До чого сниться гладити собаку – сонник для жінок і чоловіків

Собака в сновидінні завжди виступає символом вірності, мужності, дружності. Тому сон, в якому доводиться прасувати чотириногого друга, має позитивне значення, передбачає зміни на краще.

Нерідко гладить тварина уві сні людина, яка в реальності потребує дружній підтримці. Щоб правильно розшифрувати нічне бачення, потрібно згадати деталі його сюжету, зовнішній вигляд і стан собаки, своє ставлення до неї.

889dc65ca45f17561b1cbce829a5129f До чого сниться гладити собаку – сонник для жінок і чоловіків

До чого сниться гладити собаку – загальне тлумачення

Майже всі сонники стверджують, що з’явилася уві сні собака вказує на бажання сплячого зустрітися із старим другом або розширити коло дружнього спілкування.

Якщо видно, що тварина відчуває задоволення і радість від ласки, то наяву скоро доведеться весело проводити час в дружній компанії. Якщо собака сидить спокійно, ніяк не реагує на те, що її гладять, то в реальності сновидінню доведеться докласти зусилля, щоб вподобаний осіб протилежної статі звернув на нього увагу.

Пес лащиться, вдячно треться про людину, яка його гладить, – сон пророкує нормалізацію ситуації у всіх сферах життя. Попереду світла смуга, можна забути про неприємності.

Людина, яка гладить мандрівну псину, зіткнеться з житловими проблемами. Якщо уві сні точно відомо, що у собаки є господар, то сюжет набуває протилежного значення: сновидець скоро поліпшить своє житлове становище.

Гладити багато собак уві сні – в реальності вступити в гарну дружню компанію або перейти у згуртований колектив.

Сон, в якому доводиться пестити собаку з нашийником, має кілька трактувань, але вони завжди пов’язані з грошима:

 • бачити товстий, важкий нашийник з шипами на крупній бійцівської собаки – до отримання великого доходу, який стане результатом великої і кропіткої роботи;
 • бачити уві сні елітну собаку з гарним, модним, новим нашийником – до отримання легкої прибутку;
 • гладити собаку зі старим, пошарпаним нашийником – заслужити гроші важким, виснажливим працею.

Забарвлення і розмір

При тлумаченні сновидіння обов’язково потрібно звернути увагу на колір собачої шерсті:

 • гладити чорного пса – в житті настають позитивні зміни, доведеться помиритися зі старим ворогом, навіть стати його другом;
 • пестити білу собаку – до радісної події, до знайомства з рідним по духу людиною, який скрасить самотність, подарує щирі почуття;
 • собака строкатої забарвлення обіцяє покращення фінансового становища;
 • пес коричневого забарвлення символізує консервативність натури, побачив такий сон людина не прагне змінювати звички і спосіб життя, хоча пора б це зробити;
 • руде тварина обіцяє успіх у побудові любовних відносин.

Думка экспертаИльмира ДербенцеваПарапсихологЕсли шерсть собаки у сні довга, то можна сподіватися на отримання прибутку. А пес короткошерстной породи передбачає значні витрати. Але куплені речі будуть важливими, і шопінг принесе задоволення.

Вкрай важливо при розшифровці сну звертати увагу на розмір побаченої собаки. Тварина вказує на значущість майбутніх подій. Дрібна собачка передбачає безліч незначних подій, з якими будуть пов’язані клопоти і тривоги. А величезна собака віщує одне єдине, але масштабне подія.

Щоб точніше розшифрувати сновидіння, в якому фігурують собаки різних розмірів, слід звернути увагу на наступні нюанси:

 • гладити крихітну кишенькову собачку – до нескінченним клопотів;
 • пестити цуценя – в реальності дарувати коханій людині або члена сім’ї тепло і ніжність;
 • людина, яка уві сні гладить шпіца, болонку або іншу породисту карликову собачку, в реальності давно не бачився з друзями, і вони турбуються про нього;
 • пестити і заспокоювати сумного, скривдженого песика – спроби побудувати любовні стосунки виявляться марними;
 • маленька собачка відгукується на ласку, радіє, хоча сидить на прив’язі – наяву сновидець посвариться з кимось, захоче, щоб його пожаліли, але співчуваючих в оточенні не знайдеться;
 • людина не тільки пестить маленьку собаку, але і дає їй частування – в реальності можливе відновлення дружніх відносин з давнім конкурентом, причому в подальших справах вже ніколи не буде конфліктів і спорів;
 • гладити великого пса – для сімейного людини до великого прибутку, для холостого – до розвитку нових любовних відносин;
 • пестити вівчарку, дога чи іншу службову породу – отримати необхідну допомогу від авторитетного покровителя;
 • велика собака у відповідь на ласку висловлює невдоволення, гарчить – спящему слід обережніше спілкуватися з людьми з оточення, серед них є ворог, спритно ховається під дружній маскою.

Характер пса

За сонником гладити добру собаку – завжди до позитивних подій. Фортуна прихильна сновидінню, попереду світла смуга. Можливо, вдасться побачитися зі старим другом, який розповість хорошу новину.

Пестити агресивного пса – теж, як не дивно, позитивний символ. Сон вказує на сильну, впевнену натуру сновидця. З такими особистісними якостями перемога над ворогом не за горами.

Але якщо злий собака відповіла на ласку нападом, вчепилася в руку сновидця, то в реальності не завадить поміркувати над життєвими цінностями. Сон натякає, що для усунення проблем необхідно змінити свою натуру і спосіб життя. Якщо ж після ласки агресивний пес раптом став доброзичливим, то це попередження: сновидець занадто гнівливий і роздратований, він повинен стримувати свої емоційні пориви, чи конфліктів з близькими людьми не уникнути.

Людина гладить скажену собаку, в реальності осоромиться, буде несправедливо звинувачений і принижений ворогами. Собачий сказ у сні – символ будують підступи ворогів.

Гладити похмурого, похмурого, скривдженого пса – до настання світлої смуги в житті. А буркотливий, недружній пес, що дивиться на сплячого спідлоба, означає, що у конкурентів і недоброзичливців закінчилися сили і ресурси для подальшого ведення війни, сновидець може зітхнути спокійно.

4fa2a5af0fb0c1af60cdb217e387e14b До чого сниться гладити собаку – сонник для жінок і чоловіків

Стан тваринного

Розшифровуючи сон, сновидець повинен звернути увагу на вік і фізичний стан побаченої собаки:

 • гладити цуценя – це передвістя романтичних відносин;
 • пес середнього віку обіцяє успіхи в діловій сфері;
 • старе, старе тварина вказує на стабільне фінансове становище.

Якщо собака уві сні має відштовхуючий вигляд, її неприємно гладити, то сновидець спробує домогтися позитивного результату в сумнівній справі, але все закінчиться провалом.

Сон, у якому постає брудна, недоглянута собака зі сплутаною шерстю, пророкує погіршення відносин з одним або рідною людиною. Найбільш ймовірно, що сновидець надійде негарно по відношенню до родича, а той розчарується і образиться. Сімейного людини сон попереджає про те, що не варто змінювати другій половинці.

Мертва собака

Сон, в якому доводиться прасувати мертву псину, здається страшним і неприємним, але несе позитивний зміст. Сонник вказує на те, що спящему незабаром вдасться позбавитися від накопичених проблем.

72ac198d46aa7b7d8155686b238c5904 До чого сниться гладити собаку – сонник для жінок і чоловіків

Емоції сновидця

При тлумаченні сну сновидець повинен враховувати свій емоційний стан, ставлення до тварини:

 • гладити пса з бридливим почуттям – в реальності стати учасником ризикованого, складного підприємства, в результаті отримати непоганий прибуток;
 • ставитися до тварини з ніжністю, розчулено – наяву вступити в нові любовні стосунки;
 • почуття жалості і співчуття до нещасного псу – сновидець знайде в оточенні людей, готових допомогти з вирішенням проблем, морально підтримати;
 • почуття радості і задоволення від спілкування з твариною уві сні виникає у людини, в реальному житті обрав правильний шлях;
 • собака налякала гладящего її людини – в реальності вдасться вирішити серйозний конфлікт без шкоди для сторін;
 • сплячий, пестячи собаку, не відчуває ніяких емоцій – в реальному житті просунеться кар’єрними сходами.

Чия собака

Людині, у якої в реальному житті ніколи не було вихованця, потрібно згадати, чи відчував він себе господарем собаки, яку гладив. Якщо відчував, то скоро доведеться познайомитися з хорошим чоловіком, який стане вірним другом і надійним помічником.

Буває, що сплячий гладить свого вихованця, давно або недавно померлого в реальному житті. Пес, який став живим і здоровим уві сні, обіцяє побачення зі старим другом, якого давно не вдавалося зустрітися з причини його проживання в іншому місті. Швидше за все, один привезе з собою відмінну новину.

Сон, в якому доводиться прасувати вихованця, належить знайомому чи малознайомому людині, обіцяє знайомства із приємними людьми. А якщо уві сні фігурує незнайома собака, то в реальному житті потрібно проявляти крайню обережність і пильність, так як велика ймовірність зіткнутися з шахраями.

5078d17de37cb3af0698ea5775b0de93 До чого сниться гладити собаку – сонник для жінок і чоловіків

Сниться гладити собаку жінці, чоловікові

У соннику Міллера зазначено, що собака для жінки – образ вірного друга або супутника життя. Коли сновидица пестить пса уві сні, то в реальному житті вона потребує допомоги. І вона може бути впевнена, що близькі люди допоможуть їй за першим покликом.

Причому сон підказує, що від дружньої підтримки відмовлятися не варто, тому що самостійно з накопиченими проблемами сновидица не впорається.

Жінка, уві сні пестить симпатичну кімнатну собачку, в реальності буде весело проводити час. Швидше за все, друзі покличуть її на вечірку. Причому на цьому заході висока ймовірність зустрітися з чоловіком з минулого життя.

Про це людині сновидица токовала давно, хотіла налагодити стосунки. Однак спроби відновити любовний зв’язок закінчаться нічим. Можливі нетривалі романтичні і сексуальні стосунки, а далі знову розрив.

Уві сні незаміжня дівчина пестить добродушну і спокійну собаку чорного кольору, а та лиже її руки – в реальності сновидица вступить в шлюбні відносини, які будуть щасливими і тривалими.

Нежонатому хлопцеві сон натякає, що той правильно вибрав претендентку на шлюбний союз. Сновидіння сприятливий для сновидця, який вирішив покінчити з холостяцьким життям.

А одружений чоловік може не сумніватися, що його подружнє життя буде гармонійною, довгого, насиченого щасливими подіями, заснованої на довірі і взаємній повазі. Швидше за все, сновидець проживе з однією жінкою все життя.

Сон, в якому доводиться гладити собаку, завжди несе позитивний сенс, навіть якщо тварина мертве. Фортуна посміхається сновидінню, справи йдуть, вірні друзі готові надати допомогу у важку хвилину.

Нічне бачення обіцяє побачення зі старим другом, веселе проведення часу, зустріч з приємною людиною протилежної статі, позбавлення від проблем, що нагромадилися. Причому навіть стара і неприємна на вигляд собака обіцяє зміни на краще.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради