До чого сниться померла собака своєму господареві, уві сні вона жива – сонник

Собака здавна є вірним другом людини, тому сновидіння з померлим вихованцем часто трактується як ознака неприємностей, скандалів чи поганих звісток. Для максимально точної розшифровки слід врахувати максимальну кількість деталей нічного бачення – вид тварини, місце, де знаходиться звір, а також поведінку і емоції сновидця.

c05f64866fed0f0896829a64df46f627 До чого сниться померла собака своєму господареві, уві сні вона жива – сонник

Померла собака сниться живий – загальне тлумачення

Сон, у якому померла улюблена собака знову сниться живий, вказує на зустріч зі старими друзями, примирення з близьким другом після тривалого конфлікту або відновлення любовних відносин. Але можна виділити і інші подібного трактування сновидіння:

 • розуміти, від чого загинув чотириногий друг – до проблем зі здоров’ям;
 • сниться, що мертвий пес лежить у власній крові – до серйозного скандалу з кровним родичем;
 • бачити ожилого вихованця життєрадісним – до швидкого відзначення особливої події;
 • тварина виглядає сумним – до зниження на роботі або скандалу з другою половинкою;
 • воскреслий пес женеться за кішкою сниться – до отримання довгоочікуваної посади та поліпшення фінансового становища.

Думка экспертаИльмира ДербенцеваПарапсихологБизнесменов сон із загиблим вихованцем перед важливою угодою або переговорами попереджає про небезпеку оглушливого провалу. У найближчому майбутньому рекомендується не братися за нові проекти і відмовитися від укладення угод з неперевіреними партнерами.

Розшифровка в залежності від поведінки померлого пса:

 • пустує – до приємним домашнім клопотам;
 • лащиться і подає лапу – до переїзду або приємної подорожі;
 • проситься на руки – до приємного подарунку від близької людини;
 • захищає від інших людей – до появи додаткового джерела доходу;
 • намагається вкусити – необдуманий вчинок призведе до публічного приниження.

Якщо собака, яка давно померла, сниться незадовго до укладення шлюбу, рекомендується відмовитися від цього союзу – він буде нетривалим і призведе тільки до негативним емоціям.

Зовнішній вид і порода

Трактування за зовнішнім виглядом померлої тварини:

 1. Собака великого розміру вказує на невпевненість сновидця у власних силах, що може призвести до неприємностей на роботі. Для отримання бажаної посади та визнання керівництвом, слід докласти максимум зусиль, щоб перебороти комплекси.
 2. Невеликий пес попереджає, що сплячій людині доведеться в недалекому майбутньому захищати близької людини від нападок оточуючих.
 3. Сниться чотириногий друг мисливської породи – швидкі неприємності, які не вдасться запобігти.
 4. Бійцівський пес символізує активізацію діяльності безпринципних недоброзичливців, спрямовану на погіршення репутації сновидця.
 5. Дог сниться до небезпеки, що насувається від людини, наділеної великою владою.

Бездомна собака вказує на велику кількість неприємностей, які згодом призведуть до великих проблем.

Колір вовни

Забарвлення вихованця також допоможе підібрати правильну розшифровку:

 • собака з білою шерстю сниться до втрати хорошої роботи або погіршення відносин з симпатичним людиною, виникло із-за невміння сновидця відкрито виявляти почуття;
 • чорний пес вказує на надмірну довірливість сплячої людини до родичів, що спричинить за собою неприємності;
 • сниться рудий чотириногий друг – у сновидця є підсвідоме бажання усамітнитися зі своїми думками, яке виникло через недавнього конфлікту чи проблеми на роботі.

Розмовляти в сні з мертвим вихованцем – в реальності відчувати почуття самотності і недовіри людям з-за давньою психологічної травми, пов’язаної зі зрадою близької людини.

062b4985919836a7cba9beba6705563c До чого сниться померла собака своєму господареві, уві сні вона жива – сонник

Місцезнаходження

Значення сновидіння залежить від місця померлого чотириногого друга:

 • на ліжку сновидця – до розірвання шлюбу з тривалим поділом майна або розриву відносин;
 • сниться недалеко від магазину – до безглуздих витрат;
 • на снігу – до погіршення самопочуття сновидця;
 • у воді недалеко від берега – до хвороб друзів і необхідності втручання сплячої людини для поліпшення ситуації;
 • на кладовищі – великі грошові втрати;
 • у своїй квартирі або будинку – до можливого пограбування.

Сниться мертва собака по дорозі додому – до поліпшення взаємин з членами сім’ї або далекими родичами. Якщо навколо тіла тварини клубочились комахи, рекомендується приділяти більше уваги своєму здоров’ю, оскільки великий ризик загострення хронічних захворювань.

Дії сновидця

Від дій сплячої людини також залежить правильна розшифровка сну:

 1. Бачити, як вбивають пса – в реальності мимоволі стати причиною неприємностей близької людини. Постарайтеся допомогти йому у вирішенні проблем, що виникли, оскільки сам він з ними не впорається.
 2. Самостійно вбити тварину – дати волю прихованої агресії і зробити речі, за які оточують довгий час вас не пробачать. Щоб не зробити непоправних помилок, рекомендується приборкати свій гнів і стежити за поведінкою на людях.
 3. Сниться брати участь в похоронах вихованця – до сильного розчарування в комусь із близьких людей.
 4. Забити хворого пса палицями смерть – вилікуватися від давнього захворювання.
 5. Дресирувати померлого в реальності пса – до надійного партнерства та отримання великого прибутку.
 6. Везти загиблу собаку в лікарню – до марним спробам отримати підвищення на роботі.
 7. Гуляти з ожилим вихованцем сниться – до сильної завантаженості на роботі. Варто виділити час для відпочинку, інакше постійні переробки можуть стати причиною розвитку серйозних захворювань.

Прикладати максимум зусиль для відродження покійної собаки – до фінансових неприємностей у когось з родичів або друзів. Допомога з боку сновидця допоможе уникнути серйозних збитків або повного банкрутства.

Обробляти рану, що кровоточить ожилого вихованця сниться до швидким життєвим змін в кращу сторону. Можливе отримання довгоочікуваної роботи, підвищення заробітної плати або незабутню подорож.

Якщо зустріч з померлим вихованцем викликала радість – незабаром ви зустрінетеся з друзями дитинства і незабутньо провести час. Якщо ж зовнішній вигляд або гавкіт собаки налякав сновидця – незабаром заздрісники постараються очорнити ваше ім’я перед наближеним оточенням або керівництвом.

Укус померлого вихованця у сні є ознакою підлості з боку забутого ворога.

Жінки

Якщо представниці слабкої статі сниться вже померла собака знову живий – її заповітного бажання незабаром не судилося збутися. Ожилий пес також може попереджати про обман з боку коханого.

Замужній дамі образ померлої собаки вказує на бурхливий роман, здатний призвести до розлучення. Якщо вам дороги стосунки з чоловіком, слід відмовитися від інтрижки на стороні, і докласти зусиль для зміцнення сімейних уз.

Дівчині

Для самотньої дівчини обіймати мертвого пса сниться до вигідної співпраці, яке призведе до гарного прибутку. Спостерігати за воскресінням чотириногого друга – до знайомства з впливовим чоловіком, здатним значно поліпшити статус і фінансовий стан сновидицы.

Також дівчину образ померлого вихованця може попереджати про знайомство з більш досвідченим чоловіком, яке потягне за собою тільки сльози і смуток.

Чоловікові

Хлопців помер пес уві сні попереджає про зраду близького друга, що згодом призведе до тривалого конфлікту.

Якщо чоловік уві сні побачив, як собаку на смерть збила машина – незабаром його чекає поява конкурента, здатного забрати його проекти або переманити постійних клієнтів.

Образ мертвого пса уві сні може попереджати про виникнення конфліктної ситуації на роботі з однієї з колег. Необдумані слова під час суперечки здатні стати причиною втрати авторитету в очах співробітників і керівництва.

Розшифровка відомих провісників

У популярних сонники можна знайти наступні трактування образу померлої собаки:

 1. Міллер. Померла собака часто сниться як попередження про біду, що загрожує близькій людині. Своєчасно надана допомога зведе негативні наслідки до мінімуму і дозволить уникнути великих проблем. Якщо сновидець уві сні побачив свого вихованця мертвим, це може означати сильну сварку з одним з його вини. Щоб зберегти ці стосунки, рекомендується стримати обурення і постаратися не реагувати на поведінку друга – з часом його запал умерится, і він визнає свої помилки.
 2. Фрейд. Бачити уві сні свою померлу собаку знову живий – до моральних або фізичних проблем, які в реальності наздоженуть дітей сновидца або його родичів. Для чоловіків подібне сновидіння вказує на бурхливе сексуальне життя, а для дівчат пророкує проблеми з зачаттям. Такі сни можуть вказувати на проблеми зі здоров’ям у дітей в реальному житті.
 3. Ванга. Померлий пес уві сні попереджає про необдуманих рішень, здатних чинити негативний вплив на життя сплячої людини. Після воскресіння вихованець вкусив вас – до зради другої половинки, зради одного або конфлікту з членом сім’ї. Грати з ожилим чотириногим другом – до настання спокійного життєвого періоду. У цей час рекомендується взяти відпустку і провести час у колі близьких людей або відправитися в довгоочікувану подорож.
 4. Нострадамус. Мертвий пес попереджає про сильні хвилювання і неприємних новинах робочої або особистісної сфері. Гуляти з воскреслим тварин – до успіху в нових проектах. Годувати ожилого чотириногого друга – до отримання великого прибутку.
 5. Хассе. Велика кількість мертвих собак вказує на необхідність прояву пильності при спілкуванні з людьми – великий ризик стати учасником конфліктної ситуації і залишитися без підтримки близьких. Щоб вийти з цієї ситуації з гідністю, слід контролювати кожне слово і не реагувати на провокації.
 6. Лофф. Самому застрелити собаку – нав’язувати свою думку іншим. Подібна поведінка може призвести до самотності, оскільки сновидця почнуть уникати все навколо.
 7. Квіток. Померлий вихованець може вказувати на швидке погіршення стосунків з коханою людиною через вашу неуважність або безпідставною ревнощів. Постарайтеся уникати конфліктів і навчіться прислухатися до інтересів другої половинки – це допоможе не тільки зберегти, але і значно поліпшити відносини.

Народний сонник

Згідно з народними прикметами, давно померла собака часто сниться перед різкою зміною погоди і затяжними дощами. Якщо образ привидівся на зростаючу місяць – варто чекати проблем в недалекому майбутньому, а сновидіння на убуваючу місяць пророкує швидке закінчення всіх негараздів.

Правильне тлумачення подробиць сновидіння з участю померлого чотириногого друга допоможуть підготуватися до життєвих змін або уникнути майбутніх неприємностей. Проте якщо в реальному житті ви і справді недавно втратили улюбленого вихованця, то його поява в сні може не мати прихованого сенсу, і вказувати на підсвідому тугу про тварину.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради