До чого синиця залетіла на балкон – прикмети

Прикмета про синицю, яка залетіла на балкон, має кілька тлумачень. У народі візит жовточеревої пернатої пов’язували з вісткою зі світу мертвих. Говорили, що хтось із померлих родичів, хоче передати послання або забрати з собою когось з живучих. Але спостереження показали, що синиця часто приносить радість і виконання бажань.

60333e4be8b940a5c595dcad2bcdee46 До чого синиця залетіла на балкон – прикмети

Погані прикмети

Якщо синиця залітає на балкон і не намагається скоріше втекти, а, навпаки, стукає у скло і проситься в кімнату, то прикмети і забобони рекомендують не пускати її. Така поведінка пернатої обіцяє неприємності – смерть одного з домочадців. Нагодуйте її і дайте можливість злетіти, широко розкривши створки балконної рами.

Також бажано сходити в церкву і замовити службу за упокій померлих близьких людей. Якщо в будинку хтось тяжко хворий, далеко не зайвим буде помолитися про його здоров’я. Ще один спосіб відвести біду, протягом трьох днів підгодовувати синичок та інших пташок зерном, вимовляючи при цьому такі слова: «Прилітай за їжею, а не за душею».

Якщо синиця залетіла на балкон, села і нахохлилась, то в цьому випадку хороших подій не передбачається. Якщо синиця не цвірінькає і не пурхає, будьте готові до отримання поганих новин.

Трапляється, що залетевшая в лоджію синиця падає замертво. Це є попередженням про значні витрати, які негативним чином позначиться на загальній фінансовій ситуації. Мова може йти про розорення бізнесу або недбалому ставленні до грошей при підготовці до дня народження чи одруження.

Брати голими руками труп пернатої не слід. Загорніть його в пакет або папір і винесіть із будинку.

b77f811fd270619e958b0e528b66573b До чого синиця залетіла на балкон – прикмети

Хороші прикмети

Частіше синиця приносить позитивні новини:

  • Якщо синичка залітає на балкон і в цілому веде себе спокійно, поганих подій не передбачається. Вас очікує приємна звістка.
  • Коли птах забруднює територію послідом – прикмета обіцяє досить непоганий прибуток. Причому для вас це буде великою несподіванкою.
  • Якщо ви зайшли на балкон, і перната сіла вам на руку – сміливо загадувати найпотаємніше бажання, і незабаром воно напевно виповниться. Але думку слід формувати швидко, так як довго синиця чекати не буде.
  • Пташка залетіла в лоджію до жінки – незабаром в її родині відбудеться поповнення. Події можуть стосуватися як вагітність чи народження онуків, так і зустрічі другої половинки, якщо господиня самотня.
  • Якщо синиця залітає на балкон і починає наполегливо стукати по перилах – приїдуть неждані гості, що стане величезним сюрпризом. Перната пурхає з боку в бік – гостями виявляться далекі родичі, яких ви не бачили вже кілька років. Пишне застілля потягне за собою чималі витрати, але в цілому всі залишаться задоволені зустріччю і спілкуванням.
  • Птах, що з’явилася на балконі, може бути і листоношею. Після її візиту варто заглянути в поштову скриньку – з великою часткою ймовірності там буде лежати лист. Якщо ж очікуєте повідомлення по електронній пошті, обов’язково перевірте її.

Розібравшись, що до чого синичка залітає на балкон, ви отримуєте можливість підготуватися до майбутніх подій. І не впадайте в паніку при отриманні неприємного тлумачення – пам’ятайте, що реальність формують наші думки. Тому налаштовуйте себе лише на позитив, який відбившись у дзеркалі світу, наповнить життя яскравими фарбами.

 

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради