Чому не можна класти ключі на стіл – Народні прикмети

Трохи дивний, на перший погляд заборона тримати ключі на столі має не тільки практичне значення, але і глибокі коріння в історії. У цього марновірства є кілька пояснень. Щоб перевірити дію прикмети, покладіть ключики на стільницю, і спостерігайте за змінами в житті. А що вас очікує, передбачить народна мудрість.

b46b15b7a1240931698691ee12a7ce11 Чому не можна класти ключі на стіл   Народні прикмети

Як символіка ключа і столу впливає на тлумачення прикмети?

Якщо ретельно розбиратися, то в цьому марновірстві присутні два діючих предмета»: стіл і ключі. Кожен з них відіграє певну роль у значенні прикмети.

Стіл

Він вважається сполучною ланкою між світами (реальним і потойбічним). Тому потрібно з повагою ставитися до його поверхні. Не варто на неї класти брудний предмет, який чіпають руками і ніколи не миють. Як відомо, брудні речі несуть на собі ще й енергетичний бруд.

Інший аспект: залишивши на столі цінну річ, можна вважати, що вона буквально викинута в інший вимір. Це неминуче призведе до втрат, включаючи матеріальні витрати.

З цієї ж причини на стільниці можна залишати ніякі символи порожнечі – порожні ємності (не заповнені чашки, тарілки, пляшки). В них треба покласти хоч що-небудь або поставити догори дном. Порожнеча приверне спустошення гаманця.

А ще він не повинен залишатися голим, його неодмінно потрібно застелити скатертиною (бажано, красивою). А для залучення фінансового благополуччя під матерією слід розкласти грошові купюри.

Ключ

Володіючи ключем, ви володієте ситуацією. Втратити цей предмет – залучити великі проблеми. Це виражається в руйнуванні «захисту». Адже закрита двері захищає вас від неконтрольованих вторгнень ззовні.

Якщо ключ потрапить в руки мага, він отримає повний доступ до вашого житла, буде знати ваші таємниці, розкриє всі секрети. Крім того, чародій зможе впливати на ваше життя.

Народні прикмети про ключі на столі

Згідно приймете, на стіл не рекомендується класти ключі, тому що, в іншому випадку неможливо буде розбагатіти.

У деяких країнах існує традиція: все, що лежить на столі – загальне, отже, цей предмет має право взяти будь-хто з присутніх.

Ключики на столі притягують увагу увійшов у приміщення, вони розбурхують підсвідомість, порушують природну цікавість, спрагу пізнання. А є повір’я про те, що гра з чужим цікавістю – змагання з дияволом.

Крім ключів на стіл не можна класти: гроші, шапку, ножі, порожню посуд, тару.

А ще є думка, що всі речі, які виявляються на столі, потрапляють до нечистої сили. Уявляєте, якщо ключі від вашого будинку, від вашого світу потраплять в руки до диявола? Житло наповниться темними сутностями, які будуть робити, що захочуть.

Підводячи підсумки, покласти ключі на стіл, це означає – залучити фінансові труднощі:

  • закрити грошовий канал (скільки не працюйте, грошей не буде);
  • відкрити дорогу злодіям (якщо не в прямому, то в переносному – матеріальних втрат не минути);
  • його може забрати домовик.

В цей список не ввійшли інші неприємності. Ще є пояснення, чому не можна класти, тим більше, кидати ключі на стіл – бо сварок в будинку не минути. Причому чим частіше, ці предмети летять на стільницю, тим масштабнішими будуть скандали.

Існує ще декілька забобонів:

  • Якщо ключі часто губляться – знак: будинок обов’язково нагрянуть злодії.
  • Якщо цей предмет іржавіє – ознака отримання дорогого подарунка, хто збирає на нього гроші.
  • Якщо перед сном вхідні двері закриє дружина – подружжя протягом ночі будуть сваритися.

Враховуючи все сказане, не можна класти ключі на горизонтальних поверхнях у відкритому вигляді. Їх потрібно ховати в закритому ящику, сумки, кишені. Для зручності користування застосовують спеціальні залізні гачки, на які вішають ключики. Метал в цьому випадку має охоронну і організуючу функцію. Не даремно у минулі часи існувала посада – ключник – зберігач. У сучасних будинках таку роль виконують елементи інтер’єру – ключниці – будиночки з гаками.

Обов’язково визначтеся з місцем для ключів, і неприємності обійдуть вашу обитель стороною!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради