Огірок Коник F1: характеристики, методика вирощування, реальні відгуки

Гібрид Коник F1 — ультраранній огірок для приватного і промислового вирощування. Сорт здатний стійко справлятися з негативними кліматичними факторами. Дізнайтеся про його описі, агротехніки і ознайомтеся з точкою зору хліборобів.

ogurec kuznechik f1: kharakteristiki, metodika vyrashhivaniya, realnye otzyvy12 Огірок Коник F1: характеристики, методика вирощування, реальні відгуки

Опис гібрида: дані від оригінатора

Огірок Коник — короткоплодный ранній сорт для тепличного вирощування. У нього є сертифікат Госсорткомиссии від 2004 р. Оригінатор — насінницька компанія Манул. Огірок призначений для висадки в європейській частині країни. У відкритому грунті фахівці радять ростити гібрид тільки в умовах м’якого південного клімату.

Увага! На практиці садівники прохолодних регіонів теж збирають повноцінні врожаї цих огірків.

Рослина індетермінантна, високоросла. У звичайних умовах для нормального плодоношення йому потрібна надійна опора. Розгалуження помірне. Листя на огудині невеликі.

Гібридні огірки відносяться до корнишонному типу. Зріють пучками по 3-6 шт. (див. фото). Налив сусідніх по пучку плодів — послідовний. У діаметрі зеленець досягає 3-3,5 див.

За типом росту Довгоплетистий
За типом розгалуження Средневетвистый
За типом запилення Партенокарпічний
Схема посадки 50?50 см
Вага, довжина і форма плоду 90-110, 10-12 см, веретеноподібний, зелений з смужками, слаборебристый, среднебугристый, горбки густо покривають поверхню, з білим опушенням
Термін дозрівання Ранній (38-42 дні)
Використання Універсальний
Місце висадки Теплиця
Хвороби Високий імунітет до ВМО-1, оливкової плямистості, борошнистої роси, середня стійкість до несправжньої борошнистої роси
Тип цвітіння Жіночий
Врожайність Товарні показники в плівкових теплицях — 10-14 кг/м2

Переваги і недоліки гібрида

Врожайність огірків не рекордна. Цей мінус компенсується надранніми термінами дозрівання перших плодів. Інші достоїнства огірка:

 • Хороший смак у свіжому вигляді, засолюванні або маринованому стані. Урожай має високі дієтичні характеристики.
 • Зручний короткий розмір. Вирівняність плодів.
 • Висока товарність огірків. Вони мають тривалий термін зберігання та придатні для перевезення.
 • У середній смузі РФ урожай перестає дивитися тільки з настанням жовтневих заморозків.
 • Недоліки огірків:

  • кущ відчуває потребу в міцній опорі;
  • при переростанні в м’якоті утворюються порожнечі;
  • гібрид допущений не для всіх регіонів РФ.

  ogurec kuznechik f1: kharakteristiki, metodika vyrashhivaniya, realnye otzyvy13 Огірок Коник F1: характеристики, методика вирощування, реальні відгуки

  Особливості агротехніки скоростиглої культури

  Огірок Коник F1 ростять за розсадної або безрассадной методикою. У першому випадку молода зелень буде готова до переміщення в грунт у віці 20-25 діб. після посіву насіння. Висаджуйте 3-5 кущів на 1 кв. м відкритої ділянки або не більше 3-х примірників в теплиці. Укорінення розсади або прямий посів на грядку повинен проходити при нагріванні землі мінімум до +15°С.

  Рада. Збирайте дозрівають зеленці з інтервалом раз в 1-2 дні. Бажано зривати їх в корнишонной формі, в стадії довжини 7 див.

  Посів насіння на розсаду Висадка розсади в парник/теплицю Посадка розсади в ОГ Пасинкування Збір врожаю (в теплиці / в ОГ)
  Середина квітня 15-20 травня 1-5 червня Засліплення 3-4-х нижніх вузлів Друга половина червня/початок липня
  *терміни вказані для середньої смуги

  Відгуки практикуючих садівників

  Реальних відгуків у мережі про огірку порівняно небагато. Camea2002 з Воронезької обл. похвалила гібрид за повну схожість, продуктивність і чудові смакові властивості. У дачницы у вузлах рослини зав’язувалося в середньому по 4 огірка. Урожай не хворів, зрів дружно. При засолюванні у відрі плоди стають кислуватими, немов бочкові соління. Єдиним недоліком жінка назвала колючі шипи на поверхні зеленцов.

  Огірок Коник — продуктивний і невибагливий сорт для господарств будь-якого типу. Відрізняється гарним смаком, раннім дозріванням. Садівники підтверджують заявлені оригінатором характеристики культури.

  Коник F1: відео

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради