Точь-в-точь як у мами: Харпер Бекхем зробила нову стрижку, і це дуже мило

Відстежуючи кар’єру і суспільне життя Вікторії Бекхем, складно повірити, що при всій своїй активності і постійної зайнятості модель і дизайнер встигає займатися своїми дітьми, приділяє їм достатньо материнської уваги, тепла і ніжності. Проте деякі події і численні пости в Instagram демонструють зворушливі, ніжні відносини в сімействі Бекхемів між батьками і підростаючим потомством.

toch v toch kak u mamy: kharper bekkhehm sdelala novuyu strizhku, i ehto ochen milo136 Точь в точь як у мами: Харпер Бекхем зробила нову стрижку, і це дуже мило

Вікторія часто викладає особисті фото у власному акаунті, на яких обіймає і цілує свою улюбленицю – 7-річну доньку Харпер. І Харпер відповідає їй тим же: зоряна мама беззаперечний приклад для неї у всьому, а насамперед – в стилі. Чарівна дівчинка вже одягається, як справжня англійська леді, і професійно позує перед об’єктивом камери не гірше матері. А тепер, з новою стрижкою, їх схожість стало просто вражаючою!

 Точь в точь як у мами: Харпер Бекхем зробила нову стрижку, і це дуже мило@victoriabeckham / Instagram.com

Знімки були зроблені під час сімейної поїздки в Глостершир, участь у якій взяли Вікторія і Девід з дітьми, а також батьки Вікторії. «Нова стрижка для нашої Харпер», — так підписала свіжі пости горда мати. І показала всьому світові свою дитину з точно такою ж зачіскою, яку носила сама, коли була однією з «перчинок».

Передплатники відповіли шквалом коментарів, захоплюючись чарівністю та красою маленької Харпер. Схожість матері і дочки дійсно кидається в очі, особливо в профіль.

 Точь в точь як у мами: Харпер Бекхем зробила нову стрижку, і це дуже мило@victoriabeckham / Instagram.com
 Точь в точь як у мами: Харпер Бекхем зробила нову стрижку, і це дуже мило@hippigram / Instagram.com

А якщо поставити поруч фото ще і бабусі Харпер, то стає очевидним: чарівність і витонченість у них сімейна риса. До речі, раніше Харпер носила довге волосся, заплетене в коси. На цьому наполягав тато, категорично забороняючи зробити доньці стрижку. Але Вікторія все ж зуміла переконати Девіда, і виявилася права. Нова стрижка перетворила маля в справжню стильну леді, підкреслила поставу дівчинки і зробила виразніше риси обличчя.

 Точь в точь як у мами: Харпер Бекхем зробила нову стрижку, і це дуже мило@victoriabeckham / Instagram.com
 Точь в точь як у мами: Харпер Бекхем зробила нову стрижку, і це дуже мило@beckhamf.goals / Instagram.com

До того ж зачіска «каре» набагато практичніше довгих кіс – якщо у вас підростає маленька модниця, ви можете взяти на озброєння ідею б’юті-образу від дочки ікони стилю Вікторії Бекхем.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради