Томати серії Цукрова зливу: урожайність, опис, особливості, відгуки

Солодка слива — серія різнокольорових томатів від компанії СеДеК. У них середня врожайність, зате інші характеристики на висоті. Ознайомтеся з різновидами сортових томатів, їх особливостями, подібностями та відмінностями, описом агротехніки і відгуками дачників.

tomaty serii sakharnaya sliva: urozhajjnost, opisanie, osobennosti, otzyvy14 Томати серії Цукрова зливу: урожайність, опис, особливості, відгуки

Опис сорту та його різновидів

Першим із серії Цукрова зливу в 2007 р. з’явився червоний томат. Трохи пізніше СеДеК випустив на ринок жовтий і малиновий сорту. Смугастий з’явився в 2018 р. Він кардинально відрізняється від трьох інших (розміром плодів, висотою куща, термінами дозрівання і т. д.), тому заслуговує окремого розбору. У цьому матеріалі мова піде про більш старих різновидах.

Томати орієнтовані на захищений грунт. Вирощувати їх можна в будь-якому зручному для сільського господарства регіоні РФ. Сертифіката Госсорткомиссии ні один з підвидів культури не має. Але насіння відповідають ГОСТу.

Увага! Незважаючи на рекомендації оригінатора, багато садівники успішно вирощують томат на відкритих грядках. До такого способу раціонально вдаватися тільки жителям регіонів з м’яким кліматом.

Кущ середньорослий, густо покритий середніми за розміром листям. Плоди на одній рослині вирівняні, достигають дружно. Вони зібрані в складні віялові кисті по 4-7 шт. М’якоть щільна, соковита. Шкірочка міцна. Помідори різних сортів цієї групи практично не відрізняються між собою за формою та іншими характеристиками (тільки за кольором).

По термінах дозрівання За типом росту За типом використання За способом вирощування Маса плоду (р) Врожайність (кг/м2) Характеристики плода
Ранньо-стиглий (87-95 днів) Полудетерми-нантные (1,2-1,4 м) Універсальні Для теплиць і парників 20-25 9-10 Червоний, малиновий або яскраво-жовтий, сливовидный, гладкий, щільний

Переваги і недоліки використання в кулінарії

Оцінити поєднання різнобарвних томатів Солодка слива можна з фото. Цільноплідна асорті в банку — красиве і смачне. Червоні плоди селекціонери також радять зберігати у власному соку. Всі сорти серії підходять і для свіжих салатів.

Список інших позитивних якостей томату:

 • Відмінний смак. Дачники описують його як солодкий і приємний, особливо у жовтій різновиди.
 • Хороші показники збереження врожаю. Він не тріскається на гілках під час дозрівання, нормально зберігається у затемненому приміщенні в стиглому стані, без пошкоджень проходить перевезення. Більшою мірою це стосується жовтоплідних «вершків».
 • Гідне якість плодів. Частка товарного врожаю прагне до 100%.
 • Підвищена користь. У плодах багато вітамінів і цукрів.
 • Вирівняність і синхронне дозрівання врожаю на одній рослині.
 • tomaty serii sakharnaya sliva: urozhajjnost, opisanie, osobennosti, otzyvy15 Томати серії Цукрова зливу: урожайність, опис, особливості, відгуки

  Недоліки томату:

  • посередня врожайність в розрахунку на 1 кв. м;
  • необхідність регулярного прочищения від пасинків;
  • потреба в опорі.

  Особливості агротехніки рослини, відгуки городників

  Порядок вирощування томата простий. Ефективніше використовувати розсадний спосіб. Посів проводите за 55-60 днів до перенесення молодих кущиків в сад. Важливо наявність 4-5 листочків і хоча б однієї квітучої кисті. У теплиці паростки зазвичай укорінюють в середині травня, на грядці під відкритим небом — у перші дні червня.

  Рада. Висаджуйте не більше 3-х томатів на 1 квадраті земельної площі. Схема: 40?70 див. Формуйте рослини в 2-3 стовбура.

  У мережі чимало відгуків про томаті Цукрова зливу. Особливо обговорюється садівниками жовтоплідний сорт. Надія з Оренбурга розповіді про досвід кількох сезонів висадки малинових «вершків». Плоди виходили дрібними і лопалися на гілках. Жовтий аналог по смаку і товарних якостей сподобався жінці набагато більше. З нею згодна й Юлія (Самарська обл.), яка використовувала урожай для зимових заготовок.

  Дачниця з ніком Edelis1 теж успішно вирощувала і закривала в банки, цей томат. Сорт їй всім догодив. В цілому про цієї серії багато позитивних відгуків. Незважаючи на відсутність сертифікації, томат достатньо популярний у народі.

  Цукрова зливу: відео

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради