До чого сниться весілля коханого хлопця, чоловіка з іншою дівчиною, жінкою – сонник

Серед неприємних питань, які виникають після нічних мрій, є й такий: до чого сниться весілля свого хлопця з іншою дівчиною. Досвідчені тлумачі допоможуть розібратися, чи є сон пророчим або сновидице потрібно просто попрацювати над собою».

ffdee48c093dcaffda65983a89473265 До чого сниться весілля коханого хлопця, чоловіка з іншою дівчиною, жінкою – сонник

Сонники

Сонники тлумачать сновидіння про весілля коханої людини з іншого, як недобрий знак для сплячої особи. У загальному випадку це переддень сварки і навіть розставання закоханих. Сюжет може бути попередженням: реальний стан справ далеко від ідеалу, довірою сновидицы зловживають.

Рекомендації, що робити дівчині, побачила сон:

 • Ідеально, якщо ви зможете прийняти передбачення, як належне, і змиритися – це допоможе зберегти нерви, не розтрачувати їх з-за приречених на розрив відносин.
 • Якщо ви дуже цінуєте цією людиною, боїтеся його втратити – постарайтеся «заховати подалі» свій егоїзм.
 • Сновидіння може виявитися всього лише проявом ревнивого вдачі сплячої. В цьому випадку зверніть увагу на попередження сюжету, і не мучте себе і коханого безпідставними підозрами.

Якщо побачили в нічних мареннях, як ваш наречений танцює з іншою партнеркою – за порадою сонника проявіть терплячість (це якість принесе вам удачу).

Якщо ж у сні довелося побачити не просто весільне торжество з участю свого хлопця в ролі нареченого, але і вінчання в церкві – цей сон свідчить: сновидица впала духом і перебуває в розгубленості.

Застереження про можливу зраду благовірного наяву – ось до чого сниться замужній дамі весілля улюбленого чоловіка з іншою жінкою.

Але якщо заміжня сновидица бачить себе присутньою на весіллі свого колишнього чоловіка з іншою особою, то згідно соннику можна робити сприятливий прогноз. Ви опинитеся перед необхідністю прийняття доленосного рішення, яке може докорінно змінити ваше подальше життя (швидше за все, ці зміни будуть в кращу сторону).

Ваш наречений втік з-під вінця з іншою дівчиною

Сон про те, як ваш милий зник напередодні весілля або пішов безпосередньо перед реєстрацією шлюбу – погане знамення про майбутні неприємні події або події.

Негативні тлумачення

Сновидіння про який втік з-під вінця женишке попереджає сновидицу: якщо наяву вона буде і надалі настільки повільна у прийнятті рішень, то для неї зросте ризик, багато чого втратити.

Втрата нареченого в нічних мареннях – неприємний символ:

 • невдалих угод;
 • втрачених можливостей;
 • помилок і промахів.

Якщо по ходу сюжету було зрозуміло, що коханий чоловік залишив сновидицу через нестерпного характеру, і «перейшов» до суперниці, що володіє спокійним норовом – це сигнал: «постраждала» надмірно легковажна або, навпаки, схильна виявляти зайву наполегливість.

08d2f644ec19d6dc8fc45bb39802ee20 До чого сниться весілля коханого хлопця, чоловіка з іншою дівчиною, жінкою – сонник

Позитивні рекомендації

Сонник обнадіює: іноді сон про весілля коханої людини не віщує цієї події в реальному житті. Часто інверсія повністю змінює значення сюжету або переносить тлумачення на інші галузі життєдіяльності.

Важливо звернути увагу на день тижня, дату, коли довелося побачити хвилюючий сон. Наприклад, в ніч на неділю таке кошмарне сновидіння просто не збудеться, а в ніч на суботу – може здійснитися в перевернутому вигляді (тобто, наяву все буде добре).

Тлумачення сну про весілля коханого з іншою дівчиною з «перекладом» в інші сфери життя:

 • наяву сновидица нераціонально розподіляє сили, тому не встигає зробити щось важливе;
 • відображення хвилювання сновидицы про неможливість приділяти близьким і дорогим людям достатньо уваги через надмірну завантаженість.
 • Кинутої в сновидінні нареченій сонник радить позбутися наяву від усього непотрібного, обтяжуючої життя. Мова може йти про відносини, зобов’язання, зв’язках, думках, почуттях, спогадах.

  Є гарна приказка: «Все на краще!». Її можна віднести і до зради коханої у сні. У реальному житті сновидицы стан справ стане більш стабільним і надійним.

  Хто наречена?

  Важливо встановити особу іншої дівчини, з якою одружується улюблений – сонники тлумачать побачений сюжет в залежності від того, хто вона:

 • Незнайомка – передвістя важкого періоду для сновидицы, коли вона буде мучитися від безпідставних підозр і надуманих страхів. Такого трактування дотримується і сонник Міллера.
 • Подруга сновидицы – сигнал про те, що наяву є нещирі друзі, які щось приховують від дівчини, що побачила такий сюжет у нічних мареннях.
 • Чужа дружина – погане знамення про катастрофу намічених планів (справи не вдасться завершити).
 • Розлучена жінка – ознака кар’єрного росту і успіху в справах.
 • Чиясь вдова – попередження про небезпеку, яка несподівано нагряне.
 • Громадянка чужої держави – передвістя поширення пліток про сновидице та інших аналогічних неприємностей.
 • Зверніть також увагу на зовнішність суперниці. Від того, як вона виглядала, також буде залежати трактування сну:

  • Гарненька і молода «дамочка» – неприємний сигнал: сновидица знаходиться або скоро потрапить у владу порочних бажань.
  • Дуже стара жінка в траурному вбранні (чорного або білого кольору) з вуаллю – попередження про раптовому трагічну подію або трудноизлечимом захворюванні. Правдивість цього тлумачення зростає, якщо у сновидіння була гнітюча атмосфера, а спляча відчувала неприємні почуття. Все ж таке пророцтво дуже рідко має силу. Найімовірніше, після такого сну ви лише будете відчувати безпричинний страх.

  Якщо ви не тільки бачили в нічних мареннях весілля свого коханого, але і були присутні на ній в якості почесного гостя – це знамення: наяву вам незабаром можуть звернутися за допомогою. В цьому випадку не можна відмовляти у своїх послугах.

  Якщо ж у сні ви просто отримали запрошення на одруження людини, з яким зустрічаєтеся, це добрий знак: вас в реальному житті чекає нова сходинка на кар’єрних сходах або радісна звістка. Інше трактування – чекає зустріч та приємне спілкування з близькими друзями.

  Отже, якщо приснилося, як коханий одружується на іншій особі, нічого хорошого це сновидіння не обіцяє. Швидше за все, ваша підсвідомість сигналізує вам про появу суперниці. Скоро вам доведеться наяву упевнитися в правдивості свого «шостого почуття», після сварки відбудеться розставання з коханим.

  Не варто ігнорувати подібний сон. Інтуїція – ваш друг. Якщо вона добре розвинена, то завжди попереджає свого господаря про можливі небезпеки.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради