Як красиво заплести косу: сама собі, відео, красиво, довгі, колосок, французька, водоспад

Привіт, любі мої читачки! Всілякі, часом самі мудровані коси – на піку популярності, вже який рік поспіль. І це не випадково, адже саме заплетене волосся роблять кожну з нас неймовірно жіночною і красивою. Давайте разом розберемося, як красиво заплести косу (причому різними методами) самій собі.

Як красиво і самостійно заплести собі косу-колосок?

Косу під назвою «колосок» на довге волосся ми з подругами заплітали один одного ще в далекому дитинстві. До речі, на 1 вересня, коли я йшла «в перший раз у перший клас», моя мама теж заплела мені дві коси у вигляді колосків. Цей спосіб по плечу кожної з вас, навіть якщо «руки не з того місця», і зовсім немає здібностей до плетіння кіс!

kak krasivo zaplesti kosu: sama sebe, video, krasivo, dlinnye, kolosok, francuzskaya, vodopad8 Як красиво заплести косу: сама собі, відео, красиво, довгі, колосок, французька, водоспадОтже, щоб створити колосок, расчешитесь і розділіть пасма на два «табори». Далі беріть з кожного по тоненькій прядки, і приєднуйте по черзі до іншої частини. Не поспішайте, робіть відокремлювані прядки зовсім «худенькими». В результаті у вас повинна вийти оригінальна, гарна коса у вигляді колоска, що складається з дрібних переплетених пасм.

Подивившись ось це відео, ви дізнаєтеся, як навчитися заплітати собі косу навколо голови. Це красиво і на диво просто, як виявилося! Такий варіант підійде і дівчинці, і дорослій жінці.

Як красиво заплести косу у французькому стилі?

Я тільки недавно дізналася, що французька косичка має відношення ні до Франції, а до… Африці! Саме такі зачіски робили жінки в деяких африканських племенах, і саме вони вкрай популярні зараз у нас. Створювати їх можна на середні і довгі волосся, результат в будь-якому випадку виходить карколомним!

kak krasivo zaplesti kosu: sama sebe, video, krasivo, dlinnye, kolosok, francuzskaya, vodopad9 Як красиво заплести косу: сама собі, відео, красиво, довгі, колосок, французька, водоспадДійте поетапно: спочатку перейдіть на потилиці три невеликі пасма, і переплетіть їх між собою. Переплітати потрібно не традиційним способом, а як би підкладаючи їх один під одного. Фактично ви плетете звичну косу навпаки. Спочатку ліву пасмо підкладаєте під центральну, потім праву – під низ лівою, потім вже центральну – під низ лівої. Далі до кожної бічної пасма додайте ще трохи волосся, кожен 3 плетіння, і продовжуйте процес, до повного завершення.

Тепер ви в курсі, як красиво, власними ручками, заплести французьку косу. До речі, ваше французьке «твір» з волосся стане ще красивішим, якщо після завершення роботи ви злегка висунете кожен завиток назовні, наприклад, підхоплюючи його кінчиком ножиць.

Якщо ви ще не зовсім розумієте, як красиво заплести собі косу “колосок”, рекомендую подивитися картинки і фото на цю тему:

kak krasivo zaplesti kosu: sama sebe, video, krasivo, dlinnye, kolosok, francuzskaya, vodopad10 Як красиво заплести косу: сама собі, відео, красиво, довгі, колосок, французька, водоспадЯк красиво заплести «водопадную» косу?

Якщо найближчим часом ви плануєте вирушити на бал або на вечірку, і вже замислюєтеся про те, що б таке спорудити цікавого на голові, подивіться наступне відео. У ньому розповідається, як можна в затишних домашніх умовах створити у себе на голові косу-водоспад. Обіцяю вам, з такою зачіскою ви справите фурор на будь-якому святі!

Порада: якщо ваша шевелюра не відрізняється ідеальною гладкістю, пройдіться по ній праскою, перш ніж приступати до плетення, так ви полегшите собі задачу.

Ви дізналися:

  • Як красиво заплести «колосковую» косу?
  • Як легко створити плетіння по-французьки?
  • Як зробити собі святкову «водопадную» косу?
  • Як красиво заплести косу навколо голови?
  • Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
    Всезнайко - Корисні поради