До чого горять вуха і щоки одночасно – прикмети і забобони

Коли червоніють вуха і щоки на морозі або в результаті вживання хмільних напоїв — причини зрозумілі. Але не кожен зможе пояснити, чому горять вуха і щоки одночасно без зовнішніх факторів, без будь-яких очевидних причин. А вони є, якщо розібратися в народних прикметах. Несподіване почервоніння вух та щік говорить не тільки про те, що «хтось згадав» або «лають», а знаменує різні події, в залежності від факторів: в який день це трапилось, у який час доби, у чоловіка чи у жінки.

a1ef3cc2743c3afeefa9ae42e7eeb0de До чого горять вуха і щоки одночасно – прикмети і забобони

Чому горять щоки і вуха одночасно

Має значення не тільки те, що розчервонілися вуха і щічки, але і з якого боку: з правого або з лівого. Згідно з прикметами палаюче обличчя може передавати різну інформацію і на кожну деталь потрібно звертати увагу. І чим сильніше загорілися, тим ближче подія або в ньому беруть участь кілька осіб.

До чого горить права щока і вухо

Права щока почервоніла говорить про те, що хтось сильно хвалить, розповідає в даний момент багато хорошого про людину – про нього згадує знайомий або ставить в приклад начальник. А якщо при цьому і праве вухо одразу зайнялося «пожежею» — значить, намічаються серйозні позитивні зміни, що стосуються будь-якої сторони життя: будь то переїзд, зміна діяльності або оточення.

Однак, тут кілька трактувань:

 • згадує з добротою і ніжністю той, хто любить людину і, можливо, готує подарунок-сюрприз;
 • з’явився таємний залицяльник, з яким ще незнайомі, але людина давно мріє про це і не наважується підійти першим;
 • незабаром хтось буде хвалити, говорити компліменти.

За прикметою, якщо одночасно розгорілися права щока і вухо, то це в будь-якому випадку знак сприятливий і переживати не варто.

Ліве вухо і щока

А от коли горить ліва щока, прикмета не віщує нічого доброго – це однозначно наговори, критика або плітки за спиною, причому недобрі.

В цьому випадку потрібно як можна швидше обчислити злостивці, перераховуючи поіменно не лише ворогів, але і всіх знайомих, включаючи близьких друзів і родичів. Після озвучення імені почервоніння зійде.

Якщо почервоніли щека і ліве вухо – в людині сильно розчарувалися близькі люди.

Незайвим буде захистити себе від наклепів і заздрісників такими нескладними способами:

 • прийняти ванну зі звичайною або морською сіллю – це прибере негатив;
 • вмитися святою водою, набраною у храмі;
 • носити з собою як талісман кілька днів штучки з гірським кришталем або діамантом (кільце з даними камінням, наприклад) — це найкращі обереги, які захищають від пристріту і заздрісників;
 • якщо немає вищезазначених каменів, можна просто причепити до одягу булавки.

b48c1a8936e786645df97041e68c91d5 До чого горять вуха і щоки одночасно – прикмети і забобони

Прикмета погана, але хто попереджений – той озброєний. Можливо, це не просто обговорення, а попередження, що скоро почнуться плітки і інтриги, хтось зрадить або обдурить. Щоб не стати жертвою неприємної ситуації, краще уникати конфліктів, не ставши при цьому параноїком. Не потрібно чекати поганого – просто бути трохи обережнішим.

Обидва вуха і щоки

У разі коли одночасно горять щоки і вуха, це сигнал небезпеки, що наближається. Ймовірно, негативно налаштоване кілька людей, готується спроба за щось помститися або заподіяти серйозної шкоди. Краще не ігнорувати сигнал і залишатися напоготові. Можливо, що злісні плітки поширюються дуже швидко або намічається серйозна сімейна сварка.

Прикмети по днях тижня

Прикмети по дням тижня — розчервонілі одночасно вуха, права і ліва щока — пророкують різні події, які стануться в найближчому майбутньому:

 1. Понеділок у всі часи був важким днем. Палаюче обличчя і вуха саме в перший день тижня віщує невеликі труднощі в справах або взагалі в житті, однак, не виключає і щасливу зустріч.
 2. Вівторок принесе красноухие хороші новини та радісні події, але також знаменує сварки і плітки. Щоб негативні прикмети не збулися, потрібно носити кришталеві або діамантові обереги.
 3. Середина тижня обіцяє примирення, побачення, виявлення незвичайної знахідки.
 4. У четвер прикмета попереджає про сприятливому результаті при вирішенні важливих завдань і проблем. Довгі суперечки закінчаться посиденьками в приємній компанії.
 5. Палаюче обличчя в п’ятницю означає події, пов’язані з сім’єю. Зміцнюються родинні зв’язки, очікується цікава подія, проведений разом.
 6. Шостий день був банним, але якщо щоки почервоніли не від парної, то до якогось приємного сюрпризу від коханої людини. А ось нові справи у суботу краще не починати.
 7. Неділя – день відпочинку, але може насторожити палаюче обличчя, так як прикмета говорить про порушення планів. Але до свят це не відноситься, все пройде відмінно.

Зазначені прикмети дійсні, коли горить ліве вухо і праве з обома щоками одночасно. Цікаво, що передбачення змінюється в залежності від часу доби.

953576c27d047dd1509c3437e37161ff До чого горять вуха і щоки одночасно – прикмети і забобони

За часом доби

Виявляється, час доби, коли полум’ям горить праве вухо і щоки, теж має значення. Прикмети вказують на зовсім інші події в житті людини, ніж минулі тлумачення. Брати на озброєння можна і ті й інші:

 1. У понеділок – на людину образилися чи відбудеться довгоочікувана зустріч. З ранку – чоловік, вдень – жінка, увечері – хтось з родичів до ночі – хтось хоче помститися.
 2. У вівторок – до людини проявлять симпатію. Вранці – знайомий, вдень – незнайомий, до вечора – хто неприємний, до ночі – начальник або має владу.
 3. Середа знаменує цікаву зустріч або, навпаки, сварку. З ранку – з рідним, вдень – з новим знайомим, до вечора – зі старим другом, з яким давно не бачилися, вночі – з бажаною людиною буде побачення.
 4. У четвер варто чекати несподіваний подарунок. В ранковий час – з роботи, удень – від одного, увечері – від коханого (коханої), вночі – від ворога.
 5. У п’ятницю чергу ревнощів. Вранці – володар червоних щік сам стане об’єктом ревнощів, вдень або ввечері – доведеться ревнувати до когось.
 6. У суботу очікуються інтриги. З ранку або вдень – з боку жіночої статі, до вечора і до ночі – з боку чоловіків.
 7. Неділя віщує похвалу. Вранці – від кого-то з хороших знайомих, вдень – від коханої людини, до вечора – від начальства, до ночі – від малознайомого або взагалі не знайомого.

Зациклюватися не потрібно, якщо щоки і вуха загорілися одночасно, прикмета підкаже, чого чекати, але потрібно пам’ятати, що від думок залежить дуже багато і якщо вже чекати хорошого. А від негативу завжди допоможе колечко з гірським кришталиком: красиво і від недоброзичливців захистить.

Залежно від статі

Згідно з народними прикметами, гарячі щічки та вуха жінкам і чоловікам означають одне і те ж. Хіба що там, де йдеться про побачення, мається на увазі протилежну стать: червоніє вухо і права щока у дівчини – хлопець про неї думає, якщо у хлопця – дівчина по ньому нудьгує.

Одночасно палаюча ліва сторона пророкує майбутні неприємні моменти як у дівчат, так і у чоловіків.

Пояснення з точки зору медицини

Медицина не така категорична в питаннях майбутнього, раптово загорілися вуха і щока пояснює проблемами зі здоров’ям:

 • організм перегрівся;
 • стрес;
 • підвищення температури тіла;
 • порушення кровообігу та обміну речовин;
 • перебої з артеріальним тиском;
 • алергічна реакція;
 • зріс рівень адреналіну в крові;
 • проблеми з ендокринною системою;
 • розвивається цукровий діабет, рак чи туберкульоз;
 • у зв’язку з гормональними змінами: вагітністю, клімаксом, зниженням статевої активності;
 • чутливість до лікарських препаратів.

Лікарі стверджують, що щока стає червоною з тієї сторони, де знаходиться хворий орган.

Почервоніння і жар вух та щік окремо або одночасно можуть викликати психологічний дискомфорт: хвилювання і збентеження. Чи активні спортивні тренування, алкоголь, викликають розширення кровоносних судин.

Якщо горять щоки, але зі здоров’ям все в порядку, значить, варто прислухатися до прикмет – це дозволить психологічно підготуватися і згладити ефект несподіванки, що викликає стрес.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради