Гібридний огірок Домовичок Кузя F1: опис, поради по агротехніці, відгуки

Огірок із забавним мультяшним назвою Домовичок Кузя F1 позиціонується як універсальний, але основне його «місце проживання» — це все-таки контейнери, встановлені на підвіконнях квартир і на балконах. У пропонованій статті міститься опис цього гібрида, наведено його переваги порівняно з іншими аналогічними сортами, а також наведено відгуки овочівників, які познайомилися з цими огірками на практиці.

gibridnyjj ogurec domovjonok kuzya f1: opisanie, sovety po agrotekhnike, otzyvy8 Гібридний огірок Домовичок Кузя F1: опис, поради по агротехніці, відгуки

Опис гібрида

Гібрид Домовичок Кузя F1 зручний для вирощування як у відкритому грунті, так і в обмеженому просторі приміщень. Основні його характеристики:

 • ранньостиглість (до отримання першого врожаю проходить зазвичай 35-45 днів);
 • непоганого рівня врожайність;
 • здатність до самозапилення (без участі бджіл).

Зеленці виростають невеликого розміру, вкриті дрібними частими горбиками (які добре видно на фото, розміщеному на пакетику з насінням). Це відмінний вибір для тих, хто не любить колючі, з великими голками сорти огірків.

Плоди мають хрустку м’якоть помірно щільної консистенції і солодкуватий смак без гірчинки (як мінімум – на тверду 4). Застосування цих огірків універсальне: вони хороші в салатах, так і в малосольном вигляді. Як і інші огіркові сорти, які можна вирощувати на підвіконнях, Домовичок Кузя F1 не дуже вимогливий до освітлення.

За типом росту Средньоплетистий
За типом розгалуження Средневетвистый
За типом запилення Партенокарпічний
Схема посадки Немає інформації
Вага, довжина і форма плоду 80-110 г, 10-15 см, зелені, циліндричної форми, з мелкобугорчатой поверхнею, без порожнеч
Термін дозрівання Ранньостиглий (35-45 днів)
Використання Універсальний
Місце висадки ОГ/парник/теплиця/на балконах і лоджіях
Хвороби Стійкий до основних захворювань
Тип цвітіння Жіночий
Врожайність 7-10 кг/м2

Переваги і недоліки

Позитивні сторони цих огірків:

 • Скоростиглість.
 • Нескладний догляд, невимогливість до простору.
 • Хороша схожість насіннєвого матеріалу.
 • Форма рослини зручна для збору дозрілих огірків.
 • Витривалість до перепадів температури.
 • Висока універсальність: підходить для ОГ, теплиць і приміщень.
 • Помітних недоліків ці огірки не мають. Гібрид потребує своєчасних підгодівлі – але це радше особливість догляду, а не недолік.

  gibridnyjj ogurec domovjonok kuzya f1: opisanie, sovety po agrotekhnike, otzyvy9 Гібридний огірок Домовичок Кузя F1: опис, поради по агротехніці, відгуки

  Особливості агротехніки

  Для досягнення оптимальної врожайності огірки вимагають регулярних рясних поливів (приблизно 3-4 л на одну рослину). Як вже говорилося вище, необхідні підгодівлі – не менше 4-5 разів за сезон в цілому. Використовувати можна як натуральну органіку (коров’як, послід), так і мінеральні добрива (суперфосфат та інші).

  Глибина загортання насіння звичайна, близько 1-2 див. Вік розсади при висадці в ОГ – 20-30 днів, при вирощуванні в приміщенні можливий прямий посів у контейнери або горщики мінімальним обсягом 3-4 л.)

  Щільність розміщення рослин в ОГ – на 3-4 м2, в теплиці – 2-3 на м2.

  Рада. Як тільки у молодих рослин з’являться два справжніх листків, потрібно їх перший раз підгодувати.

  Посів насіння на розсаду Висадка розсади в парник/теплицю Посадка розсади в ОГ Пасинкування Збір врожаю (в теплиці / в ОГ)
  Кінець травня – початок червня для ОГ Немає інформації Немає інформації Після 7 листа Липень-вересень
  *терміни вказані для середньої смуги Росії

  Відгуки

  Відгуки про цих огірках пов’язані як з культивацією в ОГ, так і в контейнерах.

  Наталя з Ростова-на-Дону, яка вирощувала Домовичок Кузя F1 у відкритому грунті, повідомляє про необхідність підживлень і про те, що на деяких зеленцях може утворюватися водянисте потовщення з одного боку (необхідний своєчасний збір огірків).

  Користувач baiker007 повідомляє про успішний досвід вирощування гібриду на підвіконні в квартирі (насіння проклюнулися через 3 дні). Причому це була перша вдала спроба автора виростити самозапильних огірки (попередні закінчилися невдачею).

  Цей огірок – хороший вибір для овочівників-любителів, особливо для тих, хто поки не обзавівся власною земельною ділянкою. Саме можливість успішного вирощування в приміщенні робить ці огірки популярними, хоча і в теплицях і ОГ результат також виходить непоганим.

  Огірки на балконі: відео

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради