Сценарій на 1 квітня для дітей з конкурсами «1 квітня у палаці Жасмин»

Концертний виступ до 1 квітня являє собою шоу з пісенними та танцювальними елементами. Потрібні костюми, які можна виготовити самостійно з підручних матеріалів.

Вікових обмежень, в принципі, немає, підійде і для молодших школярів та для середньої ланки, за умови ускладнення завдань. Тема – 1 квітня в Аграбе.

Час проведення

Час, відведений на виконання всіх пунктів сценарію – 1-1.5 години. Все залежить від ступеня підготовленості дітей, їх готовності до участі в конкурсах. В середньому на кожну сценку йде до 7 хвилин. Близько 1-2 хвилин займає виступ ведучого і пошук бажаючих взяти участь у конкурсі серед глядачів.

 

Реквізит і декорації

Особливу увагу доведеться приділити реквізиту. Оскільки східна тематика, будуть потрібні:

 • легкі тканини для драпірування сцени;
 • стільці і столик, за яким будуть сидіти учасники;
 • великий скотч;
 • чалма;
 • костюми для учасників сценки;
 • програвач для прокручування музики;
 • завчасно заготовлені нарізки пісень;
 • проектор з екраном, на якому може бути завмерла зображення Аграби;
 • лампа Аладіна;

Зал прикрашають гірляндами і квітами. Стіл, за яким сидять у першій сцені Алладін і Жасмин потрібно накрити красивою скатертиною, покласти на нього лампу, підручники, зошити.

Список відповідних пісень

Для сценок потрібно музика і слова пісень з мультфільму «Алладін»:

 • «Арабська ніч»;
 • «Кращий друг»;
 • «Принц Алі».
 • А також музика з «пісеньки пташки» і «пісенька Принца та Попелюшки».

Дійові особи

 1. Джин. Одягнений у сині штани і синій халат, розшитий золотом. На голові Джина великий тюрбан – чалма. Груди Джина полуоткрыта, шию прикрашає красиве кольє або ланцюжок з медальйоном.
 2. Діти. У фільмі Джин розповідає їм казку про Аграбе. За сценарієм вони виконують роль з-ведучих. Потрібні хлопчик і дівчинка. Одягнені в довгі шаровари жовтого або коричневого відтінку і білі сорочки, на голові чалма. Волосся дівчата розпущені.
 3. Аладін. Одягнений у довгий жилет, підперезаний поясом або ременем, на Аладіна світлі брюки і біла чалма.
 4. Жасмин. Дівчина одягнена у сукню в східному стилі або шаровари з жилеткою, обличчя її приховано чадрою. Волосся її розпущені або заховані під накидкою. Якщо волосся відкриті, то на голові закріплюють діадему. Сукня може бути будь-яким, головне, щоб воно було з легкої тканини і відповідало нарядам, які носять на Сході.
 5. Звірі. Потрібні маски із зображенням папуги, мавпи, тигра, що надягаються на голову. Можливо накидки колір шкури цих тварин.
 6. Султан. Білий халат, такого ж кольору шаровари, й тюрбан.

Основна перевага сценарію полягає в тому, що учасниками свята може бути необмежена кількість героїв. Вони можуть зображати жителів Аграби та інших персонажів мультфільму, беручи участь у конкурсах. У цьому випадку їх також можна одягнути по-східному.

2cc10d43b4a1e338d86c84ce00d2f0cb Сценарій на 1 квітня для дітей з конкурсами «1 квітня у палаці Жасмин»

Свято під назвою – «1 квітня у палаці Жасмин»

Завісу опущено.

Звучить музика з фільму «Алладін» — «Арабська ніч». На сцену виходять відповідним чином одягнені ведучі – джин і діти (Джин одягнений у сині шаровари, й тюрбан, діти в костюмах маленьких арабів, все відповідає духу казки)

Джин:

Добрий мандрівник прийди в славне місто ти до нас,
І не повіриш своїм очам.
У тебе попереду гуморини каскад,
Ти готовий? Відкривайся сезам!

(Джин вказує на завісу і той починає підніматися. Очам глядачів представляється наступна декорація – столик, килим, світильник. За столиком сидять Жасмин і Алладін, у них дуже засмучений вигляд, дівчина майже ридає, Алладін намагається її втішити).

Діти і джин разом:

Квітневий день.
Дивовижна квітка.
Тут гумор і лестощі,
І жартів не злічити.
Забави і сміх.
Про чудовий квітень!
Нікому ти не вір!
Тут вас рассмешат

Печалей позбавлять

Ти лише повір

Дивись, не лови гав!

В казку двері відчиняй!

Чарівний квітень.

Джин: У славному місті Аграба жили і не тужили принцеса Жасмин і її наречений Алладін. Але одного разу всі мешканці міста відчули таку тугу і смуток, що замкнулися у себе в будинках і навіть розмовляти один з одним не захотіли. Закрився знаменитий східний ринок, перестали ходити каравани, місту загрожувала загибель. Довелося і принца з принцесою відправитися в свій замок, рятуючись від туги. Але цей замок був таким великим і холодним, що наші герої занудьгували ще більше.

Діти хором: І тоді вірний друг Аладіна Джин згадав про те, що подорожуючи по далекою і засніженій Росії, він чув про таке свято, як 1 квітня – день жартів, гумору і сміху. Він запропонував Алладину і Жасмин запросити своїх друзів і розіграти разом з ними жителів міста, щоб ті повеселішали і забули про тугу.

(На сцену виходять діти з масками на голові, що зображують мавпочки Абу, папугу Яго, і тигра).

Звірі: Алладін, Жасмин, ми чули, що і ви затужила і придумали для вас і жителів міста кілька конкурсів. Ви згодні взяти участь і разом відсвяткувати 1 квітня? (Алладін і Жасмин вискакують зі своїх місць і радісно плескають у долоні) Якщо згодні, ми приступаємо. Перший конкурс бальних танців, конкурсантам доведеться станцювати з принцом і принцесою, а також з нами, хто краще станцює жартівливий танець, той і переможе. Суддя – Джин і його помічники.

Джин і діти йдуть в зал і відбирають там охочих, повинно вийти дві команди, беруть участь також Алладін, Жасмин і звірі, тому запрошують із залу ще 5 чоловік, щоб в результаті вийшло 5 пар.

(столик і все інше прибирається)

Аладін: Перший танець – танець принца. Переможе та команда, яка краще за всіх зобразить принца, не обов’язково східного в танці. Переможцем природно буду я.

Жасмин: Не забувай, що я теж принцеса. Та й серед запрошених чимало осіб королівської крові.

Аладін (задерикувато): Це ми ще подивимося!

Джин розставляє всіх по парам, включається музика. Потрібна нарізка з таких пісеньок:

 • Пісня пташки ;
 • Принц Алі (з мультфільму «Алладін», середина зі слів: — «…Принц Алі»).
 • А також Пісня принца і Попелюшки:

Суть конкурсу полягала в тому, що актори повинні заважати запрошеним глядачам танцювати, не потрапляючи в рух, переможе та пара, чий партнер зуміє з усім розібратися і зрозуміє, що принца потрібно зображати самостійно, зуміє швидко перемикатися між повільної та швидкої музикою.

Джин: Урочисто вручаємо краще принцу… що б таке подарувати (думає, приставивши палець до голови). Звертається до глядачів: « Що подарувати принцу, допоможіть?» (глядачі вигукують пропозиції).

Абу: Мавпочку, давайте подаруємо мавпочку

Мавпочка: Я не піду, краще візьму участь у наступному конкурсі.

Джин: Ну й добре, ми що-небудь інше подаруємо, наприклад, ось це (дістає з-за лаштунків старий тюрбан і ставить на голову переможця).

Діти, звертаючись до переможцю: Проголошуємо вас кращим принцом року, цей тюрбан ви зобов’язаний носити весь день, не знімаючи.

всі залишаються на сцені, крім запрошених глядачів, вони йдуть, але в наступному конкурсі також можуть взяти участь

Джин: Можливо, жителям Аграби і нашим королівським особам так тоскно, тому що вони не вміють веселитися. Давайте повеселимося (звертається до решти акторам на сцені). Я розповім вас казку з питаннями. Якщо відповідь правильна, кричимо хором «Так!» якщо неправильно – кажемо «Ні!». Починаємо:

Одного разу султан, батько нинішньої принцеси (на сцену виходить султан і щось починає шукати) задумав пошити собі чалму. На ринок пішов і ось що знайшов:

Шовку шматок – так!

Дверний молоток – ні!

Мережив каскад – так!

Зелений салат – ні!

Нитка з голкою – так!

Карпо ледве живий – ні!

Намиста і бісер – так!

Конвертик для листів – ні!

(гра закінчується, герої завмирають на сцені)

69cd958bfe9fd290d6c7377e0215aaf4 Сценарій на 1 квітня для дітей з конкурсами «1 квітня у палаці Жасмин»

Джин: Одного разу на Аграбу напав страшний злий чарівник, він хотів захопити Алладіна і Жасмин, але жителі врятували правителів, заховавши їх в місті. Для цього їм довелося цілий місяць говорити не своїми голосами і навіть співати. А у вас вийде (звертається до присутніх). Наша гра називається «Заспівай пісню не своїм голосом».

Діти підходять до кожного з учасників (можна викликати людей із залу) і шепочуть на вушко, за кого потрібно співати, наприклад, — мавпа, собака, кішка, жаба, кінь.

Включається пісня «Кращий друг» з мультфільму «Алладін»

.Джин: Жителі не тільки говорили не так, як зазвичай, але і вели себе по-іншому. Зараз я назву нашим героям тварин, яких їм доведеться зображати протягом хвилини. Про те, яка тварина потрібно зобразити, кожен повинен здогадатися самостійно:

 • у зоопарку є затишок, звірі на підлогу не плюють, виняток є і тут, на людей плює… (верблюд);
 • не говорить і не співає, а хто до хазяїна йде, вона знати дає (собака);
 • пухнаста з вусами, молоко п’є, пісеньки співає (кішка);
 • хвіст у візерунках, чоботи в шпорах (півень);
 • маленька сіра, з комори зерно краде (миша).

Учасникам гри потрібно по черзі зображати верблюда, гавкати і ходити, як собака, нявкати, як кішка, намагатися вщипнути когось, як це бажає півень, ховатися і дріботить ногами, зображуючи маленьку мишу.

Діти: Коли Алладін вперше прибув в Аграбу як принца, він все ще був бідним злодюжкою з ринку. І вижив він багато в чому завдяки гумору та швидкості думки. Пропоную піднятися на сцену всім жителям нашої Аграби, які хочуть позмагатися з Аладіном у швидкості вимови слів. Конкурс називається «Скоромовка від принца».

Алладину доведеться вивчити кілька скоромовок, наприклад:

Від тупоту копит

Пил по полю летить

Мама мила Мілу милом

Міла мила не любила

Шапка так шубка –

Ось і весь Мишко

Петя був малий і м’яту м’яв

Побачила мати –

Не веліла м’яти.

Чубаті реготухи

Реготом реготали: ха-ха-ха.

Діти: Переможець проголошується кращим скороговорщиком року і отримує в нагороду скотч.

(На сцену виносять величезний скотч і намагаються заклеїти їм рот переможцю, щоб той менше базікав. Учасники йдуть, ведучи переможця, чий рот заклеєний скотчем).

Аладін: Коли я був злодюжкою на ринку, що треба сказати не саме почесне і корисне для принца заняття, я часто тікав від варти. Дивно, але ці часи веселять мене більше, ніж що-небудь інше. Пропоную всім бажаючим пограти в догонялки під цікаві лічилки.

c58ca0f36946c158f57caa432d633fa5 Сценарій на 1 квітня для дітей з конкурсами «1 квітня у палаці Жасмин»

Аладін (після того як всі збираються на сцені) обходить кожного, примовляючи:

— Чікі-бріки – ти куди?

Йому відповідає, Жасмин:

— Чікі-бріки – на базар!

Алладін

— Чікі-бріки – ти навіщо?

Жасмин:

— Чікі-бріки – за вівсом.

Аладін:

— Чікі-бріки – ти кому?

Жасмин:

— Чікі-бріки – я коню!

Аладін:

— Чікі-бріки – ти якого?

Жасмин:

— Чікі-бріки – вороному.

(Після останніх слів діти кидаються врозтіч, а Жасмин їх ловить, кого зловила, той повинен відгадати загадку)

Приклади загадок:

 1. Спереду — п’ятачок, Ззаду – гачок. (порося)
 2. Хто на собі будинок носить? (равлик)
 3. З господарем дружить, Будинок вартує, Живе під ґаночком, А хвіст колечком. (собака)
 4. Грудочка пуху, Довге вухо, Стрибає спритно, Любить морквину. (кролик, заєць)

Джин і діти:

Ми всі були молодці,

І сміялися від душі,

І танцювали і грали,

Але трохи втомилися,

Настрій хороший,

А залишимо тугу минулого.

З 1 квітня всіх вітаємо,

Успіхів у навчанні бажаємо!

Джин: Алладін, Жасмин та інші жителі Аграби так розвеселилися, що вирішили святкувати 1 квітня щорічно, щоб ніколи більше туга і печаль не проникли в їхні серця. Так зробимо і ми, адже немає нічого сильніше, ніж добродушний сміх і жарти.

Учасники шоу під оплески виходять на сцену на поклін, якщо діти вміють, можуть виконати наприкінці кілька акробатичних трюків.

361ffea58b456a6507b567a4d14e2962 Сценарій на 1 квітня для дітей з конкурсами «1 квітня у палаці Жасмин»

Шановні читачі! На моєму сайті опубліковані зображення, знайдені на просторах інтернету. Якщо ви є правовласником контенту, напишіть адміністратору (контакти в шапці сайту), і я видалю фото або залишу посилання на ваш ресурс. Дякую за розуміння!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради