Як малювати стрілки підводкою для початківців: поетапно, олівцем, щоб не було зламу

Щоб погляд став свіжим і відкритим, обов’язково слід окреслювати повіки, коригуючи форму очей. Покрокові уроки допоможуть початківцям самостійно намалювати ідеальні стрілки на очах підводкою і олівцем.

Правила користування різними видами підводок

Як малювати стрілки підведенням (для початківців особливо складно) розказано нижче. Для промальовування стрілок використовують різні види підводок, кожен з яких володіє своїми особливостями використання.

Для підводки очей використовують:

 • Лайнер — являє собою пристрій, що нагадує по оформленню звичайну туш для вій. Він має відсік з пігментованою рідиною і откручивающуюся кришку з прикріпленим інструментом для нанесення продукту на віки. Це може бути як фетровий аплікатор, так і тонка кисть. Лайнери бувають різних відтінків: від чорного до золотистого. Візажисти вважають за краще використовувати лайнери саме чорного кольору. Вони найкраще підкреслюють форму очей. Для денного макіяжу цілком підійде підводка коричневого кольору. Золото і срібло будуть доречні на будь-якому торжестві. Штрихи повинні бути впевненими і практично без перерв. Інакше нашарування лайнера зіпсує загальну картину макіяжу. Тому це не кращий варіант для тих, хто тільки вчиться малювати чіткі лінії на очах. Починати практикуватися краще з інших менш вибагливих у нанесенні видів підводки.

У використанні лайнера головне бачити чітку проекцію стрілки на столітті ще до того, як почати його нанесення.

 • Підводка-фломастер — зручний інструмент, який цілком може стати першим атрибутом для початківців. Пристрій являє звичайний фломастер, яким пишуть на папері. Тільки фарбувальна основа у такого інструменту виготовлена спеціально для макіяжу і безпечна для повік. Шари чудово перекривають один одного, не викликаючи ефекту стягнутості або дискомфорту. Такий підведенням можна малювати як зовсім тонкі, так і стрілки на східний манер. Вона прекрасно справляється з будь-яким стилем малювання стрілок: сильний натиск або легкий дотик.
 • Олівець — традиційний спосіб підкреслення століття. Дозволяє оформити як чітку лінію, так і розтушувати її в стилі smoky eyes. Його можна наносити суцільною лінією без відриву невеликими штрихами, з сильним натиском або слабкою розтушовуванням. Цього інструменту під силу будь-який вид макіяжу. Найважливішим правилом використання в макіяжі олівця, є його якісна заточка. Кінчик завжди повинен залишатися гострим, інакше лінія вийде недбалою.
 • Суха підводка — оформлена в ємності, що нагадує тіні для повік, хоча наносити цю суху підводку необхідно вологою скошеної пензлем. Труднощів у її застосуванні, зазвичай, не виникає. Лягає продукт легко і може використовуватися як у вечірній, так і в денному макіяжі. Основна складність може бути пов’язана тільки з підбором кисті правильної форми і товщини. Якщо ж така підводка йде в наборі з пензлем, то перший час можна користуватися їй, але згодом краще придбати нову професійну.
 • Гелева підводка — може продаватися у формі шайби, лайнера або фломастера. Головна відмінність її від всіх інших видів полягає в консистенції самої пігментованою основи. Хоча вона забезпечує стійкий макіяж, засихає при попаданні на віки. Виправити помилку в макіяжі стає дуже проблематичним.

1ed0501fff7c828b2ecbddc78b0ee01b Як малювати стрілки підводкою для початківців: поетапно, олівцем, щоб не було зламу

Найчастіше такий вид підводки використовують саме професійні візажисти.

Початківцям обов’язково потрібно знати, як правильно намалювати стрілку тим чи іншим видом підводки, а тільки потім починати практикуватися. Дотримання необхідних правил допоможе не допустити грубих помилок в макіяжі. Рекомендується навчатися з олівцем у руці.

Покрокова інструкція

Як малювати стрілки підводкою для початківців візажистів і простих дівчат, охочих швидко освоїти майстерність макіяжу очей, підкажуть фото, відео уроки, в яких поетапно розказано, що необхідно робити, щоб не було зламу. Насамперед, необхідно розібратися з теоретичними моментами. Нижче наведена детальна інструкція про те, як правильно малювати стрілки.

Відеоурок про те, як малювати тонкі, широкі і стрілки в дусі ретро:

Спочатку розглянуто основні кроки для оформлення тонких стрілок:

 • Необхідно підготувати місце з великим дзеркалом і яскравим освітленням.
 • Вибрати будь-яку з описаних вище підводок, наприклад, фломастер.
 • Однією рукою необхідно тримати інструмент, а інший трохи відтягувати зовнішній кут ока. Це допоможе уникнути некрасивого залому.
 • Для початку злегка прикривають око і на верхньому столітті малюють тонку смугу по лінії росту вій від внутрішнього до зовнішнього куточка ока. Не варто розширювати її в міру нанесення, так як промальовувати симетрично інше око в такому випадку буде проблематично.
 • Тепер необхідно намалювати хвостик. Для цього лінію від зовнішнього куточка ока необхідно продовжити у напрямку до краю брови, злегка згинаючи її вгору, при цьому іншою рукою все ще притримуючи повіку.
 • Якщо лінія в місці злиття двох великих штрихів, описаних вище, виглядає нерівно, то це місце можна працювати окремо. Для цього необхідно відтягнути вже максимально закрите повіку і знову намалювати лінію в проблемному місці по напряму до хвоста стрілки. Дуже важливо намагатися не заходити за вже промальовані штрихи.
 • Тепер залишилося повторити дзеркально всі кроки з другим оком.
 • 71502e1bacccd4b8f391ada8b1c774f9 Як малювати стрілки підводкою для початківців: поетапно, олівцем, щоб не було зламу

  Малювати тонкі стрілки нескладно. Підходить такий спосіб малювання практично для будь-якої форми очей. Він підкреслить її природний образ. Власниці великих очей воліють малювати більш широкі лінії. Далі наведено етапи того, як малювати стрілки, коли хочеться сильніше підкреслити очі.

  Промальовування широких ліній дещо відрізняється від розглянутого вище способу нанесення стрілок.

 • Для початку необхідно приготувати велике дзеркало і підводку у світлій кімнаті.
 • Потім трохи відтягують верхню повіку і починають малювати підстава хвостика. Так як в цей раз необхідно намалювати широку стрілку, то слід враховувати, що в цьому випадку хвостик буде значно ширше, ніж у попередньому варіанті. Фактично він буде представляти собою трикутник, тому першою лінією стане саме його основу.
 • Для цього від місця злиття верхнього і нижнього століття малюють тонку злегка вигнуту лінію у напрямку до краю брови.
 • Тепер від верхньої точки необхідно провести лінію в зворотному напрямку. При цьому завдання полягає в тому, щоб вийшов візуальний трикутник. Вести цю лінію слід до точки, в якій починається ріст вій. Вийшли кордону хвостика майбутньої стрілки.
 • Далі необхідно до хвостика домалювати тіло стрілки. Для цього від внутрішнього куточка ока проводять лінію аж до вже наявного трикутника.
 • Тепер необхідно ретельно замальовувати простір всередині контурів, і стрілка готова.
 • Залишилося перенести всі зазначені кроки на інше око.
 • 470ea3f4602a0a824f35f42e2c52e81e Як малювати стрілки підводкою для початківців: поетапно, олівцем, щоб не було зламу

  Важливо пам’ятати, що навіть при малюванні широкої стрілки її початок і кінчик обов’язково повинні бути дуже тонкими. Інакше макіяж буде виглядати вульгарною.

  Як користуватися олівцем

  Як малювати стрілки (підводкою для початківців зазвичай служить олівець), якщо тільки дівчата навчаються макіяжу очей, детально описано нижче. Олівець універсальний, використовується як на нижньому, так і на верхньому столітті. Для промальовування чітких стрілок потрібно ретельно стежити за станом грифеля.

  Тільки добре заточений олівець забезпечить плавне нанесення з акуратними краями намальованих ліній.

  ad0657bd64f1cfb11b222ba7a8653b6b Як малювати стрілки підводкою для початківців: поетапно, олівцем, щоб не було зламу

 • Починають малювати стрілку з внутрішнього куточка очей. Не варто сильно натискати на грифель. Олівці для очей мають спеціальний склад, який дозволяє нанести яскраву лінію при мінімальних зусиллях.
 • Промальовувати слід спочатку лінію зростання вій від внутрішнього до зовнішнього куточка ока. Хвостик доки залишається недоторканим.
 • Тепер, коли одне око вже обрамлений зверху, бажано проробити всі ці кроки і з другим оком.
 • Тільки після попередньої оцінки симетричності отриманого результату на даному етапі можна продовжувати.
 • Необхідно переконатися ще раз, що кінчик олівця досить гострий. Далі проводять злегка вигнуту лінію від зовнішнього куточка ока вгору у напрямку до хвоста брови.
 • Тепер з крайньої точки хвостика плавним рухом необхідно повернутися до тіла стрілки. Промальовування саме в такій послідовності дій дозволяє отримати плавні лінії без залому по всій довжині.
 • Потім в дзеркальному відображенні малюють симетричні лінії на іншому оці.
 • Важливий момент: довжина хвостика не повинна бути дуже короткою, так само як і досягати брови, практично зливаючись з нею. Щоб не допустити помилок, розбираючись в тому, кілька далеко може зайти стрілка по верхньому століттю, орієнтуватися слід на довжину своїх нафарбованих або нарощених вій. Саме такою і повинна бути стрілка.

  125a6fb897ece28e3971fa8de70ea1f6 Як малювати стрілки підводкою для початківців: поетапно, олівцем, щоб не було зламу

  Щоб макіяж виглядав більш закінченим, обов’язково слід підкреслювати нижню повіку. Для цього бажано вибрати олівець менш темного відтінку (наприклад, коричневого) і злегка промальовувати неяскраву лінію від зовнішнього куточка ока приблизно до середини століття.

  Лінію варто проводити по лінії росту вій або під віями. Так погляд стане більш відкритим. Цю лінію можна додатково розтушувати фетровим аплікатором. Є також варіант промальовування внутрішнього століття для завершення макіяжу. Однак такий спосіб візуально робить очі менше і звужує їх.

  Кожна жінка має своїм типом очей і вибирає свій варіант, який здатний максимально підкреслити красу погляду.

  Поради для рівних стрілець

  По-справжньому красивий макіяж піддається не кожному.

  Для полегшення цієї задачі на допомогу початківцям прийшли різні пристосування або лайфхаки:

  • У магазинах декоративної косметики можна зустріти різні трафарети, застосовуючи які, будь-яка дівчина зможе намалювати рівні стрілки.
  • Щоб кінчик стрілки вийшов ідеально рівним, можна скористатися звичайним скотчем. Необхідно акуратно приліпити невеликий фрагмент скотчу на область планованого хвостика. Після промальовування стрілки скотч благополучно видаляється і в результаті кінчик виглядає дуже рівним і акуратним.
  • Для малювання рівною стрілки зовсім не обов’язково вдаватися до подібних методів. Досить правильно натягувати повіку і, нікуди не кваплячись, акуратними рухами наносити підводку на очі.
  • На перших порах перевагу слід віддавати таким видам підводок, які легко піддаються коригуванню в разі допущення помилок при нанесенні стрілок. Не варто озброюватися водостійкими олівцями і лайнерами.
  • Ключовим моментом у навчанні малювання стрілок є наявність вільного часу.

  7b9b5b0b78f88e5a9ccd85e404db9e4f Як малювати стрілки підводкою для початківців: поетапно, олівцем, щоб не було зламуЯк малювати стрілки підводкою: для початківців, цю процедуру легко виконати за допомогою спеціального трафарету

  Рівні стрілки — справа звички і результат копіткої праці. Освоїти майстерність може кожен, якщо приділяти процесу увагу щодня.

  У поданій нижче таблиці зазначені всі види підводок і те, кому рекомендовано їх використання:

  Види підводок Початківці Початківці і професіонали Тільки професіонали
  лайнер +
  підводка-фломастер + +
  олівець + +
  суха підводка +
  гелева підводка +

  Наведені у статті поради, як малювати стрілки підводкою, допоможуть дівчатам, які тільки починають вчитися мистецтву якісного правильного макіяжу. Трохи зусиль, і всі недоліки будуть приховані, підкресливши достоїнства зовнішності.

  Автор: Анастасія Орлова

  Оформлення статті: Е. Чайкіна

  Корисний відео-ролик про малюванні підведенням стрілок на очах

  Відеоурок про малювання стрілок на очах з навислим століттям:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради