Двосторонні ажурні візерунки спицями та гачком для шарфів і палантинів… Нереально красиво!

Вітаю вас, милі читачки! Я точно знаю, що, незважаючи на тотальну зайнятість, гору справ і обов’язків, ви выкраиваете час на те, щоб зайнятися улюбленою справою. І я також знаю, що в’язання спицями та гачком як раз і є для багатьох з вас тим самим улюбленою справою, яке дарує радість, заспокоює, відволікає від турбот і проблем.

dvustoronnie azhurnye uzory spicami i kryuchkom dlya sharfov i palantinov  nerealno krasivo Двосторонні ажурні візерунки спицями та гачком для шарфів і палантинів... Нереально красиво!

Якщо це все – як раз про вас, тоді вас точно порадує цей матеріал! Вивчивши його, ви навчитеся в’язати різні ажурні узори, у тому числі двосторонні. Їх можна використовувати для шарфів і палантинів, а також для найкрасивіших шалей, та інших в’язаних шедеврів, ідеї яких, я впевнена, у вас точно є!
Ось таку чудову ажурну шаль ви зможете зв’язати всього за один-два тижні, коли успішно освоїте створення візерунка, за пропонованою схемою. Вона додасть, щось нове і неповторне будь-якого вашого туалету, і навіть зробить вас дуже цікавою і загадковою дамою! dvustoronnie azhurnye uzory spicami i kryuchkom dlya sharfov i palantinov  nerealno krasivo 1 Двосторонні ажурні візерунки спицями та гачком для шарфів і палантинів... Нереально красиво! А цей шарфик — трохи менше ажурний, ніж шаль, але не менш красивий. Він чудово зігріє вас в холодну погоду і восени, і взимку. В’яжеться шарфик теж досить швидко і легко, згідно запропонованій схемі.

dvustoronnie azhurnye uzory spicami i kryuchkom dlya sharfov i palantinov  nerealno krasivo 2 Двосторонні ажурні візерунки спицями та гачком для шарфів і палантинів... Нереально красиво!

dvustoronnie azhurnye uzory spicami i kryuchkom dlya sharfov i palantinov  nerealno krasivo 3 Двосторонні ажурні візерунки спицями та гачком для шарфів і палантинів... Нереально красиво!

dvustoronnie azhurnye uzory spicami i kryuchkom dlya sharfov i palantinov  nerealno krasivo 4 Двосторонні ажурні візерунки спицями та гачком для шарфів і палантинів... Нереально красиво!

dvustoronnie azhurnye uzory spicami i kryuchkom dlya sharfov i palantinov  nerealno krasivo 5 Двосторонні ажурні візерунки спицями та гачком для шарфів і палантинів... Нереально красиво!

 

dvustoronnie azhurnye uzory spicami i kryuchkom dlya sharfov i palantinov  nerealno krasivo 6 Двосторонні ажурні візерунки спицями та гачком для шарфів і палантинів... Нереально красиво!

dvustoronnie azhurnye uzory spicami i kryuchkom dlya sharfov i palantinov  nerealno krasivo 7 Двосторонні ажурні візерунки спицями та гачком для шарфів і палантинів... Нереально красиво!

dvustoronnie azhurnye uzory spicami i kryuchkom dlya sharfov i palantinov  nerealno krasivo 8 Двосторонні ажурні візерунки спицями та гачком для шарфів і палантинів... Нереально красиво!

dvustoronnie azhurnye uzory spicami i kryuchkom dlya sharfov i palantinov  nerealno krasivo 9 Двосторонні ажурні візерунки спицями та гачком для шарфів і палантинів... Нереально красиво!

dvustoronnie azhurnye uzory spicami i kryuchkom dlya sharfov i palantinov  nerealno krasivo 10 Двосторонні ажурні візерунки спицями та гачком для шарфів і палантинів... Нереально красиво!

dvustoronnie azhurnye uzory spicami i kryuchkom dlya sharfov i palantinov  nerealno krasivo 11 Двосторонні ажурні візерунки спицями та гачком для шарфів і палантинів... Нереально красиво!

dvustoronnie azhurnye uzory spicami i kryuchkom dlya sharfov i palantinov  nerealno krasivo 12 Двосторонні ажурні візерунки спицями та гачком для шарфів і палантинів... Нереально красиво!

dvustoronnie azhurnye uzory spicami i kryuchkom dlya sharfov i palantinov  nerealno krasivo 13 Двосторонні ажурні візерунки спицями та гачком для шарфів і палантинів... Нереально красиво!

Дивіться наші відео матеріали, вивчайте пропоновані схеми і шаблони ажурних візерунків, а потім, не гаючись, діставайте улюблені нитки, спиці або гачок, і творіть на радість собі і людям!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради