Стандартне меблювання в офісі – потрібне чи ні?

Зазвичай невеликі компанії та стартапи, котрі тільки-но відкрилися, вважають за краще обходитися мінімалістичним набором меблів, зосередившись винятково на тих предметах, без яких абсолютно не вийде працювати. У такому разі купують звичайний стіл, стілець, шафу, тумбу, самі не усвідомлюючи, що якщо купити комп’ютерне крісло, смарт-стіл трансформер, модульну систему, диван, справи навпаки, налагодяться.

1 3 Стандартне меблювання в офісі – потрібне чи ні?

Диван

Він одразу привертає увагу відвідувачів і приносить комфорт персоналу, не кажучи про роботу на престиж компанії. Немов говорить про стабільність й надійність діяльності.

Де краще розмістити?

Перше місце, яке неможливо уявити без стильного м’якого дивану – приймальня. Також встановлюють у переговорній, колл-центрі, кабінеті керівника. Не варто також забувати про лаунж зону для персоналу, адже повноцінний відпочинок збільшує ефективність праці.

2 2 Стандартне меблювання в офісі – потрібне чи ні?

Крісло

Зараз існує безліч моделей цього виду меблів, та не дарма, адже для повноцінної офісної роботи без нього не обійтися. Обирається за типом і конструкцією, потрібно насамперед спиратися на того, хто буде на ньому сидіти.

Де поставити?

На даний момент практично жодна офісна робота не обходиться без комп’ютера, тому в першу чергу потрібно купити комп’ютерне крісло для кожного такого співробітника. На полозах – відмінно впишеться в конференц-зал, без підлокітників тим, кому доводиться постійно вставати із-за столу. Окремо обирається для керівника – воно має уособлювати статус усієї компанії.

3 1 Стандартне меблювання в офісі – потрібне чи ні?

Стіл

Ще один головний герой кожного офісу, його конструкція залежить не тільки від того, якою діяльністю за ним займаються, а й від типу планування.

У якому місці встановити?

Звичайно, спочатку потрібно забезпечити основний офісний персонал. Тут більше підійде функціональна модель, трансформер або «смарт». Для проведення нарад і конференцій – великий довгий, щоб усі помістилися. Сенсорний або з підставкою для екрана стане в пригоді для презентацій. А ось прості столики в компанії зі стільцями вже можна ставити в холі, залах очікування, приймальні або у відділі по роботі з клієнтами – для надання коротких консультацій.

4 Стандартне меблювання в офісі – потрібне чи ні?

Модульна система

Чудова конструкція для зберігання всього, що необхідно в роботі – документів, архіву, презентаційних матеріалів. Мобільні модулі можуть бути двосторонніми – з одного боку мати полиці та шухляди, а з іншого – сенсорний екран. Також їх можна використовувати для зонування простору, особливо в режимі роботи «опен спейс».

Висновок

Як бачимо, без сучасних меблів для повноцінної роботи не обійтися. Крім того, від того, який вигляд має приміщення, залежить наскільки вашу компанію сприйматимуть клієнти, партнери, постачальники та сам персонал.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради