До чого сниться тхір жінці чи чоловікові – сонник

Якщо приснився тхір – то це неоднозначне бачення, так як він може бути і домашнім тваринам і жити в дикій природі.

fb1f41c1e228544b211ead6676951637 До чого сниться тхір жінці чи чоловікові – сонник

До чого сниться дикий тхір

Дикий звір вважається негативним прогнозом.

 • Тікає в ліс – сновидець не повинен контактувати з вороже налаштованими товаришами по службі. Не можна ризикувати в даній ситуації.
 • Стоїть на задніх лапках – настає чорна смуга, повна конфліктів, неприємностей. Треба шукати підтримку у близьких людей.
 • Нападник – людина повинна оцінити свої сили і вступити в боротьбу з недоброзичливцями, або вони зіпсують йому репутацію.
 • Сидить на дереві – попередження про те, що не варто брати участь в сумнівних авантюрах. Напівкримінальні справи можуть закінчитися вельми плачевно.
 • Тхори оточили сплячого – люди, які називають себе друзями, підставлять в саму невідповідну хвилину. Наяву треба розібратися зі своїм оточенням.
 • Особини, кусающие один одного – треба стежити за своїми діями і не перетворюватися в пліткаря. Інакше репутація буде зіпсована.
 • Ловити тваринного руками – конфлікти всередині сім’ї. Треба стримувати себе, не давати скандалів розпалюватися.

Варто звертати увагу на те, яка стоїть погода. Якщо світить сонце, то неприємності будуть носити тимчасовий характер. Якщо похмуро – тривалі неприємності.

До чого сниться домашній тхір

Ручний тхір сниться перед низкою клопоту, переживань, до чого сновидець не завжди буває готовий.

 • Грати з вихованцем — справу, якою зайнятий сплячий, не принесе результатів. Пора припиняти марно витрачати час.
 • Побачити двох симпатичних звіряток – напарник не виконує взяті на себе зобов’язання. Проект не принесе очікуваного, від нього треба відмовитися.
 • Домашнє тварина носиться по всій квартирі – треба чекати візиту не надто улюблених родичів. Їх перебування в будинку марив затягнеться і принесе масу дрібних неприємностей.
 • Купувати чотириногого – попереду багато рутинної роботи, яку треба буде зробити в короткий термін.
 • Продавати – неприємності нарешті закінчаться.
 • Бачити уві сні дорослу особину з дитинчатами – скоро відбудеться примирення з тією людиною, з яким не складались стосунки.

Почуття, які відчуває сплячий також важливі. Умиротворення – добрий знак, що обіцяє гарний настрій і в реальному житті. Роздратування говорить про те, що неприємності можуть затягнутися.

Пояснення сну для чоловіків і жінок

Образ у сні має різне значення для людей, різної статі і віку.

 • Тхір, забіг в нічні марення, жінці віщує конфлікти на робочому місці. Щоб не бути замішаною в неприємній історії, дамі варто триматися насторожі з усіма колегами. Дівчина, лицезревшая звірка, повинна чекати нові знайомства. Але не варто забувати, що люди не показують відразу своє справжнє обличчя. Треба бути акуратним з новими знайомими. Вагітна жінка, яка побачила домашня тварина, повинна слідкувати за станом здоров’я. При перших ознаках нездужання неодмінно звернутися до лікаря.
 • Якщо приснився тхір чоловікові, то це стане передвісником неприємностей, які відіб’ються на його репутації. Варто побоюватися пліток недоброзичливців.

Думка экспертаИльмира ДербенцеваПарапсихологШкольнику або студенту сон повідомляє, що треба чекати підвищеної уваги з боку викладачів. Варто приділяти достатньо уваги навчанню, інакше не уникнути неприємностей.

Колір шерсті тхора

Забарвлення симпатичного тваринного також має значення.

Білий

Білий тхір сниться до здійснення планів, чого сновидець буде радий. Те, до чого так довго йшов чоловік, нарешті збудеться.

15270ca78bc6f6b6e8a200cf3b23b867 До чого сниться тхір жінці чи чоловікові – сонник

Чорний

Чорна особина уособлює владного людини, під чиїм впливом знаходиться сплячий. Не варто довіряти такому «благодійнику». Адже він маніпулює сновидцем, використовує його в своїх корисливих інтересах.

Біло-чорний

Кольоровий є чотириногий чином лукаву людину в найближчому оточенні сплячого. У звичайний час він буде чуйний, милий і добрий. Але коли знадобиться його допомога – покаже своє справжнє обличчя.

Рудий

Тхір рудого відтінку – попередження про те, що варто уважно придивитися до нового знайомого. Завбачливість ще нікому не завадила. Цілком можливо, що «друг» стане пліткувати за спиною і будувати підступи.

Не варто малознайомим людям розповідати про себе інтимні подробиці. Зайва довірливість може встати боком.

92a398b93f729e160912bcc6c1a49c34 До чого сниться тхір жінці чи чоловікові – сонник

Сірий

Сірий представник фауни вказує на таємного ворога, про яку марив не підозрює. Недоброзичливець вже давно замишляє недобре. В реальності людина має виявити, кому не варто довіряти.

Незвичайне забарвлення

Незвичайне забарвлення вказує на те, що самому сновидінню треба вибрати мету в житті. Якщо не зробити цього, то депресії і невдоволення становищем у суспільстві не уникнути.

Значення сну за різними сонникам

Тлумачі снів абсолютно по-різному трактують те, до чого бачити уві сні тхора.

Сонник часів року

Даний сонник стверджує, що треба враховувати час року, в яке буде снитися представник тваринного світу.

 • Зима. Життєві проблеми загнали марив в кут. Але не варто опускати руки, треба усувати неприємності.
 • Весна. В недалекому майбутньому чекає поїздка до родичів або друзів.
 • Літо. Настав час відстоювати власні інтереси.
 • Осінь. Сплячий багато грошей витрачає даремно.

Якщо під час сну йде сніг або дощ, значить ситуація підходить до кризи. Треба швидше приймати рішення.

Мусульманський сонник

Тлумач нічних мрій, який поширений у країнах сходу, так тлумачить образ хижого звіра. Бачення свідчить про те, що сновидінню треба видалити з оточення ненадійних і неприємних людей. Інакше їх вчинки скомпрометують сплячого.

Сонник Фен-шуй

Прихильники давнього вчення впевнені, що якщо вихованець забрався на людину, це також має таємний сенс. Чотирилапий сидить на:

 • руці – попереду чекають перешкоди, але якщо не відступити перед ними, то успіх у справах гарантований;
 • колінах – образа на когось не покидає марив;
 • голові – сам сплячий занадто безсердечний, треба змінювати ставлення до оточуючих, інакше не за горами самотність.

Перебування домашньої тварини у клітці попереджає про те, що судження людини про важливій справі невірно.

Сонник Ванги

Болгарська провидиця вважала, що якщо домашня тварина кусає сплячого, то це попередження про насування неприємності.

Якщо у дію залучена доросла особина, то проблеми будуть пов’язані з професійною діяльністю. А якщо дитинча з сімейною сферою. Швидше за все, діти марив не відчувають підтримку батька і дуже від цього страждають. Незважаючи на зайнятість, треба приділяти увагу нащадкам. Інакше вони знайдуть не завжди компетентних порадників на стороні.

43d53c613b04c8c85660676aba6d3d97 До чого сниться тхір жінці чи чоловікові – сонник

Китайський сонник

Китайський сонник тхір – провісник крадіжки або великої втрати грошових коштів. Відбудеться це подія за участю близьких родичів. Насправді варто подумати, хто здатний на даний крок. По можливості убезпечити себе.

Сонник чаклунки Медеї

Симпатичне тварина, яка визирає з жіночого одягу, віщує початок легкої інтрижки на роботі. Але згодом вона може перерости в серйозні стосунки.

Сонник XXI століття

Відчувати в сні запах, витікаючий від хижака, стає попередження про те, що сновидіння залучать в кримінальну історію. Вона може закінчитися дуже плачевно. Репутація сплячого буде заплямована, це позначиться на фінансовому благополуччі.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Спляче домашня тварина свідчить про сильної втоми сновидця. Якщо не викроїти час і не відпочити, то це може закінчитися серйозним захворюванням нервової системи.

Сонник Мартина Задеки

Знаменитий тлумач був переконаний, що бачити представника фауни на повідку – знак, що попереджає про те, що хтось намагається маніпулювати сплячим. Треба подумати, якою людина постійно нав’язує свою думку.

Американський сонник

Споглядати худого і облезлого хижака – до засмученням і появі почуття незадоволеності. Толстого – до поліпшення фінансового стану. Якщо привиділися тонкий і гладкий – пора підвести підсумки в особистій і професійній сфері і подумати, чи не варто що-небудь змінити.

До чого сниться дикий або ручної тхір кожен чоловік повинен вирішити сам для себе, проаналізувавши нічне бачення в цілому і його деталі.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради