Як доглядати за обличчям після біоревіталізації?

kak ukhazhivat za licom posle biorevitalizacii 50 Як доглядати за обличчям після біоревіталізації?

На жаль, процес старіння незворотний. Його не можна уникнути, але можна припинити або сповільнити. На сьогоднішній день, косметологія пропонує безліч різних процедур для боротьби з віковими змінами шкіри. Одна з таких процедур — це інвазивний метод, званий біоревіталізація.

Такий метод передбачає ін’єкції в шкіру гіалуронової кислоти. Результатом такої косметологічної процедури є зволоження шкіри, відбілювання і уповільнення вікових процесів.

Важливо знати не тільки коли і при яких умовах проводити таку процедуру, але і як доглядати за обличчям після біоревіталізації для того, щоб ефект тривав якомога довше. Також, правильний догляд допомагає уникнути деяких неприємних наслідків, які можуть виникнути після процедури.

Підготовка до біоревіталізації

kak ukhazhivat za licom posle biorevitalizacii 51 Як доглядати за обличчям після біоревіталізації?

Для того щоб розуміти, чи варто вам скористатися процедурою біоревіталізації, необхідно знати, які у неї показання до застосування.

Вдатися до такої процедури рекомендується після 25-30 років. Показання до проведення:

 • При сухості і дегідратації шкірних покривів, з-за чого виникає в’ялість;
 • У якості профілактичних заходів прояви старіння шкіри. Зазвичай такою процедурою користуються люди, які схильні до впливу шкідливих факторів: УФ-опромінення, різка зміна температурних режимів, стреси та шкідливі звички, які незмінно впливають на стан шкірних покривів;
 • В якості відновлюючого кошти після травмують шкіру процедур. Наприклад, лазерної шліфовки або хімічного пілінгу;
 • Для усунення пігментних плям, кіл і набряків під очима, поліпшення відтінку шкіри.
  Необхідна для звуження пор, щоб запобігти підвищене саловиділення.

Метод біоревіталізації не має часових обмежень і її можна робити в будь-який час року. Підготовка до процедури дуже проста.

За кілька днів необхідно відмовитися від наступного:

 • Куріння і алкоголю;
 • Кава, чорний чай, енергетики;
 • Відвідування солярію і пляжу;
 • Антикоагулянтів, навіть рослинного походження (препаратів, що розріджують кров);
 • Снодійних та седативних засобів.

Щоб не виникли набряки, підшкірні крововиливи і папули, треба зміцнювати судини і капіляри за допомогою вітаміну К.

Якщо в запланований період перед процедурою виникли загострення яких-небудь захворювань, процедуру необхідно відкласти. До протипоказань проведення відносяться:

 • Вірусні захворювання;
 • Шкірні висипання будь-якої етіології;
 • Аутоімунні порушення;
 • Грибкові захворювання;
 • Бактеріальні захворювання;
 • Епілепсія;
 • Пошкодження шкірного покриву будь-якої етіології;
 • Лихоманка;
 • Онкологічні пухлини;
 • Алергія на препарат;
 • Пренатальний період і період лактації.

У дні менструального циклу знижений больовий поріг, тому процедуру можна відстрочити, так як вона може бути більш болючою.

Зазвичай потрібне проведення курсу з 3-5 процедур біоревіталізації, перерва між якими — 2-3 тижні. Підготовка до повторних сеансів така ж, як і до первісного. У паузах між процедурами можна користуватися зволожуючими кремами з гіалуронової кислотою.

Гіалуронова кислота входить до складу наших клітин. Вона відповідає за зволоження шкірних покривів. З віком клітини виробляють її все менше і менше, і шкіра стає в’ялою і сухою. Внаслідок цього, з’являються зморшки. А процедура біоревіталізації доставляє гіалуронову кислоту в нижні шари епідермісу.

Біоревіталізація не розгладжує зморшки. Основним ефектом є зволоження. Також, вона не здатна вирішити проблему лущення шкіри. Якщо на шкірі є родимки, процедура не протипоказана. Ін’єкції проводять поруч з ними.

Хід процедури

kak ukhazhivat za licom posle biorevitalizacii 52 Як доглядати за обличчям після біоревіталізації?

Біоревіталізація являє собою курс ін’єкцій гіалуронової кислоти, які роблять практично на всю видиму зону верхньої частини тулуба, обличчя, шию, декольте, руки. Вона недешева через вартість самого препарату.

До початку процедури, лікар-косметолог оглядає шкіру і виявляє протипоказання. Також клієнт повинен дати письмову згоду на проведення біоревіталізації. Якщо є якісь питання, їх слід задати лікареві.

kak ukhazhivat za licom posle biorevitalizacii 53 Як доглядати за обличчям після біоревіталізації? Косметолог оцінює стан шкіри

Проводять від 3 до 5 процедур з перервами у 2-3 тижні. Один сеанс займає у професіонала від 30 хвилин до години. Залежить від швидкості роботи косметолога і від чутливості шкіри клієнта. На введення ін’єкцій до 1 мл в одну зону йде 10-15 хвилин.

Процедура добре переноситься клієнтами, так як при її проведенні майстер завжди користується анестетиками. Але, є особливо чутливі зони, наприклад, підборіддя, міжбрів’я і носогубні складки. Кроки проведення процедури описані нижче.

Крок 1: підготовка до процедури. Огляд шкіри особи та виключення протипоказань. Обов’язково використовуються одноразові матеріали — простирадло, шапочка і т. д. Лікар-косметолог, який працює з ін’єкціями, також використовує засоби індивідуального захисту — маска, окуляри, рукавички.

kak ukhazhivat za licom posle biorevitalizacii 54 Як доглядати за обличчям після біоревіталізації? Підготовка до процедури

Крок 2: дезінфекція. Дезінфікують попередньо очищену шкіру розчином хлоргексидину біглюконату.

kak ukhazhivat za licom posle biorevitalizacii 55 Як доглядати за обличчям після біоревіталізації? Дезінфекція шкіри обличчя

Крок 3: анестезія. На підготовлену, стерильну шкіру по всій поверхні наноситься місцевий анестетик у вигляді крему. Він наноситься пропорційно і індивідуально для кожного клієнта. На чутливі зони його наносять більш товстим шаром.

kak ukhazhivat za licom posle biorevitalizacii 56 Як доглядати за обличчям після біоревіталізації? Нанесення місцевого анестетика у вигляді крему

Крок 4: накладення плівки. На оброблені анестетиком зони накладають харчову плівку на 30 хвилин. Таким чином, створюється ефект оклюзії, при якому пори розширюються, шкіра пом’якшується і зволожується, і анестетик краще і глибше проникає.

kak ukhazhivat za licom posle biorevitalizacii 57 Як доглядати за обличчям після біоревіталізації? Накладення плівки для ефекту оклюзії

Крок 5: введення препарату на основі гіалуронової кислоти. Препарат включає в себе наявність індивідуального шприца в упаковці. Після набору в нього препарату, робиться контрольний укол для перевірки хворобливості і негайних алергічних реакцій. Якщо дискомфорту і алергії не виникло — приступають до процедури.

kak ukhazhivat za licom posle biorevitalizacii 58 Як доглядати за обличчям після біоревіталізації? Препарат гіалуронової кислоти з індивідуальним шприцом

Колють микроампулы в шаховому порядку, починаючи зверху вниз. Обробляється зона очей і чола, потім зморшки, посмішки і нижня третина обличчя, включаючи привушну зону. Нормальною реакцією на препарат є почервоніння та набрякання папул.

kak ukhazhivat za licom posle biorevitalizacii 59 Як доглядати за обличчям після біоревіталізації? Введення препарату в район чола
kak ukhazhivat za licom posle biorevitalizacii 60 Як доглядати за обличчям після біоревіталізації? Введення препарату в зону навколо очей
kak ukhazhivat za licom posle biorevitalizacii 61 Як доглядати за обличчям після біоревіталізації? Обробка препаратом нижньої частини обличчя

Треба підкреслити, що одним з кращих препаратів нового покоління для біоревіталізації є Glytone компанії Pierre Fabre.

Виробники препарату GLYTONE PROFESSIONAL 1 — 1,0 мл (Франція) обіцяють наступні ефекти:

 • Щільність дерми збільшиться через 1-2 місяці після курсу процедур;
 • Сяйво шкіри буде триматися більш ніж 3 місяці;
 • Підвищується еластичність шкіри;
 • Виражений ліфтинг шкіри і усунення дрібних зморшок.

Крок 6: фіксація стікера препарату на руці. Стікер з назвою і серією препарату фіксують для того, щоб у разі відстрочених алергічних реакцій лікарі швидкої допомоги правильно їх діагностували та надали необхідну допомогу.

kak ukhazhivat za licom posle biorevitalizacii 62 Як доглядати за обличчям після біоревіталізації? Фіксація стікера з назвою і серією препарату

Крок 7: обробка шкіри після процедури. Обличчя протирають розчином шкірного антисептика. Також можна зробити колагенову маску і светодиоидную терапію, буквально через кілька хвилин після біоревіталізації.

kak ukhazhivat za licom posle biorevitalizacii 63 Як доглядати за обличчям після біоревіталізації? Обробка шкіри після процедури біоревіталізації

Що не можна робити після біоревіталізації?

kak ukhazhivat za licom posle biorevitalizacii 64 Як доглядати за обличчям після біоревіталізації?

Після біоревіталізації, лікар-косметолог завжди дає рекомендації про те, чого слід уникати після процедури і який потрібен догляд. Цих правил треба дотримуватися, так як від цього буде залежати результат.

Після проведення біоревіталізації не можна:

 • Торкатися до шкіри особи протягом 3-4 годин, щоб уникнути інфікування папул;
 • Розгладжувати або видавлювати утворилися папули;
 • Користуватися будь-якими косметичними засобами близько 3-х діб;
 • Довго сидіти з опущеною вниз головою (що часто припускає робота), оскільки може розвинутися набряк тканин;
 • Піддаватися різким температурним змінам;
 • Масажувати обличчя або робити мімічну гімнастику;
 • Розчісувати папули. Якщо виник свербіж, слід прийняти антигістамінний засіб;
 • Займатися спортом близько 3-х діб та іншими фізичними навантаженнями.

Догляд за шкірою особи після біоревіталізації

kak ukhazhivat za licom posle biorevitalizacii 65 Як доглядати за обличчям після біоревіталізації?

Після проведення процедури біоревіталізації можливе виникнення набряків, синців, підшкірних крововиливів (рідко), слідів від уколів і папул. Шкіра почервоніє, але це тимчасове явище, так як гіперемія проходить приблизно через півгодини-годину. Папули та підшкірні крововиливи проходять протягом 2-3 днів.

Не варто чекати, що ви одразу станете як модель з глянсового журналу. Домогтися бажаного результату дозволить тільки правильний догляд у перші кілька діб.

Щоб прискорити процес загоєння і відновлення після процедури необхідно:

 • Обробляти шкіру антисептичними розчинами, що не містять спирту,
  2 рази на день;
 • Відмовитися від гострої та солоної їжі та продуктів, що затримують рідину в організмі;
  Якщо процедура була зранку, то до вечора можна дозволити стандартний, домашній догляд, крім використання масок;
 • На 2-3 добу рекомендовані гідрогелеві та протинабрякові патчі для очей і пост-ін’єкційні маски;
 • Вмиватися прохолодною водою;
 • Через 5-7 днів можна робити колагенові маски з гілауроновой кислотою, аж до наступної процедури або курсу.

Біоревіталізація можна поєднувати з іншими косметологічними процедурами, з перервою між ними в 1-2 тижні. Наприклад, поєднання з лазерною шліфовкою проводиться як до, так і після цієї процедури, для досягнення більш явного ефекту омолодження.

Також, одночасно поєднують біоревіталізація з ботоксом. Це сприяє поліпшенню якості шкіри, коригування овалу обличчя та усунення зморшок. А курс біоревіталізації перед процедурою пілінгу допомагає швидкому відновленню та прискоренню процесу омолодження.

Можливі ускладнення

kak ukhazhivat za licom posle biorevitalizacii 66 Як доглядати за обличчям після біоревіталізації?

У будь-якої процедури з використанням різних синтетичних і органічних препаратів за допомогою ін’єкцій є ймовірність виникнення ускладнень. Це обумовлено як неврахованими протипоказаннями та відстроченими алергічних реакцій, так і неправильним доглядом після процедури або непрофесіоналізмом косметолога.

Відновлення після біоревіталізації проходить досить швидко. Може виникати блідість або почервоніння шкіри, а також набряклість, але це тимчасові побічні ефекти. Найголовніший аспект у догляді за шкірою — не допустити інфікування мікропошкоджень після уколів.

Що стосується ускладнень, то вони можуть бути:

 • Ранніми, які з’являються відразу після ін’єкції;
 • Відстроченими, які виникають через декілька діб.

За ступенем тяжкості ускладнення діляться на легкі, середні і важкі.

До серйозних ускладнень відносять:

 • Порушення чутливості шкірних покривів;
 • Закупорювання судин;
 • Омертвіння тканин;
 • Ущільнення тканин;
 • Ефект Тиндаля;
 • Поява вузлів на поверхні шкірних покривів;
 • Розростання сполучної тканини;
 • Гіперпігментація і депігментація.

Незважаючи на всі можливі ускладнення, біоревіталізація залишається одним з популярних і ефективних методів омолодження.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради