Чому не можна дивитися на місяць: довго, у повню, вночі

Єдиного небесного супутника Землі здавна приписували магічні властивості. Світло місяця притягує і заворожує, від нього неможливо відірвати погляд. Прикмети пояснюють, чому не можна довго дивитися на місяць, і чим це небезпечно.

5140cbebd2385b2c18c77033473e22ca Чому не можна дивитися на місяць: довго, у повню, вночі

Чому не можна дивитися на місяць

Це небесне тіло володіє потужним енергетичним полем і впливає на людину, навіть коли він зовсім не звертає на нього уваги. Такий ефект багаторазово підсилюється, якщо пильно і довго дивитися на місяць вночі. Під дією відбитого світла деякі люди впадають в гіпнотичний стан, втрачають інстинкт самозбереження. Ними оволодіває незрозуміле спокій, що здатне підштовхнути до суїциду.

Згідно з народними повір’ями, не можна довго дивитися на місяць з таких причин:

 • Це призведе до втрати розуму. Екстрасенси стверджують, що у місячну ніч активізуються всі темні сили. Негативна енергетика передається людині, яка вдивляється в місяць, що здатне звести його з розуму. Особливої небезпеки зазнають недовірливі і чутливі натури. Після споглядання такого небесного об’єкта вони стають дратівливими, нервовими, втрачають сон.
 • Можна стати сновидою.
 • Виникнуть сильні головні болі, розвинеться мігрень.
 • Це принесе в життя невдачі.

Категорично заборонено задивлятися на це небесне тіло вагітної, інакше її чекають важкі і болісні пологи. Бажано, щоб на майбутню маму не потрапляв місячне світло, особливо уві сні.

ba53241a9b864996d188626f1e03b39d Чому не можна дивитися на місяць: довго, у повню, вночі

Вплив фаз

Місяць постійно змінюється – проходить у своєму розвитку чотири фази. У кожен період її світло чинить різний вплив на людей. Коли вона «росте», практично безпечна і навіть здатна зарядити людину енергією. Саме в цей час езотерики рекомендують починати нові проекти, робити стрижку, виконувати операцію, висаджувати рослини.

Найсильніше дію світила відчувається в повний місяць. В такі ночі навіть домашні тварини намагаються уникати його світла. Багато людей в цей час відчувають безпричинну тривогу.

Коли місяць вступає в завершальну фазу розвитку, вона втрачає активність, але це не значить, що її споглядання корисно для людини. У давнину вірили, що світило здатне ввести в смертну тугу і перешкодити виконанням наміченого.

Життєві ритми деяких людей збігаються з місячним календарем. Для них нічне світило не представляє ніякої загрози.

Молодий місяць

Коли на небі вночі з’являється тоненький світиться серп, в народі це називають молодиком. Якщо довго дивитися на молоденький місяць, то постраждає емоційний стан. Людина почне відчувати сильне подразнення, на порожньому місці затіє сварку.

У зону ризику потрапляють представники чоловічої статі. «Новонароджена» луна пробуджує у них звірячі інстинкти – вони стають грубими і агресивними.

Не можна надовго затримувати погляд на такому космічному тілі тим, хто страждає хворобами серця. Це збільшить ймовірність розвитку нападу. Якщо, не відриваючи очей, дивитися на що висить у небі місяць-молодик, то серцева біль з’явиться навіть у здорової людини.

9066382d9e33e3f7b5e1bc0f854e2244 Чому не можна дивитися на місяць: довго, у повню, вночі

Перша

Ця фаза найбільш сприятлива для людей, тому в період зростаючого місяця дозволено вночі милуватися місячним світлом. Він наповнить людини енергією, викличе прагнення діяти, підкоряти нові вершини. Тривалий зоровий контакт з молодим місяцем призведе до появи несподіваних ідей, поліпшить настрій, поправить самопочуття.

Але занадто довго вдивлятися в молодий місяць все ж не варто. Хоча зростаюча місяць надає людині сил, вона здатна затуманити його розум і стимулювати до скоєння необдуманих вчинків.

Піддавшись її дії, він раптово вирішить розірвати любовні відносини, звільниться з роботи, вкладе всі грошові кошти в сумнівне і програшну підприємство.

Друга

Нікому не слід розглядати небесне світило, коли воно поступово згасає. Головна причина, чому не можна дивитися на убуваючу місяць вночі, – людина відчує себе знесиленим, у нього виникне апатія. Її світло негативно впливає на енергетичне поле. Це призводить до зниження працездатності.

В результаті всі розпочаті проекти залишаться незавершеними, настане повний застій у справах, любовні відносини не призведуть до щасливого фіналу.

Найбільшу небезпеку несе «старіє» місяць для літніх. Вона здатна відібрати у них сили, здоров’я і кілька років життя. Не варто задивлятися на убуваючий місяць тим, хто хворіє або погано себе почуває – процес одужання сповільниться або різко погіршиться самопочуття.

«Тf, що худнt» луна погано впливає на енергетичні потоки, які проходять через грудну клітку людини. Після пильного спостереження за таким небесним об’єктом зросте ризик загострення хвороб хребта і органів дихання.

Щоб нейтралізувати негативний вплив місяця, що перебуває у другій фазі, проведіть такий обряд:

 1. Поверніться до неї спиною.
 2. Вказівні пальці обох рук складіть у формі хреста.
 3. Розташуйте його на грудях.
 4. Швидко зайдіть в приміщення або сховайтеся під навіс, куди не проникає місячне світло.

aae1e0ea7079a108d103ea0a8ff854bf Чому не можна дивитися на місяць: довго, у повню, вночі

Повний місяць

Період повного місяця – найкрасивіша і небезпечна фаза. У цей час багато піднімають голову вгору, щоб побачити захоплююче видовище: величезна куля поливає землю таємничим світлом.

Разом з ним місяць відправляє потужні енергетичні потоки, які надають руйнівну дію. В такий час часто відбуваються дивні нез’ясовні явища, події, які завдають серйозної шкоди людям.

Чому, за повір’ями, не можна дивитися на повний місяць у небі:

 • буде мучити безсоння;
 • розвинеться лунатизм;
 • зросте ризик появи важкого захворювання;
 • після романтичної прогулянки під місяцем закохані посваряться, що призведе до розриву відносин.

Прикмети стверджують, що повний місяць здатне сильно вплинути на долю, але багато чого залежить від самої людини. Важливо використовувати як енергетичний заряд, який посилає місяць. Якщо направити його на добру справу, то можна досягти великих успіхів у житті та кар’єрі.

Повний місяць – найкращий час для проведення магічних обрядів, приворотів, але при виконанні ритуалів ні в якому разі не можна дивитися на небесне тіло.

Навіть один погляд, випадково кинутий у його бік, обернеться несподіваними наслідками – змова придбає зворотну дію. Якщо він повинен був залучити гроші, то людина їх втратить і впаде в крайню нужду. Замість того щоб приворожити коханого, ви розбудите в його серці ненависть до своєї персони.

4750d0487d1148873836e4cbbcf85908 Чому не можна дивитися на місяць: довго, у повню, вночі

Можна дивитися на кривавий місяць

Краще ніколи не дивитися на кривавий місяць, не можна навіть потрапляти під її промені. Вона символізує нещастя і вважається сильним джерелом негативу. Пильно вдивляючись в червоний сяючий диск, людина притягне до себе неприємності, хвороби, страшні біди і нещастя.

Якщо усе ж не вдалося вберегтися від світла багровим місяця, то треба якомога швидше зняти з себе його негативну дію. Для цього виконайте наступний ритуал:

 1. Станьте спиною до нічного світила.
 2. Три рази плюньте через ліве плече.
 3. Промовте заклинання: «Червона місяць прийшла, тягарі принесла, а я плюю, їх змиваю».

Спостереження через вікно

Небезпечно вивчати місяць, дивлячись на неї крізь вікно. Народна мудрість вчить: так можна накликати неприємності на себе і сім’ю. В будинок прийдуть нещастя, погіршиться самопочуття, почнуться чвари. З цієї причини раніше на ніч щільно закривали віконниці.

Віконне скло відбиває місячне світло, тому його негативний вплив стає ще більше.

Щоб уникнути таких проблем і не піддатися спокусі всю ніч безперервно спостерігати за сяючим небесним диском, ввечері засуньте щільні штори.

Місячне світло і його небезпека

В ясну ніч місяць щедро поливає землю приглушеним світлом. Він діє на людину мимо його волі. Навіть якщо жодної хвилини не дивитися в напрямку цього об’єкта, можуть виникнути такі наслідки:

 • для дівчини – місяць «відбере» її красу;
 • для чоловіка – знизиться сексуальний потенціал;
 • для жінки – швидко настане старість, обличчя вкриється зморшками;
 • для дитини – він почне ходити уві сні.

Будинки захиститися від цього негативного впливу просто. Закрийте штори, щоб не залишалося жодної щілини.

1aefeabc8bfd41d07e8714724f59c2f9 Чому не можна дивитися на місяць: довго, у повню, вночі
Якщо довелося кілька годин провести на вулиці в місячну ніч, то позбавтеся від негативної енергетики за допомогою короткого обряду:

 1. Стоячи спиною до небесного тіла, тричі плюньте через плече (ліве).
 2. Поверніться до місяця особою.
 3. Три рази поклоніться.
 4. Можете спокійно йти додому.

Місячне світло, за переказами, таїть у собі особливу небезпеку в повний місяць. У початковій фазі він менш шкідливий.

Наслідки спостережень за місяцем

Якщо вірити прикметам, то тривале розглядання місяця призведе до неприємних наслідків. Головна небезпека – можна стати божевільним. Цей небесний об’єкт здавна викликав страх, оскільки його пов’язували з темними силами. Люди боялися, що місячна енергетика підпорядкує собі волю людини – він втратить інтерес до життя або втратить здоров’я.

Одна з прикмет забороняє вказувати на супутник Землі пальцем або рукою. Якщо це зробити, то на людину обрушаться численні неприємності.

Найгірше зробити таку помилку в перший повний місяць. Тоді весь рік складеться вкрай невдало.

Не тільки езотерики, але і психологи не рекомендують часто і подовгу задивлятися на найближче до Землі небесне тіло. Попередження стосується в першу чергу тих, хто має хронічні захворювання серця і крові, нестійку психіку, схильний до різких перепадів настрою.

З фізіологічної точки зору, спостереження за місяцем здатне спровокувати такі наслідки:

 • Погіршення зорової функції. Коли людина дивиться в темряві на занадто яскравий джерело світла, це призводить до різкого звуження зіниці, що шкодить очам.
 • Розвиток неврозу, депресії.
 • Сплеск невмотивованої агресії.
 • Перезбудження нервової системи, що проявиться нічними кошмарами, тремтінням у тілі і кінцівках, підйомом температури.
 • Поява нав’язливих страхів і галюцинацій. Це обумовлено тим, що в період повні уповільнюються фізіологічні процеси в організмі, знижується щільність крові, мозок отримує менше кисню.
 • Стрибок тиску у гіпертоніків.


Люди по-різному ставляться до місяця. Її дія на людину до кінця не вивчено. Щоб не стати жертвою місячного світла, прислухайтеся до народної мудрості – якщо бажаєте помилуватися нічним красунею, можете це робити, але не занадто довго.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради