Стрижки на прямі довге волосся з назвами, модні тенденції, з, без чубчика, на кругле, овальне, повне обличчя, каскад, подовження

Стрижки на довгих прямих волоссі – улюблена робота перукаря. Довгі пасма надають велике поле для діяльності. Завдяки всіляких варіацій сучасних стрижок можна змінити образ не жертвуючи довжиною волосся.

Поради щодо вибору стрижки по типу і форми обличчя

Правильно підібрана стрижка здатна скорегувати індивідуальні особливості кожної дівчини.

В залежності від форми обличчя майстер-перукар допоможе вибрати підходящий варіант:

 • Кругла. Для того, щоб обличчя круглої форми наблизити до ідеального овалу можна порадити зупинити свій вибір на стрижці «драбинці» з асиметричною чубчиком. При цьому самі короткі пасма у особи повинні бути на рівні скул. Таким чином, можна візуально витягнути овал обличчя. Добре виглядає «боб» або «каре на ніжці» такі стрижки витягають лінію потилиці.
 • Квадратна. Для дівчат з квадратною формою обличчя підійдуть стрижки з плавними лініями. «Каскад» і «драбинка» також підійдуть власницям кутастих рис обличчя. Чубок краще вибрати пряму з профільованими кінцями. Для любительок нестандартних рішень підійде рвана чолка. Головне правило у виборі стрижки для цієї форми особи – ніяких рівних зрізів і чітких ліній.
 • Трикутна. Форма обличчя «перевернутий трикутник» більше схожа на ідеальну форму, з однією відмінністю – високий лоб. Цю особливість зовнішності легко скоректувати за допомогою тієї ж чубчика. Однак у цьому випадку краще вибрати пряму густу чубок з прямим зрізом. Цей елемент стрижки не тільки допоможе збалансувати риси обличчя, але привнесе в образ стильний нюанс.
 • Овальна — Ця ідеальна форма обличчя. дівчині з овалом підійде будь-яка стрижка. тут можна спробувати щось нестандартне, наприклад стрижку з рваними кінцями або асиметрію.

  Модні тенденції стрижок на середні волосся

  Незмінним трендом кілька сезонів поспіль залишається природність. Стилісти радять дотримуватися простоти і натуральності у всьому, включаючи стрижку. Ідеальним варіантом стильної і модної стрижки стане фасон з рівним зрізом. Важливий нюанс – волосся повинні бути в ідеальному стані.

  Цього можна домогтися, пожертвувавши довжиною волосся.

  Майстер зріже посічені кінці, і зачіска буде виглядати свіжо. Крім того рівний зріз забезпечує ефект густоти волосся, що відмінно підійде дівчатам з рідкісними волоссям. Якщо ж волосся спочатку були досить густими, то стрижка з рівним зрізом може збільшити образ.

  f9180bc44411d14a36d582c8d64a88c7 Стрижки на прямі довге волосся з назвами, модні тенденції, з, без чубчика, на кругле, овальне, повне обличчя, каскад, подовження

  В такому випадку краще поєднати стрижку з филировкой кінчиків, щоб надати зачісці легкість.

  З рівного зістрижених волосся дуже зручно формувати акуратні зачіски, в тому числі і всілякі плетіння. Якщо хочеться більш радикальних змін образу, то варто звернути увагу на асиметричну стрижку.

  «Асиметрія» може бути декількох видів:

  • «Каре» і «Боб-каре» на подовження;
  • «Каре на ніжці» з бічної асиметрією;
  • «Піксі» з асиметричною чубчиком;
  • «Каскад» з косою чубчиком;
  • «Модерн» з поголеною скроневої зоною з одного боку.

  Стрижки на прямі довге волосся асиметричного фасону допоможуть сформувати легкий, повітряний, жіночний образ. Яскраво і нестандартно виглядає коса стрижка з укладанням в стилі «художній безлад». Цього ефекту легко добитися в домашніх умовах.

  Все що знадобиться – це пінка або мус для укладання і фен.

  Подовжений боб

  «Боб» — стрижка, не перебірлива в носінні, не вимагає особливих навичок в укладанні. Важливий момент: правильно виконана стрижка «подовжений боб» не вимагає частої корекції у майстра-перукаря. Коли відросте, зачіска буде виглядати по-новому, оригінально. Природно, це стосується лише здорових, доглянутих волосся.

  6832ee2ab336863dd7d23a1731bb79a2 Стрижки на прямі довге волосся з назвами, модні тенденції, з, без чубчика, на кругле, овальне, повне обличчя, каскад, подовження

  Головна відмітна особливість цієї модної стрижки – подовжені пасма біля обличчя. «Боб» на подовження необхідно вистригти таким чином, щоб потилична зона залишалася набагато коротше передніх пасом. Для найсміливіших можна вибрати варіант з виголеним потилицею. Володарка такої стрижки точно не залишиться без уваги.

  «Подовжений боб» ідеально поєднується з такими техніками фарбування, як:

  • подвійні (підійде тільки для більш подовженого варіанти);
  • балаяж;
  • сомбре.

  «Боб» не тільки освіжить образ, але і допоможе виглядати на кілька років молодшою.

  Каскад

  Стрижки на прямі довге волосся, до яких відноситься хіт серед стрижок «каскад», допомагають привнести родзинку в зовнішній вигляд. Пасма різної довжини допомагають домогтися більшого об’єму волосся навіть в домашніх умовах. «Каскад» формує жіночний, романтичний образ.

  За зачіскою легко доглядати і в процесі відростання волосся вона не втрачає свій первісний акуратний вигляд.

  Перукар вибирає контрольну пасмо волосся на маківці (вона і буде найкоротшою), а кожну наступну пасмо зістригає під прямим кутом. Кінці волосся, як правило, оформляються у вигляді трикутника або півкола. Якщо клієнт хоче зберегти довжину волосся при цьому оновити стрижку, то «каскад» підійде як не можна краще.

  У цьому випадку, для максимального збереження довжини волосся, стрижка виконується у зворотному порядку.

  Майстер повинен брати за контрольну пасмо волосся на потиличній зоні і далі рухатися до верхівки, зістригаючи пасмо за пасмом знизу вгору. Укладати «каскад» потрібно з допомогою фена, круглої гребінця (брашінга) та укладочного кошти для додання обсягу.

  9978a6349b3071b113ee772cfe71df5d Стрижки на прямі довге волосся з назвами, модні тенденції, з, без чубчика, на кругле, овальне, повне обличчя, каскад, подовження

  Після того, як волосся трохи підсохнуть, їх потрібно буде укласти попрядно брашингом, піднімаючи волосся біля коренів.

  Для того щоб кінчики довгий час виглядали доглянутими і не сіклося, потрібно приділити їм особливу увагу. Слід після кожного миття волосся з шампунем і бальзамом наносити на кінці живильний флюїд або спеціальні незмивні олії.

  Драбинка

  Стрижка «драбинка» отримала свою назву завдяки оформленню пасом біля обличчя різної довжини, що утворюють ступінчастий перехід. Цю стрижку можна поєднувати з «каскадом», а можна просто оформити тільки волосся спереду. Залежно від особливостей зовнішності майстер-перукар зможе варіювати довжину волосся, щоб підкреслити достоїнства і скорегувати недоліки.

  Стрижки на прямі довге волосся, такі як «драбинка» дозволяють внести зміни в свій зовнішній вигляд без шкоди для довжини волосся. Для досягнення максимального ефекту, в кожному конкретному випадку, перукар підбирає вид зрізу, відповідний кожної клієнтки.

  Наприклад:

 • «Драбинка» зістрижене зигзагом. Підходить практично всім. Зигзагоподібний зріз дозволяє створити додатковий перехід між пасмами. Це посилює ефект «драбинки» і одночасно усуває необхідність додаткової филировки.
 • «Драбинка» виконана в техніці «слайсинг» (в перекладі з англійської «слайс» — «ковзання»). Такий зріз забезпечує плавний перехід довжини пасом. Виконується наступним чином – майстер направляє ножиці зверху вниз і опрацьовує так всю довжину. Інструмент для виконання «слайсинга» повинен бути ідеально заточений.
 • «Драбинка» з прямим зрізом. Більше підійде для дівчат з недостатньо густим волоссям, так як прямий зріз забезпечує чітку лінію і не вимагає филировки, що особливо важливо для рідкого волосся.
 • Каре

  Звичне «каре» вже давно вийшло за рамки класичного уявлення стрижки, що робить цей фасон неймовірно популярним.

  1f7db3640b2e62fa2a79c71b360629ce Стрижки на прямі довге волосся з назвами, модні тенденції, з, без чубчика, на кругле, овальне, повне обличчя, каскад, подовження

  В індустрії краси є безліч варіацій стрижок на основі «каре»:

  «Каре на ніжці» Потилицю сострижен «на ні», передні пасма стрижуться на подовження.
  Подовжене «каре» Стрижка, виконана зрізом, як у класичному варіанті, однак довжина варіюється в залежності від побажань клієнтки.
  «Каре» на подовження Потилична зона опрацьовується, як властиво стрижці, а пасма у особи повинні бути значно довшим.
  Градуированное «каре» Градуювання передбачає пасма різної довжини. Для досягнення потрібного ефекту майстер на готовій стрижці опрацьовує окремі пасма. Це дозволяє надати стрижці легкість і обсяг по всій довжині.
  «Каре» з прямою чубчиком Сама чубчик може бути як дуже довгою, закриває брови, так і екстремально короткою. Для більш драматичного ефекту чубчик опрацьовується прямим зрізом, а для романтичних образів більше підійде профільований. Можна також вибрати варіант з рваною чубчиком, яка виглядає зухвало і сучасно.
  «Каре» з косою чубчиком Асиметрична чубчик пом’якшує лінії звичного варіанту стрижки і надає образу загадковості. Може бути вистрижені окремо від основної маси волосся або гармонійно перетікати в стрижку. Для останнього варіанту чубчик зістригали «драбинкою».
  Асиметричне «каре» Для цього варіанту характерний перепад довжини. З одного боку волосся повинні бути коротше, ніж з іншого. Довжина підбирається під кожного клієнта індивідуально.
  «Модерн каре» У цьому варіанті волосся з одного боку збриваються. При цьому клієнт сам вибирає те, наскільки високо буде виголена скронева зона. Також дуже яскраво і нестандартно виглядає так званий ефект «tattoo hair» (узори, виконані окантовочною машинкою).

  Стрижки з чубчиком і без

  Стрижки на прямі довге волосся, як правило, підбираються так, щоб максимально зберегти довжину. Актуальною в цьому сезоні є стрижка з прямим зрізом. З таких стрижок легко виконувати зачіски різної складності, завдяки тому, що вся маса волосся залишається однієї довжини.

  Процес стрижки шарами з виділенням чубчика можна побачити у цьому відео:

  Можна урізноманітнити звичне стрижку чубчиком. Вибір форми залежить від побажань клієнта.

  Чи можна підібрати чубок, в залежності від фасону стрижки, наприклад:

 • Для стрижок з рівним зрізом підійде густа пряма або коса чілка «драбинкою».
 • Градуйовані стрижки поєднуються з гарно профільованими або рваними чубчиками.
 • Екстравагантну зачіску можна доповнити укороченою густою чілкою.
 • Коса чілка стане продовженням асиметричного або ступінчастого фасону стрижки.
 • Кожна стрижка виглядає самостійною і завершеною і без цього елемента. Не варто стригти чубок під впливом сьогохвилинних побажань, так як відростають волосся у здорової людини в середньому від 1 до 1,5 см в місяць.

  Рвані стрижки

  Відмінним вибором для дівчат з густим волоссям, чий надмірний обсяг встиг набриднути, стануть «рвані» стрижки. Також такі стрижки вдало підходять для тонких, позбавлених об’єму волосся, так як завдяки багаторівневій филировке вони придбають форму і об’єм.

  f16da24271cf280659219af55fc9c769 Стрижки на прямі довге волосся з назвами, модні тенденції, з, без чубчика, на кругле, овальне, повне обличчя, каскад, подовження

  Найбільш виграшно «рвані» стрижки виглядають на коротких волоссі або на середній довжині.

  Чубчик з филировкой у цій же техніці гармонійно доповнить образ. Для довгих прямих волосся можна вибрати стрижку, де «рваний» ефект зосереджений, головним чином, на укороченою шапочці і на чубку, якщо таку передбачає зачіска.

  Модні багаторівневі і асиметричні стрижки

  Багаторівневі стрижки не вимагають зайвих старань в укладанні і надають готовій зачісці об’єм. При цьому немає необхідності використовувати надмірна кількість укладальних засобів. Багаторівневі стрижки, укладені в локони, стануть відмінним доповненням вечірнього образу.

  69307395bbd5deed7a6b5a08891b9e7a Стрижки на прямі довге волосся з назвами, модні тенденції, з, без чубчика, на кругле, овальне, повне обличчя, каскад, подовження

  А легкий навмисний безлад пасм підійде на кожен день.

  До таких стрижок відносяться:

  • «каскад»
  • «драбинка»
  • градуйовані фасони.

  Гармонійно поєднується асиметрія зі стрижкою «боб». В подовженому варіанті доповненням до такої стрижки може стати коса чілка. Для короткого волосся асиметрична пасмо волосся сама може виконувати функцію чубчика. Для цього необхідно укласти волосся «на обличчя».

  Креативні стрижки

  Тих, хто не звик до одноманітності, зацікавлять сучасні креативні стрижки.

  І окрім вже звичної асиметрії майстер може запропонувати наступні варіанти:

  • «піксі» з подовженою чубчиком, покладеної нестандартним чином (наприклад, наявності і вгору);
  • «undercut» (зачіска з поголеними скронями;
  • укорочений «боб» з рівною гривкою;
  • екстремально укорочена «шапочка» у поєднанні з дуже довгим волоссям на потилиці.

  c29fd4f2199bf03efbee75be6daeb83e Стрижки на прямі довге волосся з назвами, модні тенденції, з, без чубчика, на кругле, овальне, повне обличчя, каскад, подовження

  Крім позначених фасонів в моду входить давно забутий «паж». Нові інтерпретації цієї стрижки підійдуть дівчина з яскравою індивідуальністю.

  Модерн з виголеним скронею або потилицею

  Якщо хочеться нестандартних рішень, але немає бажання зістригати довжину можна кардинально змінити імідж з допомогою стрижки «модерн». Цей фасон передбачає поголені волосся в скроневій і потиличній зоні. Можна голити тільки віскі або тільки потилицю, а можна поєднати ці 2 варіанти і отримати ультрамодну стрижку.

  «Модерн» ідеально поєднується зі всілякими візерунками.

  f8f23d9cc29a75bedd37e42b5fc80a75 Стрижки на прямі довге волосся з назвами, модні тенденції, з, без чубчика, на кругле, овальне, повне обличчя, каскад, подовженняСтрижки на прямі довге волосся в креативному варіанті, підійдуть дівчатам, які бажають підкреслити свою нестандартність

  Перехід між виголеним скронею і основною масою волосся може бути як різким, так і більш плавним. Перший варіант найбільш ефектно виглядає на довгому волоссі. Плавний перехід більше підійде для вкорочених стрижок. Поголений потилицю в поєднанні зі стрижкою на довгих прямих волоссі дозволяє грати з образами та змінювати їх залежно від настрою.

  Наприклад: розпущене волосся можуть приховати екстравагантний нюанс — наявність поголеного візерунка, і надавати зовнішнього вигляду звичайний вигляд. Зібравши ж волосся у високий хвіст або пучок, оточуючі зможуть оцінити яскравість власниці модної стрижки, виділивши її з натовпу.

  Автор: Ксенія Вареницына

  Оформлення статті: Е. Чайкіна

  Корисний відео-ролик про стрижку на прямі довге волосся

  Відеопідбірка модних зачісок на довге волосся:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради