Прикмети про розбите скло (вікно) будинку, автомобіля, окулярів, годин – як послабити дію прикмети

3f181ff6f5374884aac0f2d808b882e3 Прикмети про розбите скло (вікно) будинку, автомобіля, окулярів, годин – як послабити дію прикмети

Неспроста биті скла викликали настороженість у наших мудрих предків. Тріснуте дзеркало, розсипалася на дрібні шматочки віконне скло, розбита домашнє начиння – ці події вказували на те, що наближаються неприємності.

Прикмети про пошкодження скла

Коли розбивається скло, люди згадують народні повір’я:

 • Розбили вікно – чекайте неприємностей у родині або трудовому колективі, готуйтеся відбивати напад недоброзичливців.
 • Якщо скляний предмет пошкодив гість, будьте напоготові – від цієї людини можна чекати і інших неприємностей, він живить неприязнь
 • Знайшли захований осколок – це «одяг», заговорений на біду. Позбавтеся від нього.
 • Через розбите скло не можна дивитися на новий місяць і людей.
 • До битим склу не можна торкатися голими руками. А якщо випадково доторкнулися, позбавтеся від енергетичної грязі – вимити руки і потримати їх над відкритим вогнем. Свічки буде достатньо.

Постраждалі можуть втішитися: пом’якшувальна деталь поганий прикмети – проблеми торкнуться тільки фінансової сторони життя. Матеріальні втрати піддаються відновленню на відміну від втраченого здоров’я або втрачених родичів.

0d63522efe4c152e9bc2ec73c22e5c1c Прикмети про розбите скло (вікно) будинку, автомобіля, окулярів, годин – як послабити дію прикмети

Чим небезпечне лопнула скло?

Властивості скла не тільки приносять практичну користь, але і наштовхують на думку про існування містичних сил. Розбите скло віщає про конфлікт з цими «силами».

 • Прозорість. Відсутність перешкод для зору символізує взаєморозуміння, повну ясність у відносинах. Коли на склі з’являються тріщини, це заважає дивитися крізь нього. Між людьми з’являються недомовки, двозначності, брехня.
 • Відбиваюча здатність. Наші предки сприймали це, як зв’язок з іншими світами. Порушення цього контакту загрожувало неприємностями. Крім того, бачити в розбитому склі своє исчерченное відображення – проблеми з астральним тілом.
 • Крихкість. Тріщина на склі говорить про близький кінець відносин, благополуччя, комфорту.
 • Цілісність. Предмет, що втратив цілісність, стає непридатним для подальшого використання. Розбите скло накопичує і віддає негативну енергію, псує життя.
 • cf3bf12b54191ef177d0b8d9776c3bf2 Прикмети про розбите скло (вікно) будинку, автомобіля, окулярів, годин – як послабити дію прикмети

  Скло розбивається з чиєюсь допомогою

  Якщо у вашому будинку розбили вікно або іншу скляну річ, замість того, щоб турбуватися зверніть увагу на причину збитку. Подія має різні тлумачення:

  • Скляний предмет розбив гість. Цей факт повинен викликати настороженість у господарів. Подія сигналізує про недоброзичливу стосовно людини, навіть про його підступні плани. Але не виключено, що винуватець події – просто від природи незграбний чоловік.
  • Скло розбивається в результаті палкого з’ясування відносин. Якщо подружжя в пориві пристрасті кидають на підлогу або одне в одного все, що потрапить під руку, нічим хорошим це не закінчиться. Гострокінцеві биті скла розлітаються по дому, поширюючи негативну енергію. Негатив накопичується і стає причиною нових конфліктів. Такий спосіб звільнення від накопичилася злість веде до напруженості в будинку, і каже, що сімейний човен тріщить по швах.
  • Скло розбила кішка – домашня тварина оберігає господарів від великих проблем. Тварини гостро відчувають напружену ситуацію в будинку. Можливо, предмет накопичив багато негативу і підлягав ліквідації, або кішка розбиває скло, щоб розрядити обстановку, відволікти від конфлікту.
  • Дитина розбив скло – малолітній не несе відповідальності перед всесвітом. Його мати перебуває під загрозою. Вона повинна прибрати осколки і вжити заходів, щоб нейтралізувати дію прикмети.
  • Розбили вікно в будинку нареченого або нареченої – до сварку, скасування весілля. Застереження від невдалого шлюбу.
  • Тому, хто умисно розбив вікно, загрожує тюремне ув’язнення, зміна місця проживання. Причому необов’язково буде подано заяву в поліцію про розбитому склі. Правоохоронні органи з’являться в житті цієї людини з іншого приводу. Так як суб’єкт, що знаходиться у владі темних сил, не може зупинитися, і здійснює різні проступки.

  14f662242817ab20529a74daf1cc37c8 Прикмети про розбите скло (вікно) будинку, автомобіля, окулярів, годин – як послабити дію прикмети

  Якщо скляну річ розбили ви

  • Якщо скляний предмет випадково вислизнув з рук – сигнал про неприємності. Докладіть зусиль, щоб обійти пастки, розставлені долею.
  • Якщо комусь довелося розбити скло, впливаючи на нього власною масою, цієї людини чекають великі проблеми. Він намагається потрапити в «інший світ».

  Якщо ви навмисно або випадково розбили вікно, як можна швидше вставити нове скло, щоб закрити відкриту дорогу неприємностей. Тільки не намагайтеся склеїти розбиті скла – вони вже мають поганий енергетичний заряд і будуть заряджати негативом навколишню обстановку в будинку.

  1376768a356274c9e30509716fc37e0d Прикмети про розбите скло (вікно) будинку, автомобіля, окулярів, годин – як послабити дію прикмети

  Де розбилося – всередині або зовні?

  Для правильного тлумачення неприємного події значення має розташування розбитого скла. Пояснення ситуацій, коли розбили вікно зовні:

  • Руйнування енергетичної захисту будинку. Матеріальна і духовна недоторканність будинку під загрозою. Запрошуйте в будинок тільки перевірених людей, близьких родичів, друзів, проявляйте до них теплі почуття. Уникайте малознайомих і непорядних приятелів.
  • Негативний вплив на відносини господаря житла з людьми. Важко доведеться тим, хто за родом діяльності змушений обертатися в широкому колі. Акуратно вибирайте слова і дійте обдумано, щоб оточуючі не сприймали ваші дії, як шкоду своїм інтересам.
  • Смуга невдач для членів сім’ї. Діти почнуть отримувати погані оцінки, батьків позбавлять премії, представники старшого покоління не отримають належних пільг.
  • Якщо розбилося вікно на роботі – загрожує крах підприємству або компанія понесе великі збитки.

  Тлумачення подій про розбитому склі всередині будинку:

  • Розбилася велика скляна поверхня – настають сімейні негаразди. Осколки – це «колючі» слова для рідних людей. Неминучі скандали і з’ясування відносин «на підвищених тонах».
  • Перетворилася на купу скелець особиста річ (окуляри, годинники, предмети побуту) – власнику предмета загрожують негаразди. Це будуть неприємності на роботі чи проблеми зі здоров’ям.
  • Тріснуло скло на рамці з фотографією – погана ознака для людей, зображених на фото.

  374a6dd630e21f56bb1553d5283b0fd6 Прикмети про розбите скло (вікно) будинку, автомобіля, окулярів, годин – як послабити дію прикмети

  Биті скла в окулярах або на годинах

  Коли псуються особисті речі – це передує змін у долі їх володаря. Прикмета про розбитому склі окулярів або треснувшем скельці наручних годинників говорить про майбутню хвороби господаря.

  Якщо годинник постраждали «ґрунтовно» і не підлягають ремонту – настає смуга невезіння, затяжного застій у справах, небезпек для життя.

  Наші предки пов’язували рух стрілок з плином людського життя. Хронометр розбився і стрілки зупинилися – власникові не уникнути біди.

  Якщо бите скло, виявляється, частиною настінних годинників, мешканцям квартири або будинку потрібно бути обережними, так як їм загрожує небезпека.

  bf8731c0dc60ad26406b3b6c43db25bd Прикмети про розбите скло (вікно) будинку, автомобіля, окулярів, годин – як послабити дію прикмети

  Пошкодження вікна автомобіля

  Для завзятих водіїв, автомобіль стає другим домом. Все, що в ній відбувається, безпосередньо стосується власника. Ось, до чого розбивається скло автомобіля:

 • З-під коліс сусідньої машини вилетів камінчик і стукнув лобове скло – пророцтво аварії. Зменшіть швидкість, пристебніть ремінь і пильнуйте.
 • Вікно розбила птах – це обіцяє неприємні події в житті людини.
 • Розбилося автомобільне дзеркало, або в ньому з’явилася тріщина – це до зміни машини.
 • Пошкоджене автомобільне скло покрывшееся павутиною тріщин, являє собою загрозу господареві машини у сфері взаєморозуміння з людьми, туманит розум власнику. Розбите скло потрібно терміново замінити.
 • Якщо в машині несподівано знайшовся осколок, невідомо яким чином туди потрапив, така знахідка потребує термінової нейтралізації. Скельце, ретельно заховане в бардачку або під килимком, означає заговорений на неприємності предмет. Воно викличе хвороби, невдачі, розлучення.
 • bb8aa70a7bca43acf0503cad8cc37bfd Прикмети про розбите скло (вікно) будинку, автомобіля, окулярів, годин – як послабити дію прикмети

  Як послабити дію прикмети

  Є чимало людей, яких не лякає розбилося скло. Вони вірять в позитивний результат подій, вважають, що осколки й уламки забирають із життя негатив, зайві клопоти, напруга, непотрібні емоції. Так, у долі з’являється місце для свіжих почуттів, відносин, нових справ. Якщо думаєте інакше, і хвилюєтеся при вигляді осколків, то негайно вживайте заходів. Щоб послабити дію прикмети, ось що потрібно робити:

 • Терміново позбавтеся від уламків. Голими руками скло не чіпайте. Дрібні скельця підметіть мокрим віником на совок. Великі шматки зберіть, захистивши руки тканими рукавичками, або використовуйте щільну тканину.
 • Якщо боїтеся наслідків неприємного події, перш ніж викинути бите скло, промийте великі уламки під проточною водою. Вважається, що вода понесе із собою обіцяні біди.
 • Як «протиотруту» прикмети про розбитому склі, використовуйте купюру в 5 доларів або золоту монету. Цей метод застосовують американці. Якщо розбилося скло, візьміть «гріш» у руки і перехрестіться, прожарити на вогні, а потім посипати сіллю і закопати.
 • Розбиті годинник добу потрібно витримати у воді, а після викинути – так зруйнується їх зв’язок з господарем. Якщо з пам’ятної дорогою річчю розлучатися не хочеться, загорніть годинник у фіолетову тканина.

  Від розбитого дзеркала слід негайно позбуватися. Причому розбитим вважається навіть тріснутий або надбитый дзеркальний предмет. Якщо дзеркало вивалилося з рами, залишившись цілим, вставте його в іншу рамку. Біди така подія не пророкує.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради