Для чого потрібен страховий поліс «Зелена картка»

«Зелена картка» – міжнародне страхування, яке використовується для підтвердження цивільної відповідальності автовласників за межами країни їхнього проживання. Отже, страхування «Зелена картка» на авто дозволяє подорожувати на власному автотранспорті в інші країни. Оформити його ви можете на сайті страхової компанії «ПЗУ Україна» – https://www.pzu.com.ua/individual/avto/greencard.html.

1 4 Для чого потрібен страховий поліс «Зелена картка»

Особливості «Зеленої картки»

Дія цього страхового поліса збігається з ОСЦПВ, але останній діє в країні власника транспортного засобу. Потрібно зауважити, що міжнародний сертифікат «Зелена картка» діє тільки в тих країнах, які його ратифікували. Це понад 40 держав Європи, Азії та Північної Африки.

Ще однією відмінністю «Зеленої картки» є те, що страхувальником у цьому разі виступає не страхова компанія власника ТЗ, а об’єднання страховиків. В Україні ця організація називається МТСБУ.

Ціноутворення «Зеленої картки» залежить від низки факторів, які враховуються під час страхування. До них відносяться:

 • країна призначення;
 • термін дії страхового поліса;
 • тип транспортного засобу, рік випуску, пробіг тощо.

Чому варто оформити «Зеленку картку» в СК «ПЗУ Україна» та як це зробити

ПрАТ СК «ПЗУ Україна» – це одна із найбільших страхових компаній на вітчизняному ринку. Багато автовласників вважають її вигідним і надійним партнером, який пропонує дійсно якісні послуги. Загалом кожен власник автомобіля, оформлюючи «Зелену картку» тут може розраховувати на такі основні переваги:

 • можливість оформлення через інтернет;
 • можливість побачити вартість поліса завдяки спеціальному калькулятору;
 • якісне інформаційне обслуговування та консультування в будь-якій країні, де діє «Зелена картка» (чат-бот).

Оформити цей міжнародний страховий сертифікат на сайті страхової компанії «ПЗУ Україна» досить просто. Для цього потрібно лише виконати кілька основних дій:

 1. Відвідати офіційний веб-ресурс.
 2. Обрати територію дії полісу
 3. Вказати дані про автомобіль: тип, марку, дату виготовлення.
 4. Заповнити анкету особистими даними.
 5. Оплатити страховий поліс.
 6. В разі потреби полісу у паперовому виді, необхідно вказати адресу для доставлення документа. Якщо паперовий варіант не потребується, то необхідно зазначити електронну адресу, на яку буде надіслано документ.

Необхідно пам’ятати, що електронний поліс, який надійшов на пошту, необхідно, в обов’язковому порядку, роздрукувати та мати при собі роздруковану версію.

Після оформлення цього страхового поліса, ви зможете подорожувати різними країнами на власному автотранспорті для туризму або робочих справ.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради