Прикмета: впала вилка на підлогу – до чого це?

Якщо впала вилка – це сталося не просто так. Корисно знати, що віщує ця подія і як уникнути наслідків. Народ століттями накопичував прикмети про всі речі, які його оточують, забобони допомагають запобігти неприємності.

0703586e589c80f4b89c8448ecc235bf Прикмета: впала вилка на підлогу – до чого це?

До чого падає вилка?

Зі столовими приладами пов’язано безліч прикмет. Всі знають, що падіння безпосередньо пов’язане з появою гостей, тобто впав прилад віщує прихід якого-небудь людини. Ці забобони виникли кілька століть тому. Хто саме прийде, залежить від різновиду впав предмета:

 • ніж – очікується прихід чоловіка;
 • чайна ложечка – будинок відвідає дитина (він може бути будь-якої статі, хлопчик чи дівчинка);
 • ложка – віщує появу приємною гості;
 • вилка – попереджає про візит негативної жінки.

Якщо ви знаєте, що повинні прийти люди, готуєтеся до їх візиту, то падаючий предмет означає, що гості вже на порозі (ось, от з’являться).

Також зверніть увагу на стан і якість впала вилки:

 • чиста – з’явилася незабаром гостя не доставить особливих турбот;
 • брудна – прийшла особа поширює плітки про вас, тримайтеся від неї подалі;
 • алюмінієва – гостя може попросити гроші в борг, і не буде поспішати з поверненням позичених коштів, поставтеся до цієї дами з обережністю;
 • прилад з нержавійки – відвідувачка прийде з порожніми руками.
 • Якщо вам попалася лежить на дорозі вилка, то сховавши праву руку в кишеню, потрібно вимовити:

  a7dec130f899220588b0435a3e72fb33 Прикмета: впала вилка на підлогу – до чого це?Піднімати таку річ не можна! На столові прилади (металеві) часто зводять псування. Для цього ритуалу вибирають дорогі привабливі предмети. Вам може випасти срібна або навіть золота вилка (адже чаклуна потрібно, щоб її неодмінно підняли).

  Часто такі речі залишають біля пісочниць або на дитячих майданчиках (адже дітям важко встояти, щоб не взяти цікавий предмет). Простежте за своєю дитиною.

  Як і куди впустили прилад?

  Вилка впала на підлогу – це погана прикмета. Її тлумачення залежить від того, за яких обставин відбулося падіння.

  Якщо ви займалися домашніми справами, мили і прибирали посуд, то впала вилка обіцяє візит жінки. Вилка – предмет з гострими зубцями. Тому прийшла непрохана гостя може виявитися:

  • завистницей;
  • коханкою вашого чоловіка або коханої людини;
  • носієм недобрих намірів проти вас;
  • просто скандалісткою, жінкою з поганим характером.

  Якщо вилка впала на підлогу, коли ви або члени вашої сім’ї накривали на стіл, прикмети теж обіцяють появу неприємного гостя. Ця пані може виявляти люб’язність, але довіряти їй не варто. Якщо ви поділитеся з нею своїми таємницями, вона буде розпускати про вас чутки або відведе вашого чоловіка.

  Інше тлумачення поганий прикмети про що впала на підлогу вилці – передвістя майбутніх проблем і неприємностей, почала нещасливого періоду у житті.

  Якщо вилка впала під час трапези – це попередження про появу ворога. Якщо ніхто не прийшов, то прикмету можна витлумачити, як попередження про неприємні події, ймовірною смутку, майбутній поганому настрої, тугу, або на вас обрушиться шквал дрібних турбот.

  Якщо вилку впустили на роботу: офіціант, кухар, мийник посуду, покоївка тощо, прикмета попереджає про втрату посади. Причому мова йде не про мирний перехід на інше місце, а про скандальне звільнення. Тому приготуйтеся до конфлікту з начальством, і підшукайте нове місце.

  ab9b45f94574facf30105ec20f59b035 Прикмета: впала вилка на підлогу – до чого це?

  Якщо ви знайшли на підлозі в будинку вилку, а ви її не ронили – це знамення про те, що у вашій сім’ї з’явився недоброзичливець, який скористається моментом, щоб створити вам неприємності. Постарайтеся пригадати, не сварилися ви з ким-небудь останнім часом. Постарайтеся вирішити конфлікт мирним шляхом.

  Якщо впала вилка, і у неї повикривлялися зубці – це передвістя скандалу в сім’ї. Прийміть заходи, щоб вести себе стримано, будьте терпиміше.

  Якщо будь-хто переступає через вилку, впущений іншою людиною, то хто переступав приймає всі нещастя на себе.

  Як відвести неприємності?

  Існує повір’я: якщо впала вилка – це ангел-хранитель попереджає вас про небезпеку, тому не можна вимовляти поганих слів, які просяться на язик в такій ситуації. Лайка може образити ангела, який всього лише хотів вас застерегти. Потрібно розуміти, що прогноз може здійснитися, тому потрібно зробити все можливе, щоб попередити негативну дію прикмети.

 • Зробіть вигляд, ніби вона не падала, не помічайте впав предмет, не піднімайте його.
 • Якщо ви упустили вилку під час їжі, прилад треба підняти і притиснути зубчиками до вхідних дверей і вимовити слова:
  43dcee9964e35aa7e6cef263c6d0111c Прикмета: впала вилка на підлогу – до чого це?
 • Підніміть прилад, ретельно вимийте його і руки. Потім плюньте через ліве плече зі словами:
  0a0a9d65cd8075edd43ef3b75af55771 Прикмета: впала вилка на підлогу – до чого це?Після цього гарненько витріть вилку і приберіть подалі туди, де ви не зможете бачити прилад деякий час.
 • Якщо вам не хочеться приймати напророченных гостей, підніміть вилку і постукайте нею 3 рази об стільницю зі словами:
  3ab22ef55b0ec1b3ed1a95aa309bb180 Прикмета: впала вилка на підлогу – до чого це?
 • Після цих ритуалів недоброзичливці не потраплять у ваш будинок (вони передумають, у них з’являться непередбачені справи, причини відстрочити або зовсім скасувати візит).

  А ще знавці рекомендують перед сном перевіряти, щоб на столі не залишалося столових приладів. В іншому випадку ці предмети можуть активізувати нечисту силу.

  Прикмети про столових приладах вважаються самими правдивими, тому що посуд належить до часто використовуваною, що контактують з енергетикою людини. Зрозуміло, можна відвести від себе біду, сказавши правильні слова.

  Але рятівні ритуали не завжди і не всім допомагають, тому потрібно обережно поводитися з гострими предметами, намагатися їх не кидати. А ще потрібно контролювати себе на вулиці, щоб не торкатися до непотрібних небезпечним речам.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради