Вбити павука в будинку: прикмети, що буде при випадковому або навмисному вбивстві

Дуже часто, зіткнувшись з павуком, люди намагаються його вбити страху або неприязні. Але раніше люди вірили, що в домі ніколи не можна вбивати павуків. Вони ставилися до них з повагою, намагалися не проганяти зайвий раз.

7a0516c48fd1fa91e765d1659e05736b Вбити павука в будинку: прикмети, що буде при випадковому або навмисному вбивстві

Прикмети про вбивство павуків

У будинку, в якому вбили павука, ніколи не буде щастя — це головна прикмета, яка відома з давніх часів, але є і інші.

Побачивши павука у своєму житлі, можна чекати звісток або сюрпризів від друзів або родичів.

Люди вірили, що павук здатний зцілити людину від недуг. Для приготування ліків використовували не тільки його самого, але і павутину. Тому не можна вбивати членистоноге в будинку, а інакше знайдеш хвороба та інші напасті.

32de3e02e36d1daf3eaaf08f4c105a2e Вбити павука в будинку: прикмети, що буде при випадковому або навмисному вбивстві

Прикмети також свідчать, що павук може притягувати удачу і благополуччя. Таке істота оселилося у вас в будинку — знайте, що всі прокляття і біди будуть обходити стороною. Ні в якому разі не варто проганяти його геть.

Коли членистоногий плете свою ажурну павутину, він несе в оселі радісні події. Якщо ви вирішите забрати або порвати цю павутину, то ваш будинок покине сімейне благополуччя і веселощі.

Окремо варто відзначити, що крихітний павучок червоного кольору може допомогти матеріального достатку.

Раніше вірили, що якщо павук впав на голову, то варто очікувати багатого спадщини. Але навіть випадково придавити його в будинку — приректи себе на фінансові біди.

Є ще деякі прикмети, пов’язані з часом зустрічі:

  • зустріти вранці — будете страждати;
  • побачити в обід — з’явиться багато турбот;
  • показався на очі у вечірній час — будуть подарунки;
  • ближче до ночі — з’явиться надія;

daec37fd614a51789c65fe2a9576ed61 Вбити павука в будинку: прикмети, що буде при випадковому або навмисному вбивстві

Що буде, якщо вбити павука

В усіх народів різні повір’я, пов’язані з вбивством павука, але суть у них одна — нічого хорошого вбивцю не чекає.

За уявленнями одних це могло привести до хвороб і страждань, у інших до невдач, злий псування та іншим напастям.

Зате від порожньої павутини слід позбуватися, адже вона здатна затягнути не тільки погану енергетику, але і гарну. Робити це потрібно вкрай обережно, переконавшись, що трудяга-павучок точно її покинув, адже вбити малюка можна як навмисно, так і випадково. Від цього багато в чому залежить результат подій.

Випадково

Таке крихітне істота неймовірно складно помітити, тому можна ненавмисно вбити його. В такому випадку нічого страшного не станеться, а навпаки — це вважається добрим знаком. Як свідчать прикмети, щире каяття дає привід простити гріхи.

Іноді люди знищують членистоногого з-за свого страху, коли павук несподівано з’являється в полі зору. Не варто шкодувати про це, але потрібно намагатися стримуватися.

Навмисно

Дотримуючись тексту у біблійних заповідях, знищення павука тягне за собою біду. Це великий гріх — убити істота, яка в кілька тисяч разів менше тебе за розмірами. Тим більше членистоногі не намагаються доставити людині незручності своєю присутністю, вони просто плетуть павутину там, де їм зручно. За таке діяння покарання настає неминуче.

Що може статися з людиною, який наважився завдати шкоди живій істоті:

  • удача і везіння перестануть йому супроводжувати, будуть постійно виникати неприємні події, може серйозно захворіти хтось з родичів;
  • не буде фінансового благополуччя і достатку, з’являться непередбачені витрати, неминучі втрати (можна навіть втратити свого близької людини);
  • почнуть прогресувати різні захворювання, які можуть завдати непоправної шкоди здоров’ю кривдника.

Тому ні в якому разі не можна спеціально вбивати павука у своїй квартирі.

3f5097e9603f626e0f38fcb3bdabd4f0 Вбити павука в будинку: прикмети, що буде при випадковому або навмисному вбивстві

Що робити з небажаними сусідами

Якщо ви випадково помітили в своєму будинку павука, то постарайтеся не вбивати його. Деяким дуже складно перебороти свої страхи, але все ж варто взяти себе в руки.

  • Знайдіть в квартирі відповідний предмет (це може бути довга палиця від швабри, віник або будь-яка інша начиння);
  • поставте предмет перед маленьким членистоногим дуже акуратно, щоб він на нього забрався;
  • постарайтеся винести його за межі квартири в безпечне місце (найоптимальнішим варіантом буде трава або дерево. Таким чином, павучок опиниться в природному середовищі існування, і буде почувати себе комфортно).

Також можете спробувати посадити його в невелику баночку або коробочку, під час переміщення накрийте її аркушем паперу або кришкою, щоб арахнід не втік, а потім випустіть на волю.

Вбивати павука в квартирі — це, як мінімум, негуманний та несправедливий вчинок. Він не мав наміру заподіяти вам зла, а навпаки приносив користь, хоча б просто тому, що винищував комарів та мух, які заплутались у його павутині.

Як уникнути наслідків, передбачених у прикметах

Якщо ви вбили з необережності або від переляку, абсолютно не збираючись навмисно завдавати павуку шкоду, а тепер ця думка не дає вам спокою, то тільце потрібно винести за двері, при цьому вимовити фразу «Іди геть і візьми з собою все погане в ніч». Так можна себе захистити від негараздів і проблем, які могли б наздогнати вас, якщо б вбивство виявилося навмисним.

Можна прочитати молитву над померлим. Нехай навіть ви не релігійна людина, але це допоможе зняти неприємні відчуття на душі. Таким методом психологи радять користуватися тим, хто надмірно чутливо ставиться до живих створінь.

Чому вбити павука в давнину вважалося нормальним

У колишні часи прогресували такі хвороби, як жовтяниця та лихоманка. Цілителі намагалися знайти ліки і використовували для цього павукоподібних. Вважалося, що, проковтнувши членистоноге, можна позбутися хвороб або полегшити її симптоми. Так як не кожен здатний з’їсти рухливій істота, його клали в кульку, який робили з вершкового масла.

Особливе значення надавали навроків та псуванню. Щоб позбавитися від них, павуків використовували для магічних обрядів.

Цінували не тільки самих комах, але і їх павутину. Вона допомагала зупинити кров, якщо людина поранився. Також павутину застосовували для лікування астми та лихоманки. Справа в тому, що мережа має антисептичні властивості, цей факт доведено сучасною наукою.

На закінчення можна сказати, що ні за яких обставин не можна навмисно вбивати павуків. Вони не заподіюють ніякої шкоди людині, а навпаки, намагаються всіляко допомогти йому, захищаючи від бід, залучаючи удачу і щастя в дім, сприяють матеріальному достатку.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради