Чому не можна відзначати, святкувати день народження заздалегідь – можна дарувати подарунки раніше?

Кожна людина стикається з проблемою, коли день народження випадає на понеділок. В цей час всі друзі з зусиллям волі налаштовуються на робочий лад. А адже хочеться весело провести торжество, зібрати гостей у вихідні, але заважає суворе табу: відзначати день народження заздалегідь не можна!

c076e2118eb10d7f6ed5191571621225 Чому не можна відзначати, святкувати день народження заздалегідь – можна дарувати подарунки раніше?

Ослушавшемуся загрожують хвороби і нещастя. Так звідки ж взялося це твердження? Хто його придумав? Чи потрібно йому підкорятися?

Чому не можна святкувати день народження заздалегідь?

Спочатку слов’яни відзначали день ангела, традиція святкування дати народження прийшла від американців. За багато років все переплуталося і з’явилися нові прикмети. Причому наші предки розглядали будь-яке явище з позиції боротьби добра зі злом.

Згідно з давньослов’янським повір’ями до людині на день народження окрім гостей приходять духи померлих родичів. Причому разом з добре налагодженими прабатьками «на вогник» заглядає і нечиста сила.

Коли іменинник влаштовує торжество раніше або пізніше, добрі духи не можуть з’явитися, тому що їм ніхто не повідомляє про перенесення святкування. Душі померлої рідні, доглядають за живими нащадками, ображаються, коли не можуть відвідати торжество, і перестають допомагати людині.

Зате сили зла тут як тут, і їм ніхто не заважає творити, що заманеться. Нетерплячий іменинник починає хворіти, слабшає, навалюються на нього біди і неприємності – це темні сутності витягують з його тіла життєву енергію.

Така бажана «пані Фортуна» також відвертається від того, хто хитрує. У день народження Вищі сили посилають людині удачу, але якщо відзначається заздалегідь, виходить, що винуватець торжества хоче двічі отримати заповітний подарунок долі. Але удача покидає «брехунця».

Що може статися, якщо відзначиш день народження заздалегідь?

Кожному зрозуміло, що народження і смерть нерозривно пов’язані. Кожен прожитий рік безжально наближає дату смерті. Коли людина святкує день народження раніше терміну, він як би говорить Вищим силам: Я не в змозі зазначити дату в строк. Таким чином, він може і не дожити до наступного дня свого народження.

В давнину побутувала думка, що напередодні чергової річниці появи на світ, відбувається скидання негативу, негативних емоцій, що нагромадилися за рік, душа очищається і оновлюється. Якщо день народження відзначити раніше, зло не зникне, а плавно перейде в наступний рік життя. Нестатки й нещастя накинуться на людину з потроєною енергією.

Народна мудрість стверджує: напередодні дня народження людини тимчасово покидають ангели-хранителі. Крім того, у тіла є клітинна пам’ять. Організм накопичує «морі» інформації. Про час появи на світ організм зберігає тяжкі спогади про стресі, величезних навантаженнях.

Є думка, що саме із-за цих спогадів, людина підсвідомо готується до чогось страшного – і воно відбувається. Напередодні дня народження з людьми часто трапляються нещасні випадки різного ступеня тяжкості.

a5956422156303df03c377413e82d98a Чому не можна відзначати, святкувати день народження заздалегідь – можна дарувати подарунки раніше?

Чому не можна вітати заздалегідь?

День народження у житті конкретної людини важливіше Нового року, Різдва, річниць весілля. В цей день гості піднімають келихи на честь іменинника, святкують його поява на світ. А з чим вітати людину, якщо свято відбувається раніше терміну? З майбутніми вдалими пологами? Загалом, сенс свята втрачається.

Прагматичні люди вважають нісенітницею вітати іменинника заздалегідь, якщо це можна зробити вчасно. Приймаючи вітання, людина перебуває в ейфорії. У цей момент добрі побажання знаходять особливу силу, здатні впливати на долю іменинника. Навіщо позбавляти винуватця торжества цього задоволення?

Поздравляющие раніше часу «крадуть» у винуватця торжества удачу, щастя, здоров’я, благополуччя – все те, що бажають.

Не забувайте, що в кінці свого річного циклу людина ослаблений (адже саме в день народження він отримує від Вищих сил «нову порцію» енергії на подальше життя). Той, хто вітає заздалегідь, запускає новий життєвий цикл, коли іменинник до неї ще не готовий, тому весь наступний рік буде невдалим.

Чому не можна дарувати подарунок заздалегідь

Не завжди є можливість особисто бути присутнім на дні народження. Як бути, якщо потрібно привітати іменинника? Щоб не потрапити в розряд недоброзичливців, не робіть подарунки заздалегідь. Сьогодні існує багато способів, щоб привітати людину вчасно з будь-якої точки світу (подарункові сертифікати, кур’єрська доставка, грошові перекази тощо).

Але є думка, що не можна поздоровляти з днем народження заздалегідь, а дарувати подарунок можна. При цьому потрібно сказати: «не вітаю». Особливе значення мають передчасні подарунки. Наприклад, якщо у людини не складалися справи у тій чи іншій сфері, ваш подарунок буде символізувати прощання з невдачами. Має значення, в який за рахунком день до іменинного дати підносити дар – він буде проганяти невдачі у певній галузі життя:

 • 12 – в цей день варто подарувати предмети, що допомагають встановити душевну рівновагу людини, який останнім часом часто перебував на самоті.
 • 11 – подарунок, який допоможе уникнути невдач, пов’язаних з хобі.
 • 10 – кар’єра, соціальний статус.
 • 9 – подорожі, освіти.
 • 8 – переломні моменти, подарунок, який натякне, від чого людині потрібно відмовитися.
 • 7 – партнерство (якщо відомо, що іменинник з кимось посваритися, потрібно подарувати символ миру).
 • 6 – здоров’я, побут (предмети, що полегшують щоденний труд).
 • 5 – творчість.
 • 4 – дім, сім’я.
 • 3 – інтелект.
 • 2 – цінності (прикраси, аксесуари тощо).

А в день народження потрібно дарувати все, що допоможе людині просуватися в майбутньому.

f081781f7d34bd4ccd1722e5ac996e3c Чому не можна відзначати, святкувати день народження заздалегідь – можна дарувати подарунки раніше?

Що робити, якщо вам все ж вручили дар заздалегідь?

Подарунок, піднесений раніше часу недоброзичливцем здатний завдати шкоди імениннику, навіть якщо дарувальник не зробив це навмисне. Такий дар потрібно подумки перехрестити, і сказати: «Беру тільки, що бачу, а що невидно залиш собі».

Коли святкувати день народження тим, хто народився 29 лютого?

Люди вважають високосний рік важким. Тяготи, горе, перешкоди на шляху до мети – ці всі проблеми супроводжують рік, в якому не вистачає одного дня. Забобонні люди не планують весілля та інші важливі події.

Вже зрозуміло, чому не можна відзначати заздалегідь день народження, але коли ж влаштовувати свято народженим 29 лютого? Яку з дат вибрати: 1 березня або 28 лютого? Здається, відповідь очевидна: краще пізніше, ніж заздалегідь, а тим більше, некомфортно відзначати день народження раз на чотири роки.

Є науково обґрунтована теорія вченого з Німеччини Хайнріха Хемме про те, коли влаштовувати свято. Уточніть час свого народження у високосному році:

 • 00.00–06.00. Відзначайте 28 лютого.
 • 18.00–00.00. Переносите святкування на 1 березня.
 • 06.00–18.00. Два роки, наступні за високосним, святкуйте 1 березня, третій день народження влаштовуйте 28 лютого.

Є цікава ідея для тих, кому неодмінно потрібно влаштувати святкування за день до правильної дати. Оголосіть запрошеним, що не відзначаєте день народження, а останній день, наприклад двадцять восьмого року (якщо вам 28, а завтра має виповнитися 29 років).

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради