Чому не можна спати на двох подушках: прикмета

Подушка – прекрасне пристосування для сну і відпочинку. З урахуванням останніх модних напрямів вона придбала статус декору для м’яких меблів. З її появою виникло відразу безліч прикмет і забобонів. І деякі з них стосуються сну на двох подушках.

1c1db3e3a05be6f7a60774eadbd1271b Чому не можна спати на двох подушках: прикмета

Чому не можна спати на двох подушках

По своїй суті, прикмета – звернення уваги на дрібні побутові деталі. Проаналізувати будь-яку дію і пов’язати його з подією згодом подією для предків було справою нехитрою. Знаки, залишені долею, допомагали в житті запобігати біди і проблеми.

Більшість з забобонних ознак дають можливість уникнути негативу, виправити помилки. Це стосується і прикмети, яка свідчить, що спати на двох подушках не можна.

Щоб детально розшифрувати народний прогноз, слід враховувати такі моменти:

 • хто саме використовує 2 предмета відразу;
 • розмір та форму, колір.

У 90 % випадків тлумачення слов’янських візьме про подушках несуть негативне значення.

Якщо ж взяти за основу феншуй, трактування змінюється. У зв’язку з цим не зайвим буде визначитися, до слов’ян або азіатам людина благоволить і дотримується їх традицій.

Одиноким

Спати на двох подушках не можна одиноким людям. Вважається, що чоловік/хлопець відштовхує супутницю життя. Таким способом він показує долю, що йому достатньо сну і відпочинку, а сімейні узи без потреби. Крім того, це зашкодить кар’єрного зростання, стане коренем проблем у фінансовій сфері.

Самотнім жінкам з цієї ж причини не дозволяється класти під голову дві подушки. Якщо, звичайно, один з предметів не є валиком під спину, шию.

aa8ddee91be93e1837180fa74b0888fd Чому не можна спати на двох подушках: прикмета

Сімейним

Для сімейних людей такий сон обіцяє небезпека у вигляді зрад другої половини, розриву відносин, розлучення. Подібна звичка може вплинути на здоров’я того, хто використовує два предмета одночасно. Хвороба буде тривалою і небезпечною, із-за чого можна втратити роботу, шанс на зміну життя в кращу сторону.

Дітям

Укладати малюків спати на дві подушки – означає приректи їх на самотність. Дитина незабаром стане відлюдькуватим. Це призведе до порушення його психіки, відносин з протилежною статтю в старшому віці.

Літнім

Люди у віці люблять поспати на великій кількості подушок. І причин цьому багато. Найвагоміша – біль у спині, суглобах. Але робити таке категорично заборонено. Тривалий сон на двох подушках веде до переосмислення прожитих років і глибоке розчарування. Цілком можливо, що людина на цьому ґрунті серйозно захворіє.

d42d854829211cde07994b7f8a7c2bba Чому не можна спати на двох подушках: прикмета

Залежно від кольору подушок

Чорний колір наволочок несе поганий сон. Кошмари будуть переслідувати власника такого постільної білизни. Навіть за умови, що другий предмет, який укладається під голову, з великою кількістю чорних елементів в малюнку – це вже ризик втратити нічний спокій.

Повір’я про забарвленню:

 • біла – численні статеві зв’язки без серйозних намірів, але з поганими наслідками для здоров’я;
 • ніжно-рожева – спілкування з неприємними людьми, заздрісники будуть гостями в домі, а друзі швидко перетворяться на ворогів;
 • яскраві кольори – ряд випробувань, з якими доведеться справлятися самостійно.

Залежно від розміру

Розмір і форма подушок допомагають розкрити секрет благополуччя.

Предки були впевнені, що людина, що бажає залучити в життя достаток, повинен спати на об’ємній подушці.

Це сприяє збільшенню доходу. Міняти чи ні рід діяльності, залежить від ситуації, бажань і потреб.

Наповнення подушки повинно бути натуральним. Для чоловіків перо брали гусяче. Жінки/дівчини рекомендувалося спати на плоскій з додаванням лебединого пуху. Вважалося, що так вона зможе побачити уві сні судженого. Якщо використовувався пух забитої птиці, шлюб буде невдалим. А ось зібраний навесні привнесе в життя благополуччя і щирі почуття.

Також предки вірили в такі прикмети:

 • Прямокутна форма подушок допомагає зрозуміти сенс життя. Людині простіше зібратися з думками, досягати цілей, стати впевненим у собі і своїх силах.
 • Можна спати на квадратній подушці. Особливо це стосувалося самотніх людей. Вона допоможе прискорити доленосні зустрічі, знайти нових друзів, втілити давно задумане.
 • Співпраця, нова робота принесе достаток і благополуччя, якщо купити квадратну подушку в четвер на місяць.
 • Кругла подушка під головою дає можливість зблизитися з однолітками, отримати підтримку друзів і родичів.

fe2ba2b80f129632d9e37e8b4e1bf33e Чому не можна спати на двох подушках: прикмета

Як розвіяти негативне значення прикмети

Згідно з народними повір’ями, запобігти неприємності можна кількома способами:

 1. Негайно поміняти предмети для сну. Прибрати зайві подушки. Але перед цим їх добре просушити і вибити. Виконати все на убуваючому місяці.
 2. Спалити зайві. Давати користуватися іншим другої подушкою не рекомендується. Такі дії призведуть до того, що придбав подарунок забере на себе весь негатив від попереднього господаря.

Сон і пов’язані з ним предмети завжди таять у собі загадку. Предки були впевнені, що вночі всі переміщуються в інший світ, де дізнаються таємниці буття, а також впускають у своє життя щось нове. При використанні білизни або подушок неправильної форми, кольору і об’єму людина впускає в життя проблеми, небезпека, невдачі.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради