Біла кішка в домі: прикмети, до чого перебігла дорогу, встрибнула на руки

Білий колір вважається символом чистоти і невинності, не викликає почуття небезпеки і, навпаки, дає відчуття захищеності і спокою. Чорний кіт перейшов дорогу, змушує людину згадувати відому прикмету, плювати через плече і схрещувати пальці. А от коти білого забарвлення, навпаки, асоціюються з чимось добрим. Погані прикмети про білої кішки в будинку знайти складно. Звичайна кішка, яка живе в квартирі або сусідньому дворі, може розповісти про майбутнє, стати символом важливої події і навіть вплинути на стан здоров’я.

Що означає білий колір тварини

Коти — дивовижні тварини і святі покровителі житла. Деякі народи навіть вважають їх сакральними. Кішка білого забарвлення притягує до дому хороших людей, добробут, затишок і фінансовий достаток.

belaya koshka v dome: primety, k chemu perebezhala dorogu, zaprygnula na ruki53 Біла кішка в домі: прикмети, до чого перебігла дорогу, встрибнула на рукиСама по собі кішка вже дає масу позитивних емоцій своєму господареві. А білосніжна забарвлення надає додаткові ефекти: підвищує настрій, допомагає справитися зі стресом, позбавляє від негативних думок і стабілізує емоційний стан.

В езотериці білий колір символізує:

 • внутрішню і зовнішню гармонію;
 • легкість і світлі думки;
 • умиротворення і спокій;
 • надію та віру у краще.

Народні прикмети про білих кішок

Прикмети кажуть, що коли білий пухнастий друг з’являється в будинку, він приносить із собою світлу енергію, мир і спокій. Кішечка білого кольору допомагає господареві відпустити погані думки, позбавляє від тривожності і навіть безсоння. Така кішка — справжній оберіг від пристріту і псування. Вона фільтрує погану енергію, накопичену за день, дарує душевний спокій і дає нові сили для наступного дня.

Зустрілася на вулиці

Люди давно помітили, що зустріч з білою кішкою на вулиці предзнаменует втілення мрії в життя, а також початок чогось нового і цікавого. Якщо людина мріє знайти другу половинку, планує почати бізнес, влаштуватися на роботу або опанувати цікаву професію, раптова зустріч з білосніжним котом є знаком — саме час діяти. У цьому випадку біле тварина символізує початок нового етапу і успіх у будь-яких починаннях.

belaya koshka v dome: primety, k chemu perebezhala dorogu, zaprygnula na ruki54 Біла кішка в домі: прикмети, до чого перебігла дорогу, встрибнула на рукиЯкщо білий кіт підійшов на вулиці до самотній людині, це означає, що незабаром його чекає зустріч з другою половинкою. У такій ситуації рекомендується нагодувати тварину і подякувати його за добрий знак.

Якщо кішка лащиться і треться об ноги, вона обіцяє людині удачу на весь майбутній день. Планована угода обов’язково відбудеться, переговори пройдуть як по маслу, а оточуючі люди будуть добрі і привітні.

Для молодят біла кішка, несподівано підійшла на вулиці, служить ознакою міцного і щасливого шлюбу, теплих і дружніх стосунків в сім’ї.

Перебігла дорогу

Якщо біла кішка перебігла дорогу, нічого поганого це не означає, як у випадку з чорними котами. Навпаки, якщо білосніжна кішка перейшла шлях, слід посміхнутися і повірити в майбутні приємні зміни. У такого знака є кілька тлумачень:

 • очікується цікаве знайомство;
 • прийдешній день пройде найкращим чином;
 • всі розпочаті в цей час справи увінчаються успіхом;
 • в цей день будуть оточувати тільки добрі і світлі люди.

belaya koshka v dome: primety, k chemu perebezhala dorogu, zaprygnula na ruki55 Біла кішка в домі: прикмети, до чого перебігла дорогу, встрибнула на рукиПрикмети, пов’язані з тваринами цієї забарвлення, найчастіше несуть у собі позитивний сенс. Людина, яка вірить в чудодійні можливості котів, неодмінно помітить, що життя хоч трохи, але змінюється на краще.

Білий колір притягує хороші думки, а значить, сприяє якнайшвидшому досягненню поставлених цілей. Тому, коли кішка перебігає дорогу, потрібно встигнути загадати бажання і подумати про свою мрію.

Зустрічаються й негативні трактування цієї прикмети. Наприклад, якщо кіт перейшов дорогу в нічний час доби, це може символізувати перешкоду до досягнення важливої мети.

Живе у вас вдома

Пухнаста або гладкошерста кішка білосніжного забарвлення надає сприятливий вплив на домашню атмосферу — налагоджуються відносини між домочадцями, поліпшується стан здоров’я, всі члени сім’ї отримують від кішки заряд світлої енергії і діляться одне з одним.

Людина, який белошерстную кішку, через невеликий період отримує цікаву пропозицію по роботі і стрімко просувається по кар’єрних сходах.

В Стародавній Греції вважали, що білий кіт — це талісман, що володіє магічною силою і залучає удачу.

Основна прикмета про білого кота в будинку свідчить, що з вихованцем успіх у справах може і не прийти, але позитивні емоції від мурчащего одного гарантовані.

Нещодавно прибилася

Згідно з народними повір’ями, якщо до будинку приблудився білий кіт, його слід впустити і нагодувати. Вихованець принесе з собою світлу енергію, фінансове благополуччя і сімейне щастя. Отримавши їжу, тварина в якості подяки забере з житла важкі думки, хвороби, сльози і самотність.

belaya koshka v dome: primety, k chemu perebezhala dorogu, zaprygnula na ruki56 Біла кішка в домі: прикмети, до чого перебігла дорогу, встрибнула на рукиПриблудившийся кошеня сигналізує молодій парі про те, що скоро в їх родині з’явиться дитина, про яку вони мріяли.

Вагітній жінці не рекомендується проганяти білого кота, прибившегося до її будинку. Він допоможе спокійно доносити і народити здорового малюка, так і після пологів буде надавати хороший антистресовий ефект для молодої мами. Для дитини кішка стане особистим оберегом і захистом від пристріту.

У Китаї вважають, що якщо кіт білої або будь-яке інше забарвлення прибився до хати, це передвісник бідності і хвороб.

Встрибнула на руки

Білі киці і коти — відмінні лікарі, які мають зі своїми господарями міцний зв’язок. Вони можуть встрибувати на руки з різних причин:

 • Відчувають, що господар хворий або скоро захворіє. У такій ситуації можна спостерігати, що вихованець не відходить від людини, наполегливо проситься на руки, лягає на хворе місце або мне його лапами. Таким чином він хоче «почистити» господаря від хвороби і дати йому сили.
 • Прагнучи бути як можна ближче до господаря, пухнастий друг хоче попередити його про майбутні труднощі і проблеми.
 • Відчуваючи дратівливість, тривожність або втома людини, хоче дати йому спокій і умиротворення, знизити емоційну навантаження і запобігти депресії.

belaya koshka v dome: primety, k chemu perebezhala dorogu, zaprygnula na ruki57 Біла кішка в домі: прикмети, до чого перебігла дорогу, встрибнула на рукиВважається, що якщо кішка білосніжного забарвлення встрибнула на руки, на благотворно впливає на нервову систему і активізує мозкову діяльність.

Господарі таких тварин нерідко відзначають, що після тактильного контакту з вихованцем з’являються сили, зникає хронічна втома і прояснюються думки.

Інші забобони

У різні часи існувало велике кількість забобонів, пов’язаних з білими кішками. На перший погляд, це звичайні вигадки і казки, але з іншого боку, є чимало випадків, коли люди відзначали чудодійну силу цих тварин.

Найвідоміші стародавні повір’я про білих кішок:

 • Якщо нагодувати й дати притулок звіра, в нагороду вищі сили пошлють гармонію, спокій і благодать.
 • Білий кіт проник в будинок через двері або застрибнув у вікно — одинока господиня оселі зможе знайти любов і скоро вийде заміж, а бездітна жінка народить дітей.
 • В Англії є старе повір’я, що людина, яка вдарила або який понівечив білу кішку, не може чекати щастя наступні 7 років.
 • Індуси вважають, що якщо часто прасувати білосніжних кішок, можна поліпшити поганий зір. Білий колір у поєднанні з м’якою шерстю надають розслаблюючий ефект на весь організм, в тому числі і на зір.
 • На Русі був обряд — щоб самотньої дівчини зустріти нареченого, їй потрібно роздати сім білих кошенят.
 • Кішка, спляча у головах, відлякує від господаря хвороба і смерть, а якщо на колінах — чистить від негативних емоцій.

belaya koshka v dome: primety, k chemu perebezhala dorogu, zaprygnula na ruki58 Біла кішка в домі: прикмети, до чого перебігла дорогу, встрибнула на рукиОсобливе місце в народних повір’ях відводиться білим тварин з різними очима. Одні народи вважають, що зустріч з таким звіром — не до добра, а інші тлумачать це як прообраз майбутніх щасливих подій.

5 причин завести білу кішечку

Білі кішки, коти та кошенята — аристократи до кінчика хвоста. Навіть у поведінці вони відрізняються від побратимів інших забарвлень. Таке тварина викликає розчулення і захоплення. Погладжування м’якої білої шерсті протягом 10-15 хвилин прирівнюються до медитації. У складних ситуаціях, що супроводжуються стресом і потребують максимальної концентрації, рекомендується спочатку погладити котика, а вже потім приймати важливі рішення.

Ось 5 очевидних причин завести кішку з білим забарвленням:

 1. Власний живий антидепресант, який не шкодить здоров’ю.
 2. Оберіг від поганих людей, негативних емоцій, пристріту, псування і поганого настрою.
 3. Особистий лікар від усіх хвороб. Білий котик володіє особливою чутливістю до настрою та фізичного стану господаря. Він сам діагностує хворобу і прикладає всі котячі сили для «лікарської» допомоги.
 4. Талісман, залучає удачу, фінансове благополуччя і щастя в особистому житті (особливо якщо по-справжньому в це повірити).
 5. Порятунок від самотності. Для людей, які поки ще не зустріли половинку, кішка — справжній порятунок і втіху. Це ненав’язливий, але розуміючий друг, який краще за інших відчуває стан господаря і знає, як миттєво підняти настрій.

Приймаючи рішення взяти кішку додому, слід пам’ятати, що це не предмет, який можна використовувати в якості талісмана і вимагати виконання бажань. В першу чергу це жива істота, яка потребує людської турботи та уваги.

pinit fg en rect red 28 Біла кішка в домі: прикмети, до чого перебігла дорогу, встрибнула на руки

Знайшли помилку? Виділіть текст мишкою і натисніть: ctrl + enter

Дякуємо!
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: