Теракотовий колір. Фото, який це колір в одязі, відтінки, поєднання з іншими кольорами, темно-, світло-теракотовий. Кому йде, з чим носити

Теракотовий колір – відносно нове віяння в моді, що з кожним роком все частіше сходить на подіумах і з’являється в одязі відомих дизайнерів. На фотографіях представлені різні його відтінки. Настільки надзвичайна популярність не випадкова, а обґрунтована глибоким символізмом, практичністю і відхиленням від стандартів.

Особливості теракотового кольору

Колір теракоти асоціюється з відтінком сильнообожженного керамічного матеріалу. З цим і связуется саме італійське назва описуваного забарвлення: terra – обпалена, скульптури – глина. Є третинним кольором і створений шляхом комбінації червоних і коричневих тонів. Не претендує на першість у панелі, що забезпечує самобутність і унікальність теракотової забарвлення.

Смислова глибина теракоти вражає:

 • прямим зв’язком з землею, благополуччям і стабільністю;
 • гарантією впевненості і внутрішньої гармонії;
 • відчуттям безпеки і абсолютного захисту.

55d2e7782a5819c37cb787a9fecf2e9c Теракотовий колір. Фото, який це колір в одязі, відтінки, поєднання з іншими кольорами, темно , світло теракотовий. Кому йде, з чим носитиТеракотовий колір (фото вище) додасть настрою, особливо в похмуру осінню погоду, і помітно виділить вас

Теракотовий колір (фото показує, що тон рятує від почуття дискомфорту і зневіри) особливо унікальний в осінньо-зимовий період, оскільки не тільки зігріє, а й розбавить рутинну сірість. Відтінки теракоти викликають стан умиротворення і спокою.

Незважаючи на свою символічність, зовні цегляний забарвлення відрізняється неоднозначністю. Він не володіє кричущої істерикою, як помаранчевий, і не вражає небезпекою, як насичений червоний. Може здаватися, що якась приземленість вимагає поєднання з неоновими і яскравими акцентами, але комбінування в цьому випадку досить несподівано і широко.

Кому підходить

Теракотовий колір (фото демонструє всі відтінки наочно) – дуже своєрідний і тому підходить не всім бажаючим одягнути себе в одяг цього кольору.

1e82ed2a4e7929203540c84a74b73278 Теракотовий колір. Фото, який це колір в одязі, відтінки, поєднання з іншими кольорами, темно , світло теракотовий. Кому йде, з чим носити

Щоб детальніше і простіше розібратися в даному питанні, можна вивчити карту цветотипов зовнішність і підібрати відповідні варіанти:

 • «Весняна дівчина» з блідою шкірою, високою концентрацією родимок і веснянок. Очі вражають світлими і проникливими квітами (блакитні, зелені або сірі), а волосся прекрасно віддають з сонячними променями блискучим відливом (блондинистий, русявий, рудий або каштановий). Цей кольоротип чудово взаємодіє з цегляним відтінком, за рахунок чого підкреслює природну красу.
 • «Літній тип». Присутній схожість з попереднім видом, є тільки 2 відмінності: біла шкіра з блакитним відтінком і темний колір волосся. Одяг у теракотовому тоні не продемонструє кращих якостей таких дівчат, а ось аксесуари зможуть.
 • «Осінній тип». Золотиста шкіра з рівномірним засмагою, рудувате волосся і зелена палітра біля очей. Витончено виглядають в одязі теракотового кольору. Рекомендуються всілякі експерименти з деталями.
 • «Зимова дівчина» з порцеляновим шкірним покривом, темними відтінками волосся і очей. Хороший варіант для контрастів і оригінальних ідей.
 • Кожному оглянутій кольоротипу підходять певні різновиди теракотового кольору, оскільки в певних напрямках розкривають власні переваги. Існує 6 основних тонів побутового цегляного кольору.

  Основні відтінки

  Теракотовий колір являє собою специфічний тип кольорової глини, що володіє пористим будовою і контрастним відливом. Вона використовується в якості будівельних матеріалів, предметів мистецтва і декоративних речей.

  4915668a7a1cd0d6612bf0d344a9b6c8 Теракотовий колір. Фото, який це колір в одязі, відтінки, поєднання з іншими кольорами, темно , світло теракотовий. Кому йде, з чим носити 8df453f4983446f872526c1c01785103 Теракотовий колір. Фото, який це колір в одязі, відтінки, поєднання з іншими кольорами, темно , світло теракотовий. Кому йде, з чим носити

  Залежно від сфери застосування розрізняють кілька відтінків теракоти:

 • Помаранчева теракота – колір властивий керамічних глечиках, що дуже близький до рудого. У більшості випадків пов’язаний з осінньою порою року.
 • Червона теракота – ніжний тон з вираженим червоним акцентом. Характеризується м’яким почуттям, витонченістю природності і темпераментностью вогняного.
 • Блідий теракотовий, відмінна риса якого – складність. Незважаючи на всю хитромудрість, тон відрізняється легкістю, натуральністю і універсальністю.
 • Середній теракотовий – золота середина між червоним і коричневим. Головні особливості: стриманість і помірність.
 • Темний цегляний – на відміну від попередніх колірних рішень, наділений найбільшою насиченістю. Має значне місце в експериментальних і неординарних поєднаннях.
 • Яскравий цегляний – присутній в помаранчевих тонах і найчастіше знаходить у себе в екзотичних мотиви.
 • Всі 6 основних відтінків різні між собою і складають цікаві пари кольорів з іншими спектрами палітри. Слід розібратися в популярних та вдалих комбінаціях.

  Таблиці сполучень теракотового кольору в одязі з іншими квітами

  Теракотовий колір, фото якого показує, що тон воліє широту і різноманітність тонів, тому можливості гармонійних поєднань вельми різноманітні. Часто помітні складні підходи, у яких присутні 2 незалежних і контрастних представника. Популярні також монохромні компоненти з «яскравим» теракотовим плямою.

  ff3873bb7ce0b17c630b298ade8077f0 Теракотовий колір. Фото, який це колір в одязі, відтінки, поєднання з іншими кольорами, темно , світло теракотовий. Кому йде, з чим носити

  Відтінок Пари кольорів Особливості сполучень
  Яскраво-теракотовий Перламутровий, блідо-ліловий, манго, абрикосовий, гірчичний, м’ятний, небесний, блакитний, шоколадний і бежевий. Виділяє контури контрастною зовнішності і підкреслює її індивідуальність.
  Коричнево – теракотовий Фуксія, фіолетовий, світло-червоний, кораловий, медовий, ячмінний, фісташковий, аметистовий і молочний. Ідеальний час року для комбінацій – зима. Він має зігріваючу і трохи відштовхуючим ефектом.
  Блідо-теракотовий Персиковий, ватяний, рубіновий, обліпиховий, помаранчевий, лимонний, золотий, цитрусовий, солом’яний, ожиновий, антрацитовий. Чисто річна гамма, що вимагає особливого моменту для застосування.
  Червоно-теракотовий Ягідний, оранжево-кораловий, гарбуз, палевой, зелено-жовтий, чорничний, бузковий, виноградний, каштановий, тілесний і асфальтний. Чудово виглядає з неконтрастним зовнішніми параметрами. М’який характер підходить як для повсякденних, так і для урочистих подій.
  Оранжево-теракотовий Блакитний, смарагдовий, королівський синій, креветковый, лососевий, гарбузовий, хакі, сливовий, кавовий, айворі і антрацитовий. Повсюдна носка і легкі перетворення. Можливе використання даних рішень для світських вечорів і повсякденних прогулянок.

  Цегляний відтінок добре поєднується з яскравими і базовими кольорами, серед яких варто відзначити:

  • рожевий. Формується гармонійний ансамбль з чітко підібраним «температурним перепадом» — королівський рожевий, попіл троянди, блідо-ліловий остудять запал кераміки, а фламинговый і фуксія тільки розігріють гаряче;
  • червоний. В даному випадку йде гра контрастів і повноцінна підтримка, де важливі ролі грають світло – і темно-червоний, рубіновий, портвейн і винний;
  • помаранчевий. Осіння картина з коралово-персиковий, золотисто-мідними, червоно-помаранчевими і вогненними мазками кисті;
  • жовтий. Соковита палітра з іграми «світло-тінь». Шампанський, піщаний, гірчичний, бурштиновий і оливково-жовтий відтіняють теракоту;
  • теплий і холодний зелений. Присутній баланс фарб в комбінаціях з полином, малахітовим, сіро-зеленим, хвойним, оливково-зелений і захисним кольором.

  Для створення стильного образу потрібно підібрати необхідні елементи гардеробу в загадковому і таємничому кольорі. Найчастіше дівчата вибирають верхній одяг темних тонів, наприклад, теракотове пальто.

  Теракотове пальто

  Ця річ виглядає вишукано, елегантно і запам’ятовується з першого погляду. Тому наявність пальто в образі знімає всі потреби у грі з акцентами, а також визначає почуття стилю.

  8e2a3ec38901911b104e7f2f353f68f3 Теракотовий колір. Фото, який це колір в одязі, відтінки, поєднання з іншими кольорами, темно , світло теракотовий. Кому йде, з чим носити 03f29c054b271b326cf481d2bd63009d Теракотовий колір. Фото, який це колір в одязі, відтінки, поєднання з іншими кольорами, темно , світло теракотовий. Кому йде, з чим носити

  Щоб створити неповторний осінній або весняний образ, варто урізноманітнити придуману концепцію відповідним одягом. Наприклад, довге пальто зі світлими джеггинсами і светром-оверсайз в пастельно-жовтому тоні. Можна також пограти з моделлю пальто oversize, темно-синіми бойфрендами, однотонним монохромним гольфом і кросівками.

  Якщо у пальто середня довжина, то можна подумати про спідниці або плаття міді з розкльошені низом, колготках в кольорі какао і класичних човниках.

  У суворі зимові холоди теракотовий наряд не доведеться виймати з шафи. Але якщо є можливість його надіти, то потрібно розбавити жар глиняного тони з пастельно-блакитним або рожевим. Також не потрібно відмовлятися від базових речей у стандартних кольорах. Варто орієнтуватися на різноплановий теракотовий колір. Фото з каталогів допоможуть вибрати відповідне поєднання для себе.

  Доповнити образ можуть:

  • косинка зі спокійним принтом;
  • сумка-купол або шоппер в чорному або коричневому кольорі;
  • мінімалістські прикраси, що повторюють лінії тіла.

  Щоб підкреслити всю природність аутфита, потрібно зупинити вибір на макіяж в стилі nude і злегка недбалої зачіски.

  Теракотове плаття

  Сукня в описуваному кольорі підкорює своєю розкішшю, тому фасони необхідно підбирати простіше і з лінійними рисами. Цікаво виглядають моделі в стилі бохо і з незвичайним кроєм. Доповнюють багатство теплого ансамблю блиск шовку, ніжність атласу, м’якість замші і зухвалість шкіри.

  Сукні з грецькими або римськими мотивами з високою талією і вільним низом вражають можливістю багатошарових варіацій, східна ж тематика – принтами.

  Теракотовий колір по-різному виглядає, залежно від довжини сукні (на фотографіях можна побачити наочно):

  • максі – присутність драпіровок і напівпрозорого повітряного текстилю робить вбрання романтичним і по-справжньому весняним, підходить для будь-якого типу фігури і приводу;
  • міді – універсальний варіант. Можливо підкреслити жіночність і витонченість, завдяки расклешенному низу і драпірованою тканини; виділити сучасність і практичність за допомогою в’язаних моделей з вільним кроєм;
  • міні – добре виглядають спортивні, вінтажні і ділові моделі. Так, доповнити легкість образу допоможуть яскраво виражені деталі у вигляді об’ємних підвісок, обручів, солом’яних капелюхів або безлічі браслетів.

  c369dd931fae919de4257ce27ac06682 Теракотовий колір. Фото, який це колір в одязі, відтінки, поєднання з іншими кольорами, темно , світло теракотовий. Кому йде, з чим носити 8d465686a66f603c0670299ad7671323 Теракотовий колір. Фото, який це колір в одязі, відтінки, поєднання з іншими кольорами, темно , світло теракотовий. Кому йде, з чим носити

  Головне правило для мейк-апу: чим яскравіше і агресивніше теракота, тим м’якше повинен бути макіяж. Щоб не втратити погляд, слід підкреслити очі з допомогою стрілок у східному стилі або смокі-айс і трохи приглушити виражену лінію губ світлими відтінками помади.

  Щоб дотримуватися краси в усіх деталях, то і манікюр слід вибирати в пастельній кольоровій гамі (молочний, слонова кістка, французький, оливковий тощо).

  Теракотова спідниця

  Різноманітність одягу в магазинах може створити труднощі при їх виборі, але навіть стандартні речі в цегляному кольорі виглядають прекрасно, що полегшує вибір.

  Існують такі фасони спідниць:

  • олівець з середньою довжиною;
  • А-силует (форма трапеції);
  • рік;
  • сонце-кльош;
  • плісирована або драпірована;
  • пачка.

  484a70065ee1ce75cbdb6867f169c60b Теракотовий колір. Фото, який це колір в одязі, відтінки, поєднання з іншими кольорами, темно , світло теракотовий. Кому йде, з чим носити

  Складений список можна урізноманітнити завдяки ретро-блуз з атласу, джемперам, водолазок і топів в білизняному стилі. З звичних елементів гардеробу легко створити модний і унікальний образ.

  Наприклад:

 • Светр великої в’язки в білому кольорі, міні-спідниця і блідо-золоті оксфорди. Добре доповнять образ витончені кільця в стилі хай-тек і клатч.
 • Малинова блуза з великим бантом, спідниця-рибка, чорні глянсові човники і крислатий капелюх. Руку прикрасять тверді великі браслети і годинник, а необхідні речі можна помістити в жорстку сумку.
 • Облягаючий кроп-топ в чорно-білу смугу, спідничка сонце-кльош і босоніжки на шпильці. Ніякі аксесуари в такому випадку не потрібні, адже вишуканість ключиць покаже вдало підібраний виріз і зібране волосся в кінський хвіст.
 • Тут доречно виділити губи за допомогою вишневої або винної помади. Вибір палітри тонів для нейл-арту дуже широкий, але слід зупинитися на більш темних варіаціях (близьких до відтінку помади).

  Теракотовий джемпер

  Джемпери – must-have для осінніх нетрадиційних поєднань.

  156cfd5b5c621f8adffc119db2e75732 Теракотовий колір. Фото, який це колір в одязі, відтінки, поєднання з іншими кольорами, темно , світло теракотовий. Кому йде, з чим носити

  Є кілька основних типів светрів, які користуються великою популярністю з року в рік:

  • класика – йде по фігурі і з звичайним круглим вирізом;
  • поло – присутній комір;
  • сукня-джемпер – подовжений фасон у вільному крою.

  Їх можна поєднувати з чим завгодно, основне правило – вірно розставити акценти і показати в новому світлі переваги:

 • Класична модель джемпери, брюки-чінос в мигдалевому кольорі і чорні оксфорди. Темно-коричнева сумка-тоут і лінійні прикраси завершать повсякденно-діловий образ.
 • Поло, спідниця міді з масштабним колороблоком і півчобітки. Бежевий шоппер і світла косинка на шиї зроблять аутифит романтичним і загадковим.
 • Довгий кардиган, біла майка в білизняному стилі, міні-спідниця з деніму і броги. У комплект до всього можна додати сумку-кошик і букет польових квітів.
 • Подовжений джемпер, коричневі скинни і шкіряна жилетка або куртка. Чудово виглядають в композиції сумка-бродяга, тонка підвіска з срібла і злегка розпатлане волосся.
 • Сукня-джемпер і байкерські чоботи. Розбавлять настільки зухвалий образ срібні сережки-пуссети і мішкуватий сумка.
 • Оскільки образ вже віддає тепло, завдяки теракоті, можна трохи зіграти на макіяжі у холодних або нейтральних кольорах. Стрілки «котяче око», злегка червоні губи і блискучі контури забезпечать сяючий зовнішній вигляд.

  Теракотовий жилет

  Теракотовий жилет – це універсальна річ, яка виглядає стильно і відчувається з абсолютним комфортом.

  В жіночому гардеробі можливо безліч жилетів, серед яких поширені й популярні:

  • класичні;
  • болеро;
  • основа – жакет або кардиган;
  • трикотажні;
  • в’язані (спицею або гачком).

  Всі моделі будуть прекрасними супутниками в певних ситуаціях.

  А щоб не губитися у створенні неповторного образу, можна керуватися рекомендаціями стилістів:

  • Текстильний жилет з рукавом 3?4, однотонна біла теніска і сірі джинси з прямим кроєм і середньою посадкою. Фінальні штрихи – чорні рейбаны, великі сережки-кільця і кіска.

  7a51be450862cbab5bbba7a0849a635f Теракотовий колір. Фото, який це колір в одязі, відтінки, поєднання з іншими кольорами, темно , світло теракотовий. Кому йде, з чим носити

  • В’язаний жилет-безрукавка, блуза в горошок глибокого синього кольору, брюки і крислатий капелюх в гірчичному тоні. Настільки яскравий образ гармонійно доповнять великі блакитні намиста і французький манікюр.
  • Жакет-максі, асиметрична молочна блуза з розкльошеними рукавами, джинсові шорти і лофери. З собою слід взяти сумку-ківш в тон шортів і оксамитовий темний чокер.
  • Довгий кардиган з запахом в клітку, приталене плаття-максі в рубчик і півчобітки. Прикрасити зовнішній вигляд допоможе денний макіяж і легкі хвилясті волосся.

  Теракотовий колір (фото показує гармонійність у поєднанні жилета) чудово виглядає в будь-яких неймовірних варіаціях і підійде як для строгого ділового стилю, так і для романтичного побачення.

  Теракотові штани

  Щоб не зупинятися на всіх популярних фасони штанів, відразу можна розглянути виграшні образи і їх завершальні штрихи:

  • Широкі шкіряні штани, бордовий теплий гольф і піджак в червоному кольорі. Закінчити концепцію допоможуть великі сонцезахисні окуляри, кілька модних журналів і маленька сумочка.
  • Чиносы, вільна блуза в м’ятному кольорі і з рукавами-ліхтариками, цегляні човники. Підкреслено самобутність наряду широкий глянцевий ремінь і тішейди з пастельній оправою.

  0b0181d1f1b06bcfd2842da7273f9e51 Теракотовий колір. Фото, який це колір в одязі, відтінки, поєднання з іншими кольорами, темно , світло теракотовий. Кому йде, з чим носити a4ac7816a2e12e5f666b6cb3fc2bc2d9 Теракотовий колір. Фото, який це колір в одязі, відтінки, поєднання з іншими кольорами, темно , світло теракотовий. Кому йде, з чим носити

  • Штани-кюлоти, чорний топ, масивна косуха і туфлі на високому каблуці. Такий зухвалий цибулю зробить ще гаряче темна помада і великі аксесуари.
  • Штани прямого крою і з високою посадкою, безрукавка в горіховому відтінку і сандалі на платформі. Комфортний спосіб підійде як для офісу, так і для простої прогулянки.
  • Штани-кльош з низькою талією, сорочка фісташкового кольору, замшевий піджак в осиновом тоні і рудий ремінь. Неординарний образ розкріпачить яскраве кільце в бордовому кольорі і маленькі сережки або кліпси.

  В даному випадку дозволені експерименти з темно-зеленим, світло-блакитним і кавовим лаком для нігтів. Теракотові штани не вимагають для себе певного макіяжу і манікюру, тому тут вирішує лише власна фантазія і власне бачення стилю.

  Теракотова сумка

  Сумки – обов’язкова деталь в будь-якому аутфите дівчата, тому дуже важливо підійти до цього питання з усією серйозністю. Сумка у теракотовому кольорі дуже популярна, адже вона здатна оформити належний акцент в загальній картині.

  09569470e47f93e08dd7a9e32067d47f Теракотовий колір. Фото, який це колір в одязі, відтінки, поєднання з іншими кольорами, темно , світло теракотовий. Кому йде, з чим носити

  4afde0cc428c189d92a06c7815bddcd3 Теракотовий колір. Фото, який це колір в одязі, відтінки, поєднання з іншими кольорами, темно , світло теракотовий. Кому йде, з чим носити

  Слід розглянути найбільш вдалі моделі з цегляним тоном:

  • рюкзак – міцний шкіряний варіант з двома ремінцями для плечей. Добре виглядає в екстравагантному та повсякденному стилі;
  • сумка-слінг – лише набирає популярності, відрізняється особливим зручністю і практичністю. Хороша для кежуал образу;
  • сумка посильного – відмінний варіант для консерваторів в моді і шанувальників комфорту;
  • кошик – ідею позичили у кустарного ремесла і вдихнули її по містку сумку;
  • tote – стане незамінним супутником для походів на ринок або за продуктами. Завоював любов всіх любителів соціальної мережі инстаграмм;
  • pouch або кисет – маст-хек для справжніх цінителів бохо і вінтажу. Для виготовлення зазвичай використовується атлас або шовк, тому чудово підійде для вечірнього виходу;
  • сумка-бродяга – також загальноприйнятий стандарт в середовищі богемного стилю.

  Щоб отримувати від життя радість, важливо не зупинятися і придумувати полум’яні аутфиты. Теракотовий колір (фото образів надихають з перших же секунд) витончено виглядає в будь-якій частині створеного образу і надає йому необхідний тон. А для цього потрібно знайти власний стиль і додати трошки цегляного відтінку.

  Оформлення статті: Наталі Подольська

  Відео про теракотовому колір в одязі

  Відео про теракотовий колір (фото) — з чим поєднується в одязі:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради