Баба (жінка) з порожнім відром – прикмети

Про приймете про бабу з порожнім відром чув кожен, і всі знають, що ця зустріч не обіцяє нічого хорошого. При цьому мало хто обізнаний про те, чому негатив несе саме жінка, в той час як порожнє відро в руках зустрічного чоловіка, згідно з тими ж забобонам, будь-яких поганих асоціацій не викликає.

1ee652a17866d915d4e13712cff5e85b Баба (жінка) з порожнім відром – прикмети

Прикмета – людина з порожнім відром

Народні перекази пов’язують порожнє відро з невдачами, труднощами і бідністю. У народі кажуть, що якщо воно стоїть у житловому приміщенні, то це поганий знак: провісник фінансових втрат, конфліктів на роботі і труднощів у справах. Такий предмет домашнього начиння, як відро, повинен бути повним. І навіть при його покупці слід відразу ж покласти на дно пару монет або жменю зерна. Так тара вже не буде пустувати, відповідно, ви не принесете в свій дім біди і нещастя.

Що ж можуть розповісти народні повір’я про зустріч з людиною, в руках якого опинилася нічим не заповнена тара?

 • Якщо хтось йде прямо перед вами з порожнім відром, будь то баба або чоловік, то прикмета в цьому випадку обіцяє багато клопоту, непотрібної роботи, яка не принесе ні прибутку, ні якого-небудь іншого позитивного результату.
 • Є й інше тлумачення: у народі кажуть, що така зустріч обіцяє фінансові труднощі.
 • Йдучи по вулиці, почули дзвін тари – чекайте поганих новин.
 • Якщо людина з тарою, в якої нічого немає, перейшов дорогу жінці – він забрав у неї удачу на весь день.
 • Побачили, як людина з незаповненими тарами проходить під вашим балконом – хороший знак. Вас чекають приємні зміни в житті.
 • Якщо ви почули дзвін тари за своїм вікном – до несподіваної радості. Стороння людина допоможе вам вирішити накопичені проблеми.

Варто пам’ятати, що ознака вважається поганою тільки в тому випадку, якщо ви зустрічаєте людину до обіду. У такій ситуації краще відкласти всі справи на завтра і піти додому відпочивати – сьогодні вашим планам не судилося здійснитися, скільки б ви зусиль до цього не докладали.

Чоловік, жінка чи бабка

Більшість ухвалить про бабу з порожнім відром дійсно мають негативну формулювання. Вважається, що жінка здатна забрати чиюсь удачу або частину позитивної енергії. А вона сховає її в тару, яка в даний момент знаходиться в руках.

 • Прикмета про жінку з порожнім відром, яка зустрілася у вас на шляху, говорить про те, що справу або підприємство, яке ви задумали, є абсолютно безглуздим. Тому не варто витрачати на нього ні часу, ні сил.
 • Якщо ж баба перейшла вам дорогу з настанням сутінків, то тлумачення повір’я кардинально змінюється – у вечірній час доби така зустріч допоможе вам позбутися негативної енергії, накопиченої за день.
 • Коли ви дивитеся у вікно і бачите, як тітка з порожніми відрами проходить біля вашого будинку – остерігайтеся неприємностей. Може статися конфлікт: сварка з чоловіком, з дітьми або ж ви отримаєте погані новини з місця роботи.
 • І в той же час є інша прикмета, в якій говориться, що баба з порожніми відрами, проходить повз вашого вікна, обіцяє новий життєвий етап. Зараз ваш потенціал знаходиться на досить високому рівні, і при цьому ви отримаєте підтримку з несподіваних джерел.

Якщо ж ви зустріли на своєму шляху чоловіка з порожнім відром, то прикмета тлумачить це виключно як хороший знак. Він не зможе забрати у вас ні енергію, ні удачу і в цілому не представляє ніякої небезпеки, в який би час доби це сталося. Порожнє відро в руках чоловіка – це лише застереження.

Зараз вам краще утриматися від необдуманих вчинків і думати, перш ніж що-небудь сказати.

Як нейтралізувати погану прикмету?

Якщо зустріч з людиною, у руках якого була незаповнена тара, обіцяє неприємності, то можна поступити наступним чином:

 • три рази сплюньте через ліве плече;
 • намагайтеся обігнати жінку – таким чином, ви залишаєте позаду всі неприємності;
 • перехрестіться і спокійно продовжуйте свій шлях.

Розуміючи символізм порожнього відра, намагайтеся вчасно обійти людини, який несе її у своїх руках. Не тримайте таку тару в своєму домі і не виносьте її на вулицю. Пам’ятайте, щоб самому не стати поганою прикметою, досить покласти на дно хоч що-небудь.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради