Після розлучення: як швидко і назавжди забути кохану людину і що робити, щоб процес був менш болісним

Найчастіше розум не хоче підкорятися почуттів, розлука приносить гіркоту і образу на весь світ, серце розривається від болю. Головне в такій ситуації – не втратити власну гідність.

Не треба принижуватися, дзвонити, шукати зустрічі. Якщо ви цікавитеся тим, як забути кохану людину і пережити розставання, то нижче ви знайдете важливі поради про те, що потрібно робити для того, щоб прискорити цей процес і зробити його менш болючим.

Що робити, щоб забути людину назавжди

Існує багато способів, як назавжди забути коханої людини після розставання. Їх можна застосовувати жінкам, чоловікам різного віку, потрібно орієнтуватися по ситуації. Багато залежить від характеру, темпераменту, вразливості.

Якщо людина сприймає ситуацію гостро, впадає в депресію, розумніше звернутися за психологічною допомогою до фахівця.

При адекватному розумінні дійсності, усвідомлення проблеми, можна працювати самостійно. Розглянемо, як забути кохану людину після розставання?

Чи варто мучитися із-за того, що все ще любиш

posle rasstavaniya: kak bystro i navsegda zabyt lyubimogo cheloveka i chto delat, chtoby process byl menee boleznennym2 Після розлучення: як швидко і назавжди забути кохану людину і що робити, щоб процес був менш боліснимЯкщо у двох людей все прекрасно у відносинах, забувати людини, яку любиш, не потрібно. Зазвичай така необхідність з’являється в критичних ситуаціях. Розрив міг бути спонтанним або все до цього йшло тривалий час. Незалежно від причини, важливо не зациклюватися на проблемі.

Чому не потрібно мучитися:

 • це викликає жалість, причому у всіх родичів і друзів;
 • накручуючи себе проблемою, погіршується самопочуття;
 • це не єдина людина у світі, якого можна любити;
 • чим швидше викинути ситуацію з голови, тим легше прийти в себе, повернутися до нормального життя.

Замість того, щоб страждати від нещасного кохання, краще взяти себе в руки, пошукати способи забути людину, перестати думати про минуле.

Як правильно налаштувати себе після розставання

Щоб забути людину назавжди, для цього потрібно захотіти. Жоден професійний психолог, чаклун, чудесний випадок не допоможе, якщо постійно тримати в голові світлий образ колишнього коханого. Він – проста людина, який був, але вже пішов.

Що робити, якщо не можеш забути людину:

 • менше про нього думати;
 • зайняти весь вільний час;
 • впустити інших людей.

Батьки, сестри, брати, подруги – всі вони гідні уваги, спілкування і любові. Чому ж колишні відносини встають на чолі життя? Навіщо згадувати постійно людини, який вже чужий? Він такої уваги не вартий, краще приділити час іншим дорогим людям. Від них теж можна отримати цінні поради, як забути кохану людину, що робити далі.

posle rasstavaniya: kak bystro i navsegda zabyt lyubimogo cheloveka i chto delat, chtoby process byl menee boleznennym3 Після розлучення: як швидко і назавжди забути кохану людину і що робити, щоб процес був менш болісним

Головне – пам’ятати, що життя триває

Чому він все ще подобається

Кинутий людина відчуває себе приниженим, недостойним, знижується самооцінка. Його пронизує біль втрати. Коли щось йде, це стає життєво важливим, почуття загострюються.

Чому не можеш забути людину:

 • речі і люди навколо постійно нагадують про нього;
 • в думках відчуття, які люди дарували один одному;
 • у пам’яті багато приємних моментів, подій.

Не треба себе жаліти, робити жертвою і зберігати вірність. Поцілунки, приємні відчуття так і будуть постійно спливати в пам’яті, поки не з’явиться заміна.

Поради психологів, як перестати думати про нього

Саме психологи знають, як забути кохану людину. Вони дають дієві поради і застерігають від помилок. Якщо є можливість, то краще піти на індивідуальну консультацію. Фахівець допоможе розібратися, розгляне конкретний випадок.

Поради психологів, націлені на те, як забути людину, яку любиш:

 1. Викреслити з життя. Потрібно прибрати всі речі, предмети, фото, пов’язані з ним. Психологи наполягають відмовитися від спілкування з його родичами і друзями. Загальні компанії, улюблене вами кафе, музика та інші речі будуть постійно повертати назад. Це якоря, що заважають відплисти.
 2. Не намагатися зрозуміти. Не потрібно думати, чому він так вчинив, що знайшов в іншій людині, шукати недоліки в собі. Все сталося просто так, це доля.
 3. Ніколи не дізнаватися про нього. Тепер не важливо, де він, з ким, як працює, куди поїде у відпустку. Це чужа людина, просто перехожий, з яким вже не по дорозі.
 4. Остання порада, як забути людину, – це просто народитися заново. Потрібно встати з ранку і закрити двері в ту життя. Просто вирішити і почати з чистого аркуша, не думати про минуле. Контролювати свої думки складно перші кілька днів. Далі буде легше зосередитися на сьогоденні і майбутньому.

У психології існують різні прийоми, як забути людину, яку любиш. Найвідоміший – написати на папері його ім’я та прізвище, а потім спалити. Також можна скласти список недоліків цієї людини або поганих вчинків, у часи смутку перечитувати.

Як швидко переключитися на іншу хвилю: три простих кроки

posle rasstavaniya: kak bystro i navsegda zabyt lyubimogo cheloveka i chto delat, chtoby process byl menee boleznennym4 Після розлучення: як швидко і назавжди забути кохану людину і що робити, щоб процес був менш боліснимІснує спеціальна методика, яка так і називається: «Як забути кохану людину назавжди за 3 кроки». Щоб вона спрацювала, важливо не змінювати етапи місцями, дотримуватися черговість і правила. Перевага в тому, що спосіб доступний, підходить людям будь-якого віку і статі.

Три простих кроки, як забути кохану людину:

 1. Відпустити. Найскладніше – це змиритися з ситуацією. Не потрібно сподіватися, що все повернеться, людина одумається, засумує, зрозуміє свою помилку. Так буває, але на це йде багато років. Чи варто витрачати молоді роки на очікування того, що може статися?
 2. Змінитися. Песиміст? Саме час стати оптимістом! Не любиш танцювати? Пора записатися на курси! Брюнетка? Потрібно перефарбуватися в блондинку! Будь-яка зміна в житті веде до перезавантаження свідомості, допоможе оновити цінності і швидко забути кохану людину.
 3. Знову закохатися. Цей крок випливає тільки з попередніх етапів. Не потрібно намагатися відразу після розставання шукати заміну. Місце в серці має звільнитися, інакше зануритися в нові відносини не вийде.

Перезавантажитися також допоможуть екстремальні емоції. Може, пора стрибнути з парашутом, перепливти річку або відправитися в подорож?

Використання молитов

Можна звернутися до чорної магії, зробити відворот. Але у такого підходу багато мінусів. Церква чаклунство не схвалює. Вважається, що змови можуть призвести до біди, забрати силу. Тому розумніше використовувати менш небезпечні методи.

Молитов для того, щоб забути людини, існує безліч. Ось одна з них, сама коротка:

Я, Раба Божа (ім’я) ніколи не буду сумувати за своїм плевку, так і по своєму колишньому коханому, Рабові Божому (ім’я колишнього) не буду більше ніколи сумувати! Мій Ангел-хранитель душу мою врятує, серце моє збереже від туги. Амінь

Цей спосіб підійде вразливим людям, допоможе швидше відновити душевний стан, знайти спокій. Чи можна повернути чоловіка додому молитвами, дізнаєтеся тут.

Щоб відпустити людину, треба пробачити його і себе.

Скільки часу займає процес

posle rasstavaniya: kak bystro i navsegda zabyt lyubimogo cheloveka i chto delat, chtoby process byl menee boleznennym5 Після розлучення: як швидко і назавжди забути кохану людину і що робити, щоб процес був менш боліснимТе, скільки потрібно часу, щоб забути кохану людину, нікому не відомо. І тут не має значення сила любові, а впливають абсолютно інші фактори. Люди могли прожити разом 10 років, а вже через тиждень не згадувати один про одного. Чому так відбувається?

Впливають три чинники:

 1. Людина не приймає ситуацію. Потрібно відразу усвідомити, що все закінчено, перегорнути сторінку. Це не поганий сон, людина не прийде завтра. Від цього боляче, але – як є.
 2. Зосередженість на об’єкті. Потрібно максимально зайняти свої думки іншими людьми, хобі, роботою. Не варто заходити в соціальні мережі, носити з собою фото, перечитувати стару листування. Потрібно переглянути три прості поради, як забути кохану людину. Вони наведені вище.
 3. Самітництво. Якщо людині самотньо, то до нього мимоволі будуть повертатися погані думки. Потрібно спілкуватися. Якщо у друзів і родичів немає часу, можна відправитися в подорож, змінити обстановку, відвідати нові місця, завести знайомства.

Також впливає оточення. Якщо навколо співчуваючі люди з жалістю в очах, швидко і назавжди забути кохану людину не вийде. Потрібно показати себе оптимістом, який переступив цю сходинку життя.

Як забути дівчину

Чоловіки менш вразливі, вони не показують свої почуття, не виливають душу друзям (хоча і таке буває). Але це не означає, що молоді люди переживають менше. Вони також намагаються якомога швидше забути коханої людини після розставання, відволіктися від непотрібних думок і знайти нові орієнтири в житті.

Ще раз перерахуємо основні способи, що допомагають забути кохану людину і перестати думати і ньому: зануритися в роботу або навчання, знайти цікаве хобі, поїхати в подорож.

Як забути хлопця

Замість того, щоб лити сльози в подушку і ходити з червоними очима, потрібно зайнятися собою. Тепер з’явилося зайвий час, який можна присвятити спорту, косметичним процедурам, догляду за обличчям і тілом. Пора зайнятися саморозвитком і змінити своє життя.

Швидко забути людину допоможуть наступні поради:

 • знайти нові захоплення, змінити роботу;
 • більше гуляти, спілкуватися з різними людьми;
 • фліртувати з іншими хлопцями.

Дівчатам необхідно ловити на собі захоплені погляди, вони блискавично підвищують самооцінку. Тому незайвим буде прикупити нові плаття і босоніжки, зробити собі який-небудь дорогий подарунок. Потрібно навчитися отримувати задоволення від інших речей.

posle rasstavaniya: kak bystro i navsegda zabyt lyubimogo cheloveka i chto delat, chtoby process byl menee boleznennym6 Після розлучення: як швидко і назавжди забути кохану людину і що робити, щоб процес був менш болісним

Часом забути людини буває не дуже легко

Як забути чоловіка

Хлопцям і дівчатам складно розлучатися, але ще важче, якщо з людиною прожив кілька років. Навколо з’явилося багато спільних родичів, друзів, виробилася звичка повертатися не в порожній будинок.

Ще раз нагадаємо, що потрібно зробити для того, щоб забути людину, якого сильно любиш:

 • забрати всі нагадують якоря;
 • змінитися зовні, оновити гардероб;
 • розділити нажиті речі, щоб людина не повертався;
 • з’їздити в подорож, на природу, більше гуляти, отримувати нові враження.

Ще одна складність – спілкування зі знайомими та родичами. Не кожна людина проявить тактовність, виникнуть питання. Потрібно відразу визначити, що відповідати і говорити. Головне – без подробиць, щоб заново все це не прокручувати в думках.

Висновок

 1. Є багато способів, як забути людину, яка подобається. Одні методи ефективно діють на вразливих і забобонних людей. Інші способи більше підходять раціонального людині.
 2. Якщо він не вірить в бога, то не варто намагатися погасити почуття молитвою.
 3. Якщо дівчина не любить галасливі компанії, такий спосіб не допоможе відволіктися від сумних думок.
 4. Потрібно підібрати підходящий для себе варіант і трохи попрацювати над собою.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради