Все про сумісність чоловіків, народжених під зірками Близнюків, з жінками різних знаків зодіаку

Планета Меркурій впливає на сумісність чоловіка знаку Близнюки з жінками. Астрологи упевнені, що саме під її впливом представники сильної статі, які народжуються під цим знаком зодіаку, наділяються неординарністю, жвавістю і дратівливим багатьох мінливістю в справах і життя.

Їм властиво здійснювати безглузді й дивні вчинки, з-за чого в їхньому житті часто виникають серйозні проблеми. Правда, про наслідки вони не замислюються. Незважаючи на свою поверховість у багатьох справах, представники цього знака зодіаку талановиті, розумні, бувають різнобічними натурами.

Сумісність із жінкою, народженої під знаком Близнюки

Характеристика чоловіка, народженого в місяць Близнюків, і сумісність з представниками інших знаків зодіаку залежить від багатьох факторів. Завжди цікаво оцінити, наскільки відрізняються люди різної статі, які народилися в один час року. Чи зможуть щасливо жити під одним дахом представники одного знака.

Сумісність пари Близнюків заснована на тому, що це легкі і повітряні люди, які найбільше люблять розважатися і спілкуватися. Здається, що тому вони повинні знайти спільну мову.

Пристрасть до задушевним розмовам – відмітна риса і чоловіків, і жінок. Вони з легкістю вибудовують відносини, але часто вони виявляються короткочасними. Це їх не турбують. Важливіше те, наскільки насиченими виявляться ці відносини.

Коли складається така пара, вони починають з великим інтересом ставитися один до одного, їм ніколи не буває нудно. При цьому їм варто бути готовими, що ні один з них не буде приймати відповідальні рішення.

Секс між Близнюками обіцяє бути цікавим та насиченим. У ньому завжди буде енергія і вигадка, але в ліжку може не вистачати пристрасті.

Навіть якщо обидва Близнюки відчують, що бажають один одного, їм буде непросто перейти до сексу. В інтимній сфері вони звикли перекладати відповідальність та ініціативу на партнера.

Сумісність чоловіка, який перебуває під впливом зірок Близнюків, з жінкою цього ж знака зодіаку можлива при створенні сім’ї. Це буде одночасно складно і просто. З одного боку вони обидва розуміють один одного з півслова, але при цьому не люблять зайвої відповідальності. В шлюбі обов’язки глави сім’ї доведеться взяти на себе представнику сильної статі, але даватися йому це буде нелегко.

vsjo o sovmestimosti muzhchin, rozhdjonnykh pod zvjozdami bliznecov, s zhenshhinami razlichnykh znakov zodiaka34 Все про сумісність чоловіків, народжених під зірками Близнюків, з жінками різних знаків зодіаку

Ця пара буде розуміти один одного без слів

Любов, постіль, шлюб з дівчатами інших знаків зодіаку

Сумісність чоловіка, народженого під впливом Близнюків, з іншими знаками залежить від того, чи вдасться йому знайти взаєморозуміння зі своєю другою половинкою. Найголовніше, щоб попалася жінка, якій буде під силу взяти на себе відповідальність та прийняття важливих рішень. Це саме те, чого так не любить робити чоловік-Близнюк.

Овен

Сумісність Близнюків з Овнами у шлюбі практично неможлива. Хоча такі пари і зустрічаються, але вони практично ніколи не бувають щасливі.

У союзі Близнюки-Овен дружина готова піти на все, щоб забезпечити чоловікові міцний і надійний тил. Ось тільки Близнюкам така опіка не потрібна. Навіть влаштувавшись на постійну роботу, вони завжди готові до кардинальних змін у житті.

Обидва партнери в парі емоційні й активні. Але якщо Овни відрізняються стабільністю, то Близнюки надто мінливі. Часто після ідеального початку відносин вони відчувають, що охололи до дівчини, так як їх уявлення про життя надто різняться. Для них стануть звичними бурхливі розставання і не менш емоційні примирення, які часто будуть завершуватися яскравим сексом. Саме тому так часто вдається домогтися сумісності в ліжку чоловіка, пов’язаного з Близнюками, і жінки, народженої в період сили зірок Овна. Але навряд чи це зможе в перспективі стати основою шлюбу.

Водолій

vsjo o sovmestimosti muzhchin, rozhdjonnykh pod zvjozdami bliznecov, s zhenshhinami razlichnykh znakov zodiaka35 Все про сумісність чоловіків, народжених під зірками Близнюків, з жінками різних знаків зодіакуДеякі вважають, що Близнюкам і Водоліям неможливо досягти сумісності. Але їхні стосунки не так безнадійні: в їх характері багато спільного.

Їм часто буває разом дуже добре. Обом притаманна безпорадність у побутових питаннях, у всьому, що пов’язано з веденням домашнього господарства. Але це їх сильно не турбує.

Вирішальне значення починають набувати емоції, які вони відчувають, опиняючись разом. Саме тому стає можливою сумісність в любові чоловіка знаку Близнюки з Водолієм.

Такі пари досить часто розлучаються. Причому найчастіше винуватцями стають дівчата. Партнер не здатний змінити, настільки він занурюється в обійми любові.

Лев

Сумісності жінки, народженої в місяць Лева, і чоловіки знаку Близнюки вдається домогтися дуже рідко. В емоційному і фізичному плані вони підходять один одному. Тому часто зустрічаються на протязі багатьох років, насолоджуючись такими відносинами, але до весілля доходить нечасто.

На обов’язки у шлюбі у кожного свої погляди. Дружині в такому союзі, як правило, вдається направляти свого чоловіка, щоб він повною мірою реалізував свій талант, побудував успішну кар’єру. Фатальну помилку вона допускає, коли бере на себе занадто багато.

Партнер, який сам не любитель бути відповідальним, з легкістю віддасть їй в руки кермо влади. Але самі при цьому не готові беззаперечно підкорятися.

Козеріг

Це зовсім різні люди. Сумісність жінки, що відчуває вплив зірок Козерога, і чоловіки, «народженої Близнюками», – щось з розділу фантастики. Вони здатні фізично залучити один одного, такі романи можуть бути ніжними і чуттєвими. Але обидва практично відразу зрозуміють, що жити їм буде неймовірно складно.

Шлюб в такій ситуації цілком вірогідний, адже жінки-Козероги люблять до всього підходити грунтовно. Але віра в те, що їй вдасться перевиховати свого чоловіка, обмежуючи її свободу, дуже скоро пропаде. Такі партнери ніколи не перетворюються в примірних сім’янинів, проводять всі вечори в колі дружини і дітей. Часто вони виявляються не в змозі утриматися від зради. Все це призводить до того, що шлюб виявляється короткостроковим.

Ваги

vsjo o sovmestimosti muzhchin, rozhdjonnykh pod zvjozdami bliznecov, s zhenshhinami razlichnykh znakov zodiaka36 Все про сумісність чоловіків, народжених під зірками Близнюків, з жінками різних знаків зодіакуСумісність в любові жінки знаку Терези та чоловіка, який перебуває під впливом сузір’я Близнюки, практично 100-відсоткова. Вони ідеально підходять один одному, але при цьому абсолютно не створені для ведення спільного господарства. Як тільки ці відносини перейдуть з романтичної стадії в перспективу шлюбу, все швидко закінчиться.

Кожному з партнерів потрібно спокійний і врівноважений чоловік поруч, який був би в змозі направити їх невтомну енергію в потрібне русло, регулюючи їх перепади настрою і чуттєві пориви.

Якщо весілля відбудеться, взаєморозуміння в цьому союзі чекати не доводиться. Єдине, на що можна розраховувати, це прагнення кожного з партнерів зберегти ці стосунки. Якщо вони цього досягнуть успіху, то довге та щасливе життя забезпечена.

Скорпіон

Досить часто можна зустріти разом дівчину, народжену в місяць Скорпіона, і чоловіка знаку Близнюки, сумісність між якими найчастіше виявляється можливою. Для жінки кожні стосунки – серйозна і відповідальна справа, коли партнер, частіше за все, ставиться до них, як до чергового швидкоплинному захопленню. Якщо між ними і зародиться любов, тихим і спокійним цей шлюб точно не буде.

Чоловік не зможе утримати себе в рамках, постійно починаючи фліртувати і загравати з оточуючими жінками. Скорпіон почне ревнувати. Її особливості характеру сприятимуть відвертого вираження емоцій.

До весілля між ними можливі яскраві і романтичні стосунки, але приземлений побут дуже скоро все зіпсує.

Рак

Укласти шлюб цій парі буде неймовірно складно, але такий шанс є. Партнер постійно знаходиться в пошуку нових відчуттів, а його кохана – домувальниця, обожнює спокій і затишок. Її фетиш – турбота про дітей і стабільність. Саме з цієї причини вона навіть готова взяти на себе вирішення фінансових проблем в родині, поки чоловік насолоджується повною емоцій життям.

Дуже скоро вони починають розуміти, що є абсолютно різними людьми, які не розуміють один одного. Чоловік не прореагує на мовчазні образи дружини. Він вирішить, що все в порядку, або воліє не помічати проблем.

Активна і насичене життя другої половинки буде уедать Раку. Їй захочеться постійно бути поруч, ділитися своїми переживаннями, але в цей час партнер захопиться вже кимось або чимось новим.

Сумісності в ліжку чоловіка знаку Близнюки і жінки, що перебуває під впливом зірок Раку, досягти простіше, ніж у подружньому житті. Тому їхні стосунки до шлюбу більше безхмарні.

Телець

vsjo o sovmestimosti muzhchin, rozhdjonnykh pod zvjozdami bliznecov, s zhenshhinami razlichnykh znakov zodiaka37 Все про сумісність чоловіків, народжених під зірками Близнюків, з жінками різних знаків зодіакуЦе яскравий і суперечливий союз. Такі шлюби розпадаються приблизно в половині випадків.

Чоловік у такому союзі активний, постійно шукає енергійних розваг. Жінці, для якої головне – стійкий і розмірений спосіб життя, це не підходить.

Тільця в шлюбі може утримати тактовність і підвищена дбайливість з боку чоловіка. Чоловік-Близнюки ніколи не пропустить нову стрижку подружжя, обов’язково помітити тільки що куплене плаття. Завдяки цим компліментів дружина буде завжди відчувати себе коханою і потрібною. Але, стикаючись з побутовими труднощами, цього, найчастіше, виявляється недостатньо.

Діва

Близнюки і Діва зазвичай не помічають один одного. Вони настільки різні, що шансів створити сім’ю практично немає. Чоловік-Близнюки славиться непостійністю, готовий все кинути на півдорозі, а жінка-Діва – працьовита та відповідальна господиня, цінує домашній затишок і комфорт. Але вона скоро перестане намагатися, помітивши, що чоловік ігнорує всі старання. Спокійним сімейним вечорами він любить гучні вечірки. На цьому протиріччі ці союзи розпадаються.

Стрілець

Представники цих двох знаків зодіаку практично ідеально підходять один одному в любові. Жінки-Стрільці незалежні і яскраві, чоловіки-Близнюки волелюбні, здатні привернути до себе увагу. У цьому вони схожі між собою. Все це обіцяє яскравий і неординарний союз, в якому у кожного буде необхідна свобода.

Близнюки і Стрільці в будь-якому іншому союзі змушені боротися за особистий простір і відстоювати право на незалежність. Перебуваючи в парі один з одним, вони втрачають таку потребу, а за нею йде і бажання змінювати.

Щоб союз був міцним, головне – оселитися окремо від батьків.

Риби

Близнюки і Риби схожі між собою за характером, тому у такого союзу є всі шанси стати тривалим і міцним. В такому шлюбі чоловік обходиться напівфабрикатами і обідом в кафе, що його повністю влаштовує.

Рибам складно підтримувати порядок у будинку, який подружжю і не потрібно. На це може ґрунтуватися їх міцний союз.

Висновок

  1. Найкраще чоловікам-Близнюкам заводити романтичні стосунки з Вагами і Стрільцями. Любов між представниками цих знаків практично гарантована.
  2. Знайти надійного партнера в шлюбі Близнюкам буде непросто. Будь-якого знаку зодіаку не була потенційна дружина, повинно скластися багато умов, а зірки повинні зайняти певну позицію, щоб такий союз відбувся.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради