Практичні поради, як забути чоловіка і викинути його з голови назавжди

Розставання не прирівнюється до звільнення психіки від колишніх відносин. Це обумовлено тим, що вона «програмує» интроект – образ колишнього коханого, з яким жінка підсвідомо продовжує роман.

Забути чоловіка і викинути його з голови допоможуть поради професійного психолога.

Як викинути його з голови назавжди

У людській психіці є 3 «відсіку», які відповідають за минуле, сьогодення і майбутнє. Забути коханого чоловіка можна тільки після проходження додаткового процесу, який у психології називається жалобою. Він передбачає прощання, а також болісне і хворобливе розставання з людиною, який пішов з життя жінки.

У психотерапії цей період називається депресією, але насправді нею не є. Більш правильна назва, що використовується в психотерапії, – дистимія.

Теоретично схема, що дозволяє забути колишнього чоловіка, виглядає так: психіка жінки відправляє интроект з «відсіку», відповідального за даний, в розділ «минуле».

prakticheskie sovety, kak zabyt muzhchinu i vykinut ego iz golovy navsegda11 Практичні поради, як забути чоловіка і викинути його з голови назавжди

Краще буде викинути все, що нагадує про нього

Головне завдання – сформувати безболісні спогади про цю людину – без мук і страждань.

Як правильно налаштувати себе після розставання

Забути чоловіка, якого любиш, можна, якщо відразу після розставання повністю зануритися в процес жалоби. Цей період необхідно пережити до кінця.

Він припускає, що жінка максимально повно згадує і переживає всі ті емоції (як хороші, так і погані), які були пов’язані з коханим. Також їй потрібно згадати всі думки, які були пов’язані з цією людиною.

Наступний етап – з’єднання всіх думок і почуттів та їх вихлюпування. Після цього процес жалоби завершується. Це довгий і болісний період.

У 90% випадків жінка, яка намагається забути чоловіка і пережити біль розлуки, намагається уникати процесу прочувствования, продумування і випліскування. Це дуже небезпечно, оскільки призводить до хронізації жалоби. Поки жінка не переживе його до кінця, вона не зможе почати нормальні відносини з іншою людиною.

Це може статися з двох причин:

 • через залишилася любові до чоловіка жінка постійно буде відчувати апатію і не зможе впустити в серце іншої людини;
 • історія минулого кохання буде вбудована в нові стосунки: з плином часу вони зруйнуються і зіпсуються.

Забути швидко людину, з якою одного разу жінка була щаслива, не вийде: методика перемикання уваги якщо і діє, то ненадовго.

Процес звільнення починається тільки після того, як жінка максимально повно відчує траур. Втомлена, виснажена психіка сама починає захищатися – і поступово виштовхує интроект зі свідомості. Середня тривалість цього періоду – 6 місяців.

Спочатку згадувати і відчувати буде дуже важко і боляче. Але поступово, після 3-4 прочувствования, переживання переходять з рівня тіла на рівень психіки, і стан помітно поліпшується.

prakticheskie sovety, kak zabyt muzhchinu i vykinut ego iz golovy navsegda12 Практичні поради, як забути чоловіка і викинути його з голови назавжди

Ти ніби заново перероджуєшся і починаєш з чистого аркуша

Чи варто мучитися із-за того, що ще любиш

Забути коханої людини після розставання складніше, якщо жінка любить страждати. Вона може не визнавати цього, але на підсвідомому рівні випробовувані борошна приносять їй задоволення.

Якщо любов ще жива, людина повинна чесно відповісти собі на питання: чи дійсно він хоче забути колишнього бойфренда. Якщо жінка цього не бажає, то зробити нічого неможливо – швидко забути чоловіка, милуючись своїми стражданнями, не вийде. Чи можна повернути чоловіка, дізнаєтеся тут.

Чому ти йому не потрібна і байдужа

Причини розставання завжди знаходяться індивідуальні фактори. Не варто намагатися проаналізувати, з якої причини чоловік виступив ініціатором розриву відносин.

Жінка повинна зібратися з думками, і зрозуміти, що саме вона відчуває до екс-бойфренду: за любов легко можна прийняти уражене самолюбство. Визначившись з природою своїх почуттів, можна почати розробляти тактику щодо звільнення від болісної залежності.

Допомогти забути чоловіка, якого ти не потрібна, може обговорювання (подумки і вголос) об’єктивних причин, за якими союз неможливий.

У 90% випадків жінка закохується не в реального людини, а в його ідеалізований образ. Робота над своїми почуттями починається з наближення придуманого образу до реального. Головне завдання – збити наліт романтичності, побачити за ним реального людини, з усіма недоліками, слабостями, і навіть серйозними проблемами.

Намагаючись забути чоловіка, який тебе кинув, необхідно знайти або пригадати якомога більше його недоліків. Також потрібно навчитися представляти невірного коханого в безглуздих ситуаціях, кожна з яких виставляє його в невигідному світлі.

Всі ймовірні неприємні моменти потрібно постаратися звести в абсолют, гіпертрофувати проблему, довести її до рівня гротеску.

Для того щоб забути чоловіка, якому ти байдужа, необхідно:

 • постаратися змінити стиль мислення;
 • навчитися працювати з непродуктивними думками;
 • навчитися замінювати неправильні думки на більш реалістичні.

У завершенні виконаної роботи необхідно постаратися пробачити і подумки відпустити колишнього коханого. Після цього можна починати будувати нові відносини.

Поради психологів, як швидко переключитися на іншу хвилю

prakticheskie sovety, kak zabyt muzhchinu i vykinut ego iz golovy navsegda13 Практичні поради, як забути чоловіка і викинути його з голови назавждиПоради психолога, допомагають забути коханого чоловіка назавжди, виглядають так:

 1. «Вирізати» його зі свого життя, ніби його не існує.
 2. Видалити всі контакти з колишнім коханим.
 3. Забрати всі «якоря», які викликають болісні спогади (перестати слухати музику, яка викликає асоціації з екс-бойфрендом, намагатися не відвідувати пам’ятні місця).
 4. Не впадати в його сприйняття, не спілкуватися з ним подумки і не намагатися відтворювати у свідомості його нинішній побут.
 5. Перестати звинувачувати себе в розриві відносин.
 6. Врахувати свої помилки, зробити правильний висновок.
 7. Не замикатися в собі, перестати плекати своє горе.
 8. Не звинувачувати свого колишнього і не тримати на нього образи.
 9. Не порівнювати нового партнера зі старим. Нові відносини – це зовсім інший досвід.

Не слід шукати іншого партнера з почуття помсти. Це глухий кут: не звільнившись від колишнього вантажу, є ризик зруйнувати нові відносини і заподіяти біль іншій людині.

Як пережити біль, якщо це перший чоловік у твоєму житті

Забути першого чоловіка назавжди неможливо. Його образ назавжди залишиться в підсвідомості. Поради, які допомагають забути коханого чоловіка назавжди, виглядають так:

 1. Прийняти втрату. Полегшення приходить після того, як жінка мириться з сталася ситуацією.
 2. Оцінити ситуацію по достоїнству. Не потрібно перебільшувати і применшувати значення подій.
 3. Не допускати негативних думок відносно власної особистості. З думкою «мене більше ніхто не полюбить» слід чинити так само, як з будь-невротичними проявами – не звертати на неї уваги.
 4. Відмовитися від думки возз’єднання з колишнім коханим.

Як поховати зв’язок з одруженим чоловіком

Забути одруженого чоловіка можна, якщо назавжди з’ясувати істинність фрази: «Він гарний тільки тому, що ні». Половина його достоїнств – це достоїнства його законної дружини: жінка по суті любить не тільки його, але і його дружину.

Для того щоб забути одруженого чоловіка, якого любиш, потрібно позбутися ілюзій. Якщо він до цих пір не розлучився зі своєю дружиною, значить, він цього ніколи не зробить.

Жінка повинна усвідомити, що це безперспективні відносини. Чіпляючись за почуття до несвободному чоловікові (у 90% випадків це любовна залежність, а не любов), людина ризикує назавжди залишитися на самоті.

Поради психолога, допомагають забути одруженого чоловіка, виглядають так:

 1. Позбутися від помилкової установки: «він – єдиний». Якщо чоловік не поважає ні дружину, ні коханку, якщо він регулярно зраджує сім’ю, він точно не «той самий». Також у чоловіка можуть бути й інші коханки.
 2. Відмовитися від можливості встановити контакт з коханцем. Якщо є можливість, потрібно тимчасово змінити місце проживання.
 3. Знайти заняття, яке здатне захопити. Необхідно постійно пробувати, перебувати в пошуку. Це допоможе позбутися від залишків нудьги.

Як заміжній жінці забути колишнього коханця

prakticheskie sovety, kak zabyt muzhchinu i vykinut ego iz golovy navsegda14 Практичні поради, як забути чоловіка і викинути його з голови назавждиДля того щоб забути коханця, заміжній жінці необхідно проаналізувати стосунки з чоловіком. Почуття поступово почнуть відступати, коли вона зрозуміє, що з чоловіком її пов’язує щось більше, ніж прихильність і пристрасть.

Поради психолога, допомагають забути коханого чоловіка, виглядають так:

 1. Намагатися проводити більше часу з чоловіком.
 2. Акцентувати свою увагу на хороших особистісних якостях дружина.
 3. Постійно порівнювати чоловіка і коханця. Особливо це стосується тих речей, в яких останній однозначно програє.

Для того щоб забути одруженого коханця, заміжній жінці потрібно вчинити радикальним способом: постаратися виключити можливість будь-якого контакту. Якщо її пов’язують стосунки зі своїм начальником або з одним з подружжя, то потрібно змінити характер спілкування. З керівництвом слід спілкуватися підкреслено офіційно, з одним – тільки в присутності чоловіка.

Зізнаватися у зраді необов’язково. Одночасно жінка повинна дати собі обіцянку, що більше вона зустрічатися з коханцем не буде.

Як забути хлопця

Необхідно дозволити собі посумувати. Потім, коли гострий біль піде, потрібно постаратися пробачити і «відпустити» колишнього коханого.

Також бажано знайти справу, яка буде займати весь вільний час: можливості сумувати і нудьгувати в цьому випадку просто не буде.

Як забути кохану людину

Необхідно перестати звинувачувати себе і його в розриві відносин. Також потрібно відкинути думку про можливість возз’єднання з екс-бойфрендом в майбутньому.

Якщо робота над собою не приносить плодів, необхідно звернутися до кваліфікованого психолога.

Висновок

 1. Він пішов, і став минулим. І фізично, і психічно він назавжди залишиться позаду. Найголовніше, про що слід дбати «постраждалій стороні» – це вона сама.
 2. Забути чоловіка швидше можна, якщо навчитися піклуватися про своїх бажаннях і потребах. Рекомендується потурати своїм слабкостям, робити дивні вчинки. Відчувши смак справжнього життя, людина зможе назавжди звільнитися від впливу фантома.
 3. Після болісного розлучення жінку переслідують «фантомні болі», які в ряді випадків тривають роками. Цей стан нагадує депресію.
 4. Позбутися від нього можна постаратися самостійно. Якщо траур затягнувся на рік і довше, людині потрібно допомога фахівця.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради