Красиві і прикольні привітання з срібним весіллям в прозі і у віршах

Подружжю приємно отримати щирі привітання з срібним весіллям в прозі або віршах. До цієї події ювіляри та гості готуються заздалегідь. Головне — виголосити урочисту промову від душі і трохи з гумором.

Розглянемо, які прикольні і зворушливі привітання з срібним весіллям в прозі і віршах можуть дозволити сказати діти, батьки, родичі та друзі.

Привітання на 25 років весілля своїми словами у прозі

Гості готують текст заздалегідь, щоб не хвилюватися під час тосту і не сказати зайвого. Жартівлива або зворушлива мова викличе приємні емоції у подружжя.

Прикольні

Прикольні та смішні привітання з срібним весіллям містять спогади про спільне життя подружжя, амбітні плани на майбутнє. Якщо самостійно придумати текст не виходить, то можна скористатися готовими варіантами або взяти їх за основу:

 1. За цей час ви пережили період пристрасної любові і «мозгоклюйства». Продовжуйте йти разом поки у вас не посиплеться пісок. Ми бажаємо, щоб почуття тривали вічно, а любов нікуди не йшла.
 2. Згадайте ваші почуття 25 років тому. Нічого не змінилося! Бажаю, щоб почуття сталі в 50 разів сильніше, а я чекаю запрошення на 50 років.
 3. Будьте крутий і веселою парочкою, як Боні і Клайд. Отримуйте від життя тільки яскраві і радісні події. Нехай золото гримить у ваших кишенях. Любіть один одного.

krasivye i prikolnye pozdravleniya s serebryanojj svadbojj v proze i v stikhakh28 Красиві і прикольні привітання з срібним весіллям в прозі і у віршах

Диплом річниці весілля з оригінальним текстом всередині

Веселе привітання з срібним весіллям своїми словами залишить яскравий спогад в пам’яті ювілярів, а жартівливий подарунок стане відмінним доповненням.

Оригінальні

Оригінальні привітання на срібне весілля вимовляють як друзі, так і близькі родичі. Текст не повинен ображати подружжя або ставити їх у незручне становище. Варіанти тостів:

 1. Ця дата виблискує сріблом. Підставте один одному плече на довгі роки і не сумуйте ніколи ні про що. Попереду вас чекають гучні перемоги.
 2. Молодці, що стільки років ви терпіть один одного. Чия б заслуга в цьому була, продовжуйте в тому ж дусі.
 3. Стріла Амура влучила в ціль 25 років тому і застрягла. Нехай пристрасть живе у ваших серцях завжди.

Використання весільних звичаїв народів світу зробить вітальну промову оригінальною. У Малайзії яйце вважається символом достатку і благополуччя. Гарне привітання з срібним весіллям і декоративне яйце привернуть увагу ювілярів.

Смішні і жартівливі

Жартівливі привітання з срібним весіллям розвеселять подружжя та гостей:

 1. Ми за вами стежили 25 років, бачили вогонь і блискавки, дощ і спеку. Ви пройшли всі випробування. Але це тільки срібло, а ваша мета — золото!
 2. Не кожна пара дійде до цього дня, а ви дійшли. Бажаємо вам зустріти море удачі і купити дачу біля моря.
 3. Ви навчаєтеся на курсі сімейного факультету. На іспиті отримуєте тверду п’ятірку. Але вам ще вчитися і вчитися. Бажаємо йти тільки до червоного диплома і ніколи не здаватися.

krasivye i prikolnye pozdravleniya s serebryanojj svadbojj v proze i v stikhakh29 Красиві і прикольні привітання з срібним весіллям в прозі і у віршах

Відмінно підійде шарж

Смішна казка-привітання на срібне весілля пожвавить захід. У сценарії уникайте неприємних тем, тривалість вистави не повинна перевищувати 3 хвилин.

Друзям

Привітання з срібним весіллям друзям містить теплі слова, які зачіпають душу сильніше, ніж завчене вірш. Якщо готовий варіант не подобається, то складають свій, взявши приклади за основу.

 1. Ви завжди були орієнтиром для нас. Ваша любов не знає кордонів. Бажаємо, щоб ви не змінювалися, а ми будемо йти слідом за вами.
 2. Прожили ви чимало, чверть століття. Це щоденна праця. Не втомлюйтеся ніколи і будьте прикладом для своїх дітей.

Незабутнє враження в душі залишить музичне привітання з срібним весіллям. Головне — вибрати правильну пісню.

Батькам

Подружжю приємно отримувати привітання з 25 роками спільного життя від дітей. Малюки можуть заспівати, станцювати, а підлітки вимовити зворушливі слова.

 1. Ми не змогли бути присутніми на вашому весіллі, але вирішили надолужити згаяне. Бажаємо завжди залишатися добрими і люблячими батьками, а ми будемо слідувати вашому прикладу.
 2. Я люблю вас сильно, це не передати словами. Будьте добрими, дружними, а я завжди буду з вами.

Привітання з срібним весіллям батькам слід придумати самим. Теплі слова від душі принесуть більше радості, ніж завчене вірш.

krasivye i prikolnye pozdravleniya s serebryanojj svadbojj v proze i v stikhakh30 Красиві і прикольні привітання з срібним весіллям в прозі і у віршах

Красиві слова для батьків

Дітям

Зворушливий момент на святі — привітання з срібним весіллям від батьків дітям. У цьому випадку доречні короткі тости.

 1. Вам не потрібні наші поради, ви самі йдете по життю давно. Любіть і бережіть.
 2. Пройдено великий етап вашого життя. Живіть далі в мирі та злагоді. Нехай мрії стануть реальністю.
 3. Ми пишаємося вами. Ви пройшли частину шляху, попереду чекають нові перемоги.

Батьки вимовляють мова першими, після них – інші гості.

Родичам

Привітання з срібним весіллям від родичів містить спогади про прожитих роках, цікаві факти про подружжя:

 1. Чверть століття — великий термін. У вас великий досвід за плечима і гора терпіння. Будьте щирими, чесними один з одним.
 2. У вашому будинку затишно. Діти виросли і розлетілися, але ви один для одного – надійна опора. Летіть вперед без падінь. Нехай розчарування обходять стороною.

krasivye i prikolnye pozdravleniya s serebryanojj svadbojj v proze i v stikhakh31 Красиві і прикольні привітання з срібним весіллям в прозі і у віршах

Привітання з річницею весілля

Привітання на весілля брата від сестри може бути коротким, але обов’язково зворушливим:

 1. Хочу брату побажати, прожити ще 5 разів по 25. Розумійте один одного. Нехай любов не покидає серця.
 2. Подарую братові срібну медаль за довгий шлюб і відмінних дітей. Наступного разу прийду з золотою. Будьте щасливі.

Варіанти вітання сестрі з срібним весіллям:

 1. Сестричка, ти дійшла до великого кордону. Скажу чесно, думав, що чоловік не витримає. Але ви гідно йдете разом. Упевнений, що ми ще погуляємо на святі через 25 років.
 2. Вітаю вас, ви змогли стільки прожити і не випити кров один у одного. Бажаю срібла в гаманці і божевільної любові на довгі роки.

Брати і сестри вітають з річницею відразу після старших родичів.

Чоловіку від дружини

Поздоровлення чоловікові від дружини з срібним весіллям містять слова любові і подяки.

 1. Доля не даремно звела мене з тобою. Тепер я знаю, що любов існує. Ти доглядаєш за мною 25 років, а мої очі світяться від щастя.
 2. Ти – чудовий чоловік, чудовий батько. Ми з тобою різні, але чарівним чином доповнюємо один одного. Нехай наші почуття ведуть нас тільки вперед.
 3. Ми за ці роки стали єдиним цілим, як ниточка з голочкою. Куди ти – туди і я. Нехай це триває вічно.

Слова, сказані від душі, розчулять чоловіка та інших гостей. Спогади про весілля, про медовий місяць сколихнуть почуття між подружжям.

krasivye i prikolnye pozdravleniya s serebryanojj svadbojj v proze i v stikhakh32 Красиві і прикольні привітання з срібним весіллям в прозі і у віршах

Для дружини від чоловіка

Гарні варіанти у віршах

Красиві привітання у віршах з срібним весіллям можна створити самому або взяти готовий варіант.

Срібний вік пролетів,
Ви стали один одному дорожче.
Чоловік трохи постарів,
А дружина стала пригоже.
Ми бажаємо тільки щастя,
І удачі в справах.
Обійдуть вас нехай негоди,
А любов не на словах.
Срібна дата — чудовий день,
Подія досить непроста.
Ні рік, ні 3, ні навіть цілих 7,
Аж 25 – промчали без застою.
Любові в душі і радості побільше.
Цінуйте життя кожну мить.
Один з одним розмовляйте довше –
Життя проживете без інтриг.

Зворушливі поздоровлення з 25 роками весілля у віршах – завжди безпрограшний варіант. Текст записують на листівку і читають. При цьому можна не хвилюватися, що у відповідальний момент слова вилетять з голови.

Відповідні картинки і листівки

Прикольні поздоровлення в картинках з 25 роками весілля піднімуть настрій ювілярам. Тематична весела листівка з душевними побажаннями підійде для близьких людей, які не зможуть побачити подружжя особисто.

krasivye i prikolnye pozdravleniya s serebryanojj svadbojj v proze i v stikhakh33 Красиві і прикольні привітання з срібним весіллям в прозі і у віршах

Весела картинка для привітання з річницею весілля

В якості фону підійдуть лебеді, кільця, серце. На красивою картинці пишуть привітання з срібним весіллям або невелике чотиривірш.

krasivye i prikolnye pozdravleniya s serebryanojj svadbojj v proze i v stikhakh34 Красиві і прикольні привітання з срібним весіллям в прозі і у віршах

Вітальна листівка

krasivye i prikolnye pozdravleniya s serebryanojj svadbojj v proze i v stikhakh35 Красиві і прикольні привітання з срібним весіллям в прозі і у віршах

Картинка з поздоровленням

Відмінний варіант — срібний фон або число «25». Його роздруковують для красивої листівки привітання з срібним весіллям, яку роблять своїми руками.

krasivye i prikolnye pozdravleniya s serebryanojj svadbojj v proze i v stikhakh36 Красиві і прикольні привітання з срібним весіллям в прозі і у віршах

Символічна цифра

krasivye i prikolnye pozdravleniya s serebryanojj svadbojj v proze i v stikhakh37 Красиві і прикольні привітання з срібним весіллям в прозі і у віршах

Фото кілець на квітці

Чому ця річниця називається срібною і що дарують у цей день

Існує повір’я, що відносини подружжя через 25 років стають такими ж міцними, як срібло. Благородний метал приховує яскравий блиск під темним нальотом, як і відносини між подружжям, адже вони зберегли відносини, незважаючи на сварки.

Крім привітання з річницею весілля, на 25 років прийнято дарувати срібні подарунки: посуд, прикраси, сувеніри. Подружжя надягають срібні кільця, які носять наступні 25 років.

Висновок

 1. Складаючи текст, вибирайте короткі привітання з срібним весіллям 25 років. Довга мова стомлює подружжя та інших гостей.
 2. Близькі друзі можуть поділитися приємними спогадами про прожитих роках, діти — захопитися терміном шлюбу.
 3. Жарт повинна бути смішною для всіх. Якщо слова ображають присутніх, то від такої промови доведеться відмовитися.
 4. Хороший тост розуміють всі гості, а не лише «посвячених». Краще не зачіпати теми для дорослих, навіть при відсутності дітей на торжестві. Це збентежить гостей.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради