До чого сниться гладити кішку (кота) – сонник для жінок, чоловіків

Мозок людини нерідко вибирає звичні образи домашніх вихованців для попередження про хороших новинах або прийдешні проблеми. Сновидіння, в якому сплячий чоловік гладить кішку, кота чи кошеня має безліч різноманітних трактувань, що залежать від статі сновидця, розміру тварини або його забарвлення.

 До чого сниться гладити кішку (кота) – сонник для жінок, чоловіків

Значення для жінки

Розшифровка сну залежить від статусу представниці слабкої статі:

 • заміжня жінка – неувага до чоловіка може стати причиною появи суперниці і погіршення відносин;
 • дама у відносинах – до зради подруги чи коханої людини;
 • самотня дівчина – проведення часу в неприємному оточенні, наклепи з боку недоброзичливців.

Якщо уві сні ви гладили чужого кота, рекомендується уважно придивитися до нових людей в компанії і не довіряти їм секретів, оскільки в подальшому це може зіграти проти вас.

Значення для чоловіка

Представникам сильної статі погладжування кішки сняться до змін у стосунках з коханою. Гладити тварину по животі і спині – до появи спокуси, перед якими буде непросто встояти. Щоб зберегти гармонійні стосунки, слід перебороти свої бажання і залишитися вірним улюбленій людині.

Подібне сновидіння може означати нещирість вашої обраниці – вона тривалий час відігравала роль для зміцнення відносин, але незабаром розкриє своє справжнє обличчя.

Гладити кота і одночасно відчувати почуття страху – до позитивних змін на роботі або у відносинах з дамою.

Приголубити бродяча тварина – до появи в житті сплячої людини віроломною дівчини, що стала причиною безлічі неприємностей і фінансових проблем.

Колір кішки

Сонники значення погладити кошеня, кішку чи кота має різноманітні трактування, що залежать від забарвлення тварини:

 • Звір чорного кольору найчастіше означає зраду близької людини або наявність маніпулятора в житті сновидца. Тримати тварину на руках і гладити – в реальності бути втягнутим в авантюрне справа, здатне надовго очорнити ім’я сновидця. Також поява образу чорного кота в сновидіннях символізує посилення інтуїції, яка допоможе знайти правильне рішення в наявних проблемах.
 • Біла кішка вказує на швидкі життєві зміни в кращу сторону. Якщо тварина сидить на ногах – незабаром чекайте отримання нової посади або підвищення заробітної плати.
 • Триколірний кіт попереджає про наявність суперника чи суперниці у ближньому оточенні. Чим більш насичений колір у тварини, тим вище ризик зради з боку коханої людини.
 • Руда кішка є ознакою швидкого яскравого роману або знайомство з впливовою людиною, який допоможе сновидінню швидко піднятися кар’єрними сходами.
 • Тварина з сірою шерстю символізує нудну і одноманітну життя, здатну стати причиною тривалої депресії. Рекомендується ненадовго відійти від справ і піти на заслужений відпочинок.
 • Смугастий звір вказує на можливість рішучих дій – конкуренти не підготовлені і не зможуть завадити досягти позитивного результату.
 • Якщо сниться гладити сіамського кота – в найближчому майбутньому сновидця наздожене розплата за старі помилки. Рекомендується більше уваги приділяти роботі, щоб уникнути проблем з колегами та нарікань з боку керівництва.

  Розмір кішки

  Гладити кішку великих розмірів, поводить себе агресивно – до грошових втрат і появи в житті недоброзичливця. Якщо тварина мурчит і поводиться доброзичливо – в житті сплячої людини з’явиться надійний чоловік, здатний захистити його від безлічі помилок.

  Гладити кішку чи кота невеликого розміру – до появи людини, який зможе втертися в довіру і зрадить в самий невідповідний момент.

  Приголубити маленького кошеняти – до поліпшення фізичного або психологічного стану здоров’я. Якщо тварина має хворобливий вигляд – сновидець розчарується у виборі людини для відносин або місця роботи.

   До чого сниться гладити кішку (кота) – сонник для жінок, чоловіків

  Гладити вагітну кішку

  Значення сну, в якому сплячий чоловік гладить вагітну кішку, залежить від місця погладжування:

  • погладжувати по вовни – до порожніх витрат і проблем на роботі;
  • чесати за вухами – до появи заздрісників;
  • гладити проти шерсті – до настання чорної смуги.

  Якщо дівчині сниться, що вона тримає вагітний тварина на колінах і гладить – це попередження про швидку появу серйозної суперниці. Постарайтеся більше уваги приділяти своїй другій половинці, будьте щирими і прагнете урізноманітнити сексуальне життя – це зміцнить ваші стосунки і мінімізує ризик зради.

  Думка экспертаСветлана КравченкоЭзотерикЕсли закоханий чоловік гладить уві сні вагітну кішку – в реальності він дізнається неприємну правду про свою обраницю і буде сильно розчарований.

  Сниться гладити вагітну кішку або новонародженого кошеняти дівчині в положенні – до легких пологів і приємного сюрпризу незабаром.

  Для чоловіка, що перебуває у відносинах, сновидіння з вагітною кішкою символізує швидке розчарування в партнерці.

  Тлумачення в різних сонники

  Сонники від відомих особистостей гладити кішку має наступні значення:

 • Міллер. Погладжувати брудне і недоглянуте тварина – до серйозних неприємностей, які змінять життя сновидця в гіршу сторону. Якщо уві сні ви гладили породистого і пухнастого кота – в недалекому майбутньому на вас очікують незначні проблеми, з якими ви без праці зможете самостійно впоратися. Для самотніх людей подібне сновидіння символізує нерозділені почуття або зрада в майбутніх відносинах.
 • Ванга. По тлумаченню Ванги гладити кішку найчастіше сниться до погіршення стосунків з коханою людиною або проблем на роботі. Щоб уникнути банкрутства, рекомендується придивитися до колег і вести свої проекти самостійно. З другою половинкою слід провести щиру розмову – це допоможе виявити існуючі проблеми і зберегти гармонію.
 • Фрейд. Погладжування пухнастого улюбленця, на думку відомого психолога, символізує бажання інтимної близькості на підсвідомому рівні. Також подібне нічне бачення може попереджати про зраду близької людини, сильної ревнощів або нетривалої любовному зв’язку, яка залишить у сновидця негативні емоції.
 • Нострадамус. У соннику Мішеля Нострадамуса гладити кота – до невдячності або зради когось із членів сім’ї. Якщо уві сні ви приголубили безліч маленьких кошенят, які муркочуть від задоволення – в реальному житті з’явиться впливова людина, і він стане опорою у всіх починаннях.
 • Менегетті. Монотонно гладити домашнього улюбленця – до наявності у ближньому оточенні енергетичного вампіра. Присутність цієї людини провокує погіршення психологічного і фізіологічного стану сновидця, тому рекомендується вирахувати цю особу в найкоротші терміни.
 • Хассе. Медіум попереджає, що гладити уві сні котика – до зайвої довірливості в реальному житті. Щоб досягти успіху в майбутніх проектах, потрібно навчитися розбиратися в колег, і не присвячувати працівників у свої ідеї. Якщо тварина має хворобливий вигляд, необхідно більше уваги приділяти своїй сім’ї, оскільки вони гостро потребують вашої підтримки.
 • Медея. Сон, у якому ви гладите кішку, попереджає про настання чорної смуги. Найближчим часом всі дії сновидця будуть негативно сприйматися оточуючими людьми, тому рекомендується відмовитися від кардинальних змін у роботі чи в особистому житті. Чаклунка рекомендує взяти нетривалий відпустку і провести його наодинці з собою.
 • Кожна людина по-різному ставиться до котам і кішкам, однак поява в сні образу цієї тварини нерідко попереджає про можливі неприємності або різких життєвих змін. Щоб уникнути негативних наслідків, рекомендується уважно прислухатися до відчуттів, які викликало сновидіння, і постаратися уникати необдуманих дій.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради