Засіб Гет від тарганів

Щоб позбутися від комах в квартирі, можна викликати фахівців-дезинсекторов або діяти самостійно. Для цього краще підібрати підходящий покупної складу, оскільки народні способи не завжди ефективні. Добре допомагає від тарганів «Гет» – препарат швидкої дії без запаху. Він дозволяє забезпечити тривалий захист від членистоногих.

Особливості складу

fa0ff6762f0176d18a540e814b165c00 Засіб Гет від тарганівGet Total від тарганів

Це концентрований препарат від російського виробника, розбавляють водою до необхідного стану, перш ніж обробляти приміщення. Зовні інсектицид – субстанція бежевого кольору зі слабким апельсиновим запахом.

Засіб не представляє небезпеки для людей і тварин, дозволено до застосування в дитсадках, школах, лікарнях, на підприємствах громадського харчування. Потрапивши на шкірний покрив, не призводить до почервоніння, висипання і алергії.

Препаратів від комах під маркою «Гет» виробляється кілька:

 • Total – засіб, упакований у пластиковий білий флакон об’ємом 100 мл з оригінальною жовтуватою етикеткою з додаванням червоного і чорного кольору.
 • Express – емульсія у пластиковій пляшечці темного кольору об’ємом 50 мл з аналогічною фірмовою наклейкою.
 • Dray – крейда у фірмовій упаковці, наноситься на тверду шорстку або пористу поверхню.

06e1d8c3378ff6b983eb167110799814 Засіб Гет від тарганів

Dray

66a6bc4f604dfd0c9565128eafc7a5db Засіб Гет від тарганів

Express

Випускається під маркою «Гет» і мило. Воно застосовується для вологовтягуючих поверхонь. Перед тим як його використовувати, надягають гумові рукавички. Натирають милом поверхні з дерева, стіни, шовні поглиблення у диванах і кріслах, відкриті зрізи виробів з деревостружкових плит.

Рідкі препарати випускаються як в маленькій упаковці по 100 і 50 мл, так і в літрових резервуарах для застосування професійними дезинсекторами.

Основним активним компонентом з токсичними властивостями є хлорпірифос у Total та інших видах, крім Express. В основі останнього – лямбда-цігалотрін. Отруйний інгредієнт поміщений в мікроскопічні капсули до 80 мікрон. Їх величина настільки мала, що не заважає членистоногим пересуватися і не лякає їх.

Якщо потрібно регулярне знищення комах, потрібно поєднувати різні склади, щоб вивести тарганів, у яких виробилася резистентність до хлорпирифосу.

Плюси і мінуси

ed72c771576743f1588c5e288c264329 Засіб Гет від тарганівЗа допомогою засобу Гет можна позбутися не тільки від тарганів

Засіб від тарганів «Гьотте» володіє безліччю достоїнств:

 • Підвищена ефективність. Паразити не звикають до засобу, тому що отрути першого класу токсичності дуже сильні, що не залишає організму комах жодних шансів. До того ж складу дія починається відразу після контакту з членистоногими.
 • Знижена токсичність. Засіб містить досить невеликий обсяг активного компонента, тому безпечний для людини і теплокровних тварин.
 • Легкість використання. Концентрат розбавляють водою в необхідному співвідношенні і розпилюють або наносять пензлем.
 • Приємний запах. До складу входять ароматизуючі речовини, тому після обробки залишається слабкий апельсиновий аромат.
 • Багатофункціональність. «Гьотте» рятує не тільки від тарганів, але і від бліх, клопів, мурах, мух, комарів, кожеедов.
 • Економічність. Однією упаковкою можна обробити приміщення до 100 квадратних метрів.
 • Тривалість залишкового ефекту. Дія засобу після розпилювання триває ще п’ять місяців.

До мінусів відносять досить більшу ціну порівняно з іншими інсектицидів – від 600 рублів за флакон. Недолік також полягає в тому, що часто зустрічаються фальшивки з-за його популярності. Тому виробник ТОВ «ГЕТ Біотехнології» прийняв рішення продавати засіб тільки через офіційний сайт, адреса якого не складно знайти у Всесвітній мережі.

Принцип дії

75ef1448aa714ada860c230e0e327933 Засіб Гет від тарганівПринцип дії препарату

Високоактивний компонент має контактну дію. Після того як склад буде завдано на поверхні, волога випаровується, а мікроскопічні капсули залишаються. При контакті членистоногих з ними, компонент виявляється на лапах і тільце комах, проникає в стравохід, дихальні органи. Після поширюється по організму, з-за чого у комах відмовляють внутрішні органи і настає летальний результат.

Засіб накопичувального впливу, перші комахи гинуть приблизно через тиждень. В наступні 14 днів гинуть всі особини. Токсичний препарат продовжує діяти ще протягом 3-5 місяців, попереджаючи появу нових імаго.

При дуже великій кількості комах рекомендовано проведення двох обробок з інтервалом у тиждень або 10 діб. У подібній ситуації повне знищення може статися після місяця з моменту першого нанесення.

Правила використання

Get вважається безпечним для людини препаратом, проте варто пам’ятати, що це все-таки інсектицид. Перш ніж обробляти квартиру, слід подумати про безпеку. Надіти гумові рукавички, дихання захистити за допомогою респіратора або маски і забезпечити хорошу вентиляцію приміщення. Бажано, щоб удома в процесі обробки не перебували діти, вагітні жінки і тварини.

Інструкція щодо застосування препарату:

 • Заздалегідь готують тару з пластику або скла для розведення суспензії.
 • Перш ніж відкрити флакон, потрібно його добре струсити, тому що мікрокапсули поступово опускаються на дно.
 • Концентрат розводять водою у співвідношенні 1:10, тобто на 100 мл отруйного складу потрібен літр води. При розпиленні інсектициду на відкритому повітрі суспензію розбавляють у співвідношенні 1:5.
 • Заливають в розпилювач. Можна використовувати кисть, але тоді завдання буде більш тривалим і трудомістким.
 • Починають зрошення з місць найбільшого скупчення пруссаків: під диванами і кріслами, за шафами, під кухонною плитою, за мийкою.
 • Обробляють зони потенційного інтересу членистоногих: плінтуси, кути, щілини, меблеві задники.
 • Повторно зрошують складом явні місця скупчення комах.
 • efef2bb2dc4a132c7b58bff7d6472ec4 Засіб Гет від тарганів
  Немає необхідності засіб розпорошувати на оббивку м’яких меблів, цілком вистачить нанесення смугами в 15-20 см навколо, приділяючи увагу швах. Стіни треба обробляти тільки знизу, на висоту не більше 15 див. Вологе прибирання приміщення після нанесення проводять через 10 діб, не раніше.

  Відгуки про препарат

  250967ea5daa3b09bc49baad499f4427 Засіб Гет від тарганівФото покупця

  Відгуки здебільшого позитивні. Інсектицид хвалять за швидкість і тривалість впливу, відсутність шкоди для людини і неприємного запаху.

  Катерина, Рязань. Дізналася в інтернеті про препарат GET. Дорогий, але всі кошти, які я пробувала, не допомогли вивести комах. А тут дивним чином після обробки комахи зникли зовсім. «Гет» працює. Вже півроку, як ні одного таракашки не з’явилося. Застосування виявилося простим. Розводили препарат згідно керівництву, наносили за допомогою садового розпилювача. Запах є, але не сильний, навіть приємний. Вже при першій обробці таргани поповзли з усіх щілин. Через 10 годин весь пол був усіяний мертвими пруссаками. Збирали їх ще чотири дні. Потім з’являлися один-два трупики. А через два тижні вони повністю зникли. Вже півроку ці паразити не з’являються.

  Микола, Тамбов. Препарат від клопів і тарганів Get реально ефективний. Чим я їх тільки не труїв, але повністю вивести паразитів у мене не виходило, поки приятель не порекомендував «Гьотте». Саме цей препарат допоміг мені всього за дві доби знищити клопів, що розмножуються в квартирі дуже швидко. Зникли і таргани. При використанні кошти мені не довелося шукати тимчасове житло, оскільки воно безпечно для моєї родини і кота з собакою. Склад дійсно позбавив від паразитів швидко і назавжди.

  Ніна, Смоленськ. Відмінний препарат! Абсолютно без запаху, не токсичний для кішок і собак, не залишає слідів на шпалерах. Коштує дорожче інших засобів, але дуже ефективний. У мене зникли таргани, і мухи з комарами не було досить довго.

  У негативних відгуках в основному йдеться про неможливість придбання препарату в звичайному хозмагазине. Але проблема вирішувана – покупка через Інтернет праці не складе.

  Препарат «Гет» не дозволить тарганам з’явитися в житло як мінімум п’ять місяців після обробки. Щоб комахи зникли назавжди, потрібно дотримуватися додаткових заходів профілактики. Встановіть москітні сітки на вентиляційних решітках і вікнах, ізолюйте каналізаційний стояк, частіше виносьте сміття, не допускайте скупчення вологи в санвузлі і на кухні.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради