До чого слезится ліве око — тлумачення прикмети по днях тижня

Сльози відіграють у житті людини важливу роль. Вони зволожують і очищають очі від пилу і сміття, вирівнюють психо-емоційний стан і виконують важливу соціальну роль, допомагаючи іншим людям краще зрозуміти наші переживання. Сльози можуть з’являтися під впливом емоцій, причому як негативних, так і позитивних, з-за впливу зовнішніх факторів, наприклад, різких запахів або вітру, або без всяких видимих причин. З давніх часів вважалося, що очі сльозяться не просто так: цей знак віщує зміни. До чого слезится ліве око або правий окремо, розповімо у статті.

Якщо слезится ліве око

Ліва сторона тіла завжди була оповита негативними прикметами. У випадку з очима це повір’я також працює. Якщо слезится ліве око, слід підготуватися до неприємностей. Вас можуть очікувати сварки в сім’ї, не надто приємні зустрічі з давніми недругами, візит небажаних гостей, плітки, інтриги.

Якщо такий прогноз вам не до душі, не варто засмучуватися. Існує і позитивне тлумачення: ліве око може сльозитися, якщо людину незабаром чекає фінансова удача, наприклад, премія, виграш у лотерею або отримання спадщини. Який з варіантів віддати перевагу – вирішувати вам. Зазвичай те, що ви бажаєте найбільше і про багато думаєте, те й збувається. Тому думайте про хороше.

7561d45a0ecb300810155226dc1db37c До чого слезится ліве око — тлумачення прикмети по днях тижня

До чого слезится праве око

На правій стороні тіла наші предки ставилися з великою повагою і вважали її більш вдалою.

Раптово з’явилися сльози на правому оці віщують радісні події. Можливо, вас чекають приємні новини, довгоочікувана зустріч з чоловіком або щось інше, що неодмінно принесе вам радість.

Прикмета: втратити наручний годинник – до чого це

Сльозяться обидва ока

Обидва очі можуть почати сльозитися із-за швидкої зміни погоди. Однак у такому випадку містика ні при чому: зміни погодних умов часто передує сильний вітер. Саме він може стати причиною того, що почнуть сльозитися очі.

Якщо ж очі заслезились в приміщенні, перевірте, не реагує організм таким чином на яскраве світло або різкий запах. Якщо нічого такого ви не виявили, значить тіло застерігає вас від прийняття важливих рішень і радить вам більше часу проводити з близькими та рідними. Прислухайтеся до цієї приймете і не форсуйте події.

ec0d41889f1f0a24f92fe9afcf0b66f3 До чого слезится ліве око — тлумачення прикмети по днях тижня

Трактування з урахуванням дня тижня

Раптова слізливість може застати вас в будь-який день тижня. Зверніть увагу, в який саме день почали сльозитися очі. Ця інформація допоможе правильно трактувати прикмету.

  1. Понеділок – сумний день. Прикмета, що дала про себе знати у цей день передвіщає тугу і смуток. Швидше за все, події, яким передують сльози на очах, буде не надто приємним для вас. Не турбуйтеся заздалегідь: існує спосіб нейтралізувати негативні наслідки прийме. Про нього розповімо трохи пізніше.
  2. Вівторок обіцяє вам зустрічі і нові знайомства. Причому це можуть бути і ділові зустрічі, і романтичні побачення. Варто підготуватися до них, щоб зустріти нові можливості і перспективи у всеозброєнні.
  3. Сльози в середу пророкують швидкий приїзд родичів. У вас буде час підготуватися до їх візиту.
  4. По четвергах сльози обіцяють приємні зустрічі з давніми друзями і знайомими.
  5. П’ятничні сльози обіцяють розчарування. Швидше за все, мрії так і залишаться невтіленими.
  6. Субота – нейтральний день для тлумачення прикмети. Від сліз у цей день тижня не варто чекати нічого особливого, а значить, не потрібно звертати на них жодної уваги.
  7. У неділю сльози обіцяють виконання ваших найпотаємніших бажань та мрій.
Оберіг від енергетичного вампіра: захист від поганих людей на роботі і вдома

Як нейтралізувати погане

У тих випадках, коли прикмета віщує недобре, можна і потрібно зробити все можливе, щоб згладити негативний ефект. Якщо ви не хочете, щоб пророцтво збувалося, просто прикрийте очі і потріть пальцями. Потім вмийтеся під холодною проточною водою і витріть обличчя. Важливо протерти особа не рушником, а подолом сукні або халата. Після всіх цих дій викиньте з голови всі, що вам віщувала прикмета.

Якщо ж сльози на очах обіцяють вам позитивні зміни, яких ви давно чекаєте, прикрийте очі, сформулюйте своє бажання і промовте його про себе.

Сльози без причини – досить рідкісне явище. Найчастіше сльозоточивість викликають зовнішні дратівливі чинники: наприклад, їдкі запахи, пари фарби, свіжий лук або гострий перець.

32a0bc1691159b85ad3ae89e96cfe995 До чого слезится ліве око — тлумачення прикмети по днях тижня

У будь-якому випадку, варто уважно поставитися до раптових сліз: можливо, треба здатися офтальмолога або терапевта, щоб виключити хворобливі стани та патології очей. Нерідко очі сльозяться із-за неякісної косметики, неправильно підібраних лінз та окулярів або перенапруження очей. Вірити прикметам можна тільки в тому випадку, якщо очі раптово почали сльозитися у абсолютно здорової людини.

Наш організм не обдурити. Часто найменші зміни в самопочутті можуть провіщати позитивні або негативні події. Варто звернути увагу на будь-які незвичайні прояви і прислухатися до своїх відчуттів: можливо, ваше тіло вже підказує вам, що станеться в найближчому майбутньому.

Подобається? Поділіться з друзями:
Всезнайко - Корисні поради
Залишити відповідь

×
Тисни «Подобається», щоб читати нас на Facebook
Спасибі, я вже з Вами!