Переїзд на нову квартиру: базовий перелік засобів для прибирання

Переїзд на нову квартиру: базовий перелік засобів для прибирання.

Ремонт, як і зміна місця проживання – завжди серйозний стрес. А ще додається необхідність провести комплексне генеральне прибирання, яке забере чимало вільного часу. Але щоб мінімізувати незручності, варто заздалегідь скласти список усього, що може знадобитися для чистоти. І щоб не ходити нескінченно магазинами – оформити замовлення з доставкою додому або на поштове відділення.

1 Переїзд на нову квартиру: базовий перелік засобів для прибирання

Перелік необхідних товарів для збирання

Функціональний інвентар спрощує виконання поставленого завдання, а професійна побутова хімія успішно справляється навіть із застарілими плямами, що в’їлися. І в каталозі https://hozka.ua/ua є все потрібне. Щоб навести чистоту, переїжджаючи до нового будинку чи квартири, знадобляться такі групи товарів:

  • Захист. Потрібно обов’язково придбати кілька упаковок гумових рукавичок, щоби ніжна шкіра рук не постраждала від агресивних хімічних складів. Якщо потрібно відмивати до блиску санвузол, то краще запастися одноразовими масками та респіраторами – це захистить дихальні шляхи від шкідливих випарів.
  • Сміттєві мішки. Пакети різного об’єму допоможуть швидко позбутися залишків будівельних матеріалів і сміття. Краще віддавати перевагу виробам підвищеної щільності – вони дещо дорожчі за звичайні, але точно витримають навантаження.
  • Для збирання. Обов’язкові засоби для дзеркал та скляних поверхонь, спеціальна серія для підлоги (відповідно до типу дзеркального покриття), а також хімія для очищення м’яких меблів. У цьому питанні економія недоцільна: від цього залежить не лише якість, а й безпека проведеного збирання. Сертифіковані засоби не становлять шкоди для дітей та свійських тварин, але, якщо в сім’ї є малюки, краще замовити гіпоалергенну продукцію.

Важливу роль грає і збиральний інвентар. Почати варто з купівлі базового комплекту: віник та совок. Це позбавить необхідності щоразу діставати пилосос, щоб зібрати пил або дрібне сміття. Хороша швабра з функцією віджиму багаторазово прискорить процес наведення чистоти, а додатково варто придбати ще одну – з плоскою насадкою, щоб легко дістатися до найдальших ділянок приміщення. Залишається лише підібрати різні види ганчірок: для пилу, для підлоги, для дзеркал, а також губок для миття посуду – і список всього, що може знадобитися буде готовий. А в інтернет-магазині Хозка можна купити потрібний інвентар та хімію за лічені хвилини.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради