Зачіски на середні волосся в домашніх умовах. Модні укладання своїми руками покроково, самій собі на кожен день, з чубком і без. Фото

Не завжди є можливість, час і гроші відвідувати салони краси. Красиві зачіски на середні волосся легко зробити в домашніх умовах. Для цього достатньо мати середні волосся, гребінець, пару шпильок, засоби для волосся і бажання творчості.

Пучок з кіс

Основа пучка з кісок – множинні, від 4 до 10, кіски зліва і справа. Зібравши їх в загальний пучок в середині потилиці, необхідно закріпити їх шпильками.

69128ab80e7a8a9a5f2fbc0b9063c772 Зачіски на середні волосся в домашніх умовах. Модні укладання своїми руками покроково, самій собі на кожен день, з чубком і без. ФотоФіксацію зачіски надає лак для волосся. Складність виникає у разі каскадних стрижок. Вони дають косичкам різну довжину, і погано збираються в загальний пучок.

Пучок з вивернутого хвоста

Вивернутий хвіст — проста, але оригінальна зачіска на «швидку руку». Основа зачіски – хвіст, затягнутий гумкою внизу потилиці. Волосся протягують в петлю з розсунутих волосся над хвостом.

047e77173c17b7e21ac29bda000aa012 Зачіски на середні волосся в домашніх умовах. Модні укладання своїми руками покроково, самій собі на кожен день, з чубком і без. ФотоДовге волосся вимагають згортання петлі у кілька шарів. Петля утворює пучок, який скріплюється шпильками. Створити об’єм пучка допоможе легкий начіс на пасмах. Прикрасити пучок можна різними способами, в залежності від призначення зачіски: повсякденна, ділова, вечірня.

Низький хвіст екстравагантний

Для моделювання хвоста потрібно вимите підсушене рушником волосся скріпити гумкою внизу на потилиці. Особливу елегантність зачісці надають гладко пригладжені волосся на маківці.

ea4baca2a44c0c67f93a3193c15f44f2 Зачіски на середні волосся в домашніх умовах. Модні укладання своїми руками покроково, самій собі на кожен день, з чубком і без. ФотоЕкстравагантність даної конструкції додають різноманітні варіанти її оформлення. Злегка скуйовджені пасма, надають хвоста недбалість. Пасма можна сплести в кіски або створити великі локони. Інший варіант – хвіст закріплюється гумкою збоку. Низький екстравагантний хвіст добре виглядає на густих волоссі.

Зачіска «Мальвинка»

Домашні умови підходять для створення зачіски на середні волосся моделі «Мальвинка». Ця зачіска підходить для романтичних осіб, люблять фантазувати. Її перевагою є універсальність для всіх типів довгих і середніх волосся.

bba87185ab9f13d435e506bbb40400bb Зачіски на середні волосся в домашніх умовах. Модні укладання своїми руками покроково, самій собі на кожен день, з чубком і без. ФотоВаріантів моделювання зачіски безліч, але вони зводяться до головного: закріплення волосся скронь на потилиці. Скроневі пасма можуть бути прямими, зібраними в кіски, джгутики, банти. Волосся на потилиці завиваються в локони, дрібні або великі, або залишаються прямими.

Допускається начіс пасом на маківці, застосування ефекту «мокрих» волосся. Залежно від призначення, «Мальвинка» може бути повсякденному, святковому, вечірньої. Для урочистих романтичних випадків, до зачіски додаються ошатні шпильки, банти з тканини.

Хвіст з начосом

Хвіст з начосом створює додатковий обсяг негустим прямим волоссям. Він чудово виглядає на дівчатах з овальною формою обличчя, довгою шиєю.

b24600fc8b57ed7a8b5f557f05ac970e Зачіски на середні волосся в домашніх умовах. Модні укладання своїми руками покроково, самій собі на кожен день, з чубком і без. ФотоХвіст з начосом ідеальний варіант для тонкого волосся

Для моделювання хвоста необхідно високо підняти волосся, зафіксувати їх гумкою. Потім слід злегка збити волосся. Окремої тонкої пасмом обмотати гумку; кінець пасма заколоти внизу невидимкою в тон волоссю. Цікавим буде варіант, при якому хвіст у кількох місцях перехопити гумками.

Об’ємний колосок

Об’ємний колосок є різновидом французької коси. Він ідеально підходить для середніх і особливо довгих волосся. Негусто волосся візуально стає густішим, якщо попередньо злегка їх начесать, підкрутити щипцями.

0ad0fe2ccbea27a66133d9acc163328b Зачіски на середні волосся в домашніх умовах. Модні укладання своїми руками покроково, самій собі на кожен день, з чубком і без. ФотоОбсяг зачісці може додати використання засобів для укладання. Переваги зачіски полягають у різноманітті варіантів. Можна заплітати Колосок від маківки, від скронь. Він може стати основою для пучка, корони.

Недбала коса набік

Перевагою недбалої коси є її простота плетіння. Класична коса, сплетена асиметрично, може вважатися першим кроком до набуття більш складних навичок моделювання зачісок із кіс. Недостатній досвід в плетінні легко видати за навмисну недбалість, яка додасть всієї зачісці відтінок грайливості, «хлоп’яцтва».

f3fe42eb6a49fc426ca668a60b1cab0a Зачіски на середні волосся в домашніх умовах. Модні укладання своїми руками покроково, самій собі на кожен день, з чубком і без. ФотоДля створення об’єму перед плетінням бажано злегка завити волосся електрощипцями, розділити волосся на пасма. Не варто щільно стягувати пасма при плетінні. Вони повинні створити ілюзію пишноти і легкої расплетенности.

Цікавий риб’ячий хвіст з джгутиків

Незвичайна манера плетіння «риб’ячий хвіст» надає зачісці оригінальність. Дане плетіння вдало підходить для негустих тонких волосся. Для додання об’єму зачіски, слід перед плетінням злегка завити волосся.

d275b24a95267dc64e7d5ae27026463b Зачіски на середні волосся в домашніх умовах. Модні укладання своїми руками покроково, самій собі на кожен день, з чубком і без. ФотоПринцип плетіння: тонкі прядки зліва додаються поверх лівого боку. Тонкі прядки праворуч накладаються поверх правої сторони. У результаті виходить подоба «луски». Злегка витягнувши прядки, можна домогтися більшого обсягу. Шарм зачісці надає легка недбалість плетіння.

Косичка навколо хвостика

Хвостик вважається простим у техніці виконання. Одноманітність і сумовитість конструкції легко доповнити цікавими знахідками, наприклад, оформленням кіскою. Обов’язковою умовою подібної зачіски повинна стати гладка маківка.

c324f4c398c49168f92752ed444bf8f9 Зачіски на середні волосся в домашніх умовах. Модні укладання своїми руками покроково, самій собі на кожен день, з чубком і без. ФотоСлід вплітати з одного боку хвоста прядку в техніці «французької коси», з плавним переходом її на іншу сторону. У результаті виходить спіральна коса, змійкою обвивающая хвіст. Останнім штрихом повинні стати заховані під хвостиком кінці кісок.

Витончена Бабетта

Зачіска Бабетта залишається актуальною вже півстоліття. Багато сучасні жінки відчувають тугу за жіночності, витонченості. Об’ємність зачіски створює ефект оголеною довгій шиї, злегка відкинутою голови, прямої постави.

246acba789dff2e24821024d2efb0d43 Зачіски на середні волосся в домашніх умовах. Модні укладання своїми руками покроково, самій собі на кожен день, з чубком і без. ФотоРізноманітність аксесуарів, покликаних прикрасити волосся, робить можливим використовувати Бабетту для весіль, вечірніх прийомів, випускних вечорів. Витончена Бабетта – зачіска певного стилю 60 – рр.

Цей спосіб передбачає використання макіяжу, одягу, аксесуарів, відповідних стилю. Акцент у макіяжі слід робити на виразною верхньої частини обличчя та спокійною, матовою – нижній.

Бабетта в недбалому варіанті

Недбалість виконання є одним з варіантів зачіски «Бабетта». Легка розтріпаність є особливістю даної зачіски. Вона ж є головним перевагою в процесі створення образу. Подібну зачіску може виконати навіть непрофесіонал.

eda44e9791cb860547ccb0b93d7d5d5e Зачіски на середні волосся в домашніх умовах. Модні укладання своїми руками покроково, самій собі на кожен день, з чубком і без. ФотоГоловний принцип – збиті начосом і укладені валиком волосся. У недбалому варіанті не потрібно гладкість верхівки і пучка. Волосся повинні бути покладені недбало, на скронях можуть залишатися рівні пасма або завиті локони. Образ дівчини з недбалою Бабетою являє собою юну леді після бурхливої ночі, не встигла зачесатися.

Зачіска з пов’язкою

Зачіски на середні волосся в домашніх умовах передбачають використання додаткових прикрас. Пов’язка може стати не тільки модним аксесуаром, але деталлю, покликаної полегшити і спростити створення зачіски. Будь-яка зачіска може бути доповнена пов’язкою. Їх поєднання здатне створити образ, відповідний бажанням жінки.

Це можуть бути стилі:

 • «Чикаго»(20-х – 30-х рр..).
 • «Рокабіллі» (40 – 50-х рр..).
 • «Бабетта» (60-х рр..).
 • «Хіппі» (70-х рр..).
 • «Гетера» (давньогрецький стиль).

  4f6967c09ef1ef9516b42de3acdc8a98 Зачіски на середні волосся в домашніх умовах. Модні укладання своїми руками покроково, самій собі на кожен день, з чубком і без. ФотоОригінальна зачіска в стилі ретро з пов’язкою на голову

Загальними рисами зачісок з пов’язками є їх простота створення, використання мінімальної кількості обладнання. Мінусом їх застосування може служити підпорядкування загального ансамблю обраному стилю. Наприклад, для вибору стилю 20-х років, необхідно підібрати не тільки зачіску, але і одяг, аксесуари, взуття.

Зачіска «Подвійний вузол»

По простоті виконання «подвійний вузол» порівнянний з кінським хвостом. Зачіска може бути виконана в домашніх умовах з мінімальною кількістю інструментів і допоміжних засобів.

326daa415f4ed9697802acb0132d54e5 Зачіски на середні волосся в домашніх умовах. Модні укладання своїми руками покроково, самій собі на кожен день, з чубком і без. ФотоПодвійний вузол — одна з найбільш простих зачісок в домашніх умовах

«Подвійний вузол» розташовується в нижній частині потилиці. Негусто прямі волосся полегшують виконання зачіски. Для надання необхідної жорсткості волосся, слід використовувати фіксуючий засіб. Додати зачіски ошатний вигляд допоможуть декоративні шпильки, квіти, шпильки.

Пишний бант на боці

При всій удаваній складності, пишний бант на боці легко виконати в домашніх умовах. Цей варіант підходить багатьом дівчатам, що бажають виглядати романтично. Для оптимальної фіксації, необхідно мати волосся підвищеної жорсткості. Техніка виконання банта на боці така ж, як і в класичному банті.

29e536a837d23aab6e1daba557d52bc2 Зачіски на середні волосся в домашніх умовах. Модні укладання своїми руками покроково, самій собі на кожен день, з чубком і без. ФотоВін виконується шляхом протягування волосся крізь гумку, закріплену збоку. Серцевину банта слід закріпити шпильками або невидимками. Петлі банта обов’язково закріпити фіксуючим засобом. Пишний бант на боці виглядає як окремий витвір перукарського мистецтва, тому обтяжувати його додатковими прикрасами, недоцільно.

Французька коса

Середні волосся вдало вписуються в моделювання зачісок в домашніх умовах. Найпоширеніша основа зачісок – французька коса. Завдяки техніці плетіння, в неї зручно вплітати різні по довжині пасма каскадних стрижок. В залежності від того, яка ширина коси повинна бути, вибирається обсяг вплетаемых пасм.

9fe7cdd8d92363a03afc045b55b32b02 Зачіски на середні волосся в домашніх умовах. Модні укладання своїми руками покроково, самій собі на кожен день, з чубком і без. ФотоДля додання пишності, створення ефекту «густого волосся», спочатку роботи можна злегка начесать волосся від коренів, а в кінці – випустити кілька прядок з зовнішньої сторони коси. Завершити плетіння можна варіантом класичної коси, або заховати кінці пасом під косу, закріпивши невидимками. Французька коса може вважатися основою для багатьох видів зачісок на середні волосся.

Голландська коса

Різновидом французької коси є голландська коса. Головний принцип плетіння – укладання пасом під косу. Таким чином, коса виходить об’ємною, як би, вивернутої на виворіт.

7196c5e3e4c95b5b2187a52fb243d15e Зачіски на середні волосся в домашніх умовах. Модні укладання своїми руками покроково, самій собі на кожен день, з чубком і без. ФотоПодібний вид плетіння відмінно виглядає на густих волоссі. Особливо красиві пасма з відтінками кольорів. На відміну від класичної коси, голландська коса передбачає загарбання пасм ліворуч і праворуч від потилиці. В якості останнього штриха можна злегка ослабити крайні бічні пасма, прикрасити декоративними шпильками, бантами, квітами.

Грецька корона

Грецька корона є різновидом французької коси – колоска. Техніка виконання залежить від навичок в плетінні кіс. Дана зачіска може вважатися вищим рівнем уміння, оскільки плетіння починається від скронь і проходить по окружності голови.

59a0e6ba1ce49bb6edbe7131360d7812 Зачіски на середні волосся в домашніх умовах. Модні укладання своїми руками покроково, самій собі на кожен день, з чубком і без. ФотоСлід враховувати не тільки якість плетіння, але і дотримуватися рівну форму кола. Для виконання цієї зачіски потрібні гарні навички або допомогу сторонньої людини. Дівчина з грецької короною, безсумнівно, повинна дотримуватися певного стилю, що передбачає м’яку драпіровку в одязі, спокійні тони.

Зачіска Гніздо

Зачіску Гніздо можна робити різними способами. Вони розрізняються ступенем складності, використанням спеціальних засобів.4df350a51688b8761c30a7ea44ea1f20 Зачіски на середні волосся в домашніх умовах. Модні укладання своїми руками покроково, самій собі на кожен день, з чубком і без. Фото

 • Кінський хвістт – основа самого простого варіанту. Його пасма начісуються, укладаються і закріплюються лаком для волосся.
 • Гніздо з використанням валика. Валик використовується в якості основи під центральну основну пасмо і додає зачісці більший обсяг.
 • Гніздо з кісок. Для його виконання потрібно чудовий навик плетіння. Принцип даного Гнізда полягає у плетінні косички від вуха по дузі.
 • Множинні гнізда. Молодіжний варіант складається з декількох скручених джгутів у формі гнізд. Вони розташовуються в нижній частині потилиці і складають ланцюжок пучків – гнізд.

Пучок балерини

Серед зачіски на середні волосся, які легко виконуються в домашніх умовах, можна виділити класичний «Пучок балерини». Таку конструкцію створюють не тільки танцівниці і гімнастки. Вона підходить для створення офісного стилю, елегантного вечірнього образу, повсякденної роботи, що вимагає зручності зачіски.

c3685175dd4dd4b908708c937a72d67e Зачіски на середні волосся в домашніх умовах. Модні укладання своїми руками покроково, самій собі на кожен день, з чубком і без. ФотоВідмінність балетного пучка від інших видів пучків полягає в гладкості маківки, чіткості самого пучка, міцності конструкції. Для цього волосся повинні бути гладкими, випрямленими, рясно обробленими фіксуючими засобами. В якості аксесуара можна використовувати сітку для волосся, декоративні шпильки.

«Хрест-навхрест»: зачіска, зібрана наполовину

Незавершеність конструкції надає оригінальність зачісці.433710b7097555b5318195b4a00336ab Зачіски на середні волосся в домашніх умовах. Модні укладання своїми руками покроково, самій собі на кожен день, з чубком і без. Фото

 • Класичні або французькі кіски сплітаються по діагоналі почергово. Плетіння можна завершити гумками.
 • Французькі косички можна сплести хрест–навхрест поверх основного пасма, кінці зафіксувати гумками, і залишити їх незаплетенными. В результаті, вийде своєрідний варіант зачіски «Мальвинка» з використанням елемента французького плетіння.
 • Джгутики біля скронь з’єднуються по діагоналі в центрі потилиці, закріплюються гумкою або шпилькою. Дану конструкцію зачіски, зібраної наполовину, можна вважати варіантом «Мальвінкі» з джгутиками.

Пучок «Міхур»

Пучок «Міхур» об’єднує в собі риси «Бабетти», «Гнізда» і класичного пучка. В основі зачіски варто начесанный хвіст, зібраний гумкою. Кінці хвоста, продетые крізь гумку, утворюють петлю. Ця конструкція утворює пучок. Шпильки і лак для волосся створюють обсяг і міцність зачісці.

bdc57098974e4875921a552a41c98890 Зачіски на середні волосся в домашніх умовах. Модні укладання своїми руками покроково, самій собі на кожен день, з чубком і без. ФотоПучок «Міхур» можна виконати шляхом скручування хвоста в джгут. Цей варіант вважається полегшеним. Надають естетику пучку «Міхур» декоративні шпильки, тканинні квіти, шпильки, обідки, великі сережки.

Пучок «Пампушка»

Конструкція «Пончик» вимагає використання поролоновою насадки – бублика або товстої гумки. Накручуючи кінці хвоста на бублик, можна отримати акуратний щільний пучок. Додатковий ефект створить косичка, сплетена навколо пучка.

b98b137c8829b05715597cc2cedc3b23 Зачіски на середні волосся в домашніх умовах. Модні укладання своїми руками покроково, самій собі на кожен день, з чубком і без. Фото«Пончик» може розташовуватися на маківці, потилиці. Елегантно виглядає конструкція біля основи шиї. Будь-який варіант конструкції передбачає випрямлені і добре зачесане волосся. Перевагою пучка «Пончик» є невимогливість до структури волосся. Він вигідно підкреслює переваги густого волосся і приховує недоліки тонких пасм.

Класичний кінський хвіст

Більшість зачісок на середні волосся має в своїй основі класичний кінський хвіст, який легко виконати в домашніх умовах. Класичний кінський хвіст має одну умову – густе волосся середньої довжини.

bb7e17f67ae30395f42b02cd919a0648 Зачіски на середні волосся в домашніх умовах. Модні укладання своїми руками покроково, самій собі на кожен день, з чубком і без. ФотоКінський хвіст краще всього виглядатиме на густих волоссі

Чисто вимиті і висушені волосся скріплюють гумкою на маківці. Особливістю будь-якого хвоста є збита або гладка маківка. Для додання гладкості, слід розчесати волосся в сторону фіксатора (гумки). Неслухняне волосся варто збризнути лаком. Класичний кінський хвіст, зав’язаний на маківці, вигідно збільшує зростання, підкреслює лінію шиї, плечей.

Сучасні зачіски, пропоновані стилістами, демократичні і часто прості в техніці виконання. Вони можуть бути виконані на основі хвоста, пучка, косичок. Головний критерій при виборі моделі – почуття міри, відповідність власним стилем.

Цікаві відео-ролики про зачіски в домашніх умовах

У відео представлений майстер-клас про те, як швидко і красиво укласти волосся в домашніх умовах:

У відео-ролики розкриті секрети створення об’ємного хвоста:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради