Чому не можна спати напроти дзеркала: чи можна ставити навпроти ліжка, вхідних дверей, вікна, вішати у спальні, перед ліжком

Дзеркало – це особливий предмет, до якого здавна ставилися з побоюванням. Багато прикмети, пов’язані з ним, дійшли і до наших днів. Наприклад, всі знають, що не можна спати напроти дзеркала, а також дивитися в нього, коли плачеш. Проте мало кому відомо, якими наслідками це загрожує, і що необхідно зробити, щоб подружитися з дзеркалом.

f0f1f0af04be2167eb0c4fe7397f1c83 Чому не можна спати напроти дзеркала: чи можна ставити навпроти ліжка, вхідних дверей, вікна, вішати у спальні, перед ліжком

Чи можна спати напроти дзеркала?

Згідно давньоруської приймете, спати біля дзеркала вкрай небажано. У народі кажуть, що в цьому предметі живе двійник людини, який вночі може викрасти його душу. І якщо астральний дух затягне вас у задзеркаллі, то вибратися звідти вже не вдасться.

Якщо розташоване біля ліжка, то, збираючись спати, краще завісити його білою тканиною. Це дозволить розслабитися, повноцінно відпочити і поповнити запаси енергії.

Але якщо звернутися до прикмет інших народів, то їх думка буде не таким категоричним. До прикладу, мусульмани яких-небудь строгих обмежень щодо розташування цього предмета у спальній кімнаті не висувають.

Згідно з їх думку, саме в ньому таїться істинне знання всіх речей, які нас оточують. Однак якщо звернутися до Корану або численним Хадисам, то питання про те, чи можна біля дзеркала спати, обходиться стороною.

Що не можна робити перед дзеркалом?

Для того щоб не допустити в своє життя негатив, бажано знати, чого перед дзеркалом робити не варто.

 • Існує повір’я, яке пояснює, чому біля дзеркала не можна спати. У ньому говориться, що відображає цей предмет є своєрідним енергетичним вампіром, і якщо поставити навпроти нього ліжко, то це може загрожувати втратою позитивної енергії. В результаті у людини погіршується самопочуття, він починає страждати безсонням і стає надто дратівливим. Причому в даному випадку немає різниці, як саме спати: ногами до дзеркала або головою.
 • З настанням темряви не підходить до дзеркальних поверхонь. В цей час доби істоти, що живуть у потойбічному світі, набувають силу і здатні негативним чином вплинути на людину, витягаючи з нього енергію і викликаючи переживання.
 • Згідно з народними прикметами, перед дзеркалом не можна їсти. У народі кажуть, що так можна втратити не тільки здоров’я, то також зовнішньої привабливості і розуму.
 • В дзеркальні поверхні можна дивитися, якщо в домі є покійник. Це пов’язано з тим, що душа відправляється в світ інший не відразу, а протягом кількох днів продовжує літати серед живих. І якщо душа померлого потрапить в дзеркало, то так ніколи і не знайде спокою. З цієї причини всі дзеркальні поверхні в будинку завішують і не відкривають протягом сорока днів.
 • Не можна дивитися в дзеркало удвох, так як воно відображає почуття і думки. І якщо людина, яка в даний момент стоїть перед відбиваючою поверхнею поруч з вами, відчуває злість або заздрість, то дзеркальна поверхня неодмінно передасть цей негатив вам.
 • Не можна дивитися в дзеркало, яке тріснуло або розділене на кілька частин. Вважається, що біополе людини буде порушено, з-за чого відбудеться втрата позитивної енергії.
 • Не можна класти фотографії таким чином, щоб вони відбивалися в дзеркальній поверхні. Існує думка, що завдяки відображенню створюється своєрідний коридор, по якому сутності, які живуть в потойбічному світі здатні дістатися до людини. Через фото вони негативно вплинуть на нього, викликавши нічні кошмари і необгрунтовані страхи.
 • Вважається, що найбільшу небезпеку представляють старі дзеркала, якими раніше користувалися до вас. Їх поверхня може бути просякнута негативною енергією, яка відбилася від способу життя і думок членів іншої сім’ї. І весь цей негатив рано чи пізно може перенестися у ваш будинок.

  603f0a63d5e8cb179ae83b5eaf125abe Чому не можна спати напроти дзеркала: чи можна ставити навпроти ліжка, вхідних дверей, вікна, вішати у спальні, перед ліжком

  Де не можна вішати дзеркало?

  Існують певні заборони щодо місця розташування дзеркала в будинку.

  Передпокій

  Не можна вішати дзеркало навпроти вхідних дверей. Коли вона замкнена, то позитивна енергія не має можливості проникнути в будинок. А коли двері відкривається через неї йдуть потоки благополуччя і успіху. Таким чином виходить, що відпрацьований негатив не встигає покинути приміщення, а надходження свіжих потоків блокується. З тієї ж причини не допускається ставити дзеркало навпроти вікна.

  Розібравшись, чому не можна розташовувати відображають предмети подібним чином, слід також зазначити, що чекає мешканців квартири, якщо знехтувати цими порадами.

  • Згідно з прикметами, мешканці будинку будуть постійно втомлюватися і часто хворіти. І пояснити це досить просто – через дефіцит позитивної енергії.
  • Дзеркальна поверхня здатна вбирати потоки негативної енергії, яка буде надходити від людей, що приходять до вас в гості. Незабаром така енергія вплине на поведінку і здоров’я всіх домочадців.
  • У народі кажуть, що дзеркала не місце напроти вхідних дверей, так як удача, увійшовши в дім та побачивши своє відображення, відразу ж покине його. Вона вирішить, що в ній тут просто не потребують і кинеться на пошуки нового житла.
  • Прикмети не радять розташовувати таким способом дзеркальну поверхню, так як це обіцяє прихід непроханих гостей. А якщо відображає предмет буде постійно висіти навпроти дверей, то такі візити стануть досить частими.

  4258b50d4bf36178b65c0f96fa90fc85 Чому не можна спати напроти дзеркала: чи можна ставити навпроти ліжка, вхідних дверей, вікна, вішати у спальні, перед ліжком

  Спальна кімната

  Далеко не найвдалішим місцем для розташування є спальня, а, точніше, нічна зона. Розберемося, чому не можна його тут встановлювати.

 • Згідно з прикметами, якщо людина під час сну буде відображатися в дзеркалі, йому загрожують численні неприємності. І тут мова йде не тільки про безсонні, але також і про постійні сварки в сім’ї.
 • Наші предки вважали, що під час нічного відпочинку людина стає особливо уразливим. І якщо жива душа раптом виявиться в задзеркаллі, потойбічні сили більше не відпустять її.
 • Не можна розташовувати дзеркало і над ліжком. У народі кажуть, що відображає стеля здатний внести розлад у відносини між подружжям, що неодмінно призведе до розриву.
 • Існує й інше повір’я: якщо подружнє ложе буде відображатися в дзеркалі, то це може залучити зраду. При цьому дуже погано, коли відображається не тільки ліжко, але і двері в спальню.
 • Якщо дзеркало буде стояти в спальні напроти ліжка, то під час сну всі підсвідомі побоювання людини почнуть проявлятися з подвійною силою. В результаті стає зрозуміло, чому не можна розташовувати відображає предмет подібним способом: негативні емоції зростуть, а дзеркало спроектує їх на реальну життя.
 • Найчастіше в спальні встановлюють велика шафа з дзеркальними дверцями. Це дуже погано, так як в них відбивається не тільки ліжко, але і кути, в яких, згідно з думкою фахівців по Феншуй, ховається нечиста сила.
 • Недобрий знак, коли в дзеркальній поверхні тіло людини відображається не повністю, наприклад, зрізані ноги або лоб. У цьому разі під час сну відбувається відсікання енергетичних потоків, що в подальшому може призвести до хвороб. Причому недуги торкнуться тих частин тіла, які не видно в дзеркалі.
 • Якщо ж буде відображена тільки нижня частина тулуба, то це, згідно з прикметами, призведе до зниження самооцінки: людина буде відчувати спустошеність, з’явиться схильність до ведення самітницький спосіб життя, можливий розвиток захворювань видільної системи та статевих органів.
 • ccb8a3dd4695f07eb2acf59bca300981 Чому не можна спати напроти дзеркала: чи можна ставити навпроти ліжка, вхідних дверей, вікна, вішати у спальні, перед ліжком

  Кухня

  Розташування на кухні також має неабияке значення. Приміром, якщо воно буде висіти навпаки плити, то, згідно з народним повір’ям, домашні справи господині почнуть даватися важко, і вона буде сильно втомлюватися.

  Фахівці з фен-шуй радять встановлювати дзеркало навпроти обідньої зони. Ця зона символізує достаток у домі, і подібне розташування відбиваючої поверхні дозволить збільшити його.

  Робочий кабінет

  Дзеркало цілком може знаходитися в кабінеті глави сім’ї, однак безпосередньо навпроти робочої зони його вішати не можна. В іншому випадку обсяги робіт постійно будуть збільшуватися.

  Крім того, не допускайте, щоб в дзеркальній поверхні було видно зламані предмети, пошкоджені поверхні або безлад: незавершений ремонт, старі меблі, що відвалилася плитка і т. п. Якщо цей негатив відіб’ється, він знову і знову буде повертатися у ваш будинок.

  Чому не можна плакати перед дзеркалом?

  Дзеркало завжди повертає відбитий негатив, причому обов’язково з дивовижною щедрістю. Таким чином, плакати перед ним або ж висловлювати будь-які негативні емоції, наприклад, злість, вкрай не бажано.

  Якщо ви чимось засмучені, не можна розповідати дзеркальної поверхні про свої проблеми. Будь-яка душевна біль, пов’язана з хворобою, особистою сферою, власними недоліками або важкими життєвими ситуаціями перетвориться на потужний потік негативної енергії і обов’язково, відбившись, принесе ще більше страждань.

  Психологи не дарма радять частіше посміхатися і хвалити своє відображення. Це допомагає в здійсненні заповітних бажань і посилює сильні особистісні сторони.

  da3512a3d96b41ea959271313975bccd Чому не можна спати напроти дзеркала: чи можна ставити навпроти ліжка, вхідних дверей, вікна, вішати у спальні, перед ліжком

  Як убезпечитися і вберегти себе від неприємностей?

  Подружитися з дзеркалами дуже просто.

  • Вони завжди повинні бути ідеально чистими. А якщо нещодавно сталася сварка, їх варто вимити ще раз.
  • Якщо ви бажаєте уникнути неприємностей, після приходу гостей дзеркальні поверхні бажано протерти вологою губкою.
  • Отримали дзеркало в подарунок – ретельно вимийте його святою водою.
  • Якщо дзеркало стоїть у невідповідному місці, то врівноважити енергетику допоможе велика квітка, що розташований поруч, або ваза з молодими пагонами бамбука.
  • Йдете з дому – подивіться на своє відображення і попросіть двійника оберігати оселю під час вашої відсутності.
  • Купили дзеркало – накрийте його білою тканиною і залиште так на пару днів. Полотно вбере всю інформацію, після чого його необхідно буде просто викинути.

  І пам’ятайте, у якому б настрої ви перебували, підходячи до дзеркальної поверхні, намагайтеся позбавитися від негативу. Наступного разу обов’язково спрацює принцип бумеранга: дзеркало, заряджене потоками позитиву, поверне його вам в подвійній кількості.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради