Високий пучок на довге волосся. Фото покроково з чубком і без

Високий пучок перестав вважатися зачіскою домогосподарок. Красиві зачіски з волосся різної довжини прикрашають голови зірок на фестивалях, вручениях премій і концертах. Пучок, завдяки різноманітності форм, добре поєднується з вечірнім вбранням, офісним костюмом або повсякденним одягом.

Кому йде високий пучок

Пучок – універсальна зачіска. Зі спортивним стилем поєднується недбала конструкція з випущеними пасмами, пучки-шишечки — романтична зачіска, об’ємні укладки з декоративними елементами часто роблять для урочистих заходів, класичний варіант органічно вписується в офісний стиль.

Конструкцію для пучка підбирають виходячи з довжини і структури волосся. Короткі локони вдало складаються у пучок-петлю, середню довжину можна легко укласти в підведений пучок з використанням валика або бублика, довге волосся підходять для зачіски будь-якого формату.

Рекомендації по вибору пучка в залежності від форми обличчя:

Тип особи Краща форма пучка
Овальний Овальна форма, в поєднанні з правильними рисами, що дозволяє повністю відкривати обличчя, піднімаючи чубок. Припустимо виконувати будь-яку укладку.
Котячий Компенсувати непропорційність рис можна косою чубчиком. Кращим рішенням стане об’ємний або недбалий пучок мінімальної пишноти з випущеними скроневими пасмами. Добре маскують широкий лоб два бічних пучка.
Квадратний Ідеальним рішенням стане низький пучок з довгою, покладеної на бік чубчиком або висока укладання з випущеними передніми пасмами.
Круглий Компенсувати виступаючі щоки допоможуть накручені пасма, випущені з пучка. Органічно виглядає коса чілка нижче лінії брів. Варто віддавати перевагу високим пучкам з середнім об’ємом.

f0babff73592f5c7442c099774ba479d Високий пучок на довге волосся. Фото покроково з чубком і без

Не бажано формувати складні конструкції на основі пошкоджених волосся. Відмовитися від пучка варто власницям масивного обличчя з грубими рисами, дівчатам з дуже вузьким обличчям або повною шиєю.

Якщо пучок обраний в якості весільної зачіски, варто дотримуватися наступних правил:

 • Глибоке декольте або відкрита спина весільного плаття припускають високий пучок.
 • Чим пишніше плаття – тим об’ємнішим повинна бути зачіска. Це ж правило діє для розміру сукні. Повним дівчатам варто віддати перевагу пишним зачісок, щоб голова виглядала пропорційної тілу.
 • Сукня строгого крою диктує стриманий стиль зачіски (тугий пучок). Наряд незвичайного крою з великою кількістю декоративних елементів доповнюють складним пучком.
 • До простої сукні вибирають пучок з декоративними елементами, а складне плаття підкреслить проста зачіска.
 • Добре виглядають однакові декоративні квіти, намистини, мереживо на зачіски і сукні.

Плюси і мінуси зачіски пучком

Переваги Недоліки
 • Пучок практичний, зібране волосся не заважають в повсякденному житті.
 • Різноманітність форм дозволяє підібрати зачіску до будь-якій формі обличчя.
 • Варіанти оформлення вдало підкреслюють образ в різних стилях.
 • Зачіска не обмежена віком і структурою волосся.
 • Пучок легкий у виконанні, довго тримає початкову форму при належної фіксації.
 • Зачіска не підходить для щоденного виконання.
 • Довгі важкі локони, зібране у високий пучок, призводять до перенапруження м’язів шиї.
 • Частина варіацій пучка вимагає термічного впливу на волосся.

Популярні варіанти пучка на довге волосся

Високий пучок на довге волосся доречний на кожному заході, потрібно лише правильно підібрати форму конструкції.

Об’ємний пучок

Класичний варіант зачіски, при якому зібрані на маківці волосся зав’язують в хвіст і кілька разів обгортають навколо гумки. Отриманий результат розправляють руками для більшого обсягу і фіксують шпильками і лаком.292527ac7c70d2bac16faf6fd6b634ee Високий пучок на довге волосся. Фото покроково з чубком і без

Часто виконують гладку варіацію пучка для ділових зустрічей або повсякденного офісного стилю.

Недбалий пучок

Особливість недбалого пучка у відсутності гумки. Розчесане волосся збираються руками над головою. Зручніше це зробити, максимально нахиливши голову вперед. Отриманий хвіст обертається навколо своєї осі і вкладається кільцями навколо підстави за допомогою шпильок. Зачіска підходить мрійливим і романтичним особам.

Пучок з локонів

Ошатний варіант пучка виглядає елегантно і витончено. Поєднується така зачіска з вечірнім вбранням, але доречна і з офісним стилем одягу. Особливість пучка – в поєднанні гульки і завитих локонів. Кучері, зібрані таким чином, не розпрямляються під власною вагою, і довгий час тримають первісну форму.707758a9fa049bfd5b7e8175946c2256 Високий пучок на довге волосся. Фото покроково з чубком і без

Укладання може виконуватися на основі високого або низького хвоста. Перед термічною завивкою варто використовувати захисний спрей. Готову зачіску можна прикрасити стрічками, шпильками і іншими аксесуарами.

Пучок з плетінням

Урізноманітнити звичну зачіску можна плетінням.

Для цього є 3 варіанти, різних по складності і способом виконання:

 • Плетіння до гумки. Чисті, розчесані волосся ділять на дві частини горизонтальним проділом, що з’єднує вуха. Верхня частина заплітається в колосок або французьку косу, закінчується на верхівці. Нижню частину за допомогою гребінця піднімають до вже готового хвоста і фіксують другий гумкою.

При наявності достатніх навичок плетіння можна виконати плетіння з нижньої сторони. Для цього голову нахиляють вперед і починають плетіння від шиї, продовжуючи до маківки.

 • Пучок з кіс. Зав’язані у хвіст волосся поділяються на кілька пасом, які по черзі заплітають в коси. Плетіння на кінці фіксується максимально непомітною гумкою. Для більшого обсягу коси можна розправити руками, витягуючи окремі пасма. Отримані кіски фіксують шпильками або невидимками навколо хвоста.3770e5c46d5b38d570eb5e4547d2e3b5 Високий пучок на довге волосся. Фото покроково з чубком і без

За такою ж схемою виконують пучок з джгутів.

 • Пучок з декором з кос. При виконанні пучка частина хвоста залишають вільно що висить поруч із закрученими і зафіксованими локонами. Залишилися незадіяними пасма заплітають у косу і обгортають навколо підстави гульки, ховаючи вільний кінчик під плетіння.

Високий пучок на довге волосся можна декорувати великою кількістю кос, часто плетіння починають як колосок або французьку косу поза хвоста, а довгим краєм обгортають пучок.

Хвіст-петля

Укладання оформляють на весь об’єм волосся або тільки на верхню частину голови, поєднуючи пучок з розпущеним волоссям на потилиці. Для виконання зачіски волосся збирають за допомогою гребінця і фіксують гумкою, при останньому обороті якої хвіст простягається лише частково, утворюючи петлю.

На основі петлі часто виконують бантик, для цього петлю поділяють висить хвостом на дві рівні частини. Отриманий бант приводять в акуратний вигляд і фіксують стайлінгом.

Як укласти високий пучок? Поради професіоналів

Щоб оптимізувати процес створення зачіски і економити час на укладання варто дотримуватися наступних рекомендацій:

 • Для створення легкої хвилястості варто заплести ще вологі волосся в коси і дочекатися висихання.
 • Недбалий пучок зі складною конструкцією краще створювати на свежевымытых волоссі. Акуратні і строгі зачіски простіше укласти на чистих, але «несвіжих» локони.
 • Якщо немає можливості вимити волосся, додати свіжого вигляду допоможе гребінець з натуральною щетиною.
 • Стирчать кінчики, що вибилися із загальної укладання, будуть виглядати органічно, якщо їх попередньо накрутити на плойку.

Техніка укладання високого пучка з довгого волосся покроково

Довге волосся вимагають вправності при укладанні, але при суворому дотриманні інструкції вже з першого разу можна отримати задовільний результат.

Крок 1: Установка двох дзеркал

Щоб результат був акуратним, а потилиці пасма лягали в правильному порядку – необхідно встановити комплекс дзеркал, який забезпечить огляд зачіски з різних сторін.8e44f3c329122626258084df4a5dd472 Високий пучок на довге волосся. Фото покроково з чубком і без

Такого ефекту можна досягти з використанням мінімум 2 відбиваючих поверхонь, розташованих один навпроти одного. Зручно розташуватися для спорудження зачіски напроти трюмо з 3 стулками. Варто заздалегідь потурбуватися про достатньому освітленні робочого місця.

Крок 2: Підготовка інструментів

Для створення зачіски потрібно:

 • Гумки, які не чіпляються за волосся (1-2 шт.).
 • Гребінець (бажано щітка, але можна обійтися гребінцем).
 • Невидимки або шпильки (варто віддати перевагу шпильками у колір волосся).
 • Бігуді, плойка, праска.
 • Валик або бублик (потрібно для тонких або короткого волосся для додання обсягу).
 • Декоративні елементи для прикраси конструкції.
 • Стайлінг засіб.

Крок 3: Розчісування волосся і фіксація пучка

Розчісування пасм починають після повного висихання за 3-4 см від кінчиків і рівномірно просуваються до коріння, це дозволяє значно зменшити кількість випадають волосся. Натуральна щетина гребінця рівномірно розподіляє природний жир по всій довжині локона, надовго зберігаючи свіжий вигляд.

Для розплутування вузлів варто використовувати гребінець із широкими зубцями. Щоб уникнути скупчення статичної електрики використовують спрей або масло для волосся. Засіб наноситься на гребінець або рівномірно розподіляється по всій довжині руками.

Фіксацію волосся проводять у 2 етапи:

 • Рівним горизонтальним проділом від вуха до вуха волосся поділяються на 2 частини. Верхня половина фіксується строго під тим місцем, де передбачається пучок. Варто вибирати тонку, але міцну гумку, яка надійно закріпить пасма до кінця дня.
 • Нижні пасма піднімаються до вже оформленим хвоста і зав’язуються другий гумкою, на тому ж місці, де перша, захоплюючи верхні волосся. Щоб полегшити завдання, можна нахилити голову вперед.
 • Крок 4: Кулір

  Для створення додаткового об’єму тонкому волоссю виконують начіс частини або всього хвоста.019a264df3f2eb8d9876e616b693e670 Високий пучок на довге волосся. Фото покроково з чубком і без

  Зробити це можна 2 способами:

  • Класичний. Кілька зовнішніх пасів відокремлюють від загального обсягу. Вони знадобляться для додання гладкого вигляду пучка. Внутрішні локони поділяють на частини по 1-2 см завтовшки і по черзі відводять перпендикулярно шкірі голови. Відтягнуту пасмо зачісують тонким гребінцем проти росту волосся короткими рухами від кінців до основи.
  • Тупирование. Процес передбачає начіс тільки внутрішньої сторони пасма. Зовнішні локони відокремлюються від загального обсягу і тонко гребінцем обробляються тільки з нижньої сторони, залишаючи верхню поверхню гладкою.

  Додатковий обсяг можна навчити з допомогою завивки або гофре.

  Крок 5: Скручування і укладання волосся

  Волосся потрібно одночасно обернути навколо своєї осі і навколо хвоста. Однією рукою хвіст згортають в джгут, а другою рукою укладають в кільця. Кількість оборотів залежить від довжини пасом.

  Не варто скручувати волосся занадто туго, щоб зберегти об’ємність зачіски. Кінчики волосся ховаються під згорнуті кільцями або залишають вільними для недбалого виду зачіски. Фіксується конструкція хрест-навхрест кількома шпильками або невидимками.

  Крок 6: Завершальні штрихи

  Щоб надати пучка модну розтріпаність з конструкції спицею або гострим краєм гребінця витягають окремі пасма. Стильно виглядають вільні пасма на скронях. За бажанням зачіску доповнюють декоративними елементами.

  Зачіска стійка до зовнішніх впливів, у тому числі вітрі, для додаткового захисту варто скористатися засобами фіксації.

  Текстуровані пасма для вдалого пучка

  Текстуровані пасма природно виглядають в пучку різної висоти. Головна умова вдалої укладання – обсяг і легка недбалість. Окремі вибилися локони надають образу ненав’язливу сексуальність. Туго затягнуті і зачесане локони втрачають структуру і виглядають строго і старомодно.

  Надати волоссю бажаний вигляд можна кількома способами:

  • Перманент4bb16d088fb5d3a7f4fdc85e5b3a55fe Високий пучок на довге волосся. Фото покроково з чубком і без

  Це сучасний аналог популярної в радянський час «хімії», що відрізняється щадним складом. Стійка завивка тримається 2 місяці, після чого буде потрібно корекція. Для виконання укладання з «мокрим ефектом» вологі волосся ділять на 4 частини.

  Кожну чверть ділять навпіл і накручують на бігуді обраного діаметра. Локони обробляють лосьйоном для завивки, витримують 15 хв. і змивають проточною водою. Наступним етапом наноситься нейтралізатор і текстуризуючий спрей. Мокрі пасма закручуються в джгути і сушаться за допомогою фена.

  • Джгути або коси

  Отримати бажаний ефект можна в домашніх умовах. Після миття голови волосся обробляють гелем або піною для укладання і сушать феном. Не чекаючи повного висихання, локони ділять на рівні частини і заплітають у коси. Чим тонше коса – тим помітніше ефект. Краще всього проводити процедуру перед сном, щоб волосся повністю висохли за ніч. Аналогічно процедуру проводять для джгутів.

  Вранці плетіння розпускають, пасма розправляють пальцями без застосування гребінця. Готовий результат фіксують стайлінгом слабкої дії.

  • Сольовий спрей

  «Пляжні волосся» можна зробити з використанням сольового спрею. Засіб розроблений на основі морської солі і підходить будь-якого типу волосся. Тривале щоденне використання може сушити волосся, проте періодичні перерви і живильні маски допоможуть уникнути негативного впливу.

  Користуватися спреєм просто – достатньо збовтати флакон і розпорошити вміст на розпущене пасма.

  Застосування сольового спрею для створення пучка

  Переваги сольового спрею:

  • Додає об’єм і грайливість навіть невымытым волоссю.
  • Заповнює порожнечі в структурі тонких волосся, ущільнюючи їх.
  • Запобігає накопиченню статичної електрики.
  • Не обважнює волосся, робить їх слухняними.
  • Збагачує пасма мінеральними речовинами.
  • Зачіска стійка до впливу вітру.caa348fcc8d431b686e3afb081859ce3 Високий пучок на довге волосся. Фото покроково з чубком і без

  Сольовий спрей можна приготувати в домашніх умовах. Для цього потрібно розпилювач, 100 мл води і 1-2 чайних ложок морської солі. Не варто розчиняти занадто багато сольових кристалів, їх надлишок обтяжує локони і залишає білий наліт.

  Високий пучок на довге волосся з ефектом мокрих локонів роблять на основі кінського хвоста. Окремі пасма накручують будь-яким зручним способом і рівномірно бризкають підготовленим спреєм. Важливо обробити і зовнішні, і внутрішні пасма, уникаючи перезволоження.

  Накручений хвіст згортають у вільний бублик і укладають навколо гумки. Для посилення ефекту недбалості окремі пасма спеціально витягують з пучка довгою спицею або краєм гребінця.

  Прикраси і аксесуари

  Високий пучок часто виконують з використанням аксесуарів. Особливо актуальні допоміжні елементи для укладання довгого волосся.

  Аксесуари для красивого пучка діляться на 2 види:

  • Декоративні (квіти, діадеми, фата, гілочки, мереживо, стрічки та інше).
  • Приховані. Приховані аксесуари призначені для формування і кріплення конструкції з волосся, зазвичай підбираються схожого з відтінком волосся кольору і приховані від сторонніх очей. До таких належать:
  • Шпильки – відрізки міцною, але тонкого дроту різної довжини, зігнуті навпіл. Від розміру шпильки залежить, який обсяг локонів вона може фіксувати. Шпильку легко перетворити в декоративний елемент зачіски, якщо на згин приклеїти намистину, квітка, бант…

  Більш надійними вважаються шпильки – спіралі, здатні утримувати гладкі і важкі волосся різної довжини:

  • Невидимки – тонка металева пластина, зігнута посередині з щільно притиснутими половинами. Волосся фіксуються між частинами невидимки, одна з яких має вигнуту форму для запобігання ковзання. Призначені шпильки для фіксації невеликих локонів. Якщо на верхню частину пластини приклеїти декор – невидимка стане елементом прикраси зачіски.
  • Твістер – дротяна шпилька, обшита тканиною для зручності і поролоном для збільшення обсягу зачіски. Між смугами дроту є проріз, в яку при формуванні пучка протягують край хвоста. Поступовими круговими рухами волосся намотуються на шпильку. За рахунок гнучкості дроту твістер легко приймає бажану форму. Фіксується шпилька простим загином, кнопкою, або зав’язуванням. Вільні кінці ховаються під пучком.
  • French twist – сітчаста трубка конусоподібної форми з тонкого металу. Головне призначення шпильки – створення акуратного пучка — черепашки. Кінці волосся фіксуються з тонкого краю спеціальною кліпсою, яка дбайливо поводиться з пасмами, не заламуючи їх. Локони накручуються на каркас french twist і надійно фіксуються в потрібному положенні шпильками.afb33c9783a2a1fb8579145466d94482 Високий пучок на довге волосся. Фото покроково з чубком і без
  • Хеагамі – 2 гнучкі металеві пластини, скріплені між собою пружним механізмом. Для формування пучка хвіст розташовується між половинами шпильки і рівномірно розподіляється по всій її довжині. Рівномірно Хеагамі підтягують до основи пучка, накручуючи локони на пластини. Легке натискання на краю призведе шпильку в дію і вона швидким рухом сформує акуратну гульку.
  • Бампит – легка пластикова конструкція, що складається з двох ободків з рифленим краєм, розташованих один над іншим. Шпилька призначена для створення додаткового обсягу. Зазвичай її розміщують на потилиці і прикривають начесанными волоссям.
  • Бублик – поролонова кругла смуга, замкнута в коло. Призначений аксесуар для додання обсягу пучка з тонких і коротких волосся. Для застосування валик досить надягти на зав’язаний хвіст і розподілити по ньому рівномірно локони, щоб максимально прикрити поролон. Вільні кінці ховають під бублик, пориста поверхня запобігає їх падінню. Довгі пасма можна обернути навколо підстави пучка і зафіксувати шпильками.

  Приклади укладання волосся високим пучком у зірок

  Зоряні пучки, які варто повторити кожній дівчині:

  6495b14ed8dd4d4e75a27cf7a7ed6f44 Високий пучок на довге волосся. Фото покроково з чубком і безВисокий пучок на довге волосся. Фото

  • Кім Кардашьян одного разу постала з елегантним пучком-джгутом. Зачіска добре виглядає на волоссі середньої діни. Запорука успішного пучка – акуратності і плавність ліній, щоб уникнути пушащихся кінчиків, варто використовувати гель для укладання. Гладкий класичний пучок відкриває обличчя, тому шкіра і лінія брів повинні виглядати ідеально.
  • Емі Адамс на одному з виходів у світ продемонструвала об’ємний пучок на основі бублика. Зачіску легко повторити в домашніх умовах маючи спеціальну шпильку і кілька шпильок.
  • Джіджі Хадід віддала перевагу складної конструкції пучка з коси. Нюдовый макіяж і сяюча шкіра доповнили образ актриси.
  • Сальма Хайєк продемонструвала публіці пишний пучок з текстурованих пасм, покладених в хаотичному порядку за допомогою гелю і шпильок.
  • Ерін Уоссон вибрала недбалий пучок, зміщений щодо центру голови. Зачіска виглядає стильно і романтично. Запорука успішної зачіски – свіжовимите волосся.
  • Ніна Добрев воліє пучки – пончики різного розміру і стилю – від акуратних гладких конструкцій до недбалих гульок. Пончик повністю відкриває обличчя і акцентує увагу на недоліки зовнішності, щоб уникнути подібного ефекту, актриса випускає тонкі пасма біля скронь, дозволяючи їм вільно висіти, обрамляючи обличчя.
  • Кендалл Дженнер продемонструвала глядачам переваги довгого волосся. Високий пучок зірки покладений на маківці, краю хвоста, не задіяні в гульке, утворюють довгу чубок. Важливо стежити, щоб кінці волосся виглядали здоровими, без натяку на посічені.

  Високий пучок – модна і універсальна зачіска, яку легко зробити за 5 хвилин. Однаково добре гульке виглядають довгі і короткі локони, головне щоб волосся виглядали здоровими і доглянутими.

  Оформлення статті: Міла Фрідан

  Відео про створення пучка волосся

  10 недбалих пучків в школу і університет:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради