До чого дарують жовті квіти – Прикмети

Забобонні люди нерідко опиняються в «глухому куті». Народи розсипані по земній кулі. Перебуваючи на відстані один від одного, вони по-своєму тлумачать одні й ті ж явища. Так з’являються прикмети з протилежним змістом. До чого дарують жовті квіти – це залежить від події і національності дарувальника.

938ca083e3503ba89825c9c3ad159b99 До чого дарують жовті квіти  Прикмети

Що означають жовті квіти

В Росії і на Сході бутони сонячного кольору символізують:

 • благодать;
 • щастя і радість;
 • достаток;
 • юність.

Але є інша трактування жовтого кольору. Він асоціюється з осінню, в’яненням, відмиранням. Деякі люди сприймають його як символ ганьби, ненависті, пліток. Таке значення прийшло до нас із західних країн і міцно вкоренилася у свідомості. Прикмети про жовтих кольорах у відносинах пророкують:

 • угасшие почуття;
 • зрада;
 • розставання.

У відповідності з християнською символікою кольорів жовтого (золотистого відтінку) – символ божественної доброти, віри і добрих справ. Але темно-жовтий має протилежне значення. Він є уособленням віроломства і заздрості. Це пов’язано з тим, що Юда в момент зради Христа був одягнений у темно-жовтий одяг. Єретиків перед спаленням одягалися в одяг такого ж кольору.

Що стосується букетів, то з бутонів приглушеного блідого або, навпаки, темного, коричневого відтінку формують подарункові композиції для зрілих жінок. Яскраві квіточки дамам бальзаківського віку не підходять.

Можна чи не можна дарувати жовті квіти?

Єдиної думки на цей рахунок не існує. Тому, щоб не засмутити люту прихильницю прийме, яка прислухається до «голосу долі», презентуйте червоні або рожеві бутони.

Якщо вам подарували букет жовтого кольору, потрібно радіти, тому що вам побажали багатства, вами захоплюються, вважають яскравою, обдарованою особистістю.

5cb70e5a0bd5f65a3dbca380f7b6d4b6 До чого дарують жовті квіти  Прикмети

Жовті нарциси означають зраду. Єдиний день, коли букет з цих кольорів сприймається позитивно – це 8 Березня. В інших випадках краще утриматися від такого подарунка.

Чому жовтенькі квіточки потрапили в немилість:

 • У свідомості наших сучасників цей негатив поселила Наташа Корольова, яка дуже переконливо співала: «Жовті тюльпани – вісники розлуки…». Пісня була настільки популярною, що нікому і в голову не приходило сумніватися у справедливості цих слів.
 • Існує переказ про випробування на вірність, яка не змогла пройти жінка. Згідно з повір’ям повернувся з тривалого походу князь захотів дізнатися, не зраджувала йому дружина. За порадою чаклунки він залишив у спальні червоні троянди, які ранок пожовкли – що стало свідченням зів’ялих почуттів, зради жінки.
 • За примхою Катерини другої на мові квітів, якими користалися світські ловеласи для загравань з панянками, жовті бутони стали означати зраду, розлуку, недовіра до чоловіка. З тих пір і вкоренилася думка, що якщо чоловік подарував букет в жовтуватих тонах, він не збирається бути вірним, і по суті, оголосив про розрив відносин.
 • Ось чому не можна дарувати жовті квіти коханої дівчини – вона може витлумачити такий презент, як натяк на швидке розставання. А забобонні люди взагалі думають, що такий букет сам і послужить причиною сварки закоханих.

  Але це – всього лише прикмета. Ніякої негативної енергетики квіточки не несуть. Навпаки, жовті троянди прийнято дарувати в знак примирення після сімейної сварки. Якщо чоловік підносить такий букет, значить, він бажає миру, благополуччя в родині, а зовсім не вибачається за зраду.

  Будь незнайомій дівчині, з якою немає любовних відносин, можна подарувати жовтенькі квіточки. Їм зрадіють: мама, бабуся, тітка, племінниця, дочка або інша родичка. До катерининських нововведень жовті букети різних видів мовою квітів означали:

  • Тюльпани – визнання в любові з відтінком раціоналізму. Мова не йде про нестримної палкої пристрасті, як у випадку з червоними трояндами. Скоріше характеризує впевненість у своїх почуттях. Людина не «втрачає голову» від любові, тримає ситуацію під контролем.
  • Троянди – вираз преклоніння і поваги, побажання удачі.
  • Гвоздики – бажання загладити провину, за нанесену образу. Таким подарунком людина, як би говорить: «я каюся, ви мені дороги, боюся втратити вас».

  А в період іспитів такий букет принесе дівчині практичну користь, адже жовтий колір має здатність підсилювати інтелект:

  • покращує пам’ять;
  • стимулює діяльність головного мозку;
  • допомагає засвоювати нову інформацію.

  Кому дарувати жовті квіти

  Такого подарунка удостоюються в першу чергу ті люди, які люблять цю різновид флори. Це найчастіше життєрадісні, оптимістичні особистості. А ще вони наполегливі та цілеспрямовані, легко домагаються своєї мети, мають оригінальний склад розуму.

  1e624dea67dc3ca5deb6d43f082732dd До чого дарують жовті квіти  Прикмети

  Відмінно підходять жовті квіти, особливо троянди, представникам творчих професій. Таким букетом шанувальники висловлюють захоплення талантами артистів, художників, письменників. Які вештаються особистостям властиво сумніватися у своїх здібностях і правильності обраного шляху. Жовті квіточки допоможуть їм знайти втрачену віру в себе, подарують нові сили, будуть стимулювати творчість.

  Доречний букет жовтих квітів в якості подарунка для керівника. У цьому випадку золотистий відтінок сприймається як символ багатства і матеріального благополуччя. Оранжево-жовті букети – символ влади, їх прийнято дарувати впливовим особам.

  Забобонним людям властиво наділяти різні предмети містичними здібностями. Так сталося і з флористичними композиціями. Поступово з’явилося кілька прикмет, про те, що не можна дарувати жовті квіти. Не останню роль у цьому зіграло збіги і багата уява. А ось прислухатися до повір’ями чи ні – це особиста справа кожної людини.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради