До чого сниться хвора собака жінці, чоловікові – сонник

Образ собаки з давніх часів у багатьох людей асоціюється з відданістю і дружбою, тому побачений у сні хворий звір нерідко попереджає про проблеми у різних сферах діяльності. Щоб зрозуміти, до чого приснилася своя або чужа хвора собака, крім підлоги сплячу людину, необхідно враховувати колір шерсті тварини, його поведінку та реакцію сновидця на побаченого звіра.

9257a8615892f58f5c8b9d70efdb32e7 До чого сниться хвора собака жінці, чоловікові – сонник

До чого сниться хвора собака – загальне тлумачення сновидіння

Найпоширеніші значення побаченого уві сні хворого вихованця:

 1. Собака, що має хворобливий вигляд, нерідко вказує на одного, гостро потребує допомоги сновидця. Підтримка сновидця допоможе не тільки зміцнити ваші відносини, але і врятує близької людини від серйозних проблем.
 2. Хвора собака знайомого людини в нічному видінні попереджає, що він потрапить в неприємну ситуацію. Ваша підтримка допоможе вийти з цього становища з мінімальними втратами.
 3. Вилікуване тварина символізує вирішення наявних проблем і настання білої смуги в житті. Можна сміливо братися за нові проекти – ваші старання увінчаються успіхом і приведуть до визнання з боку керівництва або партнерів.
 4. Хвора, змарніла і стара собака, вказує на серйозні поломки в будинку. Для представниць слабкої статі подібний сон означає погіршення відносин з коханим, з-за відмови від виконання домашніх обов’язків. Бізнесменів образ худого звіра попереджає про проблеми на роботі – нові угоди не принесуть очікуваного доходу.
 5. Хворий і худий пес великого розміру – до серйозних проблем зі здоров’ям когось із близьких людей, здатних привести до летального результату.
 6. Невелика хвора собака обіцяє розчарування і серйозні проблеми у досягненні поставлених цілей.

Якщо в нічному видінні ви спостерігали за своїм хворим вихованцем, який в реальному житті має проблеми зі здоров’ям, значить, незабаром стан тваринного покращиться. Якщо ж у житті собака здорова – відведіть домашнього улюбленця на огляд до фахівця.

Забарвлення тварини

Забарвлення собаки також впливає на тлумачення нічного бачення:

 • чорна – погіршення душевного стану з-за зради близької людини;
 • біла – один потребує моральної підтримки, оскільки його звинуватили у неприємних діях іншої особистості;
 • різнобарвна – в колективі або колі близьких людей поширює брехливі чутки про сновидце;
 • руда – друзі готують вам сюрприз, здатний викликати негативні емоції;
 • коричнева – близьких людей очікують серйозні проблеми;
 • чорно-біла – незабаром сновидець дізнається про зраду одного і назавжди розірве з ним стосунки;
 • сіра – вашої допомоги потребує дуже сором’язлива людина, соромиться прямо сказати про це.

Ділових людей образ чорної, хворої собаки попереджає про підступи з боку колег або партнерів, які можуть стати причиною значних фінансових втрат або навіть призвести до банкрутства. Для людей, які перебувають у відносинах, темний, напівхворий пес, може означати погіршення відносин з другою половинкою через відсутність взаєморозуміння або брехні.

013e7741a353f775fdc625c64791eeb0 До чого сниться хвора собака жінці, чоловікові – сонник

Дії собаки

Тлумачення нічного бачення залежно від поведінки хворого тварини:

 • пес насилу піднімається на лапи – хтось з рідних не довів важливу справу до кінця, і сновидінню доведеться це зробити за нього;
 • собака не може встати – до загострення хронічної хвороби або погіршення самопочуття в цілому;
 • приболевшее тварина постійно гавкає – сплячої людини підведе близька людина або він почує про себе неприємні речі;
 • собака лащиться до сплячій людині – хтось із друзів замишляє підлість проти вас;
 • звір шкіриться на сновидіння – з одного труднощами доведеться розбиратися самостійно;
 • пес вкусив за ногу – до значних фінансових втрат і тривалим труднощів.

Думка экспертаИльмира ДербенцеваПарапсихологЕсли в нічному видінні хворий звір нападає і намагається вкусити сновидця – у ближньому колі ховається заздрісник, який незабаром спробує зіпсувати ваше життя і налаштувати друзів проти вас.

Реакція і відчуття сновидця

Розшифровка сновидіння в залежності від поведінки сплячої людини:

 1. Годувати хвору собаку – потрапити в неприємну ситуацію зі своєї вини. Щоб цього уникнути, постарайтеся не брати на себе роботу колег – ваша допомога обернеться проти вас.
 2. Якщо уві сні ви постійно годуєте свою тварину – в реальності на вас можна покластися в будь-якій справі. Головне, не дозволяйте людям зловживати своєю допомогою, інакше вони перекладуть всі проблеми на ваші плечі.
 3. Захищати ослаблі пса від інших людей або тварин – до позитивних змін у житті і настанню смуги успіхів у всіх починаннях.

Якщо побачений у сні худий і облізлий пес викликає огиду – ваше байдужість може стати причиною погіршення відносин з рідними або друзями. Якщо надалі ви будете ігнорувати близьких людей, в момент, коли вам знадобиться їх допомога, ви залишитеся одні.

Хвора собака викликає жалість і співчуття – колеги користуються вашої чуйністю у власних інтересах. Не бійтеся відмовити в допомозі і постарайтеся більше уваги приділяти власній роботі – безвідмовність може призвести до зниження або звільнення.

Значення для жінки, чоловіки

Значення сну для представниць слабкої статі:

 • хвора тварина попереджає про ризик грошових втрат у нових угодах;
 • відгодовувати вуличного, хворого пса – постати в неприємному світлі перед друзями або співробітниками;
 • годувати і гладити прихворілого вихованця, при цьому бачити поліпшення його стану – зустріти справжню любов або познайомитися з людиною, здатним стати надалі близьким другом.

Самотній дівчині сновидіння, в якому вона доглядає за хворим псом, і він йде на поправку, передрікає нетривалий, але дуже яскравий роман.

Заміжній жінці сновидіння з участю видужуючого тваринного віщує довгоочікуване подорож або веселе проведення часу в колі найближчих друзів.

Для чоловіка бачити в нічному видінні, як хворий вихованець обтикатиметься носом в його одяг або ховається за спиною господаря, означає зраду близької людини заради отримання вигоди. Щоб уникнути фінансових проблем, рекомендується уважно придивитися до свого оточення і постаратися своєчасно обчислити зрадника.

Якщо хлопець гладить бездомного, хворого пса – в житті він зробить вчинок, грунтуючись не на своїх ідеях, а на думці громадськості – це призведе до затяжної депресії, грошових втрат або погіршення взаємин у колі друзів.

Тлумачення відомих сонників

Сонники від відомих тлумачів хвора собака має наступні значення:

 1. Фрейд. Образ худого пса символізує зустріч зі старим другом або отримання приємної новини.
 2. Міллер. Хворий пес вказує на швидке занепокоєння з-за особистих проблем або неадекватну поведінку в суспільстві, яке може стати причиною тривалих пересудів за спиною. Також подібне сновидіння попереджає, що сновидець з причини власної нерішучості довгий час не зможе отримати визнання колег та бажану посаду. Якщо тварина була білого забарвлення – сновидець зможе досягти поставлених цілей і підвищить свій соціальний статус.
 3. Нострадамус. Поранений і хворий пес означає швидке просування по кар’єрних сходах завдяки рекомендаціям з боку впливової особи або власним успіхам. Нова посада призведе до значного поліпшення фінансового добробуту.
 4. Хассе. Облезлое і ослаблене тварина сниться до зустрічі зі старим знайомим, яка принесе лише розчарування. Втекти від хворої тварини – в реальності здійснити довгоочікувану поїздку і отримати від неї масу позитивних емоцій.
 5. Ванга. Якщо хворого пса побачила представниця слабкої статі – в житті інша людина отримає те, про що довгий час мріяла сновидица. Це може привести до відкритого прояву люті, і погіршення відносин з близькими людьми. Приболевшее біле тварина попереджає, що у важкій ситуації доведеться покладатися тільки на власні сили, оскільки друзі будуть зайняті своїми проблемами.
 6. Лофф. Дика хвора собака попереджає про виникнення конфліктної ситуації з вини людини, якого сновидець довгий час вважав справжнім другом. Щоб не погіршити своє фінансове становище, рекомендується тримати свої плани в секреті від усіх, крім членів сім’ї.
 7. Квіток. Образ хворого пса вказує на зраду близької людини або невдачі на роботі, яка може призвести до втрати грошей або впливових партнерів.

Сновидіння з участю хворого вихованця можуть виникати через хвилювання з-за проблем у друзів або родичів. Однак нерідко подібні сни не несуть ніякого прихованого сенсу, і можуть з’являтися в зв’язку з прихованим хвилюванням про здоров’я свого домашнього улюбленця.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради