До чого сниться великий кіт, кішка – сонник для жінок, чоловіків

Кішки здавна вважаються загадковими і містичними тваринами, тому їхні образи в нічних видіннях наділяють великим значенням. Для максимально точного трактування побаченого уві сні домашнього улюбленця великих розмірів, слід враховувати стать сплячої людини, зовнішній вигляд і місцезнаходження звіра.

09a331e4ee854b326c6137281b3a2c9c До чого сниться великий кіт, кішка – сонник для жінок, чоловіків

Великий кіт у сні – загальне тлумачення

Загальні розшифрування образу великого кота або кішки в різних сонники:

 1. Тварина переходить дорогу – майбутнім планам не судилося збутися. Рекомендується відмовитися від значних фінансових вкладень та укладення угод з неперевіреними партнерами.
 2. Кіт, що мирно спить на килимку – для вирішення наявних проблем слід відволіктися від повсякденної рутини і приділити час для себе. Відпочинок в колі друзів або на самоті допоможе зібратися з думками – це дозволить знайти оптимальний спосіб уникнути невдачі в робочих питаннях.
 3. Величезний кіт лежить на руках сновидця – в оточенні є ворог, який в найближчому майбутньому докладе всі зусилля для погіршення життя сплячої людини. Недбале поводження і розкриття планів нових проектів може призвести до фінансових втрат або погіршення відносин з близькими людьми.
 4. Грати з вихованцем великих розмірів – до брехні у відносинах, що йде з боку другої половинки або самого сновидца. Зрада може стати причиною розриву відносин з коханою людиною, і привести до тривалих сожалениям.
 5. Агресивна тварина подряпало до крові – до погіршення самопочуття сплячої людини або когось із його родичів. Щоб уникнути загострення хронічних захворювань, потрібно пройти огляд у лікаря.

Бачити уві сні, як великий кіт вистрибує з кущів, при цьому намагається вкусити або подряпати сновидця – в реальності варто чекати поганих новин, проблем на роботі або конфліктів з рідними людьми.

Бійка між кількома величезними котами вказує на швидке участь у конфлікті, здатне призвести до серйозних життєвих проблем.

Значення для жінки, чоловіки

До чого сниться представницям слабкої статі великий кіт:

 1. Тварина лащиться до юної дівчини – незабаром вона познайомиться з меркантильним і розпущеним молодим людиною, спілкування з яким залишить масу негативних емоцій. На початку відносин залицяльник може дарувати подарунки і приділяти увагу, але в підсумку він зіпсує репутацію сновидицы або обкраде її.
 2. Для самотньої жінки образ великого домашнього вихованця означає погіршення ставлення з найкращою подругою. Причина може критися в заздрості до кар’єрним або особистісним успіхам, тому рекомендується на час обмежити спілкування з нею.
 3. Замужній дамі сновидіння з великим пухнастим другом обіцяє скандали з чоловіком. Щоб зберегти шлюб слід бути більш терплячою і не реагувати на поведінку чоловіка – спалахи агресії і нерозуміння можуть бути викликані проблемами на роботі.
 4. Для жінок бачити красиву і велику кішку – до появи привабливою суперниці, від якої буде дуже важко позбутися.

Для чоловіка побачити уві сні немаленьку кішку, яка несе у роті миша – до появи меркантильною жінки, якій будуть потрібні лише гроші сновидця.

Якщо хлопець у сні зловив жирного кота – незабаром представиться можливість втілити свої сексуальні мрії в реальному житті. Подібне сновидіння також може попереджати, що доведеться робити вибір між кількома симпатичними дамами.

Побачити представникам сильної статі в нічному видінні красиву пухнасту і велику кішку – до появи в житті фатальної жінки, здатною надовго підкорити серце сновидця.

Для обох статей сон, в якому великий кіт йде назустріч спить, означає появу небезпечного і хитрого ворога. Потрібно постаратися уникнути сутички з цією людиною, оскільки це може привести до погіршення фінансового положення або конфліктів з близькими людьми.

Тлумачення в залежності від подробиць

До чого сниться товстий кіт

 1. Образ жирного кота нерідко попереджає про підступи з боку ворогів, здатних ускладнити життя сновидця і близьких йому людей. Бити великого вихованця – докласти всі зусилля для зміни власного життя в кращу сторону.
 2. Товста кішка нерідко вказує на проблеми на роботі або погіршення самопочуття через власну лінь і неуважного ставлення до здоров’я.
 3. Гладити товсте домашнє тварина, що сидить на руках – в реальному житті відчувати недовіру до членів сім’ї.

d9a6db42293e2840a74f21fa5dcaea21 До чого сниться великий кіт, кішка – сонник для жінок, чоловіків

Великий пухнастий кіт

Пухнастий кіт у домі сновидця попереджає про необхідність придивитися до оточення – серед близьких людей зачаївся заздрісник, який незабаром активізується. Діяльність цієї людини, залишена без уваги, здатна спричинити за собою великі неприємності.

Пухнастий звір, який розмовляє з вами в сні – до налагодження взаємовідносин з кимось з родичів. Сновидіння з промовистою вихованцем може вказувати на появу в оточенні людини, який докладе максимум зусиль, щоб втягнути вас в небезпечну аферу.

До чого сниться велика кішка

Велика кішка попереджає про необхідність проявити тактовність і спокій відносно дорогим людям – надмірна критика в їх бік може призвести до серйозного скандалу.

Також тварина великих розмірів може попереджати про зраду близької людини, проблеми з родичами або нове знайомство, яке ускладнить життя сновидця.

Якщо ж у сні величезна кішка зловила миша – чекайте прибутку в недалекому майбутньому.

d205fb711888a2c20d925b9f97a8584f До чого сниться великий кіт, кішка – сонник для жінок, чоловіків

Місцезнаходження тварини

 1. Бачити в своєму будинку чужого великого кота – сновидця оточують корисливі люди, притворяющиеся друзями. Щоб уникнути невдач і грошових втрат, приймаючи рішення необхідно покладатися на власну думку і бути впевненим у своїх силах.
 2. Плаваючий кіт великих розмірів – сплячій людині загрожує небезпека, витікаюча від води.
 3. Вигулювати вихованця на повідку – до знайомства з другою половинкою або удачі, супутньої у нових справах.

Думка экспертаНаталия АлександроваНумеролог, парапсихолог, тарологЕсли в сновидінні додому повернувся зниклий кіт, і він виглядає хворобливо – сновидця оточують брехливі і підступні люди, здатні в будь-який момент зіпсувати його життя заради власної вигоди.

Інші варіанти інтерпретації

Дії сновидця

Розшифровка сну змінюється в залежності від дій сплячої людини:

 • ловити великих кошенят – своєчасно дізнатися про підступи ворогів і запобігти їх;
 • грати з великим вихованцем – в реальності поводитися несерйозно або взбалмошно;
 • вбити звіра – здобути перемогу над ворогами і завершити давні справи;
 • гладити тварину світлого забарвлення – до успіху і позитивним емоціям;
 • пестити чорного кота – до швидких бід;
 • годувати кішку – поруч знаходиться один брехливий, будує за спиною сновидця підступи.

Якщо кіт у сновидінні голосно нявкає – комусь із родичів або друзів потрібна допомога. Однак не варто намагатися допомогти, оскільки це буде вам не по силам.

Забарвлення тварини

Значення сну відрізняється в залежності від кольору великої тварини:

 1. Білий – до багатства та успіху у всіх починаннях. Можна без побоювання починати працювати з новими партнерами або відправитися в довгоочікувану подорож, яка принесе лише позитивні емоції.
 2. Різнобарвний – із-за тиску з боку оточуючих людей, сплячий чоловік забув про власні інтереси. Щоб не довести себе до нервового зриву, і, як наслідок, серйозних проблем зі здоров’ям, потрібно перестати акцентувати увагу на інтересах інших людей.
 3. Чорний – до бід, які можуть виникнути з причини страхів, приховані глибоко в підсвідомості. Необхідно приділити час собі і розібратися з причинами тривог – це допоможе уникнути безлічі проблем і додасть упевненості у власних силах. Для жінок тварина чорного забарвлення означає втрату репутації через нестриманості або надмірної розбещеності.
 4. Рудий – в наближеному оточення з’явитися неординарна і нестримана персона з добрими намірами. Для дівчат сновидіння з участю рудого пухнастого улюбленця означає знайомство з спокусливим хлопцем, які за галантністю корисливі помисли.

Тварина неприродного забарвлення символізує невпевненість в собі і закомплексованість. Щоб досягти намічених цілей, слід переглянути ставлення до самого себе, проаналізувати наявні комплекси і докласти максимум зусиль для порятунку від них.

Тлумачення відомих сонників

Сонники можна знайти наступні тлумачення образу великої кішки або кота:

 1. Міллер. Великий темний кіт попереджає про нещирість одного наяву, що може нашкодити сновидінню. Тварина зі світлою шерстю пророкує знайомство з приємною людиною.
 2. Фрейд. Величезна кішка попереджає про важкій життєвій ситуації, вийти з якої допоможе тверезий розум і раціональне мислення.
 3. Ванга. Образ великого кота символізує приховані в підсвідомості спогади, які заважають розпочати нове життя, і зблизитися з людьми.
 4. Нострадамус. Кішка немаленького розміру вказує на невпевненість сплячої людини – ця риса характеру заважає отримати заслужене підвищення та визнання керівництва.
 5. Хассе. Великий і пухнастий улюбленець вказує на швидку появу впливової персони, здатної кардинально змінити життя сплячої людини в кращу сторону.

Правильно розшифровані сни за участю великих котів або кішок допоможуть вчасно виявити заздрісників, а також запобігти фінансові або особистісні проблеми. Але не варто приймати кожне сновидіння близько до серця – образи можуть виникнути із-за хвилювання про домашнього вихованця або стресів, і не нести ніякого смислового навантаження.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради