Об’ємні стрижки на довге волосся з чубком і без, навскоси. Фото, інструкції, як зробити

Зміст

Об’ємні стрижки на довге волосся здатні зробити зачіску більш пишною, що досягається за рахунок додання волоссю складної багаторівневої структури, а також филировке і градуюванні.

13da73b540625fca4eab27982a99ef38 Обємні стрижки на довге волосся з чубком і без, навскоси. Фото, інструкції, як зробити

При виконанні такої стрижки враховуються багато факторів, від рис обличчя до віку.

Критерії вибору стрижки на довге волосся

Назва Кому підходить Ефект Особливості вибору
Каскад Практично кожній жінці, незалежно від віку та густоти волосся. Зачіска має об’ємний і акуратний вигляд і дає можливість створювати безліч різних образів. При підборі варіанти стрижки слід орієнтуватися на овал обличчя. Для круглого і квадратного особи самі короткі пасма, що обрамлюють його повинні закінчуватися в районі вилиць. Для дівчат з подовженим обличчям — кращий варіант – пасма доходять до нижньої щелепи.
Драбинка Максимально ефектно стрижка виглядає на тонких і неслухняного волосся. Природний вид і обсяг. Власницям високого чола краще вибрати драбинку з густою багатошарової чубчиком. Жінкам з тонкими волоссям слід зупинити свою увагу на класичному варіанті з мінімумом филировки. Прихильницям строго стилю краще вибрати варіант з прямим краєм.
Лонг-боб Зачіска підходить жінкам будь-якого віку, які віддають перевагу акуратну укладання і строгий стиль. Лонг-боб надає акуратний і в той же час екстравагантний вигляд. При цьому вона буде доречна як в офісі, так і на вечірці. При виборі зачіски слід орієнтуватися на структуру і густоту волосся.
Асиметричний каскад Дівчатам до 30 років. Зачіска прийде трохи недбалий і неформальний вигляд. При виборі слід орієнтуватися на стилистку, адже зачіска повинна сочитися з одягом і гармонійно вписуватися в загальний стиль.
Вовчиця Стрижка добре виглядає як на густих, так і на тонких волоссі. А завдяки варіативності, її можна адаптувати під будь-який вік і стиль. Зачіска створює ефект колючим вовчої шерсті і виглядає яскраво і незвично. Стрижка Вовчиця не підходить дівчатам з кучерявими волоссям, а також власницям асиметричного або занадто витягнутого обличчя.
Дебют Особливу увагу на цю зачіску слід звернути людям, що мають недоліки обличчя і хоче їх приховати. Зачіска має властивість красти недоставки особи. За рахунок багатошарово структури і форми, вона відволікає від них увагу. Стрижеві Дебют не варто робити власницям дуже вузького обличчя.
Аврора Для жінок будь-якої вікової категорії і для будь-якого типу волосся. Зачіска додає образу легкість і певну хаотичність, а жінкам старше вона дасть можливість приховати зморшки і вікові зміни овалу обличчя. При виборі слід орієнтуватися на вік, структуру і густоту волосся, а також на загальний стиль. Зачіска не походить власницям кучерявого волосся.
Шапочка з видовженими пасмами Зачіска йде як молодим дівчатам, так і дорослим жінкам, завдяки своїй варіативності вона також підійде людям різного стилю і соціального положення. Шапочка з видовженими пасмами добре лягає на волосся будь-якого типу, створює обсяг і підкреслює індивідуальність. А сіли додати в зачіску асиметрії, то особа буде виглядати молодше. Перед тим як зробити стрижку потрібно враховувати, те, що занадто коротка маківка візуально подовжує особи, а зайво структуровані пасма можуть виглядати неприродно.

Стрижки «каскад» для довгого волосся

Стрижки каскадного типу – це універсальні зачіски, які допомагають надати волоссю додатковий об’єм і підходять для жінок будь якого віку та стилю.
3f3f80ffa8924ca7050540cbbcb1bb8c Обємні стрижки на довге волосся з чубком і без, навскоси. Фото, інструкції, як зробитиВони дуже варіативні і дозволяють багаторазово змінювати образ, завдяки різним видам укладання.

Класичний каскад

Каскад – це багаторівнева універсальна стрижка, яка дозволяє надати волоссю об’єм при цьому зберегти їх довжину. Відмітна особливість – це пасма різної довжини. Тут обов’язково повинні бути присутніми косі зрізи і філіровка.

Каскад відноситься до розряду універсальних стрижок і підходить практично всім.

Людям з великими рисами обличчя і важким підборіддям вона допомагає візуально звузити обличчя. Власницям особи у формі трикутника зачіска допоможе скорегувати пропорції. Стрижка підходить з густими і з тонкими волоссям. Також її з успіхом можуть носити жінки з кучерявим волоссям.

Стрижка створюється методом виділення контрольної пасма на потилиці. Всі інші волосся обробляються з орієнтуванням на неї. Зістригати волосся строго під кутом 90 градусів, а на завершальному етапі виконується філіровка.

Рваний каскад

Відмінна риса стрижки — виражена фактурність і рваний контур. Зачіска відрізняється легкістю і деякою недбалістю, при цьому волосся спускаються зверху вниз пасмами нерівної довжини і нагадують водоспад, а нерівний контур досягається за рахунок филировки. Вона візуально збільшує густоту і обсяг за рахунок того, що рваними пасмами оформляється вся маса волосся.

Зачіска підходить:

 • Юним дівчатам, які люблять яскраві образи.
 • Жінкам за 30, які не боятися виглядати незвично.
 • Людям з тонкими волоссям, а також з волоссям середньої густоти.
 • Власницям дуже жорстких волосся зачіска не рекомендується. Їх буде важко укладати, і форма не буде триматися, з-за важкості локонів.

  dee5928568ea5c85aefb4debd98303ad Обємні стрижки на довге волосся з чубком і без, навскоси. Фото, інструкції, як зробити

  Техніка виконання ідентична класичному каскаду, різниця полягає лише в тому, що пасма можуть мати різну довжину за рахунок чого і досягається «рваний ефект». Філіровка у цій стрижці виконується за допомогою спеціального ножа або леза.

  Градуйований каскад

  Основна відмінність градуйованого каскаду від класики – це кут, під яким стрижуться пасма. Звичайно в даному варіанті кут обробки – гостріший, а переходи між шарами більш різкі. В результаті зачіска дозволяє приховати такі недоставки особи як широкі вилиці і повні щоки.

  Градуйований каскад – це ідеальний варіант для важких волосся. Тонкі пасма дана техніка може зробити волосся ще більш тонкими і менш об’ємними.

  Техніка виконання градуйованого каскаду полягає в тому, що волосся зрізують під певним кутом нахилу ножиць. Також ефект градуювання досягається за допомогою діагональних проділів з боків, сходяться на маківці, а ширина пасом зазвичай не перевищує 1,5-2 мм.

  Ступінчасті стрижки для довгого волосся

  Об’ємні стрижки – це наявність безлічі шарів і сходинок, які можу мати різну фактуру, а довге волосся припускають широку варіативність будь-ступінчастою стрижки.

  Драбинка

  Стрижка має ступеневу структуру, а також у ній обов’язково присутня філіровка. Її особливість полягає в тому, що волосся выстригаются ступінчасто (кожен наступний шар, починаючи від верхівки, коротше попереднього). Кількість і глибина сходинок підбирається індивідуально.

  ea24488e4455bf10842aff763d3a6885 Обємні стрижки на довге волосся з чубком і без, навскоси. Фото, інструкції, як зробити

  Відмінність драбинки від каскаду – це те, що шари в зачісці не виділяються, а зливаються в єдину масу, створюючи враження природності. Ще одна особливість драбинки – вона дозволяє змінити образ, але при цьому зберегти довжину волосся, а також дає багато можливостей для експериментів.

  Об’ємна стрижка на довге волосся, виконана за типом драбинки візуально подовжує овал обличчя, тому рекомендується круглолицим дівчатам, а також людям, що мають широкі вилиці або асиметричне обличчя. Зачіска підходить як для густих і жорстких, так і для рідких та м’яких волосся.

  Техніка створення стрижки полягає в пошаровому выстригании волосся. Верхні пасма зістригають більш коротко, а нижні залишають більш довгими. У момент состригания локони відтягують перпендикулярно голові, завдяки чому і формуються сходинки. Завищують етапом є філіровка.

  Вовчиця

  За рахунок своєї багатошарової і рваною структури, стрижка Вовчиця надає образу яскравий і злегка неформальний вигляд. Її особливість у тому, що зістригати волосся шарами, починаючи від верхівки вниз, при цьому захоплюється вся їхня довжина, а кінчики филируются. Результат — гнучка динамічна форма і гострі «хижі» краю.

  Зачіска йде неординарним дівчатам до 30, які мають густі та пишні волосся. Власницям тонкого волосся слід бути обережними, так як надмірно рвані краї можуть візуально зробити волосся ще більш такими. Головна умова — відсутність посічених кінчиків.

  d58f71816628b25b34112dc06f566845 Обємні стрижки на довге волосся з чубком і без, навскоси. Фото, інструкції, як зробити

  Зачіска створюється за принципом каскаду. Волосся на маківці підстригають більш коротко, формуючи драбинку. Саме цей прийом дає ефект рівних кінчиків. Пасма на скронях і близько особи обробляються методом градуювання і ретельно филируются. Чубчик також формується з допомогою филировочного ножа або леза.

  Багаторівневі стрижки для довгого волосся

  Багаторівневі стрижки відрізняються тим, що не впливають на довжину і не зменшують пишність волосся. В той же час вони йдуть майже всім і практично не потребують укладання.

  Аврора

  Об’ємна стрижка на довге волосся Аврора передбачає плавний перехід від вкорочених пасом до довгим локонам. На відміну від Каскаду, тут виконуються більш різкі переходи між шарами, а верхівка — більш вкорочена. Зачіска ефектно виглядає як тонких, так і на густих волоссі. Аврора чудово підходить дівчатам з овальною та ромбовидної формою обличчя.

  Техніка створення зачіски передбачає поетапне состригание волосся, починаючи від потилиці до маківки. При цьому локони по черзі филируются. По всій довжині волосся формується драбинка з засобів збільшення довжини локонів від верхніх до нижніх пасом.

  Дебют

  Характерна особливість — легка каскадна текстура і хаотичне розташування пасм. Зачіска багатошарова і виконується за типом драбинки. Основна відмінність дебюту в тому, що пасма обрамила особа, підстригаються у формі підкови, на потилиці і скронях волосся можуть бути абсолютно будь-якої довжини.

  Об’ємна стрижка на довге волосся Дебют найбільш ефектно виглядає на дівчатах з круглим або квадратним обличчям, так як візуально краде повні щоки і широкі вилиці. Крім того, зачіска підходить як для густих, так і для тонких волосся.

  Стрижка виконується за допомогою техніки контрольної пасма, яка вибирається на маківці і зістригали до потрібної довжини, всі інші стрижуться по ній. Основна особливість – обробка скроневої зони та формування підковоподібного краю, а також глибока філіровка.

  Асиметричні стрижки для довгого волосся

  Завдяки особливій техніці, асиметричні зачіски завжди виглядає дещо екстравагантно, відволікаючи увагу від недоліків особи. При цьому риси обличчя візуально стають більш витонченими і гармонійними.

  Асиметричний каскад

  Асиметричний каскад можна назвати одним з варіантів рваного каскаду. який передбачає використання нерівномірних зрізів і филировки. Іноді стрижку доповнює вибитий або коротко стрижений скроню.

  Для стрижки характерно:

 • Різна довжина волосся з правого і лівого боку.
 • Резкоскошенные зрізи, що створюють ефект рваних кінчиків.
 • Чергування довгих і коротких пасом.
 • Гострі пір’ячко по всій зачісці.
 • Асиметричний каскад походить молодим дівчатам до 30, а також творчим і бунтарським натурам. Для такої зачіски кращі густе волосся або волосся середньої густоти.

  6d3869a1212bc5a9a982d08425e597b9 Обємні стрижки на довге волосся з чубком і без, навскоси. Фото, інструкції, як зробити

  Особливість виконання даної стрижки полягає в тому, що волосся на скронях зістригають асиметрично. Для цього на тімені вибирається одна пасмо і прикладається до однієї із сторін, за нею стрижеться «довгий скроню». При цьому на «короткій стороні залишають 1?2 довжини протилежного виска. Вся інша частина роботи виконується аналогічно класичним каскаду.

  Іноді коротка сторона обробляється з допомогою машинки або тріммера, тоді зачіска буде мати назву — «Каскад з виголеним скронею».

  Подовжене асиметричне каре

  Даний варіант зачіски виглядає дуже контрастно за рахунок значної різниці між лівою і правою стороною. З одного боку волосся залишаються дуже довгими і іноді можуть досягати талії, з іншого боку – вони злегка торкаються плеча або ж скроню повністю відкривається.

  Особливість стрижки тому, що в ній зберігаються всі контури характерні для каре, але в той же час вона виглядає дуже незвично. Стрижка підходить жінкам з короткою шиєю і широкими вилицями, а також власницям пружних і жорстких волосся. Людям з тонкими волоссям така стрижка не рекомендується.

  597d6befea69b05cdb0cc0fe88498429 Обємні стрижки на довге волосся з чубком і без, навскоси. Фото, інструкції, як зробити

  Асиметричне каре з застосуванням техніки вертикальних проділів і градуювання, при цьому довжина пасм вгорі потиличної зони різко коротшає. Обробка скроневої зони виконується таким чином, щоб чубчик плавно переходила в різну довжину скронь із застосуванням техніки пасмо на пасмо. На завершальному етапі виконуватися філіровка.

  Стрижки з об’ємною верхівкою для довгого волосся

  Найчастіше такий тип стрижок вибирають жінки з тонкими і м’якими волоссям, адже зачіски з пишною верхівкою створюють ілюзію прикореневого об’єму. Головний секрет такого результату полягає в багатошаровості і різній довжині сходів.

  Рапсодія

  Основна відмінність Рапсодії від інших каскадних стрижок в тому, що обсяг на маківці досягається за рахунок локонів приблизно однакової довжини, на верхніх пасмах обов’язково виконується філіровка. Бічні пасма утворюють драбинку зі сходинками різної ширини. Кінчики обов’язково филируются. Результат – досить легка і пишна зачіска.

  Об’ємні стрижки на довге волосся в цій техніці підходять жінкам будь-якої вікової категорії і зовнішності, а також йде власницям густих і важких волосся.

  Техніка виконання:

 • На початку виконується окантовка овалу особи на тім’яній і скроневій зонах, при цьому тім’яна пасмо грає роль контрольної.
 • Скронева зона обробляється аналогічно.
 • Волосся зачесываются тому, і виконується окантовка потиличної зони, після чого проводиться філіровка.
 • Шапочка з видовженими пасмами

  Така стрижка складається з двох чітко окреслених шарів. Зверху розташований лагідний шар, оформлений у вигляді шапочки, знизу знаходиться довгий шар. Така зачіска завжди виглядає пишною, але при цьому зберігається довжина волосся. Перехід між верхньою і нижньою частиною може бути як плавним, так і різким.

  3b11a53dab78b32a27fe3ef8cc6b43f8 Обємні стрижки на довге волосся з чубком і без, навскоси. Фото, інструкції, як зробити

  Дана стрижка підходить дівчатам з густими і злегка хвилястим волоссям, а також власницям тонких і прямих волосся. Також зачіска буде актуальна для жінок будь-якого віку люблять укладання, так як в даному випадку без неї не обійтися.

  При створенні стрижки, волосся поділяють на верхню і нижню зони. Верхню зону обробляють методом косого зрізу, формуючи лінію. Після чого довге волосся на обох зонах ретельно розточуються і підстригаються, починаючи від центру лоба до центру потилиці. Причому лінія зрізу може бути як рівною, так і розтушувати (без різкого переходу).

  Стрижки з прямою чубчиком для довгого волосся

  Такі стрижки рекомендуються дівчатам з низьким лобом і правильним контуром брів.

  Стрижки з прямою чубчиком підкреслюють овал обличчя і роблять акцент на очі.

  Класичний каскад з прямою чубчиком

  Класичний каскад з прямою чубчиком — це ступінчаста стрижка, надає волоссю об’єм, а зачісці — оригінальність за рахунок багатошаровості. Саме цей прийом дозволяє надати волоссю пишність і доглянутий вигляд, а також підкреслити достоїнства і приховати недоліки особи.

  При цьому найважливішу роль грає чубчик:

 • Коротка чубчик допоможе зробити погляд більш відкритим, а очі будуть здаватися більше.
 • Чубчик довжиною до брів допоможе скорегувати недоліки особи, такі як низький лоб або зайва витягнутість.
 • Чубчик довжиною нижче брів допоможе зробити очі більш виразними.
 • Дана стрижка найбільше підходить жінкам з овальним обличчям. Власницям круглого обличчя і масивного підборіддя від прямої чубчика краще відмовитися. Крім того, зачіска підходить людям з тонкими і м’якими волоссям, так і тим, хто має густе волосся, виняток — власниці дрібних кучерів.

  Стрижка виконується методом контрольної пасма. Роботу починають з верхівки, на якій виділяють контрольну пасмо, все інше обробляють, орієнтуючись на неї, при цьому, чим далі пасмо знаходиться від контрольної пасма, тим він довший. Чубок формують в останню чергу із застосуванням того ж методу контрольної пасма, а потім филируют її.

  Дебют з прямою чубчиком

  Дебют – це багатошарова стрижка відмінна риса, якої – дугоподібне оформлення овалу обличчя. Дебют добре поєднується з прямими чубчиками різної довжини. Коротка чубчик добре коригує форму витягнутого обличчя, візуально подовжуючи його. Чубчик середньої довжини зробить риси обличчя більш правильними, а довга — допоможе зробити погляд більш загадковим.

  Дебют підходить для будь-якого типу особи за винятком надто вузького. Стрижка підходить як для густих, так і для тонких волосся. Перші вона зробить більш акуратними і слухняними, а другим вона додасть відсутній обсяг.

  Цю стрижку починають виконувати з боку лоба і першої формують чубок. Саме на неї майстер орієнтується, обробляючи верхівку і скроневу зони. При цьому застосовується техніка контрольної пасма і відтяжка під прямим кутом. Процес створення стрижки завершується филировкой.

  Драбинка з прямою чубчиком

  Суть зачіски полягає в тому, що кожен наступний шар стрижеться коротше попереднього, якщо дивитися знизу-вгору. Завдяки багатоступеневій структурі, стрижка створює додатковий обсяг, а в поєднанні з прямою чубчиком допоможе приховати навіть серйозні недоліки особи.

  Оптимальний варіант чубчика для даної зачіски – чубчик довжиною до рівня брів. Зачіска підходить дівчатам з вузьким обличчям, роблячи його більш пропорційним, а також людям з прямими, м’якими волоссям. На густе і жорстке волосся стрижку краще виконувати, зачіпаючи лише кінчики і не торкаючись загальної маси волосся.

  a6cbc25aa4594d47a54c63fca105b7c3 Обємні стрижки на довге волосся з чубком і без, навскоси. Фото, інструкції, як зробити

  Якщо передбачена чубчик, то процес виконання починається саме з неї. Для створення чубчика майстер отчесывает пасмо потрібної товщини і підстригає її, утримуючи під кутом 90 градусів, а потім филирует. Після цього майстер розділять поверхню голови на зони.

  Далі він починає роботу з нижньої частини потиличної зони так, щоб кожна наступна пасмо була коротша попередній. Після цього підстригають тім’яної і скроневу ділянки, застосовуючи те ж техніку. На завершальному етапі волосся филируют.

  Стрижки з чубчиком навскоси для довгого волосся

  Даний вид стрижок допомагає візуально скоректувати масивні брови і важкий підборіддя. Для таких зачісок немає вікових рамок, вони універсальні і поєднуються з будь-якими стилями в одязі.

  Асиметричний каскад з косою чубчиком

  Основна особливість стрижки – відсутність дзеркальної ідентичності між лівою і правою стороною. Зачіска відрізняється багатошаровістю і виконується за принципом класичного каскаду. Така стрижка майже завжди доповняться косою чубчиком в різних варіантах. Найбільш ефектно в даному випадку буде виглядати рвана чолка середньої густоти і довжини.

  Але можливі й інші варіанти, наприклад:

 • Довга коса і рвана чолка допоможе скорегувати форму круглого обличчя.
 • Коротка чубчик з рваним краєм – ідеальний варіант для осіб трикутної форми.
 • Довга коса чілка, зачесана набік, підійде жінкам з квадратним обличчям.
 • Стрижка підходить як для густого волосся, так і для рідких і м’яких.

  52c549385fbbb6ceaa0ef4cd14333031 Обємні стрижки на довге волосся з чубком і без, навскоси. Фото, інструкції, як зробити

  Асиметричний каскад створюється за тією ж методикою, що і класичний, основна відмінність — це довжина скронь, яка скронь буде різною. Чубок в даному випадку стрижуть методом відтяжки пасма на 90 градусів з застосуванням техніки градуювання, в цьому випадку вона буде структурованої і багатошаровою.

  Асиметричне подовжене каре з косою чубчиком

  Цей вид стрижки – це модифіковане подовжене каре, яке на довгому волоссі виглядає досить незвично, так як довга сторона може бути абсолютно будь-якої довжини, а яка — ледь досягає плеча. Косий чубчик – це кращий варіант для подовженого каре.

  Краще зупинитися на довгій рваною чубку, яка допоможе:

 • Візуально зробити зачіску пишніше.
 • Гармонізувати несиметричне особа.
 • Візуально подовжити кругле обличчя.
 • Особливо актуальний цей вид стрижки для густих і жорсткого волосся, так як саме на них зачіска буде добре тримати форму. Власницям тонкого волосся слід робити стрижку з обережністю, так як при неправильному виконанні є ризик підкреслити цей недолік.

  Стрижка виконується методом градуювання за допомогою вертикальних зрізів, при цьому довжина локонів на маківці буде набагато коротше пасом на потиличній частині голови. Обробка скроневої зони виконується таким чином, щоб чубчик плавно переходила в різну довжину скронь.

  Вовчиця з косою чубчиком

  Така зачіска створюється методом каскадної стрижки пасом по всій довжині волосся. На відміну від класичного каскаду вовчиця дозволяє створювати більш складні силуети.

  7aa809fc25bdba3cc01e4d84b68fee46 Обємні стрижки на довге волосся з чубком і без, навскоси. Фото, інструкції, як зробити

  Дана зачіска схожа:

 • Людям з несиметричними рисами обличчя.
 • Власницям великого носа і важкого підборіддя.
 • Жінкам з круглим обличчям.
 • Стрижка Вовчиця однаково добре виглядати як на густих, так і на тонких волоссі.

  При виконанні стрижки застосовується техніка градуювання, пасма стрижуться з відтяжкою 90 градусів, після чого кожна пасмо обробляється филированными ножицями, а в окремих випадках використовують филированный ніж або бритву. Саме за рахунок цього досягається ефект жорсткої вовчої гриви.

  Чубчик в даному випадку також виконується пошарово з застосуванням методу відтяжки, після чого на ній формується рваний край при потужності техніки филировки.

  Об’ємні стрижки на довге тонке і рідке волосся

  Власницям тонкого волосся краще вибрати градуйовані стрижки з м’якими переходами ступенів і неглибокої филировкой.

  Градуированное каре на довге волосся

  Дана стрижка може мати як плавну, так і контрастну текстуру, залежно від методу обробки пасм. Зачіска найбільш підходить повним, круглолицим жінкам будь-якого віку. Молодій дівчині вона допоможе виглядати більш стильно й акуратно, а дорослій жінці – візуально скоректувати вікові зміни особи.

  3bb5189a7e6a06919dce862f4bed79cf Обємні стрижки на довге волосся з чубком і без, навскоси. Фото, інструкції, як зробити

  Виконуючи стрижку, майстер спочатку надає волоссю форму класичного каре, а потім кожна пасмо обробляється під кутом за принципом драбинки, а кут обробки може змінюватись.

  Лонг-боб

  Лонг-боб (боб на довге волосся) візуально дуже схожий на подовжене краї, але відрізняється технікою виконання. Основна відмінність — це градуювання і багатошаровість, потилицю при такій стрижці буде завжди коротше волосся спереду, так як зістригали під кутом, що надає тонким волоссю акуратний вигляд.

  Саме за рахунок цього зачіска пасує дівчатам з тонкими і рідкісними волоссям, а також власницям посічених кінчиків. Стрижка актуальна для людей з широкими вилицями, великим носом і масивним підборіддям.

  Створення стрижки починають з самих нижніх пасом, поступово переходячи до зоні верхівки. При цьому формується своєрідна драбинка, в якій верхні пасма, довші нижніх на 1-3 див. Після того як потилицю оброблений, майстер виконають горизонтальний проділ і обробляє скроневу зону.

  У цій стрижці застосовується метод градуювання і відтяжки пасм. В самому кінці процесу формується чубчик.

  Напів-каскад

  Відмітна особливість зачіски – це состригание пасм тільки до макушечной зони, все що нижче — залишається довгим. При цьому спереду пасма зістригати тільки до рівня скул, інша довжина волосся залишається вільною. Результат – акуратна каскадна стрижка з м’якими лініями.

  63dfa0ca96ca59efc73f27faa1962ece Обємні стрижки на довге волосся з чубком і без, навскоси. Фото, інструкції, як зробити

  Зачіска підходить:

 • Дівчатам, які віддають перевагу стриманий класичний стиль.
 • Зрілим жінкам.
 • Власницям рідкісних волосся і посічених кінчиків.
 • Стрижка виконується пошарово, а пасма обробляються під кутом 45 градусів. Майстер зістригає пасма з верхньої частини голови, залишаючи недоторканим потилицю і нижню частину волосся скроневої зони. Чубчик обробляється в останню чергу.

  Основна особливість зачісок на довге волосся — це складність у виконанні і простота в укладанні. Тому основним завданням тут буде вибір майстра, який зможе індивідуально підібрати довжину пасом, а також грамотно створити об’єм і вписати зачіску в стиль конкретної жінки.

  Відео про техніку виконання стрижки каскад

  Як правильно зробити багатошаровий каскад:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради