Татуювання для дівчат на нозі. Фото красиві візерунки, маленькі написи, значення

Зробити татуювання на нозі можуть собі дозволити як високі, так і низькі дівчини. Місця для тату тут дуже багато, і у жінок з’являється привід носити більш відкриту одяг. У той же час, татуювання на нозі легко сховати.

Татуювання на нозі для дівчат: розмір, колористика, чорно-білий контраст

Найчастіше дівчата зупиняють свій вибір на татуюваннях невеликого розміру, не привертають надто багато уваги, але доповнюють цілісний образ. Татуювання стає подобою аксесуара. Однак є й ті, хто віддає перевагу великі зображення, які не знадобиться ховати під одягом.

ef2ca14f94f4cc8f75a5ac530fc4188b Татуювання для дівчат на нозі. Фото красиві візерунки, маленькі написи, значення

При виборі між кольоровий і чорно-білої татуюванням необхідно задуматися, який сенс буде нести в собі малюнок. Вважається, що чорно-білі малюнки символічні, тоді як у кольорових акцент робиться на барвистість і тонку опрацювання деталей.

На які ділянки ноги наносять малюнки?

Найчастіше дівчата роблять татуювання на литкових м’язах або на ступні. Малюнки це, як правило, невеликі. Тим не менше, не можна забувати, що татуювання обов’язково повинна поєднуватися з одягом, тому і малюнки підбираються у відповідності з улюбленим стилем в одязі.

fd49293fe73300ad8a4017568b7ebb59 Татуювання для дівчат на нозі. Фото красиві візерунки, маленькі написи, значенняТату-браслет витончено і сексуально виглядає не тільки на зап’ястя дівчини, але і на нозі

Великі малюнки краще всього наносити на гомілку – це може бути композиція, сумістив зображення з улюбленою цитатою, квітами і геометричними орнаментами.

Якщо майстру вдасться правильно намалювати і нанести вертикальний орнамент, це зможе зробити ногу візуально довшими.

Пристосування для нанесення малюнка

Малюнок наноситься на тіло спеціальною голкою, яка впорскує барвник під шкіру. Залежно від тонкощі ліній, майстер вибирає насадку з необхідною товщиною. Професійний апарат виробляє пару тисяч проколів шкіри в хвилину, тому біль майже не відчувається.

Якісні та безпечні фарби для тату

Багато воліють набивати «безбарвні» татуювання, в які входить тільки чорний контур, нічим не заповнюється зсередини. Це більш безпечно, не вимагає великих фінансових витрат, і займає менше часу.

53ed0377f8f87092df655ce3ce3302ba Татуювання для дівчат на нозі. Фото красиві візерунки, маленькі написи, значення

Яскраві кольори вимагають спеціальних барвників – і є ті, хто думає, що це зашкодить шкірі. На щастя, сучасні технології і тривалі хімічні експерименти дозволили досягти такого складу фарб, який був би одночасно нешкідливий, стійок і ярок. Використання речовин, що викликають ускладнення зі здоров’ям, заборонено на законодавчому рівні.

Татуювання хною

При бажанні перевірити, чи піде нозі той чи інший малюнок, можна попередньо зробити татуювання хною – так званий мехенді буде коштувати менше і зійде через пару тижнів. Його можна зробити самостійно за умови дотримання правил, так як помилки в розведенні складу можуть позначитися на кольорі, якості і навіть довговічності татуювання.

54a508d19092eace15666790749d5aaf Татуювання для дівчат на нозі. Фото красиві візерунки, маленькі написи, значення

Основні з них:

 • необхідно правильно приготувати суміш – вона не повинна бути ні густий, ні рідкої, і не повинен мати великих грудочок;
 • шкіра повинна бути чистою і знежиреною – при нанесенні хни її потрібно обробити;
 • волосся на місці нанесення мехенді бути не повинно;
 • видаляти пасту можна тільки після того, як вона засохне – зазвичай через 6-8 годин вона починає обсипатися. Це і повинно стати сигналом до видалення – ганчіркою або ватним диском;
 • мехенді не можна мочити під водою;
 • перед виходом на вулицю мехенді бажано змащувати олією.

48e1ef6425b509cadc35d437cf9af04c Татуювання для дівчат на нозі. Фото красиві візерунки, маленькі написи, значенняТакі татуювання для дівчат на нозі стануть відмінним варіантом для тих, хто ще не визначився зі своїми бажаннями.

Тому, перш ніж приступати, слід вивчити, скільки тримається певна хна і що потрібно зробити, щоб домогтися позитивного результату.

Відчуття під час набития татуювання

Так як робота виконується швидко, больові відчуття зведені до мінімуму. За шкалою больового порогу, татуювання на нозі володіють середнім порогом. Тим не менше, кожен сприймає біль по-різному – там, де один не відчує нічого, інший буде відчувати сильний біль.

Через кілька днів після нанесення татуювання можлива біль в нозі, тому майстри рекомендують уникати фізичних навантажень і не робити довгих виснажливих прогулянок.

Скільки заживає шкіра?

Татуювання для дівчат на нозі гояться стільки ж, скільки на будь-якому іншому ділянці тіла. Сказати точно не можна, тому що кожне тіло заживає зі своєю швидкістю.

53d9a3f1b068baec5e98ec259b602517 Татуювання для дівчат на нозі. Фото красиві візерунки, маленькі написи, значення

Процес нанесення татуювання можна розділити на кілька етапів:

 • Шкіра обробляється. Якщо на ній є волоски, вони видаляються (це можна зробити заздалегідь, до візиту до майстра).
 • На шкіру наноситься чорнильний ескіз (пізніше він змиється).
 • Нанесення татуювання. Майстер накриває малюнок захисний плівкою (за бажанням клієнта), зняти яку можна буде через кілька днів.
 • Утворюється сукровиця – прозора рідина, яка з’являється на поверхні татуювання. Проходить за кілька днів.
 • Татуювання ущільнюється. За кілька діб виступаючі лінії проникають в шкіру. Торкатися до татуювання, чесати її і якось деформувати небажано. Проходить через 2-4 дні.
 • З’являється біла лушпиння. Це отсохшая захисна плівка, що утворилася на поверхні татуювання на попередньому етапі. Вона проходить сама: віддирати її або насильно видаляти не потрібно.
 • Майстри радять бити татуювання на ногах влітку, так як тепла погода прискорює процес загоєння. Місце нанесення не можна терти, будь-яке зіткнення може негативно позначитися на лініях – тому варто утриматися від носіння тісного одягу.

  Стилі тату

  Стилі татуювань розрізняються в залежності від того, що саме хоче підкреслити клієнт або майстер, що розробляє ескіз.

  Біомеханіка

  Біомеханічний стиль передбачає під собою створення на шкірі своєрідною композиції, в якій будуть переплетені механічні деталі, що виступають з-під шкіри, і зовнішній вигляд ноги.

  Малюнок створює видиме продовження тіла.

  Такі татуювання дуже об’ємні, і майстри опрацьовують їх дуже детально. Біомеханіку воліють логічні, розумні люди, які віддають перевагу вести переговори, а не вирішувати конфлікти силою.

  Механіка

  Механічні малюнки завжди пролягають по рухомих елементів тіла – наприклад, по м’язам і по судинах.

  2d569e7c7bad81df603a6dff9a9a349b Татуювання для дівчат на нозі. Фото красиві візерунки, маленькі написи, значення

  Від біомеханіки їх відрізняє те, що це – необов’язково робочі пристрої, пов’язані з тілом, це може бути все, що завгодно.

  Геометрія

  В основі геометричного стилю лежить елементарне зображення геометричних фігур, в площині якого відтворюється малюнок. Простір для творчості при виборі цього стилю не обмежена.

  Татуювання на ногу для дівчат – значення

  Хоча прийнято вважати, що шанувальники татуювань обирають малюнки для свого тіла, виходячи з власних уподобань, існують і усталені символічні значення предметів. Вибираючи їх, людина виробляє своєрідну фіксацію важливою для нього, наприклад, риси характеру.

  Зображення тварин, птахів або риб

  Так як у кожної тварини свій характер, а іноді – культурна історія (якщо, наприклад, тварина вважають божеством в тій чи іншій країні), кожна татуювання буде внести в собі свій сенс.

  19c4200f0f7ec82397ff45dec443b45f Татуювання для дівчат на нозі. Фото красиві візерунки, маленькі написи, значенняТату на нозі для дівчат

  Так, набита гримуча змія символізує мудрість її власниці, переродження і велич. Конфлікт в зображенні може виникнути лише в тому випадку, якщо дівчина сповідує християнство – послідовники цієї релігії завжди пов’язують змій з гріховністю.

  f0730525c66a0a509f0c9e0699e63d97 Татуювання для дівчат на нозі. Фото красиві візерунки, маленькі написи, значення

  З найбільш популярних серед дівчат тварин:

  • дракон – загадкове, таємниче істота, що символізує владу, життєвий досвід, гордість;
  • вовк – благородна, хоробре тварина, завжди готове стати на захист своєї зграї;
  • левиця – символ влади, впевненості в собі, готовності до виховання потомства;
  • кішка – хитре, незалежне тварина, граціозна й витончене;
  • лисиця – тварина, за характером чимось близьке кішці, але більш дике.

  При можливому різноманітності забарвлень (наприклад, на татуюванні з драконом) свою символіку набуває колір малюнка.

  Наприклад:

  • чорний говорить про повагу до батьків і своїх коренів;
  • червоний – про нестриманість характеру і натури, запалу;
  • синій – про пошуках спокою і насолоди на землі;
  • золотий – про пацифизме, про прагнення до миру в усьому світі;
  • жовтий – про агресивність, можливості захистити себе і близьких.

  Про обраному кольорі при розробці ескізу майстру слід повідомити заздалегідь.

  Прикраси

  Татуювання для дівчат на нозі можуть містити зображення дорогоцінного каміння, прикраси і навіть елементи нижньої білизни.

  Так, корону набивають на досягнення важливих цілей, які володарка татуювання вклала багато фізичних і моральних сил. Стиль зображення татуювання відображає її ставлення до самої себе: жартівливі корони говорять про розумною самоіронії, серйозні – про властиву королівським особам гордості.

  b0bac726f1d0f368f36b38407401168e Татуювання для дівчат на нозі. Фото красиві візерунки, маленькі написи, значення

  Деякі дівчата набивають корони з іменами коханих під ними – вважається, що такі татуювання символізують вірність та вічну любов. Стрічки, підв’язки і банти набивають особистості романтичні, готові заявити про це відкрито. Такі малюнки часто мають прихований підтекст, про значення якого здогадується тільки їх володар.

  Птахи

  Як і з тваринами, значення пташиної татуювання залежить від самої птиці. Наприклад, сова – це недовірлива, самотня птах, але, тим не менш, мудра. Найчастіше сов набивають дівчата, з великим задоволенням безсонні ночі, ніж вдень – обережні і замкнуті в собі.

  Гордість орла багато в чому перегукується з характером сови – це повна гідності, честолюбна птах, вміє приймати швидкі рішення і діяти імпульсивно, а не проводити ночі в роздумах, як це робить сова.

  Протилежним значенням володіють ластівки – грайливі, легкі птиці, політ яких майже завжди символізує юність, свободу і безстрашність перед життєвими труднощами. Іноді летить птах означає звільнення від рамок і умовностей, які стримували дівчину раніше.

  Зображення павича завжди говорить про гордості, незалежності його володаря. І, звичайно, про певною мірою захоплення самим собою.

  Квіти

  Флористична тематика не тільки підкреслює жіночність власниці татуювання, але і її близькість до природи. Як і в справжніх квіткових букетах, кожен бутон говорить про своє: орхідея – про щирість відчуттів, про усвідомлення їх гідності та важливості; лотос і сакура – про духовність, прагнення до освіти.

  Лілія вважається одним з самих жіночних квітів. Змагатися з нею може тільки, хіба що, троянда.

  Амортизатор

  Амортизатори вважаються переважно чоловічим малюнком, але є і жінки, яким хочеться зробити татуювання у біомеханічному дизайні. Зазвичай такі татуювання монохромні, хоча окремі яскраві деталі і привертають увагу.

  Кайдани

  Набиваючи на ногу кайдани, дівчина або символізує рабську належність чогось, або, навпаки – звільнення від неї. У такому разі ланцюга кайданів розірвані.

  Існують і менш жорстокі пояснення – наприклад, що кайдани символізують зібраність дівчини і її здатність вирішувати навіть найскладніші завдання. Ланцюг, в кільцях якої укладено чиєсь ім’я, свідчить про прихильність до цієї людини.

  Ланцюги можна прикрасити коштовними каменями, стрічками, квітами, щоб зображення було менш жорстоким, або змінити їх колір. Темні кайдани символізують твердість, рішучість, але ланцюги світлих кольорів легкі та витончені.

  Хрест

  Помилково вважати, що хрест має виключно релігійне значення. Іноді це зображення вкладають прагнення до божественного ідеалу, необхідність безкінечного самовдосконалення.

  675646a17b18f0de52f3b6fe8558d5e9 Татуювання для дівчат на нозі. Фото красиві візерунки, маленькі написи, значення

  Значення хреста може також відрізнятися залежно від композиційних елементів – так, набита фраза або афоризм може трактуватися як бажання возз’єднатися з загиблим людиною.

  Якір

  Якір завжди символізує твердість, наполегливість, прагнення до стабільності. Втім, деякі ставляться до нього простіше: якір – це зображення морської тематики, а значить, володіє їм дівчина або народилася біля моря, або любить вирушати в морські подорожі.

  Пістолет

  Лише нещодавно шанувальниці татуювань стали набивати те, що завжди вважалася переважно чоловічою символікою – зброя. Пістолети зображують готовність дівчини захистити себе, незважаючи на приписувану їй слабкість.

  Оригінальним рішенням буде поєднати пістолет зі стереотипно жіночим предметом: наприклад, з підв’язками. Це і жіночно і, в той же час, володіє тим же символізмом.

  Візерунки

  Татуювання для дівчат на нозі можуть і не нести в собі особливого символічного значення: так часто відбувається з зображеннями візерунків.

  e564381fb0425ddf07208347f8a5e24d Татуювання для дівчат на нозі. Фото красиві візерунки, маленькі написи, значення

  Тим не менш, це дуже красиво і може покривати зайняти ногу цілком.

  Перо

  Значення татуювання з пером може перегукуватися з символікою птиці, якій перо належить, і, тим не менш, у вільному польоті воно завжди означає легкість, схильність навіть слабким дуновениям вітру і готовність витримати страшні життєві бурі.

  Червоні пір’я символізують надію, в той час як відокремлений від стебла пух говорить про зворотне – про розбитих мріях.

  Напис

  Виразити себе і свою життєву позицію легко і просто можна за допомогою написів – як великих, так і дрібних. Багатьом не хочеться розкривати значення своєї татуювання: в такому випадку зупиняються на написах на ієрогліфічних мовами – наприклад, китайською та корейською.

  Розмаїття філософських цитат зустрічається в працях філософів, які писали латиною, тому цей «мертвий» мова часто використовується для ескізів татуювань.

  Свою дещицю значення надає і вибраний шрифт. Так, рядки з пісень набагато привабливіше виглядають в каліграфії, а щось серйозне і важливе – небудь в готиці, або в традиційних стилях.

  Метелик

  Коротке, але щасливе життя метелика завжди символізує швидкоплинність життя, необхідність насолоджуватися моментом, не зациклюючись на що обмежують свободу поняття життя і смерті.

  Дівчина, що носить зображення метелика, легко приймає рішення та не замислюється про наслідки, але її легковажність – це ознака цінності життя, але не легковажності. До того ж, метелики завжди нагадують про теплої пори року.

  Зірки

  Зірки з’являються тільки вночі, тому дивитися на них вдень мрійливі натури не можуть. Але, якщо дуже хочеться, можна зробити з ними татуювання. Бажаючи мати це просте зображення перед собою, дівчата заявляють про свою романтичності, прагненні до високого, таємничості, прихованої в темряві.

  d1337befa1a48afaaeae6985c91e5937 Татуювання для дівчат на нозі. Фото красиві візерунки, маленькі написи, значення

  Зірки можуть оперізувати ногу на рівні гомілки. Малюнки зірок прості і нехитрі, тому вони часто стають першою татуюванням на тілі.

  Пальма

  Струнке екзотичне дерево, при вірному зображенні ліній, може підкреслити красу і витонченість жіночої фігури. Завдяки тому, що пальми асоціюються з жаркими країнами, цей символ сприймають як символ достатку та можливості «дозволити собі» відпочити в екзотичному місці.

  Ловець снів

  Цей оберіг зустрічається в культурах різних країн, але завжди символізує одне і те ж – захист від злих природних духів. Переплетення гілок і декоративні можливості, до яких майстри вдаються при створенні ловців снів, дають широкий простір для фантазії і тату-майстра.

  У ловці снів можна об’єднати пір’я, етнічні візерунки, деяким вдається також умістити в них морди різноманітних тварин.

  Парні татуювання

  Парні татуювання характерні для дружніх і любовних союзів. Вони мають сенс по окремості, але в єдину композицію найчастіше складаються лише при суміщенні. Тим не менш, є ті, хто віддає перевагу однакові татуювання, набиті на одному і тому ж місці, як символ спільності.

  Татуювання-написи

  Вважається, що навіть обраний мова має своє символічне значення.

  Так, напис на:

  • латинською свідчить про те, що володар татуювання ставить розум у главу кута;
  • французькому розповідає про ніжність і тендітність;
  • німецькому символізує твердість характеру і міцний внутрішній стрижень;
  • італійському властива пристрасним палким натурам.

  149127eb7db91fcc6574c17d48792dcd Татуювання для дівчат на нозі. Фото красиві візерунки, маленькі написи, значення

  Ось кілька ідей для нанесення цитати на ногу:

  Фраза Мова Переклад Ідея для місця
  «Without the dark, we’d never see the stars». англійська «Без темряви ми б ніколи не побачили зірок». Верхня частина стегна
  «Walk by faith, not by sight». англійська «Нехай тебе веде віра, а не реальність». Уздовж стопи
  «Wild hearts cannot be broken». англійська «Дике серце не можна розбити». Верхня частина стегна
  «She believed she could, so she did». англійська «Вона вірила, що зможе, і змогла». Верхня частина стегна
  «Amor vinci omnia». латинь «Любов перемагає все». Уздовж стопи
  «Memento vivere». латинь «Пам’ятай про життя». Уздовж стопи
  «Follow your heart». англійська «Іди за своїм серцем». Уздовж стопи

  Як підібрати шрифт?

  Вибір шрифту – питання чи не більш важливий, ніж вибір самої написи, так як те, що не було сказано словами, буде виражено підібраним стилем. Краще всього звернутися до майстра, який підкаже, в якому шрифті фраза буде виглядати краще – або попередньо ознайомитися з його попередніми роботами.

  Також можна поцікавитися цим заздалегідь – багато сайтів в інтернеті дають можливість подивитися на напис в певних шрифтах.

  По можливості, напис потрібно роздрукувати і прикласти до місця планованого нанесення, щоб перевірити, чи добре буде виглядати.

  Маленькі татуювання на нозі і їх значення

  Маленьким татуювань саме місце на стопах або щиколотках, так як на великих просторах гомілок і стегон вони будуть губитися і будуть виглядати вже не так витончено.

  Це можуть бути:

  • символи, зображення жестів;
  • фрукти, овочі і ягоди – яблука, ананаси, лимони;
  • зірки;
  • фігурки невеликих тварин, комах;
  • квіти.

  8d0f4c6393255c5f6c5f6278c1bd5a5d Татуювання для дівчат на нозі. Фото красиві візерунки, маленькі написи, значення

  Татуювання на жіночій нозі маленького розміру не повинні включати в себе дрібні деталі. По-перше, тому що вони будуть менш помітні при зменшенні розміру. По-друге, майстру буде набагато важче працювати з промальовуванням деталей.

  Які татуювання набивають дівчатам на стегні?

  Верхня частина стегна вважається одним з найпопулярніших місць для татуювань з-за дуже тонкої шкіри – бити татуювання на цьому місці дуже боляче. Тим не менш, набиті на стегні малюнки зазвичай дуже інтимні.

  Якщо ж є спокуса створити велику композицію, то їй можна зайняти всі стегно або розтягнути його і нижче коліна. Існують композиції, які зачіпають не тільки бічну стінку стегна, але і нижню частину тулуба.

  На стегнах добре виглядають:

  • фентезійні істоти, міфічні персонажі;
  • ловці снів;
  • квіти;
  • стрічки, банти, підв’язки (переважно – на задній стороні);
  • зброю;
  • афоризми, цитати.

  dab677f814b03b4957ffe56eac26f451 Татуювання для дівчат на нозі. Фото красиві візерунки, маленькі написи, значення

  Татуювання для дівчат на нозі змінюються в залежності від обраної області їх нанесення. Чим нижче, тим більше простору для творчості – тому великі татуювання краще розташовувати саме в нижній частині стегна.

  Які тату призначені для щиколотки?

  Малюнки на щиколотці завжди маленькі, акуратні, тому їх наносять для підкреслення жіночності їх власниці. Можна, наприклад, оточити щиколотку мальовничим браслетом, в середині якого виявляться геометричні візерунки – вони додадуть малюнку глибини.

  Інші варіанти:

  • колючий дріт;
  • етнічні візерунки;
  • символи, які мають релігійним значенням;
  • ланцюжки, до яких кріпляться різні підвіски;
  • переплетення стебел і бутонів.

  При бажанні набити напис, слід дотримуватися коротких фраз. Якщо цитата дуже довга, її можна пустити навколо щиколотки – при необхідності, в кілька рядків.

  Що красиво виглядає на стопі?

  Для стопи дівчата можуть вибрати дуже багато – больовий поріг у цьому місці мінімальний. Єдина умова для продовження загоєння – вільна взуття, яка не повинна натирати нанесений малюнок. На верхню частину стопи, наприклад, часто завдають етнічні візерунки – химерні переплетення можуть нагадувати про індійські, африканські традиції.

  Робити татуювання на стопах не рекомендується, так як шкіра там дуже швидко стирається, і від малюнка може нічого не залишитися.

  Перш ніж робити татуювання на нозі, необхідно про це добре подумати: адже іноді зведення обходиться набагато дорожче, ніж нанесення. Тим не менше, сам процес підбору малюнка, а для деяких жінок – і саме нанесення стають приємними спогадами.

  Відео з прикладами жіночих татуювань на ногах

  Приклади гарних жіночих татуювань на ногах:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради