторок свербіж вказує на ймовірність швидкої застуди або інфікування. Це попередження про те, що необхідно уважніше ставитися до власного здоров’я.
 • В середу вдень права грудь у чоловіків свербить до несподіваної зустрічі з дальніми родичами, а жінкам треба налаштуватися на приємне проведення часу в колі подруг. Якщо свербіж відчули уві сні, це пророкує зрадництво близької людини.
 • Дівчатам сверблячі з правого боку груди в четвер принесе сльози, засмучення і навіть сварки з близькою людиною. Для чоловіків і жінок середнього і старшого віку свербіж не обіцяє ніяких неприємностей.
 • Повір’я і прикмети про те до чого свербить права грудь, кажуть, що п’ятниця є днем, пов’язаних з загранкомандировками, поїздками, і навіть з подорожами. Якщо хочеться відправитися в турне, то можна сміливо йти на його оформлення.
 • Суботній день, розпочатий з почісування правою грудей, дівчатам принесе зустріч з незнайомцем, а чоловікам з незнайомкою. Однак про наслідки передбачення не повідомляє.
 • Права грудь у жінки в неділю свербить до звістки про распускаемых подругами чуток. Чоловікам також варто придивитися до оточуючих, щоб уникнути подальших каверз.

a9e5a56648e405abfbdf12f29e3f8393 До чого свербить ліва або права грудь (грудна залоза) або сосок — народні прикмети для дівчат, жінок і чоловіків

Сверблять соски

Якщо відчувається свербіж правого соска, то дівчині це обіцяє швидку зустріч з судженим, жінці таємне побачення з шанувальником, а чоловікові яскраві враження від нового знайомства з представницею прекрасної статі.

Крім того, існують такі тлумачення:

 • правий сосок свербить як нагадування про те, що чоловік вчинив нечесно;
 • молодим людям подібне явище обіцяє непорозуміння та конфлікти в спілкуванні зі старшим поколінням;
 • незаміжнім дівчатам такий свербіж говорить про невірність хлопця;
 • заміжніх дам попереджає про зраду чоловіка;
 • у людей похилого віку це відбувається до зміни погоди.

Повністю ліва груди і сосок в тому числі свербить в предвестии подій, пов’язаних зі змінами в особистому житті дівчини, перед зустріччю з коханою людиною. А також вказує на появу в її оточенні особи відчуває симпатію. Сильний свербіж говорить про тугу коханого. Детальніше про свербінні сосків дивіться в статті: До чого свербить лівий або правий сосок: найбільш точні прикмети.

Враховуючи вищеперелічені аспекти, ви уникнете багатьох неприємностей. Організм людини здатний подати сигнал про небезпеку або попередити про значущу подію. Особливою аурою оточені прикмети, що мають багатовікові корені, так як вони приносять в життя впевненість у майбутньому і позитивно впливають на емоційну сферу.

pinit fg en rect red 28 До чого свербить ліва або права грудь (грудна залоза) або сосок — народні прикмети для дівчат, жінок і чоловіків

Знайшли помилку? Виділіть текст мишкою і натисніть: ctrl + enter

Дякуємо!
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: